Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kazým Koyuncu Duvar Kaðýtlarý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok güzel .Yine hüzünlendik.Seni seviyoruz Kazým usta.Teþekkürler arkadaþlar
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

aynen katýlýyorum yazýna

Zugasi Berepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Çok ÜzÜcÜ

ERAY61 sana yaptýgýn bu terbiyesizlikden dolayý kýzýyorum caným kardeþim kendi yapmadýgýn duvar kaðýtlarýný yaptým diye siteye koyup arkadaþlarý kandýrman hiç iyi bir þey degil

BYOXÝ sana ufak bir teþekkür ediyorum alýntý diye yazdýgýn için ama ikinizden de bir açýklama bekliyorum herkez bilsin

BU DUVAR AKÐITLARININ DÝNAKAKÝ.COM DA ALINTI YAPILDIGINI BURADAKÝ KÝMSENÝN BÝR EMEGÝ OLMADIGINI LÜTFEN....
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti. "KAZIM KOYUNCU"
    Ben ONUR demekten yoruldum o kurtarmaktan yorulmadý "ONUR RECEP KIVRAK"

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

emeði geçenlerin elleRine saðlýk....

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Zugasi Berepe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ERAY61 sana yaptýgýn bu terbiyesizlikden dolayý kýzýyorum caným kardeþim kendi yapmadýgýn duvar kaðýtlarýný yaptým diye siteye koyup arkadaþlarý kandýrman hiç iyi bir þey degil

BYOXÝ sana ufak bir teþekkür ediyorum alýntý diye yazdýgýn için ama ikinizden de bir açýklama bekliyorum herkez bilsin

BU DUVAR AKÐITLARININ DÝNAKAKÝ.COM DA ALINTI YAPILDIGINI BURADAKÝ KÝMSENÝN BÝR EMEGÝ OLMADIGINI LÜTFEN....
    tamam duzeltiorum fotolar alýntýdýr ok dinakaki.com dan oldumu
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Hayýr olmadý. BMN den de özür dilemelisin.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý bordobluex Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

eray61 özrünü dilemiþ be abicim sende abartma.erdemli bir arkadaþmýþ ki hatasýný kabul etmiþ helal olsun.

netice hempimizin ortak paydasý kazým babayý çok seviyoruz.cennet mekaný olsun inþallah.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Nereden
    Ýstanbul

..................

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bordobluex Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya arkadasým senin amacýn ne ozur diledik daha polemiðe girmene ne luzum var ustelik ben kimsenin anasýna babasýna kufur etmedm.lutfen kazým abi için sen ya da ben biþeler yapmýssak ne mutlu bize
    Konu tigin tarafýndan (05.09.2007 Saat 20:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Korsana Hayýr!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

1- Öncelikle alýntýnýn yapýldýðý siteye ve orada bu iþlerin yaratýcýlarýna. Bizim çok sevdiðimiz, deðer verdiðimiz bir ozanýmýz olan Kazým Koyuncu ile ilgili verdikleri emek için.

2- Alýntý yapýldýðýnda bunun çok üstüne basa basa vurgulanmasý önemlidir. Þimdiye dek onlarca grafiði, videosu alýntý yapýlmýþ biri olarak bunun can sýkýcý bir durum olduðunu biliyorum. Bunun için "doðru dürüst" basit bir özür yeterlidir. Ama "özür diledim, oldu mu?" doðru bir özür dileme þekli deðildir. Bu nedenle ben hala dilenmiþ bir özür göremiyorum.

3- Bu tür forum kurallarýmýzý ihlal eden mesajlarla karþýlaþtýðýnýzda, bunu kendi aranýzda çözmek yerine, BMN Yönetimi'ne bildirmeniz doðrudur. Durduk yerde gerilim yaratmanýn bir alemi yok, hem de Kazým Koyuncu baþlýðýnda.

Konu bu açýdan kapanmýþtýr. Konu baþlýðý açýk elbette.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1- Öncelikle alýntýnýn yapýldýðý siteye ve orada bu iþlerin yaratýcýlarýna. Bizim çok sevdiðimiz, deðer verdiðimiz bir ozanýmýz olan Kazým Koyuncu ile ilgili verdikleri emek için.

2- Alýntý yapýldýðýnda bunun çok üstüne basa basa vurgulanmasý önemlidir. Þimdiye dek onlarca grafiði, videosu alýntý yapýlmýþ biri olarak bunun can sýkýcý bir durum olduðunu biliyorum. Bunun için "doðru dürüst" basit bir özür yeterlidir. Ama "özür diledim, oldu mu?" doðru bir özür dileme þekli deðildir. Bu nedenle ben hala dilenmiþ bir özür göremiyorum.

3- Bu tür forum kurallarýmýzý ihlal eden mesajlarla karþýlaþtýðýnýzda, bunu kendi aranýzda çözmek yerine, BMN Yönetimi'ne bildirmeniz doðrudur. Durduk yerde gerilim yaratmanýn bir alemi yok, hem de Kazým Koyuncu baþlýðýnda.

Konu bu açýdan kapanmýþtýr. Konu baþlýðý açýk elbette.
    sayýn tunga bana ozur dilememi soyleyen arkadas zaten msn den bana yazýd ve ben kendisine bizzat ozur diledim utanýyorum boyle bi baslýk altýnda hala nasýl bu tip ufak seyleri uzatýyorlar biz dinakaki tunga bmn eray61 degiliz biz biriz hepimiz zaten bunda hiçbir ayrým yapýlmamasý lazým eger hala sizden bi ozur borcum varsa ozur dilerim

Nereden
    Ankara

[img][/img]

[img][/img]

eray61 arkadaþýmýz terbiyesizlik boyutunu aþmýþtýr arkadaþlar site yöneticilerinin bu yazýlarý incelemesini istiyorum...

bakýn hiç bir art niyetim yoktur yapýlan bir emek var birde hýrsýz benim amacým sadece sitedekilerin bu duvar kaðýtlarýný ben ve benim üyeligini paylaþtýgým sitedeki dostlarýmýn yaptýgý söylemekdi... ilk mesajýma bakarsanýz kýrýcý biþey yok ama sonra eray61 in ben yaptým yazýsýný görünce ister istemez tepkimi koymam lazým dý ve msn de özür diledik dedigi iþde burdadýr...

ve yine sitedekileri bir þekilde kandýrýyor arkadaþýmýz "ÖZÜR" diledim diye
    biz yine saygý çerçevesinden çýkmadan sorular soruyoruz... iþde cevaplar
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuðu olmakla açýklanabilecek milliyetçi bir davranýþ deðildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karþý koyan ve herkesi yenen hayali kahramandý. Öyle bir kahramandý ki statükoyu bile devirmiþti. "KAZIM KOYUNCU"

Nereden
    Ýstanbul

[img][/img]

[img][/img]

eray61 arkadaþýmýz terbiyesizlik boyutunu aþmýþtýr arkadaþlar site yöneticilerinin bu yazýlarý incelemesini istiyorum...

bakýn hiç bir art niyetim yoktur yapýlan bir emek var birde hýrsýz benim amacým sadece sitedekilerin bu duvar kaðýtlarýný ben ve benim üyeligini paylaþtýgým sitedeki dostlarýmýn yaptýgý söylemekdi... ilk mesajýma bakarsanýz kýrýcý biþey yok ama sonra eray61 in ben yaptým yazýsýný görünce ister istemez tepkimi koymam lazým dý ve msn de özür diledik dedigi iþde burdadýr...

ve yine sitedekileri bir þekilde kandýrýyor arkadaþýmýz "ÖZÜR" diledim diye
    biz yine saygý çerçevesinden çýkmadan sorular soruyoruz... iþde cevaplar

ben konunun kapandýgýný dusunmustum ama sen hala uzatýosun konus bakalým 2.si senden diledigm ve kusra bakma dedgim msndeki yazýyýda gosteririsen sevinirim

Nereden
    Ankara

kusura bakma yazýn önemli dimi yine yukarýdaki özür gibi oldu
    "tamam duzeltiorum fotolar alýntýdýr ok dinakaki.com dan oldumu" lafa bak yani kusura bakma dedikden sonrada bu küfürü yazdýn ne olduki merak ediyorum kusura bakma bunu gideriyomu seninle konu kapanmýstýr.
    arkadasým ben buradaki arkadaslar görsün yöneticiler yorumlasýn bakalým ve onlar cevap versin diye bu yazýlarý buraya koydum. bence daha kendini savunacak bir sey arama.

Nereden
    Ýstanbul

kusura bakma yazýn önemli dimi yine yukarýdaki özür gibi oldu
    "tamam duzeltiorum fotolar alýntýdýr ok dinakaki.com dan oldumu" lafa bak yani kusura bakma dedikden sonrada bu küfürü yazdýn ne olduki merak ediyorum kusura bakma bunu gideriyomu seninle konu kapanmýstýr.
    arkadasým ben buradaki arkadaslar görsün yöneticiler yorumlasýn bakalým ve onlar cevap versin diye bu yazýlarý buraya koydum. bence daha kendini savunacak bir sey arama.
    sen insanlarý saptýrmaya calýosun tamammý ok daha fazla uzatmayalým

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu mevzunun, hele hele de Kazým Koyuncu baþlýðýnda bu kadar uzamasý ile ilgili son uyarýdýr bu.

Lütfen asýl konumuzun Kazým Koyuncu olduðunu ve onun gibi emeðe saygýyý kutsal sayan bir insan adýna açýlmýþ bir baþlýkta bu iþin daha fazla suyunu çýkarmayalým.

Bu arada eray61 bir hata yapmýþtýr. ilk mesajýnda deðil belki ama benim mesajýmýn bir altýndaki mesajda özür de dilemiþtir. Bu grafiklerin bir baþka siteden alýndýðý da ortaya konmuþtur.

Artýk bu iþi uzatmanýn faydasý yoktur. Zaten uzatýlmasýna müsade edilmeyecektir.

Bu arada insanlarýn özel görüþmelerini onlardan izin almadan ifþa etmek de ayrý bir kanuni suçtur.

Bir suçu eleþtirirken bir baþkasýna yaslanmak da doðru deðildir.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Nereden
    Ýstanbul

Bu arada insanlarýn özel görüþmelerini onlardan izin almadan ifþa etmek de ayrý bir kanuni suçtur.

umarým bu suç u yururluge koyarsýnýz

Nereden
    Ankara

eray hala kendinden utanmadan bir þeylermi yazýyosun banamý öyle geliyo yaptýgýn terbiyesizlikden sonra yöneticinin senin adýna biþey demedigi de ortada
    bence biraz sus korsana karþý arkadaþlar yazsýn

Nereden
    Ankara

sitemizin üyesi ZÝNOS arkadasýmýz yapmýstýr KAZIM abiyi üzmeyelim DOSTLAR

woollss - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    41

herkese paylaþýmlarý için teþekkür ederim...
    Hasta La Victoria Siempre !!!

Yaþ
    40

teþekkürler ellerine saðlýk

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

tesekkürler arkadaslar . Kazim kardesi unutmak mümkün degil. Nur icinde yatsin.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

ertekin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

kazým koyuncuyu unutmak imkansýz herkese teþekkürler

ScAnDaL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

arkadaslar gercekten sýzlere cok tesekkur ederým bunlarý ýzlerken gercekten cok duygulandým ellerýnýze saglýk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)