Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Þimdi Daha Dikkatli Olmalýyýz

kutoz
    Ziyaretçi

Standart Þimdi Daha Dikkatli Olmalýyýz

Ali ÖZTÜRK’ün Günebakýþ gazetesinde 5 gün içinde yayýnlanan iki yorumunu, okuyamayan arkadaþlarýmýz olabilir düþüncesiyle, buraya aktarýyorum. Ýlk konu ve ardýndan yapýlan çaðrý… Evet bu çaðrýya kulak vermeliyiz. Ýki sezon önce yani Papila olayýnýn yaþandýðý sezonun baþýnda buna benzer bir çaðrý yapmýþtým. Sezon baþlamadan lobimizi oluþturmalýyýz. Trabzon’lu Bürokrat, Sanatçý, Vekil, Doktor, Avukat ve bilimum meslek odalarý, bir araya gelip “Trabzonspor’un hakkýný yedirmeyiz, yiyen olursa da karþýsýnda bizi bulur” türünden bir cümle kurulacaktý.

Ali ÖZTÜRK’ün de çaðrýsý bu yöndedir. Bir dev uyandý ve birileri bundan ciddi ciddi rahatsýz olmaya baþladý. Çünkü trilyonlarý, yüzüncü yýllarýnýn boþa gitme durumu söz konusudur. Bu yüzden her türlü kirli oyunlara, masabaþý oyunlara baþvuracaklardýr. Onlar buna baþvurmadan, kenetlenmeliyiz…

Ýþte o iki makale…

"Trabzonspor Ýçin Sokakta Ýmza Toplamak"

Trabzonspor 10 yýldýr evinde yenemediði Galatasaray müsabakasýna hazýrlanýrken hafta ortasýnda, yani müsabakaya 72 saat kala önemli bir Sivil Toplum Kuruluþu'nun baþkaný kongre için imza kampanyasý baþlatacaklarýný duyurdu. Ahmet Hamdi Bey, Galatasaray müsabakasý sonucunu bile bekleyemedi.

Trabzonspor, biri UEFA maçý olmak üzere son 4 karþýlaþmasýnda maðlup olmadý. Henüz UEFA Kupasý'ndan dýþlanmadý. Galatasaray'ý yenmesi halinde ise çýkýþ yakalayacaktý. Ama birileri rahatsýz oldu. Rahatsýzlýðýn sözcülüðü ise Ýhracatçýlar Birliði Baþkaný Ahmet Hamdi Gürdoðan'a kaldý. Gürdoðan, çarþamba günü günebakýþ’a yaptýðý açýklamada "Bir Trabzonlu olarak yapýlanlar beni üzüyor. Bunun için mevcut yönetimin bir an evvel kongreye gitmesi için çalýþma baþlattýk. Ýmza toplayýp yönetimi olaðanüstü kongreye taþýyacaðýz" deyiverdi.

Galatasaray maçý gibi 10 yýldýr evimizde yenemediðimiz ve onur mücadelesi vereceðimiz bir müsabaka öncesi Sayýn Gürdoðan'ýn bu yaklaþýmý kendi iradesiyle alakalý deðildi! Bu yaklaþým Trabzonspor sevdasýyla da ilgili deðildi! Her þeyden önce samimi bir hal olamazdý. Aksine, bize göre Trabzonspor'un toparlanma arefesinde ortaya atýlan bu yaklaþým samimiyet testinden geçirilmelidir. Mesela Ahmet Hamdi Bey'e þu sorular yöneltilmelidir.

1- Trabzonspor geçtiðimiz sezonun hemen baþýnda Rum Anorthosis takýmýna elenirken tarihi bir utanç yaþadýk. Siz sivil toplum örgütünün temsilcisi olarak o günlerde ne yaptýnýz?

2- Geçen sezon ligin ilk 10 haftasýnda 11 puanýmýz vardý ve evimizde Manisa'dan 2, Kayseri'den 3 gol yerken Ýstanbul Ali Sami Yen'de 4 golün yanýsýra tribünler "Þikeci Trabzon" diye inledi. Ayný hassasiyeti niye taþýmadýnýz. Niçin sessiz kaldýnýz? Durumdan niye vazife çýkarmadýnýz?

Trabzonspor’un mevcut yönetiminin baþarýlý olduðunu iddia etmiyoruz. Tam aksine baþarýsýz olduklarýný kabul ediyoruz. Ancak sahada 1996 benzeri bir hava yakaladýðýmýzý düþünüyoruz. Son anda kulübü ve takýmý rezaletten kurtaracak ve belki þampiyonluða taþýyacak Ziya Doðan gibi bir büyük transferin üstelik hatalarýný gözden geçirmiþ olarak Trabzonspor’a kazandýrýldýðýna inanýyoruz. Ne Ziya Doðan'a ne diðerlerine yeteri kadar þans tanýmadan bir yerlerden düðmeye basýldýðýna ve Hamdi Bey'in olaðanüstü kongre çýðlýklarýyla görevlendirildiðine inanýyoruz.
    Trabzonspor bir sivil toplum kuruluþu... Elbette olaðanüstü kongre yöntemleri onun içinde geçerli. Lakin bugüne kadar hiç denenmeyen bir yöntem bu yönetime de layýk görülmemeli.Trabzonspor’un hiçbir yönetimi lanetli ilan edilmemelidir. Trabzonspor’un bu yönetimi de sokakta imza daðýtýlarak gönderilmemeli.

Gelelim bugüne...Trabzonspor son 4 lig maçýnýn ikisini derbi oynadý. Aldýðý sonuçlar ve oynadýðý oyunla bu yýl Büyüklerin Efendisi olduðunu kanýtladý. Elimize son yýllarýn en büyük þansý geçti. Tek sorun Derin Trabzonspor’un etkisinden kurtulup birlik ve beraberliði saðlamak.

Derin Trabzonspor'un panzehiri kamuoyu önündeki sivil toplum örgütleri...Yani Ahmet Hamdi Gürdoðan ve diðer STÖ temsilcileri. Onlar ayný zamanda kentin vicdaný... Böyle bir sorumluluk ortamýnda A. Hamdi Gürdoðan kimin adýna açýklama yaptý? Ya da A.Hamdi Bey'i hangi karanlýk köyün kurtlarý kaptý?

Ali ÖZTÜRK-Günebakýþ-(25.09.2006)

"Trabzonspor ve Hazýr Olmak"

Trabzonspor'un yükseliþe geçmesi camiada yeni bir heyecan dalgasý yarattý. Trabzonspor yýllardýr yapamadýðýný yapar olarak derbi maçlarý almaya baþladý.Ziya Doðanlý Trabzonspor'un geçmiþteki baþarýlarý da hafýzalarda canlanýnca bazý yürekleri korku sardý.

Önceki akþam ulusal bir TV kanalýnda Kartalgiller'in Kazým'ýnýn Gökdeniz'e yönelik öfkesi ve iftira dolu sözleri gerçekten ayýplarla doluydu. Kartalgillerin utanmaz sözcüsü Gökdeniz'in halen Devlet Güvenlik Mahkemesi'nde yargýlandýðýný iddia edecek kadar da cahildi. Gökdeniz'e yapýlan saldýrýnýn faillerinin halan Erzurum DGM'de yargýlanmasýný manüple eden Kartalgiller'in Kazým'ý 70 milyona Gökdeniz yargýlanýyormuþ mesajý verdi.

Gökdeniz Karadeniz'in erken gelen þöhreti taþýyamayarak büyük bir hata yaptýðý doðru. Ancak hatasýnýn bedelini de ödedi. Ayný hatayý Gökdeniz gibi yapanlar da vardý.Lakin o dönemdeki yönetim becerip Gökdeniz'i koruyamadý. Herkes biliyor ki bu iþlerin arkasýnda Aziz Yýldýrým vardý. Atay Aktuð'un ise haberi bile olmadý! Gökdeniz Karadeniz iþlediði suçun bedelini aldýðý hak mahrumiyeti cezasýyla ödedi. Kendisi hakkýndaki hukuk davasý ise takipsizlikle sonuçlandý. Bir diðer ifadeyle süreç tamamlandý.

Þimdi ulusal televizyonlarda yargýnýn tamamladýðý süreci çarpýtanlar yeni bir kampanya baþlatýyorlar. Olayý tam bir psikolojik havaya büründürüp toplum gözünde Gökdeniz'in baþarýlarýný küçümsemek ve Gökdeniz'i moralmen çökertmek istiyorlar.
    Ýstanbul Dükalýðý Anadolu'nun baþarýsýna hiçbir þekilde tahammül edemiyor. Ellerinde tuttuklarý medya gücünü Anadolu'ya sopa olarak gösteriyorlar. Bu noktada bütün mesele bize düþüyor. Ýki ayrý tehlikeyle karþý karþýyayýz.

1- Ýç ayrýlýklar ve aykýrýlýklar
    2- Dýþ baskýlar ve maniplasyonlar

Hepiniz ve hepimiz biliyoruz ki Trabzonspor'da baþarýnýn yolu kendi içinde oluþturacaðý birlik ve bütünlükten geçer. Bunu saðlayamadýðýmýz müddetçe baþarýlý olmamýz mümkün deðil. Aykýrýlýklarýmýza saygý göstererek ayrýlýðý yenmemiz gerekiyor.

Dýþ baskýlara, oyunlara ve maniplasyonlara karþý durabilmek de yine içteki birliktelikle alakalý. Trabzon ve Trabzonspor'un dinamizminin bunu saðlayacak güçte olduðunu herkes biliyor.

Evet... Trabzonspor'un sahadaki yükseliþi saha dýþýndaki olgularýna da birtakým keyfiyetler yüklemektedir. Baþarýyla birlikte dýþardan gelen taciz ve atraksiyonlar karþýsýnda elbirlik olmak gerekiyor. Bugün kent içinde kendi yönetimlerindeki Trabzonspor’un baþarýlý olmasýný isteyenler elbette bu birlikteliðe aykýrý davranacaktýr. Lakin ister bu birlikteliðe destek verilsin, ister dýþýnda gezinilsin, samimiyetin ölçüsü zararsýz olmaktýr.

Ya Trabzospor'a fayda saðlamak veya zararsýz kalmak...
    Trabzonspor'un baþarýlarý karþýsýnda herkes durumdan vazife çýkarýp kendini samimiyet testine tabi tutmalýdýr.

Hedef: Elbirlik olmak... Omuz omuza dayanmak... Hatalarý bir kenara koyup Trabzonspor'un arkasýna takýlýp 25 yýllýk hayali yaþamak... Hazýr olanlar Osasuna maçýna takýlmasýn.

Ali ÖZTÜRK-Günebakýþ-(27.09.2006)

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    58

Kanýmca; þu ana kadar bu forumda açýlan en önemli konu;yukarýda yazýlanlardýr.Bugüne kadar birlik,beraberlik konularýný çok tartýþtýk,bazý eylemlerde oldu.Bundan böyle sempati yaratmak için,büyüklüðümüzün bilincinde davranmak zorundayýz.Mevcut yönetimle kiþisel,siyasal,ekonomik,sosyal hesaplarý olanlar çýkacaktýr.Biz taraftarlarýn bu türlü oluþumlarýn dýþýnda ve üstünde kalarak,alet olmayarak yapmamýz gerekenler vardýr.Trabzonspor'un ifade ettiði deðerlerin çoðalarak,örnek olarak devam etmesi bizlerin elindedir.Bunun böyle olduðunu bilerek,hesaplý davranmak,yönetime bu yönde yardýmcý olmak gereklidir.Güçlü olmak;bu gücü olur olmaz þekilde,plansýz kullanmak deðildir.Aksine bunu hissettirmek,olacaklarý,olmadan önlemektir.Trabzonspor'un büyüklüðü bir iki saha sonucuyla elde edilmemiþtir,kaybedilmez de.....Sakin olmak,kararlý olmak zorundayýz.Dost kazanamadýðýmýzda,düþman kazanmanýn anlamý da yoktur.Yapýcý olursak, istediðimiz sonuçlara ulaþacaðýmýzý düþünüyorum......

Beytullah - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

erkan abi bu konuyu tasýdýgýn için tþkler..evet artýk rahatsýz olmaya basladýlar lýgdeki ezýkleri ezdigimiz için..korkmaya basladýlar gene TRABZON'umuz fýrtýnalar estirmesinden ve basladýlar tv'lerde agýzlarýnla degilde baska yerlerine konusmalara. evet dikkatlý olmalýyýz tv izledigimiz bazý adamlarýn laflarýndan etkilenip destek olcagýmýz yerde kostek olmamýz lazým..

bu arada kazým kanat denen haysiyetsiz yeter artýk bizim takýmýmýz hakkýnda yorum yapmayý býrak kendi eziklerine bak!!!!

Nereden
    Hakkari

Devin uyanýþý... Kovuklarýnda ligin bütün hak sultalarýný kendilerince kullanan istanbul takýmlarý devin uyanýlýný biraz terddüt biraz korku ile beklemektedirler.... herþey gerçek... herþey aþikar....

since1967_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Abi ne gerekiyorsa yapalým. kanýmýzýn son damlasýna kadar trabzonspor için çalýþmaya ve savaþmaya hazýrýz. müthiþ bir konu açmýþsýn. teþekkür ederiz. þimdi bize ýþýk ol ne yapalým o bir þekillensin bakalým. saygýlarýmla. iyi geceler.
    ÞAMPÝYON OLMAN ÖNEMLÝ DEÐÝL. ÖNEMLÝ OLAN SENÝN BU HAKSIZ ARENADA VERDÝÐÝN ONURLU MÜCADELENDÝR.

doctorsurgeon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu Kazým Kanat denen acýnasý zavallý vatandaþ oldum olasý Trabzonspor düþmanýdýr. Kendisi defalarca kansere yakalanmýþ bir zavallýdýr. O yüzden fazla kýzamýyorum ama haddini de bilmelidir.
    ÝSTANBULU EZE EZE ,
    EL ELE ZÝRVEYE.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr poetricus - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O iki makaleyi ben de okudum. Ama buraya taþýma konusunda tereddüt ettim. Ali Öztürk, þahsen tanýdýðým, hem kalemine hem de Trabzonsporluluðuna güvendiðim bir insan. Endiþe ve ikazlarýnda da yerden göðe kadar haklý. Asýl tehlike þimdi baþlýyor. Trabzonspor baþarýsýný istikrarlý hale getirebildiði takdirde bu takým, kulüp ve camia üzerinde oynanacak oyun çok daha acýmasýz, kirli ve tabiri mazur görün, çok daha þerefsiz olacaktýr. "Düþman uyumaz!"

Yalnýz ben bir detaya deðinmek istiyorum: Kanatlý Kazým ve onun gibi, bir yerlere angaje satýlýk kalemlerin yaptýklarý ile Ýhracatçýlar Birliði Baþkaný'nýn çýkýþlarý farklý sebeplerden ortaya çýktý. Ahmet Hamdi Gürdoðan, Trabzonspor'u siyasi bir fraksiyona indirgemek ve daima yandaþlarýnýn idaresi altýnda görmek isteyen bir grubun güdümünde hareket etti. Kanatlý Kazým ise aralarýndaki rekabet kin ve husumete dayalý olmasýna, hatta can ve kan düþmanlýðý haline gelmesine raðmen bize karþý her zaman birleþen bir þer odaklarýnýn, fitne ve fesat güruhlarýnýn sözcülüðünü yaptý. Birbiriyle alakasýz gibi görünen bu iki hareket ne yazýk ki ayný amaca hizmet ediyor. Trabzonspor’a zarar vermeye.

Bu tip durumlarda aklýma hep Keçecizâde Fuat Paþa ile ilgili o meþhur anekdot gelir: Keçecizâde Fuat Paþa'nýn da bulunduðu bir diplomatik ortamda en güçlü devletin kim olduðu konusunda tartýþma çýkar. Fuat Paþa gür sesiyle araya girer: "Cihanda en güçlü devlet Devlet-i Ali Osman'dýr. Münakaþa abestir." Salondaki herkesin kendisine þaþkýn þaþkýn baktýðýný görünce ilave eder:"Cihanda en güçlü devlet Devlet-i Ali Osman'dýr. Zira siz dýþardan biz içerden var gücümüzle uðraþtýðýmýz halde bir türlü yýkýlmadý."

Kutoz kardeþime konuyu buraya taþýdýðý için çok teþekkür ediyorum. Artýk dýþýmýzdaki þer ittifakýna karþý, özellikle de içimizdekilere karþý çok ama çok dikkatli olmamýz gerek!

Fuzûlî'nin de dediði gibi:

Dost bî-vefâ, felek bî-rahm, devrân bî-sükûn;
    Dert çok, hem-derd yok, düþman kavî, tâli' zebûn!
    Konu poetricus tarafýndan (28.09.2006 Saat 03:00 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Ýmlâ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

yazýlarý okudum ve cümlesi cümlesine doðru þeyler....
    dediðiniz gibi þimdi daha dikkatli olmalýyýz.. ve çevremizden gelen tepkileri daha iyi analiz etmeliyiz.. kim dost kim düþman bilmeliyiz.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

sarman61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Arkadaþlar yazýnlar doðru hemde her noktasý virgülüne kadar. Þimdi benim en büyük korkum takýmýmýz olurda uefadan elinirse takýmýmzý yerden yere vuracaklar bundan korkuyorum. Ýnþallah bizler buna engel olacaðýz. Yenilsekdek yensekdek bu takýmýn sahipsiz olmadýðýný cümle aleme gösterelim. O kazým kanat denen 2 yüzlü ne konuþtuðunu bilmeyen mahluk ada gerekli tepkimizi verelim. Ama nitekim gökdenizi bizim içimizden kiþilerde kötülüyor. Ne acýdýr dimi düþmanlarýmýz ile ayný düþüncede taraftarýmýz var ( taraftar denirse tabi)
    (Ýtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuþmam Futbol oynamamýþ biri bazý þeyleri anlayamaz" lafýna cevabý) " Jokey olmak için önce at mý olmak gerekir?"

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Allahým açýkça Trabzonspora düþmanlýk yapanlarla,ne yaptýðýný bilmeden zarar veren saflara fýrsat verme,bu takýmý her alanda þampiyon yap...
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

kanserli kazým naapsýn...kendi takýmýda kanserli tuttuðu yer elinde kalýyor. ve adamýn en büyük kozu ortaya bi saçmalýk atmak ve ordaki yorumcularýnda onu tartýþmasý..sen kimsin trabzonu aðzýna lýyosun? abdestin varmý trabzonu konuþmak için haysiyetsiz utanmaz...tamamen yalan dolan adamýn iþi gücü . gökdeniz dgm de derken eve davasý dgm de ama yargýlanan gökdeniz deðil..þimdi ona sorsanýz böyle diyecek. ama adamýn içi kara kapkara...cerahat...yýrtarý bu iþte: ben öyle demek istedim diyecek..jcbcuj *^3kll
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

eren_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

eski baþkanlardan syn Mustafa Günaydýn ýn Trabzonspor dergisindeki bir yazýsýný okumuþtum.ayný ifadeleri hatýrladýðým kadarýyla buraya yazmak istiyorum.bizim düþmanlarýmýz Trabzonlu gs liler fb liler bjk lýlar.Trabzonspor önce bu üstündeki kenelerden kurtulmalýdýr.bu insanlar Trabzonsporun baþarýsýný istemeyen iþler iyi gittiðinde çomak sokan insanlardýr. diye konuþmuþtu.bende aynen katýlýyorum
    inadýna TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

frango - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43

yapýlacak iþ çok basit omuz omuza vermek ve takýmýmýza sonuna kadýr sahip çýkmak
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandýralýýýýýýýý...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bencede yapýlmalý her türlü kurulda lobimiz olmalý

maskeli61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova
    Yaþ
    40

Her Zaman Her Yerde Yanindayiz Trabzonsporum.....
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESÝ DEGÝLDÝR DAHA ÖNEMLÝDÝR****
    **ARSÝNLÝ AKREP**
    **61*77**

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

seni býrakan ezikbahçeli olsun...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Arkadaþlar, sapla samaný karýþtýrmayalým.Kazým Kanat hakkýnda yorumlarýnýza sonuna kadar katýlmakla birlikte; kendisinin zamanýnda geçirmiþ olduðu kanser hastalýðýný bahane ederek dalga geçilmesi,aþaðýlanmaya kalkýlmasý ya da kanser olduðu için bir suç iþlemiþ bir insan muamelesini býrakalým.Bu tarz bir Trabzonlu'ya,Karadenizli'ye yakýþmaz.gerçek ve mert Karadenizli belden aþaðýya vurmaz.Adam kanser oldu diye onu aþýlama gayretlerinden vazgeçelim.Zira bu hastalýktan en çok çeken Karadeniz bölgesidir.
    Lütfen konuþtuklarýnýza,yazdýklarýnýza tekrar bakýn.Size yakýþýyormu?

Ali Öztürk'ün yazýlarýna sonuna kadar katýlýyorum.Çok daha dikkatli olmak zorundayýz.Ayrýca þu Hamdi efendinin faks numarasýný,e mail adresinide bir verseydi tam olurdu.Ýçimizdeki Ýrlandýlar dýþardakilerden daha tehlikelidir.Ne yapýlacaksa hep beraber yapalým, tepkimizi verelim.

Bu arada sandýktaki bayraklarýnýzý çýkarýn bu akþam tur akþamý Osasuna'yý Allahýn izni ile 1-2 yenip tur atacaðýz.Ýrlandalýlarda çatlayacak...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERÝR!...

Kobalas61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

evet cok güzel bir konu yalnýz Trabzonspor lu devlette belirli bir yerlere gelmiþ insanlarýnda seslerini cýkarmasý lazým artýk
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Naim
    Ziyaretçi

Daha ciddi Yaklaþarak Bu Çaðrýnýn irdelenmesi ve Sahip çýkýlmasý Taraftarýyým
    Yönetime En karþý çýkanlardan birisiyim burada
    Tamiyle Yapmýþ olduklarý Hatalar veya Yaptýklarý bazý doðrularý Yapýþ biçimleri sebebiyle
    Yönetimle Ne kiþisel bir husumetim var
    nede Kiþisel bir beklentim var yöneticilerden
    Burada ki bir çok arkadaþýnda benim gibi düþündüðüme inanýyorum
    Yönetime Kendini düzeltirse Yönetimede Sonuna Kadar Sahip çýkarýz
    Ama þu anda bir kongre lafýnýn dillendirilmesini tamamiyle hatalý buluyorum
    Devre Arasýna Kadar Takýmýn üstüne cam Vazoya titrer gibi titrememiz Gerekiyor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    46

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar, sapla samaný karýþtýrmayalým.Kazým Kanat hakkýnda yorumlarýnýza sonuna kadar katýlmakla birlikte; kendisinin zamanýnda geçirmiþ olduðu kanser hastalýðýný bahane ederek dalga geçilmesi,aþaðýlanmaya kalkýlmasý ya da kanser olduðu için bir suç iþlemiþ bir insan muamelesini býrakalým.Bu tarz bir Trabzonlu'ya,Karadenizli'ye yakýþmaz.gerçek ve mert Karadenizli belden aþaðýya vurmaz.Adam kanser oldu diye onu aþýlama gayretlerinden vazgeçelim.Zira bu hastalýktan en çok çeken Karadeniz bölgesidir.
    Lütfen konuþtuklarýnýza,yazdýklarýnýza tekrar bakýn.Size yakýþýyormu?

Ali Öztürk'ün yazýlarýna sonuna kadar katýlýyorum.Çok daha dikkatli olmak zorundayýz.Ayrýca þu Hamdi efendinin faks numarasýný,e mail adresinide bir verseydi tam olurdu.Ýçimizdeki Ýrlandýlar dýþardakilerden daha tehlikelidir.Ne yapýlacaksa hep beraber yapalým, tepkimizi verelim.

Bu arada sandýktaki bayraklarýnýzý çýkarýn bu akþam tur akþamý Osasuna'yý Allahýn izni ile 1-2 yenip tur atacaðýz.Ýrlandalýlarda çatlayacak...
    yazdýklarýna katýlýyorum.

bize en çok zararý veren Trabzonlu gsli fbli bjklilerdir.

en çarpýcý iki örnek

ergün gürsoy ve haluk ulusoy dur.

bu tip asalaklara arkamýzý dönmemeliyiz.

Naim
    Ziyaretçi

Alýntý Badaloðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Buyur Ahmet abi Ýrlandalýnýn Telefon numarasý
    Dýþ Ticaret Müsteþarlýðý Ýhracatçýlar Birliði Yönetim Kurulu Baþkaný
    Ahmet Hamdi GÜRDOÐAN
    3261601 santral
    3216689 iþyeri
    3222208

3269401 FAX
    3269402 FAX

grandiose - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

üzerinde sýklýkla durulmasý gereken, baðlayýclýðý en fazla olan konu... saha sonuçlarý zaten bir þekilde kazanýmlarla dolu olacak... asýl önemli olanýn bir an önce farkýna varmalý, tepkileri buna göre þekillendirmeliyiz...
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

grandiose - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Buyur Ahmet abi Ýrlandalýnýn Telefon numarasý
    Dýþ Ticaret Müsteþarlýðý Ýhracatçýlar Birliði Yönetim Kurulu Baþkaný
    Ahmet Hamdi GÜRDOÐAN
    3261601 santral
    3216689 iþyeri
    3222208

3269401 FAX
    3269402 FAX

herhangi ortak bir protesto metni mutlaka olacaktýr tahmin ediyorum... beklemeden vira deyip faksý gönderiyorum... sonrasýnda yine ortak metini de göndereceðim inþallah.
    NIGHTMARE OF BYZANTIUM

BOZOHAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kazým kanat denen o felçlli þerefsize bir ders vermeliyiz ve protesto etmeliyiz. atvdeki o programý bende seyrettim. gökdenize her türlü hakareti yaptý ben yöneticilerden biri baðlanýr telefonla diye umdum hiç kimse aramadý. trabzonsporumuzun futbolcusuna elin yazarý herþeyi söylüyo bizim yönetim uyuyo

eys_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Yaþ
    38

Yazýlarýn üzerine eklenecek birþey yok,herþey açýk seçik yazýlmýþ.Her Trabzonsporlu'nun okuyup kendince ders çýkarmasý gerekir,bilmeliyiz ki Trabzonspor kiþiler ve kurumlar üstüdür ve menfaatleri herkesin menfaatinden daha önemlidir.
    Her daim TRABZONSPOR!
    Türkiye Kyoto'yu imzaladý
    "7"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Þu anda listelenecek üye yok.