Sayfa 27 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27
Toplam 675 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: M.P. Antalyaspor 0 - 2 Trabzonspor | STSL 34. Hafta | Maç Sonucu

kursat1313 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami hoca ile devam edilmemesi durumunda tüm sezonu kapatıp takımla ilgimi keseceğim. Kimse kusura bakmasın bu takım Hami hoca ile başarıya gidecek ama ona destek vermek şartı ile....
    açıkçası yapılması gereken bence de bu takımla ilişkisini bütün Trabzonsporlular kesmeli ama Trabzonspor bu seyretmeden takip etmeden nasıl duracaz

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de acayip cesur kararlar verdi

Oyuna Özer yerine Abdulkadir'i her hoca almaz
    Zeki'yi her mac orta sahada oynatmaz
    Şahin'i nerdeyse her mac 2. yarıda oyuna almaz
    Henrique yerine Soner'i alması da takdire sayandı
    Muhtesem Juventus 11'ini de unutmadım
    senin begenmedigin o futbolcularla mac alabiliyorsa demekki dogrulari yapti.
    Adamin elinde zaten müthis bir kadro var, beceripte dogru futbolculari oynatamiyor.

Dogru, juventus macinda Messiyi kenarda oturtmamaliydi, haklisiniz, orada size katiliyorum..

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu kadro kume dusme potasinin az uzerinde yer alir dedim gerci onur olmasaydi yine oralarda olurduk bu yonetim oldugu surece bir daha ilk 5 e dahi giremeyiz

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı salihismet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin begenmedigin o futbolcularla mac alabiliyorsa demekki dogrulari yapti.
    Adamin elinde zaten müthis bir kadro var, beceripte dogru futbolculari oynatamiyor.

Dogru, juventus macinda Messiyi kenarda oturtmamaliydi, haklisiniz, orada size katiliyorum..
    Hep aynı cümleler, Messi vardı da biz mi oynatmadık.

14 maçın 6'sını kazanmısız oyle ahım sahım bi durum da yok ortada
    Kaldı ki futbol filan oynamıyoruz
    Onur'un kurtardıgı mac sayısını hatırlamıyorum bile
    Evet kadro sıkıntılı onda hem fikiriz ama zihniyette sıkıntı var

İlk once bi td lisansı alsın sonra bakarız

Allah korusun Hami ile filan yapılanmayı denemeyız insallah

Nereden
    Almanya

tolunay hocanin ne söyledigini kimse yazmiyor sadece helal tolunay hoca diyorlar,-)

Yazin da biz de bilelim ne demis adam.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart M.P. Antalyaspor 0 - 2 Trabzonspor | STSL 34. Hafta | Maç Sonucu

Alıntı blues Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolunay hocanin ne söyledigini kimse yazmiyor sadece helal tolunay hoca diyorlar,-)

Ne dediğini bilmiyorum, ama maç içinde çok hırslıydı hatta maçın sonlarına doğru yoğun itirazdan tribüne gönderildi.
    Yenmesine helal olsun demem, çünkü görevi o ama hırsı gerçekten helal olsun dedirtti.

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tolunay hoca şike hakkında bişi demedi.Zaten muhabbet oradan geliyor.

Şenol hocanın istifasından sonra Tolunay hoca geldiğinde ilk toplantısında kendisine şike soruldu.Benim işim değil ben takımla ilgilenicem dedi.

Şenol hocanında gidişini kabullenemeyen bazı romantikler vay efendim Trabzonspor'luyum diyen adamın işi olucak bu işle diye üzerine gittiler.

Her maçından sonra bu lafları yensede yenilsede sürekli olarak hatırlatıldı forumda.Sevilmeyen adam oldu bazıları için.O zamanlar mra nın bir kaç afilli lafına kanıp onun sempatizanlığı oluşturdular Tolunayın kovulup onun gelmesini istediler.Nitekim istedikleride oldu.

Sonra mra takımın başına gelince bu 18-35 yaş arası taraftarlar şampiyonluk göremedi dedi aynı romantikler fena kapağa oturdu En başta biraz kıvırdılar ama sonra ısrarla böyle laflar etmeye devam ediyor bu seferde mra ya aynı lafları etmeye başladılar

canna52 tolunay hocanın gitmesini istemiyordu şenol hocanında en büyük eleştirenlerindendi.Dolayısıyla bu dediğim romantiklerle çok kapıştı şimdi o günleri hatırlatıyor yaptığı ironi ile.

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep aynı cümleler, Messi vardı da biz mi oynatmadık.

14 maçın 6'sını kazanmısız oyle ahım sahım bi durum da yok ortada
    Kaldı ki futbol filan oynamıyoruz
    Onur'un kurtardıgı mac sayısını hatırlamıyorum bile
    Evet kadro sıkıntılı onda hem fikiriz ama zihniyette sıkıntı var

İlk once bi td lisansı alsın sonra bakarız

Allah korusun Hami ile filan yapılanmayı denemeyız insallah
    Trabzonsporu Trabzonspor yapan degerleri iyi bilerek konusmalyiz bence. Yabanci hocalardan
    urbaininden sarhos Sundermannina kadar denedik ve olmadigini herkes gördü, cok iyi td istiyorsaniz
    iyi bütceniz olmasi lazim, o da bizde olmadigina göre. Ben her konuda genc insanlara mutlaka
    sans verilmesinden yanayim, lisans konusunda süphen olmasin onu alir.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Trabzonsporun formasi dorduncu oldu.

Bide takimda kaliteli futbolcu olsa bu sene rahat sampiyonlar ligine giderdik.

10milyon yatirim yapabilseydik sezon basinda, simdi bize 20-25milyon olarak geri donecekti.
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Berkedogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçen haftaki rezillikten sonra avrupaya doğrudan gidebilmek iyi oldu . 4. lüğe sevindirecekler yakında bizi.
    Şampiyon olsakta olmasakta En büyük TRABZONSPOR.

Nereden
    Almanya

Alıntı Hüseyin Başoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tolunay hoca şike hakkında bişi demedi.Zaten muhabbet oradan geliyor.

Şenol hocanın istifasından sonra Tolunay hoca geldiğinde ilk toplantısında kendisine şike soruldu.Benim işim değil ben takımla ilgilenicem dedi.

Şenol hocanında gidişini kabullenemeyen bazı romantikler vay efendim Trabzonspor'luyum diyen adamın işi olucak bu işle diye üzerine gittiler.

Her maçından sonra bu lafları yensede yenilsede sürekli olarak hatırlatıldı forumda.Sevilmeyen adam oldu bazıları için.O zamanlar mra nın bir kaç afilli lafına kanıp onun sempatizanlığı oluşturdular Tolunayın kovulup onun gelmesini istediler.Nitekim istedikleride oldu.

Sonra mra takımın başına gelince bu 18-35 yaş arası taraftarlar şampiyonluk göremedi dedi aynı romantikler fena kapağa oturdu En başta biraz kıvırdılar ama sonra ısrarla böyle laflar etmeye devam ediyor bu seferde mra ya aynı lafları etmeye başladılar

canna52 tolunay hocanın gitmesini istemiyordu şenol hocanında en büyük eleştirenlerindendi.Dolayısıyla bu dediğim romantiklerle çok kapıştı şimdi o günleri hatırlatıyor yaptığı ironi ile.

sagolasin bilgi icin.

tolunay hoca göndermeden önce MRA icin varolan ya da yaratilan hava simdi hami icin olusturuluyor.

Hami iyi futbolcuydu,toplara iyi vururdu ancak bakin büyük ve önemli maclarda yaptiklari ve yapmadiklariyla dahi onun futbol bilgisini ölcebiliriz.. girmeyecegim bile bu konuya. ancak lig baslar ve haminin de ipi cekilir. istemedigimden degil ancak gercekci olmak zorundayiz artik.
    tolunayin karabügü bizden üc puan daha az puan almis ve karabük malouda gibi bosinwa gibi oyuncular icin de bir yil icin 5 milyon euro vermemis.

akil mantik var. bir mra bir mandilari bir tolunay etmiyor iste.

bu yil tolunay tkaimda kalsaydi emin olun daha iyi transferlerimiz,daha saglam bir yerimiz olurdu ligde. ancak tolunay bizim hocalar gibi baskanin lafina bakmaz kendi düsüncelerini yasama gecirirdi ve baskan da buna dayanamayip onu yollardi.

tolunay bu takimda her zaman bir sansi haketmisti.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

10milyon yatirim yapabilseydik sezon basinda, simdi bize 20-25milyon olarak geri donecekti.
    İş hayatındaki en temel kurallardan biri, para harcamadan para kazanamazsındır. Bunu anlayan biri olsa şimdi hangi grupta olacağız onu konuşuyor olabilirdik.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sagolasin bilgi icin.

tolunay hoca göndermeden önce MRA icin varolan ya da yaratilan hava simdi hami icin olusturuluyor.

Hami iyi futbolcuydu,toplara iyi vururdu ancak bakin büyük ve önemli maclarda yaptiklari ve yapmadiklariyla dahi onun futbol bilgisini ölcebiliriz.. girmeyecegim bile bu konuya. ancak lig baslar ve haminin de ipi cekilir. istemedigimden degil ancak gercekci olmak zorundayiz artik.
    tolunayin karabügü bizden üc puan daha az puan almis ve karabük malouda gibi bosinwa gibi oyuncular icin de bir yil icin 5 milyon euro vermemis.

bu yil tolunay tkaimda kalsaydi emin olun daha iyi transferlerimiz,daha saglam bir yerimiz olurdu ligde. ancak tolunay bizim hocalar gibi baskanin lafina bakmaz kendi düsüncelerini yasama gecirirdi ve baskan da buna dayanamayip onu yollardi.

Trabzon Tolunay için fazlaydı, daha çok tecrübe etmesi gerekir. Ona verilen fırsatı ilk 11'de Volkan'ı(şimdi nerde ne yapar kim bilir, Bursada bile forma giyemiyor), Henrique'yi oynatarak ve kupayı kaybederek harcadı. Sezonu kurtaracak maçı alamıyorsan gidersin. Haminin hedefi 4. cülüktü, öyle böyle başardı. O da Henriqueye, Olcana güvenerek bana gore hata yapıyor, bu futbolcular gönderilmezse gelecek seneki hoca da kim olursa fazla dayanmaz.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Nereden
    Avrupa Diğer

Standart M.P. Antalyaspor 0 - 2 Trabzonspor | STSL 34. Hafta | Maç Sonucu

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzon Tolunay için fazlaydı, daha çok tecrübe etmesi gerekir. Ona verilen fırsatı ilk 11'de Volkan'ı(şimdi nerde ne yapar kim bilir, Bursada bile forma giyemiyor), Henrique'yi oynatarak ve kupayı kaybederek harcadı. Sezonu kurtaracak maçı alamıyorsan gidersin. Haminin hedefi 4. cülüktü, öyle böyle başardı. O da Henriqueye, Olcana güvenerek bana gore hata yapıyor, bu futbolcular gönderilmezse gelecek seneki hoca da kim olursa fazla dayanmaz.

Adamın elinde messi vardı ya! Kendiside bu takımdan bir halt olmayacağını biliyordu. Zaten seneye çoğu oyuncu ile çalışmayacağını belirtmişti. Trabzonspor büyüktü/küçüktü olayı ayrıca tartışılır ama ben kalsaydı bu seneyide kaybetmeyeceğimizi düşünüyordum. Bu sene yapılanma olacaktı. Yediler adamı ŞG fetişistleri!!!

Loading %61..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tolunaya kendi ekibini kurma yonetme sansi verilmeli 1 sezon ozurde dilemis oluruz 3milyon avro tazminatda cepde kalir..iho nasilsa gitcek kongrede..hami diyenler haminin daha cok ekmek yemesi lazim trabzonun basinda olmasi icin..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcan diyenlere hala daha el insaf diyorum..zamaninda burak selcuk umuta yapilanlardan sonra siradaki kurban olcanmi..taktinizmi takiyorsunuz agziyla kus tutsa nafile..gidenlerin kiymeti gittikden sonra anlasiliyor zaten..size ragmen bu sene takimin en iyi en istikrarli oyuncusuydu kaleciyi saymazsak istatistlikler yalan soylemez varsin pismis kelle gibi siritmasin yeterki isini yapsin..saklaban degil gorev adami lazim bize..

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

yakında yine eneramo çağlar orhan gülle haberleri yoğunlaşır pürü pak medyamızda

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sagolasin bilgi icin.

hami hocanın şişirildiği kısmı hariç dediklerine katılıyorum.

Tolunay hoca kalsaydı ve transfer yetkisi verilseydi çok farklı şeyler konuşurduk.

Nereden
    İstanbul

Olcan a kizma sebebim tuhaf hareketleri. Sanki Trabzonspor ona muhtacmis gibi oynamasi. Mutsuzmus gibi gorunmesi. Sanki Trabzonspordan daha degerli bir markaymis gibi oynamasi. Bunun sonucunda tv de onunla ilgili yorumlarda gelecekte Trabzonspor ile dusunulmemesine ve Trabzonspor umuzun buyuk takim sifatindan cikarilip Olcanin daha buyuk diye adlandirilan (3 cucukler gibi)takimlara yakistirilmasina sebep oluyor.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcan diyenlere hala daha el insaf diyorum..zamaninda burak selcuk umuta yapilanlardan sonra siradaki kurban olcanmi..taktinizmi takiyorsunuz agziyla kus tutsa nafile..gidenlerin kiymeti gittikden sonra anlasiliyor zaten..size ragmen bu sene takimin en iyi en istikrarli oyuncusuydu kaleciyi saymazsak istatistlikler yalan soylemez varsin pismis kelle gibi siritmasin yeterki isini yapsin..saklaban degil gorev adami lazim bize..
    Ben sırıtmasında falan değilim, koca sezon düzenli oynadı, bütün frikikleri kullandı, tabi ki istatistiksel olarak bişeyler olacak henrique gibi. Ama kanat adamı, 1 tane ortasını hatırlayan var mı? Kornerde bile orta yapamıyor. Yusuf bile 2-3 haftada 2 ortasıyla henrique futbol özürlüsüne asist yaptı. Yusuf olcandan 10 kat fazla katkı sağlamasına rağmen olcanın adı geçiyor. Kritik maçlarda kaçırdığı goller, özellikle atamadığı son paslar yüxünden bir sürü puan kaybettik. Egoist oyunu ki egoist oynayabilecek yeteneği de yokken takıma zarar verdi. Trabzonu da net olarak sevmiyor, başka takımlarda bizde oynadığondan iyi oynayacağına eminim. 3-5e elden çıkarılmalı diye düşünüyorum.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Antalyayı yenip ligi 4. sırada bitirip sezonu 1 ay daha geç açacak olmamız, köpekleriyle meşhur bir yerin istanbul yalakası taraftarlarını çıldırtmış. bildiğin köpekler gibi kuduruyorlar
    Allah sizi daha beter etsin.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Ankara

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim taraftar boyle herkes futbolu cok biliyor.Sonra vizyondan bahsediliyor.
    Olcan bizi bir çok maç ipten almıştır.Onurdan sonra en degerli oyuncumuzdur ki bu yuzden istanbul tayfasi agzi sulanarak Olcani bekliyor bizim taraftarda hediye etmeye calisiyor.Degerini sonradan anlayinca da agliyor.Ah ah

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Zamaninda Burak gol attığı zaman deli gibi seviniyodu, Trabzon için ölürüm diyordu ne oldu ? Hemen ilk fırsatta bıraktı gitti. O yüzden, Olcan gülmese de olur, gollerini atsın yeter. Bana Olcan'ın gülüşü değil golleri lazım.
    İnadına Trabzonspor !

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu işler belli olmuyor.göreve başlarken simeone nin, guardiola nın da tecrübeleri yoktu ama salladılar dünyayı. keza ertuğrul hoca nın da ilk yıllarında geldi şampiyonluk. hoca kaliteliyse, hafiften iyi bir kadro varsa, biraz şansla başarı gelebiliyor. iyi başladın mı gerisi de iyi geliyor.
    Guardiola Barca'dan once 4 yıl Barcelona B takımını çalıştırıp, A takımında oynatacağı sistemi çalışıp hazırlamıştı. Yani stajını fazlasıyla yapmıştı. Simeone dediğimiz adam da Atleti den once benim bildiğim Arjantin'de Racing, Independiente River Plate ve İtalya'da da Catania felan çalıştırdı. Yani futbolu bıraktıktan sonra 4-5 yıl takım çalıştırdı hep ve başarılı da oldu yani. Stajını da yaptı kendini de kanıtladı başka deyişle.

Ama bu Guardiola yüzünden özellikle genç hocalardan (takımın emekli futbolcu efsanesi genelde) hoca yapmak moda oldu, ve tabi bir sürü hayalkırıklığı da geldi tabi. En son işte Milan Seedorf ile yaşıyor bu durumu.

Neyse konu genç hoca meselesi değil. Hami genç de değil zaten bir hoca için, Simeone'den Guardiola'dan büyüktür belki. Ama ne yapmış bugüne kadar futbolu bıraktıktan sonra? Staj dediğim benim budur ? Hocalığa sadece oyuncu değiştirmek ve ilk 11 yazmak olarak bakmamalı. Bunun bilimsel antremanları var, futbolcu motivasyonu psikolojisi var, kriz yönetimi var vs. Hami bugüne kadar hiç böyle bir deneyim yapmış mı ? Hami bir çok şeyi ilk kez Trabzonspor teknik direktörlüğü adı altında yaşayacak ve benim staj dediğim tam da budur.

Deseler ki Hami 1461'in hocalığını yapacak 2 yıl ondan sonra da Trabzonspor'un başına gelecek. En büyük desteği burada ben veririm. Ve belki en doğru yöntem de budur.

Ama şu anda yapılan şey gaza gelmekten başka birşey değil. 3 ay başarılı oldu iyi sonuçlar aldı diye gaza geliyoruz adamı Guardiola yapıyoruz. Geçen yıl bu zamanlar da MRA için gaza gelmiştik ve ben burada adam tecrübesiz, bu seviyede deneyimi yok dediğimde eleştirilmiştim burada ve Aralık ayında demedik laf bırakmadık MRA hocaya. Malesef aynısı Hami için olacak, çok net görünen bir durum bu, Aralık ayı geldiğinde Hami için burada yazılanlara belki en çok ben üzülecem bunu da söyliyeyim.

Hangi hocaya istifa demedik derseniz haklısınız tamam ama Şenol Güneş, Ersun Yanal ve mesela Tolunay hiç bir zaman bu kadar nefret edilmediler. Ziya Doğan (ikinci dönemi) MRA ve Sadi Tekelioğlu gibi isimler hep kötü hoca olarak markalaştı bu forumda. Hami de öyle olur (inşallah olmaz tabi) benim söylemeye çalıştığım, nacizane (ahkam kesmiyoruz sonuçta fikir söylüyoruz) gördüğüm bu.

Burada benim en çok eleştirdiğim de Hami'dir. Kardeşim ne yaptın bugüne kadar ? Torpille bulduğun millli takım maaşından başka ne yaptın ? TD lisansı bile alamadıysan bugüne kadar bu görevi nasıl hakettiğini düşünüyorsun. Tolunay, Şota, Osman Özköylü ve hatta MRA gece gündüz çalışırken kendilerini bir şekilde geliştirmeye çalışırken sen niye yattın ? Mehmet Özdilek, Rıza, Ertuğrul, Hamza felan bunlar hep Hami'nin milli takımdan dönem arkadaşları, bu adamlar çalışırken sen ne yaptın ?

Hoca kim olmalı diye soruluyor ben böyle yazınca. Yerli yabancı bir sürü isim var bu işi yapabilecek. Benim kriterim deneyimli olması, bilimsel metodlar kullanması düşük bütçelerle iyi işler çıkartabilmesi genç oyuncularla çalışabilmesi. Halilodzic olur, Saffet Suciç olur (ikisi de dünya kupasından sonra gelebilir ve Boşnak oyuncular getirebilir) yerli olarak Ertuğrul olur, Tolunay olur (adama ayıp ettik İHO sağolsun) Şota olur hatta Yılmaz Vural ve Hikmet Karaman bile iyidir Hami'den.

Yani deneyimli işi bilen şoför istiyorum acemi şoför değil. Trabzonspor büyük kulüp, hedefi şampiyonluk olan kulüp. Deneyimsiz isimler, efsanelerimiz bile olsa, kendilerini geliştrimeden hoca olmamalı.

Görünen Hami ile devam edilecek. Keşke başarılı olsa, ben bu yazdıklarımı print edip yemeye hazırım. Ama yıllardır izlediğim kadarıyla bu futbol dünyasında Hami'nin başarılı olma şansı zor.
    İnadına Trabzonspor !

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ibrahim Gaygusuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Forması 4. olduysa, saten 149 TL'lik şalı 10 puan fark ile şampiyon olur

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunle...-sal_NjAz.aspx

#SahayaMeşhurŞalımızİleÇıkalım
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)