Hesaplipazar
Sayfa 27 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 17 25 26 27
Toplam 675 adet sonuctan sayfa basi 651 ile 675 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: M.P. Antalyaspor 0 - 2 Trabzonspor | STSL 34. Hafta | Ma Sonucu

kursat1313 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.11.2007
    Nereden
    Kocaeli

Alnt hodlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hami hoca ile devam edilmemesi durumunda tm sezonu kapatp takmla ilgimi keseceim. Kimse kusura bakmasn bu takm Hami hoca ile baarya gidecek ama ona destek vermek art ile....
    akas yaplmas gereken bence de bu takmla ilikisini btn Trabzonsporlular kesmeli ama Trabzonspor bu seyretmeden takip etmeden nasl duracaz

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Alnt bahadr2561 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bence de acayip cesur kararlar verdi

Oyuna zer yerine Abdulkadir'i her hoca almaz
    Zeki'yi her mac orta sahada oynatmaz
    ahin'i nerdeyse her mac 2. yarda oyuna almaz
    Henrique yerine Soner'i almas da takdire sayand
    Muhtesem Juventus 11'ini de unutmadm
    senin begenmedigin o futbolcularla mac alabiliyorsa demekki dogrulari yapti.
    Adamin elinde zaten mthis bir kadro var, beceripte dogru futbolculari oynatamiyor.

Dogru, juventus macinda Messiyi kenarda oturtmamaliydi, haklisiniz, orada size katiliyorum..

arifberkay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.01.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

bu kadro kume dusme potasinin az uzerinde yer alir dedim gerci onur olmasaydi yine oralarda olurduk bu yonetim oldugu surece bir daha ilk 5 e dahi giremeyiz

bahadr2561 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

Alnt salihismet Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    senin begenmedigin o futbolcularla mac alabiliyorsa demekki dogrulari yapti.
    Adamin elinde zaten mthis bir kadro var, beceripte dogru futbolculari oynatamiyor.

Dogru, juventus macinda Messiyi kenarda oturtmamaliydi, haklisiniz, orada size katiliyorum..
    Hep ayn cmleler, Messi vard da biz mi oynatmadk.

14 man 6'sn kazanmsz oyle ahm sahm bi durum da yok ortada
    Kald ki futbol filan oynamyoruz
    Onur'un kurtardg mac saysn hatrlamyorum bile
    Evet kadro skntl onda hem fikiriz ama zihniyette sknt var

lk once bi td lisans alsn sonra bakarz

Allah korusun Hami ile filan yaplanmay denemeyz insallah

yelik tarihi
    27.01.2013
    Nereden
    Almanya

tolunay hocanin ne syledigini kimse yazmiyor sadece helal tolunay hoca diyorlar,-)

Yazin da biz de bilelim ne demis adam.

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    29.01.2013
    Nereden
    Elaz

Standart M.P. Antalyaspor 0 - 2 Trabzonspor | STSL 34. Hafta | Ma Sonucu

Alnt blues Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tolunay hocanin ne syledigini kimse yazmiyor sadece helal tolunay hoca diyorlar,-)

Ne dediini bilmiyorum, ama ma iinde ok hrslyd hatta man sonlarna doru youn itirazdan tribne gnderildi.
    Yenmesine helal olsun demem, nk grevi o ama hrs gerekten helal olsun dedirtti.

Hseyin Baolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

tolunay hoca ike hakknda bii demedi.Zaten muhabbet oradan geliyor.

enol hocann istifasndan sonra Tolunay hoca geldiinde ilk toplantsnda kendisine ike soruldu.Benim iim deil ben takmla ilgilenicem dedi.

enol hocannda gidiini kabullenemeyen baz romantikler vay efendim Trabzonspor'luyum diyen adamn ii olucak bu ile diye zerine gittiler.

Her mandan sonra bu laflar yensede yenilsede srekli olarak hatrlatld forumda.Sevilmeyen adam oldu bazlar iin.O zamanlar mra nn bir ka afilli lafna kanp onun sempatizanl oluturdular Tolunayn kovulup onun gelmesini istediler.Nitekim istedikleride oldu.

Sonra mra takmn bana gelince bu 18-35 ya aras taraftarlar ampiyonluk gremedi dedi ayn romantikler fena kapaa oturdu En bata biraz kvrdlar ama sonra srarla byle laflar etmeye devam ediyor bu seferde mra ya ayn laflar etmeye baladlar

canna52 tolunay hocann gitmesini istemiyordu enol hocannda en byk eletirenlerindendi.Dolaysyla bu dediim romantiklerle ok kapt imdi o gnleri hatrlatyor yapt ironi ile.

salihismet - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.01.2006
    Nereden
    Almanya

Alnt bahadr2561 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hep ayn cmleler, Messi vard da biz mi oynatmadk.

14 man 6'sn kazanmsz oyle ahm sahm bi durum da yok ortada
    Kald ki futbol filan oynamyoruz
    Onur'un kurtardg mac saysn hatrlamyorum bile
    Evet kadro skntl onda hem fikiriz ama zihniyette sknt var

lk once bi td lisans alsn sonra bakarz

Allah korusun Hami ile filan yaplanmay denemeyz insallah
    Trabzonsporu Trabzonspor yapan degerleri iyi bilerek konusmalyiz bence. Yabanci hocalardan
    urbaininden sarhos Sundermannina kadar denedik ve olmadigini herkes grd, cok iyi td istiyorsaniz
    iyi btceniz olmasi lazim, o da bizde olmadigina gre. Ben her konuda genc insanlara mutlaka
    sans verilmesinden yanayim, lisans konusunda sphen olmasin onu alir.

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.01.2009
    Nereden
    ngiltere
    Ya
    30

Trabzonsporun formasi dorduncu oldu.

Bide takimda kaliteli futbolcu olsa bu sene rahat sampiyonlar ligine giderdik.

10milyon yatirim yapabilseydik sezon basinda, simdi bize 20-25milyon olarak geri donecekti.
    15-16 Utanc sezonu

Berkedogan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.01.2009
    Nereden
    stanbul

geen haftaki rezillikten sonra avrupaya dorudan gidebilmek iyi oldu . 4. le sevindirecekler yaknda bizi.
    ampiyon olsakta olmasakta En byk TRABZONSPOR.

yelik tarihi
    27.01.2013
    Nereden
    Almanya

Alnt Hseyin Baolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    tolunay hoca ike hakknda bii demedi.Zaten muhabbet oradan geliyor.

enol hocann istifasndan sonra Tolunay hoca geldiinde ilk toplantsnda kendisine ike soruldu.Benim iim deil ben takmla ilgilenicem dedi.

enol hocannda gidiini kabullenemeyen baz romantikler vay efendim Trabzonspor'luyum diyen adamn ii olucak bu ile diye zerine gittiler.

Her mandan sonra bu laflar yensede yenilsede srekli olarak hatrlatld forumda.Sevilmeyen adam oldu bazlar iin.O zamanlar mra nn bir ka afilli lafna kanp onun sempatizanl oluturdular Tolunayn kovulup onun gelmesini istediler.Nitekim istedikleride oldu.

Sonra mra takmn bana gelince bu 18-35 ya aras taraftarlar ampiyonluk gremedi dedi ayn romantikler fena kapaa oturdu En bata biraz kvrdlar ama sonra srarla byle laflar etmeye devam ediyor bu seferde mra ya ayn laflar etmeye baladlar

canna52 tolunay hocann gitmesini istemiyordu enol hocannda en byk eletirenlerindendi.Dolaysyla bu dediim romantiklerle ok kapt imdi o gnleri hatrlatyor yapt ironi ile.

sagolasin bilgi icin.

tolunay hoca gndermeden nce MRA icin varolan ya da yaratilan hava simdi hami icin olusturuluyor.

Hami iyi futbolcuydu,toplara iyi vururdu ancak bakin byk ve nemli maclarda yaptiklari ve yapmadiklariyla dahi onun futbol bilgisini lcebiliriz.. girmeyecegim bile bu konuya. ancak lig baslar ve haminin de ipi cekilir. istemedigimden degil ancak gercekci olmak zorundayiz artik.
    tolunayin karabg bizden c puan daha az puan almis ve karabk malouda gibi bosinwa gibi oyuncular icin de bir yil icin 5 milyon euro vermemis.

akil mantik var. bir mra bir mandilari bir tolunay etmiyor iste.

bu yil tolunay tkaimda kalsaydi emin olun daha iyi transferlerimiz,daha saglam bir yerimiz olurdu ligde. ancak tolunay bizim hocalar gibi baskanin lafina bakmaz kendi dsncelerini yasama gecirirdi ve baskan da buna dayanamayip onu yollardi.

tolunay bu takimda her zaman bir sansi haketmisti.

yelik tarihi
    15.09.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt Ibrahim Gaygusuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster

10milyon yatirim yapabilseydik sezon basinda, simdi bize 20-25milyon olarak geri donecekti.
    hayatndaki en temel kurallardan biri, para harcamadan para kazanamazsndr. Bunu anlayan biri olsa imdi hangi grupta olacaz onu konuuyor olabilirdik.

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

sagolasin bilgi icin.

tolunay hoca gndermeden nce MRA icin varolan ya da yaratilan hava simdi hami icin olusturuluyor.

Hami iyi futbolcuydu,toplara iyi vururdu ancak bakin byk ve nemli maclarda yaptiklari ve yapmadiklariyla dahi onun futbol bilgisini lcebiliriz.. girmeyecegim bile bu konuya. ancak lig baslar ve haminin de ipi cekilir. istemedigimden degil ancak gercekci olmak zorundayiz artik.
    tolunayin karabg bizden c puan daha az puan almis ve karabk malouda gibi bosinwa gibi oyuncular icin de bir yil icin 5 milyon euro vermemis.

bu yil tolunay tkaimda kalsaydi emin olun daha iyi transferlerimiz,daha saglam bir yerimiz olurdu ligde. ancak tolunay bizim hocalar gibi baskanin lafina bakmaz kendi dsncelerini yasama gecirirdi ve baskan da buna dayanamayip onu yollardi.

Trabzon Tolunay iin fazlayd, daha ok tecrbe etmesi gerekir. Ona verilen frsat ilk 11'de Volkan'(imdi nerde ne yapar kim bilir, Bursada bile forma giyemiyor), Henrique'yi oynatarak ve kupay kaybederek harcad. Sezonu kurtaracak ma alamyorsan gidersin. Haminin hedefi 4. clkt, yle byle baard. O da Henriqueye, Olcana gvenerek bana gore hata yapyor, bu futbolcular gnderilmezse gelecek seneki hoca da kim olursa fazla dayanmaz.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

yelik tarihi
    10.06.2008
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    38

Standart M.P. Antalyaspor 0 - 2 Trabzonspor | STSL 34. Hafta | Ma Sonucu

Alnt yaranozlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Trabzon Tolunay iin fazlayd, daha ok tecrbe etmesi gerekir. Ona verilen frsat ilk 11'de Volkan'(imdi nerde ne yapar kim bilir, Bursada bile forma giyemiyor), Henrique'yi oynatarak ve kupay kaybederek harcad. Sezonu kurtaracak ma alamyorsan gidersin. Haminin hedefi 4. clkt, yle byle baard. O da Henriqueye, Olcana gvenerek bana gore hata yapyor, bu futbolcular gnderilmezse gelecek seneki hoca da kim olursa fazla dayanmaz.

Adamn elinde messi vard ya! Kendiside bu takmdan bir halt olmayacan biliyordu. Zaten seneye ou oyuncu ile almayacan belirtmiti. Trabzonspor bykt/kkt olay ayrca tartlr ama ben kalsayd bu seneyide kaybetmeyeceimizi dnyordum. Bu sene yaplanma olacakt. Yediler adam G fetiistleri!!!

Loading %61..

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Tolunaya kendi ekibini kurma yonetme sansi verilmeli 1 sezon ozurde dilemis oluruz 3milyon avro tazminatda cepde kalir..iho nasilsa gitcek kongrede..hami diyenler haminin daha cok ekmek yemesi lazim trabzonun basinda olmasi icin..

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Alnt yaranozlu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Olcan diyenlere hala daha el insaf diyorum..zamaninda burak selcuk umuta yapilanlardan sonra siradaki kurban olcanmi..taktinizmi takiyorsunuz agziyla kus tutsa nafile..gidenlerin kiymeti gittikden sonra anlasiliyor zaten..size ragmen bu sene takimin en iyi en istikrarli oyuncusuydu kaleciyi saymazsak istatistlikler yalan soylemez varsin pismis kelle gibi siritmasin yeterki isini yapsin..saklaban degil gorev adami lazim bize..

duyurukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.07.2013
    Nereden
    Nevehir

yaknda yine eneramo alar orhan glle haberleri younlar pr pak medyamzda

Hseyin Baolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.06.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    26

sagolasin bilgi icin.

hami hocann iirildii ksm hari dediklerine katlyorum.

Tolunay hoca kalsayd ve transfer yetkisi verilseydi ok farkl eyler konuurduk.

yelik tarihi
    12.11.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Olcan a kizma sebebim tuhaf hareketleri. Sanki Trabzonspor ona muhtacmis gibi oynamasi. Mutsuzmus gibi gorunmesi. Sanki Trabzonspordan daha degerli bir markaymis gibi oynamasi. Bunun sonucunda tv de onunla ilgili yorumlarda gelecekte Trabzonspor ile dusunulmemesine ve Trabzonspor umuzun buyuk takim sifatindan cikarilip Olcanin daha buyuk diye adlandirilan (3 cucukler gibi)takimlara yakistirilmasina sebep oluyor.

yaranozlu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Olcan diyenlere hala daha el insaf diyorum..zamaninda burak selcuk umuta yapilanlardan sonra siradaki kurban olcanmi..taktinizmi takiyorsunuz agziyla kus tutsa nafile..gidenlerin kiymeti gittikden sonra anlasiliyor zaten..size ragmen bu sene takimin en iyi en istikrarli oyuncusuydu kaleciyi saymazsak istatistlikler yalan soylemez varsin pismis kelle gibi siritmasin yeterki isini yapsin..saklaban degil gorev adami lazim bize..
    Ben srtmasnda falan deilim, koca sezon dzenli oynad, btn frikikleri kulland, tabi ki istatistiksel olarak bieyler olacak henrique gibi. Ama kanat adam, 1 tane ortasn hatrlayan var m? Kornerde bile orta yapamyor. Yusuf bile 2-3 haftada 2 ortasyla henrique futbol zrlsne asist yapt. Yusuf olcandan 10 kat fazla katk salamasna ramen olcann ad geiyor. Kritik malarda kard goller, zellikle atamad son paslar yxnden bir sr puan kaybettik. Egoist oyunu ki egoist oynayabilecek yetenei de yokken takma zarar verdi. Trabzonu da net olarak sevmiyor, baka takmlarda bizde oynadondan iyi oynayacana eminim. 3-5e elden karlmal diye dnyorum.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    40

Antalyay yenip ligi 4. srada bitirip sezonu 1 ay daha ge aacak olmamz, kpekleriyle mehur bir yerin istanbul yalakas taraftarlarn ldrtm. bildiin kpekler gibi kuduruyorlar
    Allah sizi daha beter etsin.
    2010 - 2011 ampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerek budur. ☆

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    06.05.2012
    Nereden
    Ankara
    Ya
    24

Alnt gurur6134 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bizim taraftar boyle herkes futbolu cok biliyor.Sonra vizyondan bahsediliyor.
    Olcan bizi bir ok ma ipten almtr.Onurdan sonra en degerli oyuncumuzdur ki bu yuzden istanbul tayfasi agzi sulanarak Olcani bekliyor bizim taraftarda hediye etmeye calisiyor.Degerini sonradan anlayinca da agliyor.Ah ah

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Zamaninda Burak gol att zaman deli gibi seviniyodu, Trabzon iin lrm diyordu ne oldu ? Hemen ilk frsatta brakt gitti. O yzden, Olcan glmese de olur, gollerini atsn yeter. Bana Olcan'n gl deil golleri lazm.
    nadna Trabzonspor !

muratt - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.03.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    39

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu iler belli olmuyor.greve balarken simeone nin, guardiola nn da tecrbeleri yoktu ama salladlar dnyay. keza erturul hoca nn da ilk yllarnda geldi ampiyonluk. hoca kaliteliyse, hafiften iyi bir kadro varsa, biraz ansla baar gelebiliyor. iyi baladn m gerisi de iyi geliyor.
    Guardiola Barca'dan once 4 yl Barcelona B takmn altrp, A takmnda oynataca sistemi alp hazrlamt. Yani stajn fazlasyla yapmt. Simeone dediimiz adam da Atleti den once benim bildiim Arjantin'de Racing, Independiente River Plate ve talya'da da Catania felan altrd. Yani futbolu braktktan sonra 4-5 yl takm altrd hep ve baarl da oldu yani. Stajn da yapt kendini de kantlad baka deyile.

Ama bu Guardiola yznden zellikle gen hocalardan (takmn emekli futbolcu efsanesi genelde) hoca yapmak moda oldu, ve tabi bir sr hayalkrkl da geldi tabi. En son ite Milan Seedorf ile yayor bu durumu.

Neyse konu gen hoca meselesi deil. Hami gen de deil zaten bir hoca iin, Simeone'den Guardiola'dan byktr belki. Ama ne yapm bugne kadar futbolu braktktan sonra? Staj dediim benim budur ? Hocala sadece oyuncu deitirmek ve ilk 11 yazmak olarak bakmamal. Bunun bilimsel antremanlar var, futbolcu motivasyonu psikolojisi var, kriz ynetimi var vs. Hami bugne kadar hi byle bir deneyim yapm m ? Hami bir ok eyi ilk kez Trabzonspor teknik direktrl ad altnda yaayacak ve benim staj dediim tam da budur.

Deseler ki Hami 1461'in hocaln yapacak 2 yl ondan sonra da Trabzonspor'un bana gelecek. En byk destei burada ben veririm. Ve belki en doru yntem de budur.

Ama u anda yaplan ey gaza gelmekten baka birey deil. 3 ay baarl oldu iyi sonular ald diye gaza geliyoruz adam Guardiola yapyoruz. Geen yl bu zamanlar da MRA iin gaza gelmitik ve ben burada adam tecrbesiz, bu seviyede deneyimi yok dediimde eletirilmitim burada ve Aralk aynda demedik laf brakmadk MRA hocaya. Malesef ayns Hami iin olacak, ok net grnen bir durum bu, Aralk ay geldiinde Hami iin burada yazlanlara belki en ok ben zlecem bunu da syliyeyim.

Hangi hocaya istifa demedik derseniz haklsnz tamam ama enol Gne, Ersun Yanal ve mesela Tolunay hi bir zaman bu kadar nefret edilmediler. Ziya Doan (ikinci dnemi) MRA ve Sadi Tekeliolu gibi isimler hep kt hoca olarak markalat bu forumda. Hami de yle olur (inallah olmaz tabi) benim sylemeye altm, nacizane (ahkam kesmiyoruz sonuta fikir sylyoruz) grdm bu.

Burada benim en ok eletirdiim de Hami'dir. Kardeim ne yaptn bugne kadar ? Torpille bulduun millli takm maandan baka ne yaptn ? TD lisans bile alamadysan bugne kadar bu grevi nasl hakettiini dnyorsun. Tolunay, ota, Osman zkyl ve hatta MRA gece gndz alrken kendilerini bir ekilde gelitirmeye alrken sen niye yattn ? Mehmet zdilek, Rza, Erturul, Hamza felan bunlar hep Hami'nin milli takmdan dnem arkadalar, bu adamlar alrken sen ne yaptn ?

Hoca kim olmal diye soruluyor ben byle yaznca. Yerli yabanc bir sr isim var bu ii yapabilecek. Benim kriterim deneyimli olmas, bilimsel metodlar kullanmas dk btelerle iyi iler kartabilmesi gen oyuncularla alabilmesi. Halilodzic olur, Saffet Suci olur (ikisi de dnya kupasndan sonra gelebilir ve Bonak oyuncular getirebilir) yerli olarak Erturul olur, Tolunay olur (adama ayp ettik HO saolsun) ota olur hatta Ylmaz Vural ve Hikmet Karaman bile iyidir Hami'den.

Yani deneyimli ii bilen ofr istiyorum acemi ofr deil. Trabzonspor byk kulp, hedefi ampiyonluk olan kulp. Deneyimsiz isimler, efsanelerimiz bile olsa, kendilerini gelitrimeden hoca olmamal.

Grnen Hami ile devam edilecek. Keke baarl olsa, ben bu yazdklarm print edip yemeye hazrm. Ama yllardr izlediim kadaryla bu futbol dnyasnda Hami'nin baarl olma ans zor.
    nadna Trabzonspor !

Emirhan Makul - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

Alnt Ibrahim Gaygusuz Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Formas 4. olduysa, saten 149 TL'lik al 10 puan fark ile ampiyon olur

http://www.trabzonspor.com.tr/Urunle...-sal_NjAz.aspx

#SahayaMehuralmzlekalm
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatdr.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)