Sayfa 108 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 8 58 98 106 107 108 109 SonuncuSonuncu
Toplam 2707 adet sonuctan sayfa basi 2,676 ile 2,700 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Bilet (Passolig)

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

beşiktaş maçına gidenlerin tamamına yakını ceza almış. böyle rezil bir uygulama olamaz allah belanızı versin. 1 kişi suç işliyorsa onlarca insanın ne suçu var. muz cumhuriyeti mi burası.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Annesi çocuğunun passoligi ile maça girebilirmi? Çocuk hastalandığı için gidemeyecek. Bilgisi olan varmı bu konuda. Annenin passoligi bulunmuyor
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

muratali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Passolig bana Başakşehir-Trabzonspor maçından dolayı ceva vermişti. Trabzon'a küfür edildi benim tribünden diye.
    Üstelik ben de 5. dk.'da çıkmıştım maçtan hastalanıp.
    Saçma sapan bi sistem.

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beşiktaş maçına gidenlerin tamamına yakını ceza almış. böyle rezil bir uygulama olamaz allah belanızı versin. 1 kişi suç işliyorsa onlarca insanın ne suçu var. muz cumhuriyeti mi burası.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Tüm dünyada tıkır tıkır işleyen E-BİLET uygulaması ülkemizdeki bir avuç beceriksiz yüzünden eziyete dönüştü. Burnumuzun içindeki kılı dahi görebilecek kameralar varken tribünde bulunan on binlerce suçsuz insana ceza kesen bu ucube zihniyeti kınıyorum. Yarım akıllı bir gözlemcinin tuttuğu uyduruk raporlarla binlerce insan cezalandırılıyor. Allah belanızı versin. Ülke futbolunun içine ettiniz! Cahil ve beceriksiz herifler...

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı muratali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Passolig bana Başakşehir-Trabzonspor maçından dolayı ceva vermişti. Trabzon'a küfür edildi benim tribünden diye.
    Üstelik ben de 5. dk.'da çıkmıştım maçtan hastalanıp.
    Saçma sapan bi sistem.
    bende sırf bu sene şampiyonluk muhabbetinden dolayı kartı aktif ettim maçlara geliyorum yoksa bu rezil sisteme 1 kuruş para vermeyeceğim. insanların aklıyla alay ediyorlar başka bir numarası yok. 5 bin kişinin olduğu blokta 1 tane adam sahaya şişe atacak ve bütün blok ceza yiyecek mantık bu. karaborsa muhabbetine hiç girmiyorum almış başını gidiyor sorsan bunu engelleyeceklerdi. passolig geldiğinden beri karaborsa daha da arttı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı reisoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Annesi çocuğunun passoligi ile maça girebilirmi? Çocuk hastalandığı için gidemeyecek. Bilgisi olan varmı bu konuda. Annenin passoligi bulunmuyor
    Passolig kurallarına göre başkasının passolig kartı ile maça girmek yasak, en temizi anne için passolig kartı başvurusu yapıp, çocuğunun biletini annenin kartına aktararak annenin maça girmesi. Passolig başvurusu onaylandıktan sonra akıllı telefona passo uygulamasını indirerek maça giriş yapılabilir. Passolig kartının kart sahibine gönderilmesini beklemeye gerek yok.
    Konu bkandil tarafından (14.04.2022 Saat 09:03 ) değiştirilmiştir.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

1 adet Bilet zar zor satın alabildim . Batı Alt Tribün. Oğluma söz vermiştim çünkü.
    2.000 TL. İlk kez stada girecek.
    İkinci bileti alamadım.
    Yaşı 13. İçeri girerken sıkıntı olacak illa hayırlısı bakalım. Kavga döğüş rica minnet, inşAllah girebiliriz.

Ne diyorsunuz o hengamede girermiyiz ??
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 adet Bilet zar zor satın alabildim . Batı Alt Tribün. Oğluma söz vermiştim çünkü.
    İkinci bileti alamadım.
    Yaşı 13. İçeri girerken sıkıntı olacak illa hayırlısı bakalım. Kavga döğüş rica minnet, inşAllah girebiliriz.

hocam rica ile kesinlikle olmaz çünkü polis izin verdi olur o zaman
    yapılacak şey turnikeden beraber geçmek ittirerek, içeri girdiğin an her şey biter kimse bir şey sormaz
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maça giriş için hala 3 doz aşı şartı aranıyor mu?

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı temel_yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maça giriş için hala 3 doz aşı şartı aranıyor mu?
    Hayır.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci bileti alamadım.

geçen bir baba oğul turnikeden geçerken çocuğun passo çalışmadı (bilet yoktu muhtemelen de çaktırmadı) görevli geçirdi babasıyla çift turnike sorun olmadı

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Merhaba
    5 adet bileti kendi hesabıma alıp mı devir yapıyoruz yoksa alım sırasında ayrı ayrı kimlik bilgisi mi giriyoruz. Bilgisi olan var mı
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı SALDIRAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    5 adet bileti kendi hesabıma alıp mı devir yapıyoruz yoksa alım sırasında ayrı ayrı kimlik bilgisi mi giriyoruz. Bilgisi olan var mı
    Ayrı ayrı TC tanimlamaniz lazım.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yasin Altuntas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yeni passolig cikardigim zaman (alman kimligi ile) hemen bilet alabiliyormuyum ? Zaten kartin gelmesini beklememe gerek yok galiba, uygulama üzerinden giris yapabiliyorum. Ama bileti alabilmem icin aradan vakit geciyor mu, yoksa cikarttiktan hemen sonra alabiliyormuyum ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu görüşürüz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Nereden
    Almanya

Hemen alabiliyorsun. Orada amatör ligleri de var, deneme amacli 10tllik bir bilet al. ben öyle yaptim.

Nereden
    Almanya

Alıntı Yasin Altuntas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni passolig cikardigim zaman (alman kimligi ile) hemen bilet alabiliyormuyum ? Zaten kartin gelmesini beklememe gerek yok galiba, uygulama üzerinden giris yapabiliyorum. Ama bileti alabilmem icin aradan vakit geciyor mu, yoksa cikarttiktan hemen sonra alabiliyormuyum ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hemen alabiliyorsun. Orada amatör ligleri de var, deneme amacli 10tllik bir bilet al. ben öyle yaptim

Nereden
    İstanbul

İstanbulda yaşayan bir Trabzonspor taraftarı olarak Trabzon'da maça gitmem çok zor. Takım İstanbul'a gelince de deplasman tribününde kapasite çok az oluyor. Bu biletler de belki de topluca guruplara veriliyor , bilmiyorum. Dolayısıyla takımı izlemek için rakip tribüne girmek kaçınılmaz. ( Bu yıl zaten deplasman tribünü kapalıydı. )

Bu sebeple Trabzonspor Passolig kartı almayıp, ya başka takım ya da logosuz kart almak durumundayız. Evim Başakşehir Stadının yanında olduğundan yıllarca Başakşehir logolu kartımla maçlara gittim.

Bu sene Trabzon'da bir maça gitmeye çok niyetlendim. Trabzonspor-Başakşehir maçı için plan yaptım. Tam yılbaşı tatiline denk geliyordu. Bu yüzden bir ay evvelden Başakşehir logolu kartımı iptal ettirdim. Logosuz kart aldım. Son dakikada işim çıktı, o hafta finaller varmış, ben unutmuşum maça gidemedim.

Bu sene İstanbul'daki Kasımpaşa maçına da , Karagümrük maçına da gittim. Ev sahibi tribününde izledim. Tabi ki Trabzonspor kartıyla değil. Trabzonspor kartı olsa gidemezdim.

Bütün bunları neden anlattım. İstanbul'da resmi rakamlara göre 400 binin üzerinde Trabzonlu var. Tüm türkiye'de 1,5 milyonun üzerinde Trabzonlu var.
    Ayrıca benim gibi Trabzonlu olmayıp Trabzonsporlu olan da milyonlarca kişi var. Biz İstanbul'da yaşayan Trabzonspor taraftarları Trabzonspor Passolig kartı kullanamıyoruz yukarıda anlattığım sebeplerden.
    Kaynak :
    (https://www.61saat.com/bolgesel/trab...stanbul%20oldu. )

Şimdi İstanbul'da Olimpiyatta kupa kaldırılacak maçta Kulüp yine Trabzonspor passolig kartı şartı koymuş :

"Trabzonspor A.Ş. biletleri 14.05.2022 Cumartesi günü saat 16:00 'e kadar sadece Trabzonspor A.Ş. logolu Passolig Kartlar ile satın alınabililir.
    14.05.2022 Cumartesi günü saat 16:00 'dan itibaren ev sahibi tribün biletleri Altay logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar satın alınabilecektir. "

Ben bu şart yüzünden almayı planladığım Trabzon'daki Beşiktaş ve Antalya maçlarına bilet alamamıştım. Şimdi İstanbul'da oynanacak maçta da aynı şart konulmuş. Bilet almak isteyen son güne kadar beklemeli. Bilet kalırsa alabilir. Ben büyük ihtimal fiyatlar yüzünden almayacağım bilet. Ama Makul bir fiyat olsa ailecek gitmeyi düşünüyorduk bu maça. Stad da mahallemizde sayılır. Ama kulüp yine bize engel koymuş. Bilet fiyatı uygun olsa yine bile alma şansımız olmayacaktı. Zir son güne bilet kalmazdı o durumda.

"BİZE HER YER TRABZON " sloganının anlamı nedir arkadaşlar. Her yerde Trabzonspor taraftarının olduğunu da vurgulamıyor mu bu slogan. Neden kulüp bu gerçekleri düşünüp kart kısıtlamasını kaldırmıyor. Şimdi bu maç için ayrı bir kart daha mı alalım, diğerini iptal edip. Sonra yine deplasmana gelince Trabzon , Trabzonspor kartımızı iptal edip tekrar başka kart mı alalım.

Yani sistemde bir sürü sorun zaten varken, bir de kulüp ekstradan sorun üretiyor bizim gibi Trabzon'da yaşamayan taraftarına.

Nereden
    Güney Amerika

Şu uygulamayı kaldırsalar da kurtulsak yine olay çıkıyor.

Tuğrul Z. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Passolig internet sitesinden bilet aldıktan sonra gişeden hatıra amaçlı kağıt bileti de alabiliyor muyuz bilen var mı?
    venceremos!

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İstanbulda yaşayan bir Trabzonspor taraftarı olarak Trabzon'da maça gitmem çok zor. Takım İstanbul'a gelince de deplasman tribününde kapasite çok az oluyor. Bu biletler de belki de topluca guruplara veriliyor , bilmiyorum. Dolayısıyla takımı izlemek için rakip tribüne girmek kaçınılmaz. ( Bu yıl zaten deplasman tribünü kapalıydı. )

Bu sebeple Trabzonspor Passolig kartı almayıp, ya başka takım ya da logosuz kart almak durumundayız. Evim Başakşehir Stadının yanında olduğundan yıllarca Başakşehir logolu kartımla maçlara gittim.

Bu sene Trabzon'da bir maça gitmeye çok niyetlendim. Trabzonspor-Başakşehir maçı için plan yaptım. Tam yılbaşı tatiline denk geliyordu. Bu yüzden bir ay evvelden Başakşehir logolu kartımı iptal ettirdim. Logosuz kart aldım. Son dakikada işim çıktı, o hafta finaller varmış, ben unutmuşum maça gidemedim.

Bu sene İstanbul'daki Kasımpaşa maçına da , Karagümrük maçına da gittim. Ev sahibi tribününde izledim. Tabi ki Trabzonspor kartıyla değil. Trabzonspor kartı olsa gidemezdim.

Bütün bunları neden anlattım. İstanbul'da resmi rakamlara göre 400 binin üzerinde Trabzonlu var. Tüm türkiye'de 1,5 milyonun üzerinde Trabzonlu var.
    Ayrıca benim gibi Trabzonlu olmayıp Trabzonsporlu olan da milyonlarca kişi var. Biz İstanbul'da yaşayan Trabzonspor taraftarları Trabzonspor Passolig kartı kullanamıyoruz yukarıda anlattığım sebeplerden.
    Kaynak :
    (https://www.61saat.com/bolgesel/trab...stanbul%20oldu. )

Şimdi İstanbul'da Olimpiyatta kupa kaldırılacak maçta Kulüp yine Trabzonspor passolig kartı şartı koymuş :

"Trabzonspor A.Ş. biletleri 14.05.2022 Cumartesi günü saat 16:00 'e kadar sadece Trabzonspor A.Ş. logolu Passolig Kartlar ile satın alınabililir.
    14.05.2022 Cumartesi günü saat 16:00 'dan itibaren ev sahibi tribün biletleri Altay logolu Passolig Kartlar hariç, diğer tüm Passolig Kartlar satın alınabilecektir. "

Ben bu şart yüzünden almayı planladığım Trabzon'daki Beşiktaş ve Antalya maçlarına bilet alamamıştım. Şimdi İstanbul'da oynanacak maçta da aynı şart konulmuş. Bilet almak isteyen son güne kadar beklemeli. Bilet kalırsa alabilir. Ben büyük ihtimal fiyatlar yüzünden almayacağım bilet. Ama Makul bir fiyat olsa ailecek gitmeyi düşünüyorduk bu maça. Stad da mahallemizde sayılır. Ama kulüp yine bize engel koymuş. Bilet fiyatı uygun olsa yine bile alma şansımız olmayacaktı. Zir son güne bilet kalmazdı o durumda.

"BİZE HER YER TRABZON " sloganının anlamı nedir arkadaşlar. Her yerde Trabzonspor taraftarının olduğunu da vurgulamıyor mu bu slogan. Neden kulüp bu gerçekleri düşünüp kart kısıtlamasını kaldırmıyor. Şimdi bu maç için ayrı bir kart daha mı alalım, diğerini iptal edip. Sonra yine deplasmana gelince Trabzon , Trabzonspor kartımızı iptal edip tekrar başka kart mı alalım.

Yani sistemde bir sürü sorun zaten varken, bir de kulüp ekstradan sorun üretiyor bizim gibi Trabzon'da yaşamayan taraftarına.
    Bugün GS pasosu olan arkadaşım için bilet alıp onun kartina transfer ettim. SORUN OLMADI. Yarimi bekleyene gerek yokki

Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun CAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün GS pasosu olan arkadaşım için bilet alıp onun kartina transfer ettim. SORUN OLMADI. Yarimi bekleyene gerek yokki
    Bu sabah değişti. Bilet fiyatlarına yapılan güncelleme ile beraber şartları da güncellediler. İlk satışa çıktığında kural böyle idi.
    Trabzondaki maçlar için de vardı bu kural. Taraftarının neredeyse yarısı başka şehirde yaşayan bir kulüp bu kısıtlamayı koymamalı.

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu sabah değişti. Bilet fiyatlarına yapılan güncelleme ile beraber şartları da güncellediler. İlk satışa çıktığında kural böyle idi.
    Trabzondaki maçlar için de vardı bu kural. Taraftarının neredeyse yarısı başka şehirde yaşayan bir kulüp bu kısıtlamayı koymamalı.
    Değişmemiş demekki.. Dün; yani Cuma günü akşam 7 de ben kendi TS passom ile girdim, bilet aldım ve GS pasolu arkadaşın TC'sine tanımlama yaptım. Ödemeyi yaptı ve şak diye sms geldi ona. Baktık passoya da bileti yüklendi hemen.
    Konu Harun CAN tarafından (14.05.2022 Saat 09:11 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Olimpiyat stadında bir saatlik eziyetten sonra maça girebildik. Sıra o kadar yavaş ilerliyordu ki, anlam veremedik. Sanki kimseyi içeri almıyorlar gibiydi. Ancak turnikelere yaklaşınca sorun bariz görülüyor.
    Evet, daha fazla kapı açılması gerekli ama bunu bi tarafa bırakırsak, mevcut kapılar da olması gerektiğinin 10da biri hızla işliyor. Benim gözlemlediğim sebep şu:

Turnikeler kart okunmadan açılmıyor. Dolayısıyla sıranın ilerlemesi için biletin okutulması turnikenin dönmesi lazım. Bileti gösterip, turnikeden geçmemek gibi bir imkan yok. Ancak turnikeye gelen taraftarın neredeyse tamamı , passolig kartı değil mobil uygulama kullanarak içeri girmek istiyor. Bu güzel bir imkan ancak telefon ekranındaki karekodun turnike tarafından okunması zor oluyor.

Ben de çoğunlukla uygulama kullanıyordum ve ben de bu zorlukları yaşadım daha önce. Ekranın parlaklığı özellikle gündüz maçlarında yeterli olmuyor. Son maçımızda güneş tepedeydi ve ekranlar çok zor görünüyordu. Turnikeler de zaten dışarıda açık havada. Bu sebeple turnikeye gelen bi türlü kapıyı açtırıp giremiyordu.

Ben yanıma passolig kartımı da almıştım. Turnikeye geldikten sonra kartla turnikeyi açtırıp geçmem 5 saniye sürmedi. Ama kapının genel hızı dakikada 1 kişi falandı neredeyse.

Belki bu konuda passolig yönetimi ya da kulüp uyarı yapabilir. Tamam mobil uygulama güzel imkan ama bu sıkıntıya sebep olabiliyor. Kartlarınızla gelin diyebilir.
    Ya da kartı olanlara ayrı kapı, uygulama kullananlara ayrı kapı olabilir.

Taraftarın (sonuçta passolig'in müşterisi oluyoruz) memnuniyetini düşünen bu konuları çözebilir aslında. Ama pek dert eden var mı bilmiyorum.

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı wakaeme Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç ısınamadım şu Passolige başından beri
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)