Sayfa 5 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2707 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Bilet (Passolig)

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence doğru bir uygulama, kendi adıma almayı düşünüyorum..3. hafta maça da gideceğim...

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

deplasman maçlarına giderken de passolig lazım mı ?
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat Altun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deplasman maçlarına giderken de passolig lazım mı ?
    Evet.
    Boyle sacma bi uygulama gormedim

Murat Altun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet.
    Boyle sacma bi uygulama gormedim
    Bu saçmalığı çıkartanlara twitterda söveceğim zira burada yasak
    '' GERÇEKÇİ OL İMKANSIZI İSTE..! '

https://twitter.com/GERONIMO_TS

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

bu sabah itibariyle başvurumu yaptım, 3. hafta başakşehir maçını iple çekiyorum...

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

başvurumu yaptım 3. hafta başakşehir maçındayım

passsolig kartını aldıktan sonra stadyuma giriş yapabilirmiyiz yoksa aynı zamanda karta başka bir ödeme yüklememiz gerekiyor mu ?
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

bariskaratas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger niyetiniz baskaysa, güvenlikten önce para ve karsa, ALLAH belânizi versin ey bu uygulamayi çikarlari ugruna para ugruna çikaranlar
    Rezalet
    Yilda 1 2 kere Avni Aker'e gidiyoruz, onu da zehir edecekler, serefsiz pislikler
    amaç para ya da kar olmasa neden kredi kartı ya da banka kartı yapsınlar?
    taraftar kart gibi kart çıkartırsın tc no ile. Herkesin resmi olur. kontrol edersin vs. Ama kredi kartı çıkardın mı elinde saatli bomba.
    sana her türlü kazığı yedirirler kredi kartıyla.
    Sabır + Sabır + Sabır = 8, 9, 10, ...
    İyi Hücum maç alır İyi Defans Şampiyon Yapar !!!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence doğru bir uygulama, kendi adıma almayı düşünüyorum..3. hafta maça da gideceğim...
    neresi doğru anlamadım?
    maça gitmek için illa kredi kartı mı almak zorundayım?
    çocuğuma, yurt dışından gelen yakınlara, yabancı misafire vs kredi kartı mı almak zorundayım?
    neresi doğru anlamadım?
    güvenlik içinse bunu insanları bankaya bağlamadan da yaparsın.
    futbol da rant oldu artık tamamen. kimse almasın gitmesin maça.
    tepki böyle olur şikeye, ırkıçılığa, dopinge, ranta.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bariskaratas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    neresi doğru anlamadım?
    maça gitmek için illa kredi kartı mı almak zorundayım?
    çocuğuma, yurt dışından gelen yakınlara, yabancı misafire vs kredi kartı mı almak zorundayım?
    neresi doğru anlamadım?
    güvenlik içinse bunu insanları bankaya bağlamadan da yaparsın.
    futbol da rant oldu artık tamamen. kimse almasın gitmesin maça.
    tepki böyle olur şikeye, ırkıçılığa, dopinge, ranta.
    futbol eşittir terörü eğer bu uygulama bitirecekse sonuna kadar destekliyorum, bugüne kadar ülkemizde ne yapılırsa yapılsın bir türlü sporda şiddetin önüne geçilemedi...bu uygulamadan sonra çocuğumla rahat rahat maçlara gidip takımımı destekleyebileceğim..

aşağıdaki yazılanlara kim hayır diyebilir?

14 Nisan 2014 tarihi itibariyle uygulanmaya başlanan yeni yasal düzenleme ile kağıt biletler yerini PASSOLİG Kartlar'ına bıraktı, maçlara artık sadece PASSOLİG Kart ile girilmekte. Kartlandırmanın başlamasıyla basılı bilet derdi sona erdi, maçlar elektronik biletlere tanımlanarak müsabakalara çok daha hızlı bir şekilde, beklemeden girmek artık mümkün.

PASSOLİG Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık PASSOLİG Kartlar'ına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumladırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Taraftarların PASSOLİG Kart ile kazandıkları avantajlar yalnızca futbol müsabakaları ile sınırlı kalmıyor. Anlaşmalı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında ulaşım kartı olarak kullanılabilen PASSOLİG Kartlar'la kişiye özel kampanyalardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca isteyen taraftarlar PASSOLİG Kart’larını kredi kartı olarak da tercih edebiliyor.

Nereden
    İstanbul

futbol eşittir terörü eğer bu uygulama bitirecekse sonuna kadar destekliyorum, bugüne kadar ülkemizde ne yapılırsa yapılsın bir türlü sporda şiddetin önüne geçilemedi...bu uygulamadan sonra çocuğumla rahat rahat maçlara gidip takımımı destekleyebileceğim..

14 Nisan 2014 tarihi itibariyle uygulanmaya başlanan yeni yasal düzenleme ile kağıt biletler yerini PASSOLİG Kartlar'ına bıraktı, maçlara artık sadece PASSOLİG Kart ile girilmekte. Kartlandırmanın başlamasıyla basılı bilet derdi sona erdi, maçlar elektronik biletlere tanımlanarak müsabakalara çok daha hızlı bir şekilde, beklemeden girmek artık mümkün.

PASSOLİG Kart sahibi olan sporseverlerin maç biletleri, kartlarına otomatik olarak yükleniyor. Kombine biletler de artık PASSOLİG Kartlar'ına tanımlanıyor. Satın alınan maçın bilgisi, tüm detaylarıyla kart sahibinin e-posta adresine ve cep telefonuna gönderiliyor. Ayrıca kart sahipleri maç günleri stadyumlarda konumladırılan el terminalleri aracılığıyla bilet bilgilerinin yazılı çıktısını alabiliyor. Kart sahipleri yükledikleri maça ilişkin her türlü detaylı bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.

Taraftarların PASSOLİG Kart ile kazandıkları avantajlar yalnızca futbol müsabakaları ile sınırlı kalmıyor. Anlaşmalı şehirlerdeki toplu taşıma araçlarında ulaşım kartı olarak kullanılabilen PASSOLİG Kartlar'la kişiye özel kampanyalardan da yararlanılabiliyor. Ayrıca isteyen taraftarlar PASSOLİG Kart’larını kredi kartı olarak da tercih edebiliyor.
    Ben ne yazdım Cengiz Bey. Bunu insanları bankaya bağlamadan yapacaksın.
    İnsanları bankaya bağlamak da rant terörü ki, futbol terörü dediğiniz rant terörü yanında çok sönük kalır.
    TFF kendisi bir kart çıkarsaydı. Her taraftar o kartı alsaydı? Bankaya, ranta işi bağlamadan. Yukarda yazılanları ve daha fazlası da eklenirdi.
    Futbol terörü yaratılmak istenen korku. Yoksa futbol bitmiş artık ülkede. Git amatör kümede maç seyret çok daha güzel. Futbol artık rant, şike, iddaa ile iyice spor olmaktan çıkmış. Çocukla maça gitme zevki eskilerde kaldı.
    Konu bariskaratas tarafından (01.08.2014 Saat 11:28 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

İnsanları bankaya bağlamak da rant terörü ki, futbol terörü dediğiniz rant terörü yanında çok sönük kalır.
    TFF kendisi bir kart çıkarsaydı. Her taraftar o kartı alsaydı? Bankaya, ranta işi bağlamadan. Yukarda yazılanları ve daha fazlası da eklenirdi.
    Futbol terörü yaratılmak istenen korku. Yoksa futbol bitmiş artık ülkede. Git amatör kümede maç seyret çok daha güzel. Futbol artık rant, şike, iddaa ile iyice spor olmaktan çıkmış. Çocukla maça gitme zevki eskilerde kaldı.
    uygulamada aksaklıklar olduğu çok net, mutlaka ilerleyen vakitlerde bu düzeltilecektir...amatör kümede maç izliyor musunuz bilmiyorum ama futbol terörü esas oralarda kol geziyor...

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abi bildiğim kadarıyla kart çeşitlerinden biri banka hesabından bağımız kullanılabilen bir kart. "Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart" diye bir şey var akbil tarzı yükleyip kullanılabiliyor anladığım kadarıyla. Açıklamasını şöyle yapmışlar. Tabi yıllık aydat ıvır zıvır yine var.

PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart bir stadyum giriş kartından daha fazlasını size sunar. PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtulursunuz hem de alışverişlerinizi güvenle yapar, anlaşmalı illerde ulaşımda kullanabilirsiniz. Üstelik tüm alışverişlerinizde taraftarı olduğunuz takıma maddi destek sağlarsınız.

PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart herhangi bir hesaba bağlı banka kartı değildir. Kartınızı alışverişlerde kullanmak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Maç biletinizi alırken kartınıza bakiye yüklemeyi unutmayınız.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

alitemelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Angry

ne yani yıllık aidatını ödeyebilip ödeyemeceğini sorgulayan adam terörist , parası olan adam iyilik meleği. bu mu demek oluyo bu ?
    tabi canım parası olan adam küfür etmez , sahaya madde atmaz. tabi canım çok mantıklı çoook

Ceyhun Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zaten yılda 1 maca tas catlasın artık 2 maca seyirci aliyorlar.
    Mac biletleri zaten Trabzonlu oldugumuz için fahiş fiyattan satılıyor.
    Bi de utanmadan yıllık 25 tl istiyorlar.
    Bu resmen haraç kesmektir.
    Allaha şükür maddi hiçbir sorunum yok ama böyle sisteme karşıyım arkadaş,bu sistem italyada denendi 1 sene sonra kaldırıldı,bizde de böyle olacak eminim.
    istanbulda ortalamalar 20 bine bizde 3-5 bine düşer futbol diye birşey kalmaz.
    Not: Şuan başvuru için girip yıllık ibaresini görünce bunları yazdım.
    Yoksa başvuru yapacaktım.

Nereden
    İstanbul

uygulamada aksaklıklar olduğu çok net, mutlaka ilerleyen vakitlerde bu düzeltilecektir...amatör kümede maç izliyor musunuz bilmiyorum ama futbol terörü esas oralarda kol geziyor...
    evet maalesef bizde futbolda eğitim sıfır olduğu için serseriler oynuyor.
    rakiple hakemle kavga çıkartanlar çok. ama hiç değilse insanların paralarını emmek için yapılan rant işlerinden daha saf.
    trabzon lisesi takımında eskiden oynaların derse girdiğini gören olmazdı.
    heralde aynıdır her yerde hala
    ama yurt dışında gelişmiş ülkeler de sporcu olmak için üniversiteye gitmen gerek. onun için de derslerinin iyi olması gerek vs.
    ah ahh hayal işte ama bekliyoruz birgün.

Nereden
    İstanbul

Alıntı alitemelli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne yani yıllık aidatını ödeyebilip ödeyemeceğini sorgulayan adam terörist , parası olan adam iyilik meleği. bu mu demek oluyo bu ?
    tabi canım parası olan adam küfür etmez , sahaya madde atmaz. tabi canım çok mantıklı çoook
    orası ayrı işte.
    gs-fb maçında rakı şisesi locadan atıldı. hangi loca olduğu belli. 200 küsur kamera var.
    ne oldu? hiç

Nereden
    İstanbul

Alıntı iyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bildiğim kadarıyla kart çeşitlerinden biri banka hesabından bağımız kullanılabilen bir kart. "Passolig Cüzdan Ön Ödemeli Kart" diye bir şey var akbil tarzı yükleyip kullanılabiliyor anladığım kadarıyla. Açıklamasını şöyle yapmışlar. Tabi yıllık aydat ıvır zıvır yine var.

PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart bir stadyum giriş kartından daha fazlasını size sunar. PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart ile hem nakit taşıma derdinden kurtulursunuz hem de alışverişlerinizi güvenle yapar, anlaşmalı illerde ulaşımda kullanabilirsiniz. Üstelik tüm alışverişlerinizde taraftarı olduğunuz takıma maddi destek sağlarsınız.

PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart herhangi bir hesaba bağlı banka kartı değildir. Kartınızı alışverişlerde kullanmak için bakiye yüklemeniz gerekmektedir. Maç biletinizi alırken kartınıza bakiye yüklemeyi unutmayınız.
    bunu galiba sonradan çıkardılar. tepki olunca. işe yarıyor işte tepkiler.
    ilk baktığımda yoktu bu . bu iyi o zaman

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar şiddet , küfür nasıl önlenecek? var mı önerisi olan?

Nereden
    İstanbul

Abi sehrin en dandik yerinde bile mobeseler var tribunlere koy kameraları kim şiddet uyguladıysa cek al ama duzgun ceza ver.
    bjk kasımpasa macında sahaya atlayıp fernandese dalan adamı 2 mac sonra tribunde gorursek bu passolig falanda tras olur.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ceyhun Dündar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sehrin en dandik yerinde bile mobeseler var tribunlere koy kameraları kim şiddet uyguladıysa cek al ama duzgun ceza ver.
    bjk kasımpasa macında sahaya atlayıp fernandese dalan adamı 2 mac sonra tribunde gorursek bu passolig falanda tras olur.
    ya adam locadan attı rakı şisesini. kim olduğunu herkes biliyor.
    volkitolkinin ayağının dibine düştü. sevmeyiz etmeyiz ama kafaya gelse adam ölmüştü.
    olan hiç.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Banka kartıyla önlenemeyeceği kesin Cengiz abi.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    İstanbul

ya adam locadan attı rakı şisesini. kim olduğunu herkes biliyor.
    volkitolkinin ayağının dibine düştü. sevmeyiz etmeyiz ama kafaya gelse adam ölmüştü.
    olan hiç.
    aynı stadda bir cocugun da kafasına geldi yogun bakımda yattı gunlerce.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Banka kartıyla önlenemeyeceği kesin Cengiz abi.
    Yiğit senin önerin ne? arkadaşlar durum tespiti değil sizden çözüm önerisi bekliyorum ....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

passolig iletişim hattını aradım, ''Trabzonspor taraftarıyım , seneye passolig kartımla başka takımların maçını izleyebilir miyim '' dedim, cevap ''eğer evsahibi kulüp izin verirse izleyebilirsiniz'' oldu...kısacası kuralı esnetmişler...

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yiğit senin önerin ne? arkadaşlar durum tespiti değil sizden çözüm önerisi bekliyorum ....
    Ben spor yöneticisi, sosyolog vs değilim abi. Ama maça gitmek için aidat ödemek de istemiyorum.

Maça veya herhangi bir organizasyona gitmek benim özgürlüğüm. Hiçbir bankaya kayıt açmak zorunda değilim bunun için. Hele yurt dışındaki bir insan hiç değil.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)