Sayfa 11 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2707 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Bilet (Passolig)

emesenbisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İstanbulda yaşıyorum, Koyu bir TRabzonspor taraftarıyım...
    Hayatımdada 1 kere bile Trabzona gitmişliğim yok.
    Ama istanbulda İBB, kasımpaşa, gs maçlarına gittim...
    Kız kardeşimi ve annemide ibb maçlarına götürürdüm.
    Şunun şurasında 1 sezonda belki 1 tane maça gideceğim sırf onun için 3 tane pasolig kartımı alacağım ?
    3 kart saten 75 Tl bunun birde bilet barası var...
    İBB ile yaapacağımız maç için 3 bilete toplamda 150-200 tl para vermiş olacağım.

Nereden
    Ankara

https://www.facebook.com/Passolig/app_1454915598090419

izlediğim kadarıya

1-ön cüzdan ödemeli kartın banka kartıyla onla şunla alakası yok sadece maça gitmek için
    2-passolig deplasman maçına gidebiliyorsun
    3-15 lira yılda 1 kere
    3-istediğin maça gidebiliyorsunuz.(ts logolu kartla örnek kasımpaşa-sivas maçına gidebilirsiniz)
    Konu mustafa0661 tarafından (14.08.2014 Saat 14:22 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

Pasoligin derdini hepimiz biliyoruz. O yüzden anlatıp durmaya gerek yok.
    Alan alsın almayan almasın.
    Görüyorum internette,
    durumu iyi olup pasolige ve bilete para veremem diyenler var, Allah'a havale ediyorum.
    25+40 taş çatlasın 70-80 Lirayı bahane edip sonra Trabzon'da niye maça gitmiyorlar diyende zerre samimiyet yoktur. (büyük harfle söylüyorum durumu iyi olanlar için)
    Sen bir kere vermediğin parayı adam iki haftada bir verip maça gidiyor imkanı zorlayıp.
    Şu bizim taraftarın bazıları o kadar yapmacık ki.

Nereden
    İstanbul

Trabzon taraftarı 3 yıldır Trabzonspora ihanet ediyor stad bomboş bu nasıl büyük bir camia, bunun açıklaması olamaz. Kimse şike mike demesin bana ayıp ayıp ayıp.

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Az önce BMN ana sayfasında reklamlara tıklarken Pasolig reklamı da vardı tıkladım... Almayacaktım... Pencere aılmışken hemen basvur diyor hadi gene alayım dedim...

Onu doldur... bunu doldur... dur mesaj gelsin... Bayaga da kampanyalar kısmında göz boyayıcı indirimler var...

Aha dedim bir kredi kartım daha olacak... Bi anda eski yasadıklarım borçlar açılmalar geldi...

Dedim Emre ne yapıyorsun kendine gel... Hemen sayfayı kapadım...

Uzun lafın kısası kredi kartı olmasından dolayı da benim gibi çok almak isteyip de almayacak vardır.

Bir de aklıma takılan bir soru velev ki aldım Passoig kredi kartını borcunu odemedim kullanıma kapandı kredi kartı. Maça almayacaklar mı

Kredi kartı borcu olanların stada giremediği ülkem...
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Nereden
    Trabzon

.....
    Konu Sibel tarafından (14.08.2014 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce BMN ana sayfasında reklamlara tıklarken Pasolig reklamı da vardı tıkladım... Almayacaktım... Pencere aılmışken hemen basvur diyor hadi gene alayım dedim...

Onu doldur... bunu doldur... dur mesaj gelsin... Bayaga da kampanyalar kısmında göz boyayıcı indirimler var...

Aha dedim bir kredi kartım daha olacak... Bi anda eski yasadıklarım borçlar açılmalar geldi...

Uzun lafın kısası kredi kartı olmasından dolayı da benim gibi çok almak isteyip de almayacak vardır.

Bir de aklıma takılan bir soru velev ki aldım Passoig kredi kartını borcunu odemedim kullanıma kapandı kredi kartı. Maça almayacaklar mı

Sadece kredi kartı olarak değil, banka kartı olarakta alınabiliyor sanırım.

Bu arada, ödediğimiz 25 tl nin 17,05 tlsi Klubümüze kaldığına göre, Forma satışından daha fazla para kalıyor. Ben dün iki tane müracat ettim.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Kamil Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece kredi kartı olarak değil, banka kartı olarakta alınabiliyor sanırım.

Bu arada, ödediğimiz 25 tl nin 17,05 tlsi Klubümüze kaldığına göre, Forma satışından daha fazla para kalıyor. Ben dün iki tane müracat ettim.
    17,5 kalmiyo abi o federasyna kaliyor benim bildgim....
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamıyor'' Şenol Güneş

eski nick:Emres61

Tokat İl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı Emre GÜRDAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu açıklamalardan o anlamı çıkardım
    http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...D=16132#Icerik

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre İskender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

"Ön ödemeli cüzdan kart" diye bir seçenek var ne banka kartı ne kredi kartı, akbil gibi bir şey, para doldur kullan tarzı onu deneyebilirsin. Şahsen ben ondan alıyorum.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

iyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre GÜRDAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pasoligin sıkça sorulan sorular kısmındaki açıklama. 17,05 kulübe kaldığı yazıyor.

PASSOLİG Kart ücretli mi?

14.04.2011 tarihinde Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe alınan 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun’da yer alan hükümler nedeniyle uygulamaya giren E-Bilet sistemine uygun üretilen PASSOLİG Kartlar'ından yıllık olarak e-bilet kullanım vizeleme ücreti tahsil edilir. Kulüp bazında 15 TL ve 25 TL olarak iki farklı yıllık vizeleme ücreti mevcuttur. Tahsil edilen tutarın 7,95 TL’si kart plastik bedeli maliyetini karşılaması için kartı ihraç eden kurum tarafından alınırken geri kalan tüm tutar TFF üzerinden kulüplere aktarılmaktadır. 25 TL yıllık E-Bilet vizeleme bedelli kulüp kartlarında kulüplere 17,05 TL, 15 TL yıllık E-Bilet vizeleme bedelli kartlarda ise kulüplere 7,05 TL gelir aktarılmaktadır.

Bazen Sevinç Bazen Keder
    YATTARA Oynasın Yeter!!!

Emre İskender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kamil Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu açıklamalardan o anlamı çıkardım
    http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...D=16132#Icerik
    "Üstelik bu tutarın 17,05 TL’si kulübümüze ve Türk futboluna kalıyor. "

hepsi kulübe kalmıyor sanırım açıklamada yazan cümle bu...
    Yok, öyle umutları yitirip, karanlıklara savrulmak;
    Unutma aynı gökyüzü altında,bir direniştir yaşamak..
    Nazım Hikmet

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı emesenbisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda yaşıyorum, Koyu bir TRabzonspor taraftarıyım...
    Hayatımdada 1 kere bile Trabzona gitmişliğim yok.
    Ama istanbulda İBB, kasımpaşa, gs maçlarına gittim...
    Kız kardeşimi ve annemide ibb maçlarına götürürdüm.
    Şunun şurasında 1 sezonda belki 1 tane maça gideceğim sırf onun için 3 tane pasolig kartımı alacağım ?
    3 kart saten 75 Tl bunun birde bilet barası var...
    İBB ile yaapacağımız maç için 3 bilete toplamda 150-200 tl para vermiş olacağım.
    alma güzel kardeşim müşteri değiliz keriz hiç değiliz. boş kalsın stadlarda anlasınlar artık taraftarın ne olduğunu.
    kombine parasını misli misli gömdüm ben ts cluba kulübe yardımsa yapmış oldum.

trabzonda yaşamayıp stad boş kaç senedir diyenlerde şikenin cezalandırılmadığı lige, başkanın mitinglerde dolaştığı kulübe tepki vermek en doğal hakkımız.
    işin cefasını taraftar sefasını onlar çekiyor en ufak şeyde vur taraftara yok öyle. gerçi bizim millet ne versen yiyor.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Nereden
    Trabzon

Avrupa maçına da şart.

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: E-Bilet (Passolig)

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avrupa maçına da şart.
    Yeni mi alındı bu karar.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

pablo_escobar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

avrupa maçında passolig kartımı kulanılacak benim bildiğim avrupa da passolige gerek yok

Nereden
    Trabzon

Rezalet bir karar. Boş statta oynayacağız.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

kulübün almış olduğu karar ne kadar kar elde ederim derdi transferlerin parasını çıkaracaklar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

az önce passolih müşteri hizmetleriyle görüştüm. Avrupa maçlarında passolige kesinlikle gerek yok dedi yani kaldıki avrupa maçlarının biletlemeside onlara ait değil. Kulübün açıklamasını ben şahsen şöyle değerlendireceğim; erkenden bilet satmak için kullanacaklar passolig uygulamasını yani maç günü gişeden passoligsiz bilet alınabilceğini tahmin ediyorum. Zaten lig için alacak olanlar için farketmez 25 lira netice itibariyle, ben mesela Ankara da okuyorum yazın Trabzondayım. Bu avrupa için birde ankaradaki deplasman maçı için alacağım yani 2 maç için yapacak bişey yok renktaşlar

** ayrıca bilet fiyatları bana pahalı geldi, en azından kale arkalarına bir iyileştirme yapılmalı diye düşünüyorum.

41 KERE 61 !!

BORDO-MAVİ

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı mukutan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az önce passolih müşteri hizmetleriyle görüştüm. Avrupa maçlarında passolige kesinlikle gerek yok dedi yani kaldıki avrupa maçlarının biletlemeside onlara ait değil. Kulübün açıklamasını ben şahsen şöyle değerlendireceğim; erkenden bilet satmak için kullanacaklar passolig uygulamasını yani maç günü gişeden passoligsiz bilet alınabilceğini tahmin ediyorum. Zaten lig için alacak olanlar için farketmez 25 lira netice itibariyle, ben mesela Ankara da okuyorum yazın Trabzondayım. Bu avrupa için birde ankaradaki deplasman maçı için alacağım yani 2 maç için yapacak bişey yok renktaşlar

** ayrıca bilet fiyatları bana pahalı geldi, en azından kale arkalarına bir iyileştirme yapılmalı diye düşünüyorum.
    Durum boyleyse bile kulupten açıklama gelmeli.Lazım mı değil mi,bunun ortası muallağı olmamalı.

Ayrıca bence insanların kafasına dank etmesi için ben çok da kızmadım yonetime.Daha 6-7 bin passolig kartı satılmış.Boyle mi futbol şehri oluyoruz yani?İmkanı olan herkes almalı bu kartı.Yararını zararını tartışacak,protesto edilecek zaman değil.Takıma yapılan yatırımın heba olmasını istemiyorsak taşın altına elimizi koymak zorundayız.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Pasolig ile ilgili kısa bir açıklama ..

arkadaşlar pasolig e-bilet sistemi sonrasında zorunlu hale getirildi..
    kısaca sorulara yönelik cevap yazayım 10 sayfadır soruluyor

maçlara girebilmek adına pasolig şart

ister deplesman olsun ister ev sahibi olun pasolig olmadan bilet alamıyor ve maçlara gidemiyorsunuz..

kısacası bu kartı almak zorunda bırakıldık..

avrupa maçında pasolig geçerli değildi
    ama bugün cok kötü bir haber geldi

rostov maçı için pasolig sart kosuldu sebebini anlayamadım twitter üzerinden de tepki verdim ..

pasolig seyirci sayısını büyük ölçüde azaltır

kredi kartı olarak almak zorunda değilsiniz banka kartı gibi alın ..

ama cok yavas ilerleyen bir sistem var abime 10 gün oldu gelmedi

http://blog.radikal.com.tr//spor/pas...i-yersen-56394

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Passolig'in ana sayfasına grip okudum. Bence gayet güzel bir uygulama gibi duruyor. Bir kere en büyük avantajı maç öncesi kuyrukta bilet bekleme derdinden kurtulacağız. Evde bilgisayarın başında al biletini direk maça git. Sonra bedava bilet, anlaşmları yerlerde indirim gibi kampanyalar var. Anlaşmalı banka sadece 7.5tl alıyor geri kalanı klübe gidiyor. Tranzonspor için 25tl veremeyecek kişinin maça gideceğini hiç düşünmüyorum zaten. İş işten geçmeden almaya çalışın bence. Galatasaray 2 hafta sonra maçı olmasına rağmen 40 binleri geçmiş. Bizim böyle giderse fener maçında tribünler boş kalacak
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

thesiege61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neden takımımın maçını izleyebilmek için aktif bankın müşterisi olup 25 tl vermek zorunda kalayım ki? şiddeti önleme yüzünden uygulama çıktı deniyor. holiganizm yüzünden 7 yıl avrupaya bile gidemeyen ingiltere nasıl çözdü bu işi? neden orada veya dünyanın gelişmiş hiçbir ülkesinde böyle bir uygulama yok? sorun ne paradır ne de başka bişey? sorun anlayıştır 25 lira deil 25 kuruş bile vermem neden vereyim ya takımım için başka firmaya para? ts club'den alışveriş yapar klübüme destek olurum. tribünler boş kalır kalmaz bilemem ama ben kendimden sorumluyum ve tepkimi bu şekilde veririm.
    Kurdun kuzuyu yemeye niyetlenmesinde şaşılacak bir şey yok. Şaşılacak olan odur ki, bu kuzu kurda gonul baglamis, asik olmustur. 'Mevlana'

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: E-Bilet (Passolig)

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Passolig'in ana sayfasına grip okudum. Bence gayet güzel bir uygulama gibi duruyor. Bir kere en büyük avantajı maç öncesi kuyrukta bilet bekleme derdinden kurtulacağız. Evde bilgisayarın başında al biletini direk maça git. Sonra bedava bilet, anlaşmları yerlerde indirim gibi kampanyalar var. Anlaşmalı banka sadece 7.5tl alıyor geri kalanı klübe gidiyor. Tranzonspor için 25tl veremeyecek kişinin maça gideceğini hiç düşünmüyorum zaten. İş işten geçmeden almaya çalışın bence. Galatasaray 2 hafta sonra maçı olmasına rağmen 40 binleri geçmiş. Bizim böyle giderse fener maçında tribünler boş kalacak
    uygulama güzel değil neden bir insan maç izlemek için kredi kartı veya banka kartı almak zorunda olsun. Kulübe yardım filan hikaye bilet, kombine, forma, dergi gibi ürünler ile zaten kulübe destek olunmaya çalışılıyor. İnsanlara sempatik görünmek için böyle bir gündem oluşturuyorlar. Yok efendim kulübe yardım için alın gibisinden.

Neyse uzatmaya gerek yok memnun olan arkadaşlar alabilir. Ama bu işin kulübe yardımla ilgisi yok.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor Kulübüne sesleniyorum;

Senin inadın mı daha kuvvetli yoksa benim inadım mı göreceğiz.
    Kapitalizme hizmet eden o karttan alırsam gelin yüzüme tükürün.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)