Sayfa 107 Toplam 109 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 57 97 105 106 107 108 109 SonuncuSonuncu
Toplam 2707 adet sonuctan sayfa basi 2,651 ile 2,675 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E-Bilet (Passolig)

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsa Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece tff alacaksan al ama tff kart ile deplasman tarafına giremezsin sadece ev sahibi tarafına girersin.
    fakat hem ts pasoligi hem tff ninkini alırsan Trabzon ist a gelince ev sahibi tarafa bilet alamazsın gene. ( bu başıma geldi ilk pasolig çıktığı yıl. sonra değişmiş olabilir)

bir de şu var: ben de hem ts pasoligi hemde kasımpaşa var fakat kasımpaşa pasoligi kuzenimin ismine fakat benim resmim var, misal beşiktaş trabzonspor maçına bizim tarafa bilet alamazsam kasımpaşa pasoligiyle bjk tarafından alıyorum.

Alıntı bkandil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor kombinesi almayacaksanız, amacınız sadece İstanbul'da bir kaç maç izlemek ise Tff logolu kart almanız daha mantıklı.
    Tff logosu hep ev sahibi takımın tarafına giriyor değil mi? Herhangi kulübun tff logolulara bilet açmama durumu oluyor mu?
    ( ゚д゚)

44-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 sene şampiyonluğa oynarsak o zaman pasolig sayımız 400.000 bin civarı olacaktır.
    bu rakamlar bizim için doğru sonuç vermez. çünkü İstanbuldaki ciddi taraftar kitlesi passolig kısıtlaması yüzünden trabzonspor passoligi alamıyor. mesela ben başakşehirde oturuyorum. doğal olarak istanbuldaki maçları rahat izleyebilmek için başakşehir passoligi alıyorum. ama passoligdeki takım kısıtlaması kalksa bizim sayı en az iki kat artar.
    trabzonspor; yani herşeyim...

Nereden
    İstanbul

Alıntı 44-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu rakamlar bizim için doğru sonuç vermez. çünkü İstanbuldaki ciddi taraftar kitlesi passolig kısıtlaması yüzünden trabzonspor passoligi alamıyor. mesela ben başakşehirde oturuyorum. doğal olarak istanbuldaki maçları rahat izleyebilmek için başakşehir passoligi alıyorum. ama passoligdeki takım kısıtlaması kalksa bizim sayı en az iki kat artar.
    Kasımpaşa Trabzon maçında o passolig ile bilet alabiliyor musun? Direk tff alacağım bu sezon.
    ( ゚д゚)

44-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bildiğim kadarıyla Kasımpaşa maçları için tff passoligi ile Başakşehir passoligi arasında hiç bir fark yok. En azından Başakşehir passoligi ile Başakşehir stadyumdaki bütün maçlar için öncelik ce ucuz bilet olacak.

Ben Trabzonspor passoligi ve Trabzonspor kombinesi almayı düşündüm önce. Kombine 600tl fakat trabzon a ucak geliş gidiş tek maç için 700 tl... otobüs desen zaman kaybı yüzünden işle güçle çatışıyor. O yüzden kaldık Başakşehir passoligine)
    trabzonspor; yani herşeyim...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

spor yasası değişti 6222 ye yeni maddeler eklendi aklı olan bu zımbırtıyı sakın almasın. siz küfür etmeseniz olaya karışmasanız bile olduğunuz blok ceza yediyse sizin kartta bloklanıyor. geçen sene başakşehir maçını oturarak izledim ceza yedim. ayrıca 1 sene hiç maça gitmeseniz bile 40 tl yenileme parası alıyorlar.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tff logosu hep ev sahibi takımın tarafına giriyor değil mi? Herhangi kulübun tff logolulara bilet açmama durumu oluyor mu?
    evet tff kart ev sahibi tarafına girerçok nadir de de olsa oluyor.

mesela Trabzonspor- beşiktaş maçı ankarada sadece o takımların pasoligleri olması gerekebilir güvenlik için
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Nereden
    İstanbul

Alıntı İsa Gündoğdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet tff kart ev sahibi tarafına girerçok nadir de de olsa oluyor.

mesela Trabzonspor- beşiktaş maçı ankarada sadece o takımların pasoligleri olması gerekebilir güvenlik için
    Nereden tutsak gereksiz sistem cidden ya. Şiddet, küfür bitecek dediler eskisiyle fark yok yine. Üstüne eskiden isteyen istediği maça, istediği tribünde girerdi şimdi deplasman tribününe bile giremiyor. Hani spor, dostluk, kardeşlik..
    ( ゚д゚)

talsuv61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Siyasiler spora karışmasa her şey çok daha iyi olacak da, buluttan nem kaptıkları için ve sanki kendieri çok mükemmel insanlarmış gibi taraftarlarının mükemmel insanlar olmalarını yani tiyatro izler gibi maç izlemelerini istiyorlar.
    Sporu bitirdiler hala sporla uğraşıyorlar. Neymiş şiddeti bitireceklermiş güya

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nereden tutsak gereksiz sistem cidden ya. Şiddet, küfür bitecek dediler eskisiyle fark yok yine. Üstüne eskiden isteyen istediği maça, istediği tribünde girerdi şimdi deplasman tribününe bile giremiyor. Hani spor, dostluk, kardeşlik..
    söylediklerine katılmakla beraber
    pasoligden önce maçlara pek gidemiyordum bilet için uzun kuyraklar sabahın erken saatlerinde falan . hele Trabzon istanbula gelecek biz Trabzon tarafında olacaz imkansızdı. şimdi ise taraftan guruplarından artarsa tetikde beklersek internet hızlıysa alabiliyorum :/

şu da var mesela TS pasoligimle fener antep maçına giremiyoruz.
    Trabzon fenev taraftar sıkıntısı olduğu için
    Konu İsa Gündoğdu tarafından (26.07.2019 Saat 11:55 ) değiştirilmiştir.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Passo mobil uygulaması ile bilet almak istediğimde diyelimki 3 bilet alıcam. En iyi koltuklardan satın al bastığımda yan yana mı veriyor.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı ALDENİRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Passo mobil uygulaması ile bilet almak istediğimde diyelimki 3 bilet alıcam. En iyi koltuklardan satın al bastığımda yan yana mı veriyor.
    Evet.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

ALDENİRO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet.
    Tşkler

Haber Editörü Muhammed Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun çözüldü
    Konu Muhammed Türkmen tarafından (09.08.2019 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

hAtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Arkadaşlar GS maci için 3 arkadaş bilet alacağız ancak 1 arkadaşın tarafsız passoligi var . Bilet bitmeden almak istiyoruz . Tarafsız passoligi arkadaşın yerine başka biri üzerine bilet alsak maçtan önceki gün transfer yapabilirmiyiz ?
    Karar verin, Şampiyonluğa mı aşıksınız, BORDOMAVİ renklere mi?

Nereden
    İstanbul

Kulüp 5 maç ve üzerinde maça gitmeyen 3300 civarı kişinin kombinesini iptal etmiş. Böyle bir hakkı var mı, yasal mı bilmiyorum ama iyi olmuş.

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hAtes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar GS maci için 3 arkadaş bilet alacağız ancak 1 arkadaşın tarafsız passoligi var . Bilet bitmeden almak istiyoruz . Tarafsız passoligi arkadaşın yerine başka biri üzerine bilet alsak maçtan önceki gün transfer yapabilirmiyiz ?
    Geç kalınmış bir cevap. ama en azından ileri ki maçlar için yol gösterici olur.
    maça 24 saat kaldığı andan itibaren tff kartlı yada diğer kartlara aktarım yapabilirsiniz.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

thesiege61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Renktaşlar kuzey üst d blokta kombinem var Alanya maçından dolayı blok ceza yemiş, yani maça gidemeyecek miyim? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim şehir dışından geleceğim.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kurdun kuzuyu yemeye niyetlenmesinde şaşılacak bir şey yok. Şaşılacak olan odur ki, bu kuzu kurda gonul baglamis, asik olmustur. 'Mevlana'

kuduoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

[QUOTE=thesiege61;1921185569]Renktaşlar kuzey üst d blokta kombinem var Alanya maçından dolayı blok ceza yemiş, yani maça gidemeyecek miyim? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim şehir dışından geleceğim.

Eğer Alanyaspor maçına passolig kartı ile kendin giriş yaptı isen gidemezsin.
    Eğer Alanyaspor maçında passolig kartını başka bir kişiye verip giriş yapmasını sağladı isen gidemezsin.
    Eğer Alanyaspor maçına gitmediysen Galatasaray maçına gidebilirsin.
    Eğer Alanyaspor maçında biletini başka bir kişiye devir ettiysen Galatasaray maçına gidebilirsin.

Nereden
    İstanbul

[QUOTE=kuduoğlu61;1921185575]
    Alıntı thesiege61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renktaşlar kuzey üst d blokta kombinem var Alanya maçından dolayı blok ceza yemiş, yani maça gidemeyecek miyim? Bilgisi olan cevap verirse sevinirim şehir dışından geleceğim.

Eğer Alanyaspor maçına passolig kartı ile kendin giriş yaptı isen gidemezsin.
    Eğer Alanyaspor maçında passolig kartını başka bir kişiye verip giriş yapmasını sağladı isen gidemezsin.
    Eğer Alanyaspor maçına gitmediysen Galatasaray maçına gidebilirsin.
    Eğer Alanyaspor maçında biletini başka bir kişiye devir ettiysen Galatasaray maçına gidebilirsin.
    Peki renktaş biletimi başkasına devretsem o kişi gidebilir mi?

Kurdun kuzuyu yemeye niyetlenmesinde şaşılacak bir şey yok. Şaşılacak olan odur ki, bu kuzu kurda gonul baglamis, asik olmustur. 'Mevlana'

Nereden
    Samsun

[QUOTE=thesiege61;1921185576][QUOTE=kuduoğlu61;1921185575]Peki renktaş biletimi başkasına devretsem o kişi gidebilir mi?
    Alanyaspor maçında passolig kartı bloke edilmemiş, ceza almamış bir taraftarımıza devir edebilirsiniz, gidebilir, mesela ben.

Nereden
    İstanbul

[QUOTE=kuduoğlu61;1921185577][QUOTE=thesiege61;1921185576]
    Alıntı kuduoğlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki renktaş biletimi başkasına devretsem o kişi gidebilir mi?
    Alanyaspor maçında passolig kartı bloke edilmemiş, ceza almamış bir taraftarımıza devir edebilirsiniz, gidebilir, mesela ben.
    Üstadım söz vermesem seve seve verirdim ama sözüm var bir dhaki sefere inşallah.

Nereden
    Samsun

[QUOTE=thesiege61;1921185579][QUOTE=kuduoğlu61;1921185577][QUOTE=thesiege61;1921185576]Üstadım söz vermesem seve seve verirdim ama sözüm var bir dhaki sefere inşallah.

Sağlık olsun renktaşım, yerin boş kalmasın yeter,teşekkür ederim.

Nereden
    İstanbul

Kalkmıyor mu bu saçmalık hala?

Erman Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Roma maçı için de pasolig vs gerekli mi?
    Manuel Fernandes&Gustavo Colman

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)