Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 107 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sepeti koluna herkes yoluna

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yapmayın, yazıktır günahtır. Böyle bir tartışma bize ne verecek ALLAH aşkına. Eleştirdiğiniz adamların imzası var G.Saray zaferinin altında. Terlerinin son damlasını akıttıkları için mi böyle yapıyorsunuz?

Ya bu konu hangi amaca hizmet ediyor anlayan var mı? Ne yararı var bunun TRABZONSPOR'a

Son bir söz: ALLAH'ım sen beni dostlarımdan koru, düşmanlarımla ben savaşırım
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neden açık tutuluyor hakkaten görüldüğü üzere tartışma var eskiden olanlara bakılırsa kapatılmalı çok çelişyor

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

iki başlık daha önce kapatıldı diye bu başlık açıldı zaten bence bırakalım herkes döksün kinini!!!elbet bir gün bıkacaklardır kendi kendilerine...

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaşlar, farkında değilmisiniz. Konuyu şuan siz uzatıyorsunuz.

Yani söylemek istediğim, Gökdeniz ve Fatih Tekke konusunda rahatsızlığı olanlar (ben dahil) son 23 mesajda yokuz. Daha öncekileri saymadım.

son 23 mesaj yazılmamış olsaydı, bu konu çotan gerilere düşmüştü. Birazda konunun uzamasına, şuan yani şimdi sebep sizlerin savunma mesajlarınızdır. Biz bıraktık yorum yazmayı, sizde bırakında konu soğusun...

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Erkan abi deveye hendek atlatsan daha az yorulursun emin ol, son 23 mesajı yazanlarla konunun kilitlenmesini isteyenler aynı kişiler, yani önce kavga edip sonra da burada kavga var niye kapatmıyorsunuz mu denmeye çalışılıyor anlamadım, şaka gibi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kutoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, farkında değilmisiniz. Konuyu şuan siz uzatıyorsunuz.

Yani söylemek istediğim, Gökdeniz ve Fatih Tekke konusunda rahatsızlığı olanlar (ben dahil) son 23 mesajda yokuz. Daha öncekileri saymadım.

son 23 mesaj yazılmamış olsaydı, bu konu çotan gerilere düşmüştü. Birazda konunun uzamasına, şuan yani şimdi sebep sizlerin savunma mesajlarınızdır. Biz bıraktık yorum yazmayı, sizde bırakında konu soğusun...
    Doğru söylüyorsun Kardeşim. Aynen yazdığın gibi.
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tamam o halde sorun yok... Herkes konunun soğumasını istiyorsa. Geçmiş olsun...

Hadi artık takım nasıl şaha kaldırılır ve sürdürülür onu konuşalım...

Hayırlı geceler...
    Konu Kaya tarafından (24.09.2006 Saat 23:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kilit Kilit Kilit
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)