Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sepeti koluna herkes yoluna

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yöneticiler ne yapıyor ya.. tak sepeti koluna ne demekmiş çıldırıcam şimdi..
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya uff bıktım bu konulardn ya... her önüne gelen, aklına esen konu açıyo anasını satayım bu ne yaaa...
    Üslubunuza dikkat ediniz lütfen yoksa güzelim konumuz kapatılıyor.Saboteye hayır.
    keyif adamı ..

Naim
    Ziyaretçi

Ramazan Ramazan sigara yok
    karnım aç
    sahurda bişi yemedim gözlerim dönüyor
    ağır mevzular hiç çekilmez
    laises Faire Laises Pase
    diyelim geçelim

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birileri yanlış yapmıştır yanlışlarını kabul etmiş ve özürde dilemişlerdir ne yapmalarını bekliyoruz takımın şu zorlu döneminde bu tür tartışmaların takıma ne gibi bi faydası vardır bilen varsa söylesin futbolcunun kalitesini tartış perfomansını tartış bunlar olağan ve zamanı gelince olması gereken şeyler ama bu tür anlamsız düşünceler ortalığı karıştırmaktan başka hiçbi işe yaramaz üstelik böyle bi sonuçtan sonra mı ortaya çıktı bu görüşler hiçbir yararı olmayan düşüncelerimizi lütfen kendimize saklayalım
    devam edim
    biz bide başarı bekliyoruz vay be yöneticiler kendi aralarında kavga eder taraftar kendi aralarında nasıl olacak bu iş bari futbolcularda kavga etsin uyumu sağlayalım bu başlığı açan arkadaşın amacı ne bu futbolcular takıma yenimi geldiler bu kritik dönemde açılması tesadüfmü sonra bu başılktan sonra bu futbolcular gidecekmi tam işler yoluna girdi girecek ama olmaaaaz
    takım iyiye gidemez buna izin vermemeliyiz bide şikayet ederiz yok o böyle yaptı bu böyle diye daha kendi aramızda fikir birliği yokken neye söylenirizki

Nereden
    İstanbul

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramazan Ramazan gisara yok
    karnım aç
    sahurda bişi yemedim gözlerim dönüyor
    ağır mevzular hiç çekilmez
    laises Faire Laises Pase
    diyelim geçelim
    Ondan iftar vakti gelsin diyoruz ya.Millet şöyle bi yemeğini yesin beynine kan gitsin de sonradan ama bu haksızlık aç karnına da olmaz ki demesin
    keyif adamı ..

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir insanın hayatında başına gelebilecek bir çok kötü şey vardır;bana göre bunlardan en önemlisi defalarca yargılanmak.

Alın size linç kültürü;biz kafamızda,cezaları keselim kendi işimize geldiği gibi ahlaki normlar koyalım ve bunları uygulamaya geçirelim.Bir insan bir kere ve normları(bu normlar ahlak normları değil hukuk normları olmalı) uygulamaya yetkili makamlarca bir kere yargılanmalı,yüzlerce kere değil.

Şimdi gelelim Gökdeniz olayına.Evet bu adam çok büyük bir suç işledi.İşlediği bu suç gökdenizin tamamen ahlaki zaafiyetinden ileri gelmiş olabilir.Sen dersin ki ''Bence çok ahlaksız bir hareket hiç tasvip etmiyorum, yakışmıyor bu takıma''.Ötekide der ki: ''sanane kardeşim sen kimsinkide bu adamı bu şekilde yargılıyorsun''.İki görüşde benim kabulüm,ama unutmamız gereken en önemli şey;Gökdeniz bu ülkenin hukuk normlarına göre suç işlemiştir ve sonuç olarak yargılanmıştır.Bu konu tartışmasızdır,hukuk tarafından yargılanıp cezasını çekmiştir.Ahlaki açıdan düzelmiş midir düzelmemiş midir,bunu bilemeyiz belkide Gökdeniz bu cezadan çok büyük dersler almıştır tövbe etmiştir,o zaman ben her şekilde kendisine,kendi adıma,ikini şansı verebilirim.

Gökdeniz her gün yargılanıyor,mahallesinin manavı, bakkalı ,komşusu tarafından.Maça çıktığı anda gazeteciler,taraftarlar,diğer futbolcular tarafından.Arkadaşlar yaptığınız bir hatadan dolayı yüzlerce kez yargılandığınızı düşünün,biraz empati kurun hayal etmeye çalışın.

İnanın bana hakim karşısında yargılanmak,her gün yüzlerce insan tarafından yargılanmakdan çok daha iyidir.

Onun için hissiyatınızı çok iyi anlıyorum(eleştiren arkadaşlar)bu takımı çok seviyorsunuz,bu şekilde takımın isminin kirletildiğini düşünüyorsunuz.Ama sakin kafayla baktığınızda Gökdeniz işlediği suçda çektiği cezada kendisini bağlar.Özür dilemiş ve bir şans daha istemiş,ben kendi adıma her oynadığı muhteşem maçda ''işte bu'' diyorum ve kendisini sonuna kadar destekliyorum.

Geçmişden ders alan bir Gökdeniz bu takımın çok fazla işine yarar,Gökdenizi kaybetmeyelim kazanalım.

Son olarak Nietzche'den bir alıntı yapmak istiyorum:

''Ahlakın güvencesi ,kullanılmasını çok iyi bildiği bir göz boyama sanatında yatar,nasıl çoşturacağını bilir.Ahlak ta başlangıçtan beri ikna etme sanatındaki bütün şeytanlıkları bilir.Bugün bile onun yardımına başvurmayan hiç bir konuşmacı yoktur.''

Bibirimizi kırmadan tartışmak ümidiyle.Hepinize iyi iftarlar.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

Nereden
    İstanbul

Konuyu açtım, ancak konunun saptırılmış olduğunu gördüm, neyse kimseye cevap yazma niyetim yoktu, ancak birebir beni tanıyan 2 kişinin yorumlarına birşeyler demem gerekiyor.
    KAYA KARDEŞİM ; Ben GÖKDENİZ VE FATİH AKYEL'i sevmiyorum, HASAN'I çok seviyorum . Açtığım konu zaten herkes kafasına göre takılsın dı, evet benim kafa yapım bu kafamın içinde bu düşünce var ne yapayım, benim kafamdaki düşünceyi nasıl değiştireceksin .
    FARUK KARDEŞİM ; Sana göre ben ve benim gibi düşünenler KÜÇÜK BEYİNLİ !!Sen büyük beyinli ol.Saygıdan bahsetmek için saygılı olmak gerekir . YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
    Konuyu okumadan , mevzuyu hemen bazı futbolcuların savunulmasına ve TRABZONSPOR'un bölünmesine kadar getiren arkadaşlarada TEŞEKKÜR ederim .
    faruk ALDUM SEPETÇUĞUMİ KİDİYORUM ORMANA !!!
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sevgili hodus, öncelikle sağduyulu mesajınız için teşekkürler, bilindik kalıplarla cevap vermek yerine açıklama yapma nezaketi göstediğiniz için teşekkürler, aslında keşke herkes bu şekilde cevap verse ancak görüyorsunuz ki olmuyor, hatta bu başlığı açanın aklından şüphe eden arkadaşlar var, başlığı açan kişinin babası yaşında olduğuna aldırmadan hem de.

Gökdeniz konusunda bir kısım taraftarın hala kendisini affedememiş olması bence o kesimden ziyade Gökdeniz'in daha önce bulaştığı işten ötürüdür. İnsanlar tabii ki hata yapabilir, karşılığında hukuk devleti gereken cezayı verir ancak tarih affeder mi onu bilemeyiz, tarih boyunca öyle kararlar verilmiştir ki vicdan karşısında hiçbir anlam ifade etmemiştir. Gökdeniz herhangi bir Avrupa ülkesinde bu hatayı yapmış olsaydı muhtemelen futbol yaşantısı bitmişti, en azından bulunduğu ülkede, Türkiye'de oluşu tüm bu kirliliklerin içerisinde göze batmamasını sağlamış olabilir. Sonuç olarak herkesin çok kirli oluşu Gökdeniz'in ya da başka bir kişinin az kirli oluşundan ötürü duyulan rahatsızlığı gidermez. Olaya bu açıdan bakıyorum yoksa diğer istanbul takımlarındaki birçok futbolcunun da kendi maçlarına iddia oynadığını tahmin ediyorum ama o takımları tutmuyor olmamın nedenleri arasında bu da var. Gökdeniz 1 sezonda 100 gol de atsa 100 asistte yapsa bu böyledir, sırf iyi oyuncu olduğu için kendisini affetmeyi öncelikle kendisine haksızlık sayarım, bir de neden bunlar şimdi söyleniyor diyenlere cevap vermek istiyorum, eğer takım kötü giderken bunları söylersem o zaman takımın durumunu kötüye kullanmış olurum, diyorum ki sonuç önemli değil, gerekirse ömür boyu şampiyonluk görmem ama bu şekilde başarılı olmayı içime sindiremiyorum. İçine sindirebilenlere laf etmiyorum, sadece kişisel fikrimi söylüyorum, karşılığında ise başlığın kapatılmasını isteyenlerle bu fikrimden dolayı taraftarlığımı sorgulayan ve hatta iq seviyem hakkında şüphe edenlerle muhatap olmak zorunda kalıyorum, bu kişilere cevap vermedim, vermeyeceğim, eğer sizin mesajınız gibi mantıklı bir mesaj gelmeseydi de bu başlıkta gülüp geçecektim çünkü biliyorum ki yarın Gökdeniz kötü oynadığında ben sahip çıkarken şimdi Gökdeniz'i savunuyorum zannedenler bu takımdan gitmesini isteyecek çünkü skorboard her zaman aynı sonucu göstermiyor ve bazı vicdanlar skorboard altında eziliyor.

Birbirimizi kırmadan tartışmak ümidiyle.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ahmet abi benim amacım senin düşüncelerini değiştirmek değildir. Lütfen tüm mesajlarımı tekrar okuyun. Böyle bir durum olmadığını göreceksiniz. Düşüncenizi değiştirmek bana hiçbir şey kazandırmaz.

Dün açılan başlığa bir Trabzonspor'lu olarak hissettiğim şekilde cevap yazdım. Başlığı kapatmak gibi bir düşünce aklımın ucundan bile geçmemişti. Hatta ve hatta Osman'a IQ testinden bahsederek taş atan bir arkadaşa gerekli uyarı yaptım ve bu tip mesajların yanlış olduğunu belirttim. Kendiside mesajımın ardından hemen özrünü dilemiştir. Bu aşamadan sonra yorumların yerini suçlayıcı ifadeler ve karşı tarafı bozma amacını taşıyan mesajlar almıştır. Bunun üzerine başlığı kapattım...

Ardından, tamamen Osman'ın zıttı bir başlık başkası tarafından yine suçlayıcı ifadeler içererek açıldı. Tartışmların daha fazla uzamaması için bu başlığı da kapattım...

Burada ve danışma bölümünde yazdım. Osman'ın bahsettiği konuda ve açtığı başlıkta yanlış bir durum yoktur. Olay uslup sorunudur. Uslup kelimesine bile laf attılar ya helal olsun. O başlığı kapatmasaydım 4. ve 5. sayfalarda yazılacak mesajlar olayı daha da karmaşık hale getirecekti. Bir admin olarak buna engel olmak istedim, hissettim ve karar verdim.
    Konu Kaya tarafından (24.09.2006 Saat 20:48 ) değiştirilmiştir.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu gokdeizle fatih akyele kimileri kızıyor bende bu kızanlara kızıyorum bu 2 insanda ozur dilemiştir trabzon camiasınan ama bazıları hala kendilerini ne sanıyorlar sa ben affetmedim diyor ister affet ister affetme biz cogunluk olarak bu futbolcuları affettik. Ama olurda bu affetmeyenler hayatalrında bir hata yaparlarsa ve kendi sevenlerini zor duruma düşürürse o zaman gokdeniz ve fatih akyeli anlarsınız. O zaman anlarsınız hatanızı. Allah (cc) bile tovde edenleri affediyor bazıları kim oluyorki kendini çok buyuk goruyor da ben affetmiyorum diyor. Neyse boşverin. Cok sinirlendim.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Nereden
    İstanbul

başka sevmediğiniz oyuncu varmı onlarda gitsin gönderilenlerden sevdiğiniz varsada hemen geri gelsinler

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birde bu gokdeniz i sevmeyenler yada affetmeyenler gokdeniz golu atınca sevinmedimi.
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya bu galibiyetler bize hiç ii gelmiyo.bjk maçından sonra aartisin teki, çıktı taraftara laf attı.Neymiş kendisi çarşının içinde izlemiş maçı koyun gibi gelmiş maçtan önce yeniliriz diyenlerin taraftarlığını sorguluyo şimdide maça damgasını vuran futbolcuları eleştiriyoruz.Soruyorum size gökdeniz bu takımdan giderse nerey gider bunu tahmin etmek hiçde zor değil.Aç kurtlar bekliyo kapıda.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Sevinmez olur muyum delirer gibi hem de.Ama bi yandan da üzülerek.
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Suçu Ramazan'a ve iftara atmayalım lütfen. Sıkıntı yemekte değil, hazımda. En azından bende öyle

Bu konuda birşeyler yazmak istiyorum ama, dedim ya hazım sorunum var, şimdi yediklerimi sindirmeye çalışıyorum. Geçen sene çok kolay olmadı sindirmek, bir de bu sene deneyelim.

Geçen seneki Galatasaray maçında ne yalan söyleyeyim aynen Osman'a olduğu gibi, golde ayağa sıçrayıp, golü atanı görünce aynı hızla yere inmiştim. Burukluk.

Ama şimdi dönüp bakıyorum da, Trabzonspor bunun bedelini ödedi diye düşünmeye başladım. Hani bu Gökdeniz'in bedel ödeyip ödemediği ile alakalı değil. Trabzonspor bir acı bedel ödedi. Hala daha gazetelerde, Sebatspor Başkanının kurşunlanma hikayesi olunca heyecanla ve dualar ederek okuyorum haberleri. Trabzonspor'a daha fazla çirkef bulaşmasın diye.

Bu konunun kime zararı var bilemem ama Trabzonspor bu işten çok ıstırap çekti ve daha da çekecek. Gökdeniz'in yediği nane kendine de, bize olan zararını sormayın gitsin.

Sn. Özçilingir diğer taraftan,

Komşusu açken kendisi tok yatabilen bir nesil yetiştiriyoruz bu ülkede. Birbirine selam vermeyen, verince de benden ne isteyecek diye düşünülen bir hayatın içinde yaşıyoruz. Bir başbakanı çıkıp da "O zaten Bursalı" diyebiliyor bu ülkenin ve o şehirde bir sonraki seçimde 1. parti olabiliyor hala. Ramazan'ın gelişini kurşun atarak karşılayıp, balkondaki temizlik yapan kadıncağızı dudağının üstünden vurarak öldürebiliyoruz. vs. vs.

Bir bu sorunlara bakıyorum hayatın her anında yaşadığımız, sonra bir de sizin maç sonrası ilgili konu başlığına attığınız mesajınız geliyor aklıma:

Alıntı ozcilingir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün maç başladı , biraz geç kaldım , içeri girdim gol oldu ve rahat bir maç seyretmeye başladım, ne zaman 18.nci dakikada , orat alana yakın kenarda başlayan ve 3 TEK PASADA ATILAN GOLÜ GÖRDÜM VE 20 YILDIR BU ŞEKİLDE BİR ORGANİZASYONLA (3 PASLA )GOL GÖRMEDİM DEDİM VE BU MAÇIN TATLI TARAFINI SEYRETTİM , MAÇ BENİM İÇİN BİTTİ HADİ BANA EYVALLAH DEYİP MAÇ 5-0 BİTER DEDİM VE LOKALDEN ÇIKDIM, SONRA MAÇIN SON 15 DAKİKASINI SEYRETDİM, ÇOK RAHATDIM VE HELE SON SANİYE KALEYE ATILACAK TOPU ,MUSA KARDEŞİMİZ GIRGIR GEÇER GİBİ ORTA SAHAYA ATMASI SONRASI ÇALAN BİTİŞ DÜDÜĞÜ İLE , YANIMDAKİ, MAHALLEMİZİN MUHTARI ECZACIYA ( gS lidir) , YA BAŞIM ÇOK AĞRIYOR BANA BİR ERSEN MARTİN BAŞ AĞRISI İLACI VERİRMİSİN DEMEM İLE !!! MUHTAR GERETZE BAŞLADI SAYMAYA !! O KADARA RAHATLADIM Kİ SORMAYIN, KISACASI BEN MAÇIN KAYMAKLI KADAYIF YÖNLERİNİ SEYRETDİM, ORTA BÖLÜMLERİ BENİ İLGİLENDİRMEDİ .TEŞEKKÜRLER TRABZONSPOR BANA BU ZEVKİ TATTIRDIĞIN İÇİN
    İşte o koyulaştırılmış yerlere katılıyorum bende. Şimdilik bu kadar.
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeşim!

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başka sevmediğiniz oyuncu varmı onlarda gitsin gönderilenlerden sevdiğiniz varsada hemen geri gelsinler
    Değerli kardeşim , sevmediğim bir oyuncu daha vardı o gitti ,sevdiğim bir oyuncu vardı oda gitti, çok merak ediyorsan mesajları tarar öğrenirsin.

Tekrar ediyorum , herkes kafasına göre takılsın, kimse kimsenin sevineceği ,buruk sevineceği, kızacağı olayları ve sonuçları yorumlarken , kendisi gibi düşünmüyor diyerek, bu başlık ne ya , kapatılsın v.s. ve hakarete varan sözler söylemesin kısacası " SEPETİ KOLUNA HERKES KENDİ YOLUNA " ,
    BAKIN BEN SEPETÇUĞUMİ ALDUM KİDİYRUM ORMANA....... !!!!
    TRABZONSPOR ÜYE NO:12458

Nereden
    İstanbul

Gökdeniz gol atınca buruk sevinç yaşayanlar bunun sebebini açık açık anlatabilirlermi.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

ben merak ettiğimden sormamıştım ama neyse herkes kafasına göre takılsında bu konunun açılmış olması insanların boş yere kavga etmelerine neden oluyo tartışacak başka konumu yok da böyle anlamsız bi konu tartışılsın gereksiz bi başlık kapatılsa çok iyi olur

Nereden
    Hakkari

Bu konu başlığının bile açılması bence bireysel-anlama ile ilgili.... Gayse galibiyetinden sonra olması ise ayrı bir durum

Nereden
    İstanbul

bu arada trt2 de tatar ramazan var iliginenlere duyurulur.
    Özkan SÜMER

Nereden
    İstanbul

Sevgili @I-m@ öncelikle güzel sözlerin ve anlayışın için teşekkür ederim.

Söylediğin bir çok şeye katılıyorum.Dediğin gibi tarih bazı hataları affetmez,fakat tarih bize affetmenin ne büyük bir erdem olduğunuda hatırlatıyor.

''Gökdeniz herhangi bir Avrupa ülkesinde bu hatayı yapmış olsaydı muhtemelen futbol yaşantısı bitmişti, en azından bulunduğu ülkede, Türkiye'de oluşu tüm bu kirliliklerin içerisinde göze batmamasını sağlamış olabilir. Sonuç olarak herkesin çok kirli oluşu Gökdeniz'in ya da başka bir kişinin az kirli oluşundan ötürü duyulan rahatsızlığı gidermez'' bu söylediğin konuda çok haklısın,ben zaten böyle bir şeyi kesinlikle ima etmedim.Gökdeniz avrupada olsaydı futbol hayatı bitmemişti belki,ama evet çok daha büyük bir cezaya çarptırılmıştı.
    Ama hatırlatmak isterim ki;avrupada sorgulama ve yargılama devresinin suyu bu kadar çıkarılmazdı.

Maradona çok büyük bir topçu sanırım çoğu kimse bu fikre katılıyor.Maradona hayatı boyunca toplumun kabul edemiyeceği şekilde gayri ahlaki şeyler yaptı,fakat arjantin halkı Che gueverayı nasıl bir kahraman olarak görüyorsa aynı şekilde Maradonayıda ulusal kahramanları olarak görüyor.

Bence Gökdeniz olayıda sadece bizim kabul edebilmemizle ilgili.Evet sizin gibi çoğu arkadaşım kabul edemiyor,ben yinede kendisini gösterdiği mücadele için alkışlıyorum ve tebrik ediyorum.

Dünkü maçın iyi ve güzel yanlarını görelim ve keyiflenelim,kötü yanlarınıda görelim,bu durumdayken bile eleştiri yapabilmek ve birbirimizi anlayabilmek ilerisi için bizi başarıya götürür.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Lapina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ne kadar hata yapmis olsalarda Bordo-Mavi formayi tasiyorlar.Kimse kimseyi sevmek zorunda degil dogru ama Kostek olunursa orda durulmasi lazim.Bu adamlar zamaninda TrabzonSpor umuza zarar verdiler ama unutmayalim sunu Gokdeniz in yaptigi asistle,attigi golle seviniyoruz.F.Akyel keza..Gormedik mi aksam mac basinda Fatih in kizini.TrabzonSpor sevgisi diyoruz,TrabzonSporlu olmak diyoruz..4. Buyuk degil en buyuguz diyoruz ama nedense soylenenlerin aksina davraniyoruz.Konuyu acan kardes seni tenzi ediyorum.Hepimiz zamaninda kizdik,kufur ettik ama artik onlar Bordo-Mavi forma icin Trabzon icin savasan iki insan.Affetmek buyuklutur.Biz buyuguz,TRABZONSPORUZ biz,TRABZONSPOR taraftariyiz..

Nereden
    İstanbul

Bu forumda herkes yönetici,herkes zeki ve herkes çok anlayışlı.
    keyif adamı ..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

öncelikle yaşanan tartışmalarla ilgili bkaç şey söylemek istiyorum..

ancak kendimizi eleştirmeyi öğrendiğimiz zaman başkalarını eleştirme safhasına geçebiliriz arkadaşlar..insanların zeka seviyelerini,insanların beyinlerine bazı(!) sebeplerden dolayı kan gidip gitmediğini konuşmak yerine ne yapıoruz bi dönüp bakalım...kendi açtığım bi başlıktan sonra sırf bu eleştiriyi kaldırama hastalığımızdan dolayı pişmanlık duydum...taraftarlığımıza toz kondurmuyoruz çoğumuz ama düşünmüyoruz ki bu bir biliktelik işidir..tek yürek olamayınca neyi başarabiliriz?kendimizi eleştirmeyi,eksiğimizi görmeyi bunu kabullenmeyi başaramadıktan sonra kimseye söz söyleme hakkımız olmaz dostlar...birbirimizie saygı duymadıktan sonra,sunulan görüşlere imalı cevaplar vermeyi ya da mantığa(!) davet etmeleri bırakmadıktan sonra kimi yargılamaya hakkımız var ki??

tribünler kopuk,yönetim kopuk herkes kendi halinde...bütün olan tek şeyimiz futbolcularımız..onları da ayırıoruz..yeri geliyor sövüyoruz,kişiliklerine hakaretler ediyoruz yerden yere vuruyoruz..biz kendimiz görevlerimizi ne kadar iyi yapıoruz acaba düşündük mü hiç??

insanları kaybetmek kolaay kazanmak zor..biz zor olanı başarmışken bu bahsettiğimiz oyuncuları kazanmışken çıkıp yeniden suni gündem yaratmamızın ne alemi vardır?

affetmenin yüceliğinin tadına herkesin varması dileğiyle...

Nereden
    İstanbul

Sevgili @fietra@ herkes kendine göre çok zeki veya anlayışlı olabilir.

Önemli olan birbirimizi anlayabilmemiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)