Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 107 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sepeti koluna herkes yoluna

since1967_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ya bir zafer yaşanmış ertesi gün açılan konuya bak. bu başlık takıma zarar verir. bu siteyi bizler olduğumuz kadar trabzonsporun yönetimi ve futbolcular takip ediyor. bunu çok iyi biliyorum ve site hakkında çok olumlu görüşleride var.gökdeniz ve fatih var güçleriyle savaşıyorlar ve dün çok iyi oynadılar. morallerini bozup takımımızın performansını düşürmeye hiç kimsenin hakkı yok. istanbul medyası gibi durup durup konu açmayın lütfen. unutulmaması gereken esas konu adı geçen oyuncular trabzonsporun şerefli formasını terletiyor ve şampiyonluk yarışına yeniden ortak olduğumuzdur. tek gerçek vardır şampiyonluk ve bu yolda giderken trabzonspor taraftarının destek olması gereken yani şu an için herhangi bir değişikliğin olmayacağı bir dönemde bunları tartışmak çok yersiz. lütfen takıma zarar vermeyin. başlığın kapatılmasını talep ediyorum. zamanlama hatası kabul edilemez bence. konu kapatılsın....
    ŞAMPİYON OLMAN ÖNEMLİ DEĞİL. ÖNEMLİ OLAN SENİN BU HAKSIZ ARENADA VERDİĞİN ONURLU MÜCADELENDİR.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bence çok saçma ve gereksiz bir konu. Biz açsaydık şimdi coktan kapatılmıştı. Bu insanları eleştıren akşam ki macı bir kez daha seyretsin. Olabilir insanlar her zaman hata yapabilir. Affetmek büyüklüktür. Ha amacınız tekere çomak sokmaksa o başka. Akşamki güzel oyunlarının mükafatı bu sayfalarmı olmalıydı. Yazık gercekten yazık. Ben GÖKDENİZ'ide FATİH'ide cok seviyorum. Sadece onları değil, TRABZONSPOR için bir damla terini akıtanı seviyorum.
    Konu cok saçma kapanmasından yanayım
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

turkercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kendi taraftarımız futbolcumuza küfrediyo birbirine küfrediyo elin adamı (fatih akyeli) küfredincemi aklınız başınıza geliyo??? o zaman taraftarıda stada sokmıyalım stadın yarısından çoğu bütün futbolculara zaman zaman küfrediyo!! fatih tekkeye bile az mı küfrettiler?? asıl onları uzaklaştırmak lasım bu insanlar özürde dilemio farkındaysanız.. fatih akyel gökdeniz özür dilediler ve şu anda trabzonspor için savaşıyorlar ama o küfür eden taraftar yine maçına gelip küfrediyo ve zarar vermeye devam ediyo! siz boş şeyler için uğraşın burda yiyin birbirinizi....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler konuyu kapatmaya gerek yok. Tartışılsın. Çünkü bu konu forumda başlığın kapatılmasıyla bitmiyor. Kafada kapatılması lazım...

Dün akşam olanlar ortada...
    Sevgili Yönetici
    Bu konunun Trabzonspor'a karı yok zararı var. Eleştırdiğimiz insanlar bunları haketmiyor. Bu TRABZONSPOR'a comak sokmaktan başka birşey değildir. Bu TRABZONSPOR'u içten içe bölmektir. gün birlik ve beraberlik günüdür.
    LÜTFEN ŞU KONUYU KAPATIN ARTIK
    ODTÜ'lü bir hocanın Trabzonspor atkısıyla dolaşan Trabzonsporlular hakkındaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onların sevgisi, derdi bir başka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kızamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman şehirlerine küsmüş, şehirlerinden utanmış olurlar''

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bende konunun kapanmasından yanayım bu futbolcular bu eleştirileri haketmiyorlar.İkisinide çok seviyorum belki onlar bile giriyor bu foruma takip ediyorlar.Trabzonun en aktif en büyük forumu yakışmıyor bu konu takımı ypratıyoruz başka bişi değil Köstekkkkkkkk

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gökdeniz ve Fatih Akyel kötü oynamalıydı Trabzonspor maçı kaybetmeliydi adamlar suçlu oldu anasını satiyim...

Gökdeniz konusunda eleştiri yapacak olanlar enaz hacı şakir kadar temiz olmalıdır... Herkes saf temiz olamayacağına göre herkes hayatında bazı hatalar yapabileceğine göre... E daha hala nedir bu Gökdeniz hazımsızlığı... Gökdeniz'i sevmeyebilirsiniz de Trabzonspor forması giyen adama enazından saygı göstermek zorundasınız... Gökdeniz iyi oynuyor yine suç oluyor alakasız zamanda alakasız olarak gündeme getiriliyor Trabzonspor bu küçük beyinler yüzünden olduğu yerde sayıyor... Ocular bucular şucular Gökdeniz'i sevenler sevmeyenler.... Ramazan ramazan günaha sokmayın adamı Gökdeniz hata yaptı hatasını biliyor ve kendi affettirmek işçin ağzıyla kuş tutsa kimseye yaranamıyor...

Konu Gökdeniz olunca ne namuslu oluyor bazı taraftarlarımız anlamakta güçlük çekiyorum...

Bu konu defalarca tartışıldı yine tartışılsında kimseye faydası yok... Takım kazanıyor Gökdeniz süper oynuyor Anti Gökdenizciler nasıl olur bu adam böyle oynamamalı böyle ön plana çıkmamalı şeyleri tutuşuyor....

Takıyor golleri Gökdeniz tek tek
    Kalıyor sepetin kolları elleriniz de hep hep

Allah razı olsun...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar suan konu acik, hakaret icermedikten sonra yazmak istediklerini yazsin herkes. Icinde kalmasin kimsenin. Su mubarek gunde birbirimizi kirmadan goruslerimizi yazalim lutfen.
    Kücük beyinlerin yönettigi büyük takimdir, Trabzonspor!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

dün gece maçtan sonra benzeri bi başlık açılmış ancak hakaretlere vardığı için kapatılmıştır..

akabinde ikinci bi başlık açılmış ancak yanılmıosam pek raağbet görmemiştir..

bmn danışmda yöneticilere özgürce düşüncelerimizi söyleyemeyecek miyiz diye veryansın edilmiş bugün ise aynı konu başlığı üçlenmiştir..

YETER BE KARDEŞİM diyesim geliyor ya neyse...

Hami_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bırakın açık kalsın kötü bişi yazan yok zaten burada ters olmuş.konu gökdenizle fatihi eleştiriyor ama konunun içinde yazılanlar konuyu ve fatih2le gökdeniz karşıtlarını eleştiriliyor
    kapansa daha iyi olur tabi ama kapanmasada bir fark yok

maskeli61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

BMN forumunda açılan en gereksiz ve en saçma konu bu heralde.. bu kadarda saçmalamayalım isterseniz yok o suçluydu bu haklıydı akşam herkes maçı izlerken buraya bu yazıyı yuazan arkadaşlarımız acaba maçı izlemedimi orda 11 tane kaplan vardı savaştılar ter akıttılar sonuna kadar hakkını verdiler ayakta alkışlıcanız yerde şudur budur demeyin...

EN BÜYÜK TRABZONSPOR VE BİZİ BUGÜN BÖYLE GURURLANDIRAN GÖKLERE ÇIKARAN KAPLANLARIMIZ VE HERZAMAN BU NKAPLANLARIN ARKASINDA OLUP DESTEKLEYEN İY GÜNÜNDE KÖTÜ GÜNÜNDE YANINDA OLAN BU BÜYÜK TARAFTARIMIZ....

o kadar

arsinli......
    ****TRABZONSPOR ÖLÜM KALIM MESELESİ DEGİLDİR DAHA ÖNEMLİDİR****
    **ARSİNLİ AKREP**
    **61*77**

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

futbolculara eleştirisi olan o futbolcunun kendi adını taşıyan başlığın altına yazsın bence!!burda sen şucusun bucusun,bunu savunuosun diye olayı kişiselleştirmekten başka bişey yapmıoruz!!!yorum yazmayalım da bırakalım başlık kendi kendini yok etsin!!!

saygılar...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır erdal6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iyide burası böyle herşeyi rasgele acılmakla olmaz. bu adamların ismi üzerinde forum var derdi olan oaraya lütfen. tabi ki herkesin görüşüne saygılıyız, ama sırası mı diiiiiiim ben saaaaaa

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10

işte gökdenizin linki...buyrun tartışalım..

Nereden
    Hakkari

iiiii derbileri almaya başladık..3 puanlar gelmeye başladı....artık rahatız ya; yerden yere vurmaya başladık futbolcuları.... olsun bakalım devam edin...nereye kadar görelim...

trapesus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayatı boyunca hiç hata yapmamış, mükemmel insanı
    Bu başlığı açan kişiyi alkışlıyorum!..
    İnsan sevdiğini bırakmaz... FATİH AKIN

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İftar vakti bi gelse
    keyif adamı ..

Nereden
    İstanbul

Alıntı gmz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    futbolculara eleştirisi olan o futbolcunun kendi adını taşıyan başlığın altına yazsın bence!!burda sen şucusun bucusun,bunu savunuosun diye olayı kişiselleştirmekten başka bişey yapmıoruz!!!yorum yazmayalım da bırakalım başlık kendi kendini yok etsin!!!

saygılar...
    aynen öyle

Nereden
    Hakkari

Alıntı trapesus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatı boyunca hiç hata yapmamış, mükemmel insanı
    Bu başlığı açan kişiyi alkışlıyorum!..
    ben bu başlığın neden bu şekilde heyecanlı bir şekilde açılmasını anlamadım açıkcası... neden galibiyetlerin peşine oluuuor bunlar*

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

evet iftar bi gelse de bu ve benzeri konular ısıtılıp ısıtılıp önümüze konduğunda nasıl bir hataya düşüp kendi kendimizi yiyip bitirdiğimizi hatırlayabilsek!

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gökdeniz ve fatih akyel i birbirinden ayırmak lazım gökdeniz in bu takıma şimdiye kadar verdiği çok şey vardır yaptığı bir hataydı o ayrı. ama fatih akyel için kusura bakmayın ama konuşmaya bile değmez

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güleriz ağlanacak halimize..
    Cevap vermeye değer bir yorum okuduğum anda söz cevap vereceğim, şimdilik dinlemedeyim.

Nereden
    İstanbul

Alıntı sweetrose Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bu başlığın neden bu şekilde heyecanlı bir şekilde açılmasını anlamadım açıkcası... neden galibiyetlerin peşine oluuuor bunlar*
    Bir de o var tabi. Hayır bir de başlığın üslubuna bakar mısınız, "Tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna.." Ne kadar niteliksiz bir yakıştırma bu böyle. Sanki Fatihle Gökdeniz Trabzonspor'un oyuncusu değil de mahalleden gıcık olduğu iki tip.

Bir söz de yöneticilere söylemek istiyorum, lütfen bordo mavili formayı ıslatan oyuncular hakkında böyle uluorta şeyler yazılmasına müsade etmeyin. Hayır bunların içinden forumu okuyanları da vardır, adam başlığı görünce sanki böyle genel bir kanı varmış gibi algılayabilir. Takım olarak tam bir bütünlük oluşturmaya başladığımız şu sancılı günlerde bu başlığın samimiyetine güvenmiyorum ve oldukça da düzeysiz buluyorum..

cemka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yani hayret bişi... helal olsun size yaaa... şu günde tartışılan şeye bak... adamlar Bordo-Mavi forma giyiyorlar ve akşamki galibiyetin baş mimarları.. yani zamanlama muhteşem... mağlup olduğumuz maçlardan sonra bile dile getirlmeyen bu konu bu galibiyet sonrası kim tarafından tetiklendi anlamak mümkün değil...
    Yönetici arkadaşların bu konu başlığını kapatıp düşüncesi olan arkadaşların futbolcular başlığı altına yollanmalarını istiyorum...
    Herkese hayırlı Ramazanlar....
    ''Terketmedi eziyetin beni''

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya uff bıktım bu konulardn ya... her önüne gelen, aklına esen konu açıyo anasını satayım bu ne yaaa...
    VERENA (KIRANKAŞ)

empty61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yemek yemek yemek yemek yemek
    7
    TrabzonSporluyum Derken Daha Bi Gururluyum Şu Günlerde !!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)