Sayfa 53 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 43 51 52 53 54 55 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1526 adet sonuctan sayfa basi 1,301 ile 1,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

StyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2010-2011 sezonunun başarılı kadrosunu bu kadar kısa sürede bu hallere Aziz Yıldırım(düşman) Trabzonspor'a başkan olsa getiremezdi!

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

Maç için bir tek Diyarbakırlı çocuklar için üzüldüm.
    Gerisi teferruat..

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

öze dönüs diye bisey yok. tamam 2-3 tane futbolcu alırsın alt yapidan ama sen bütün 1461 deki adamlari toplarsan böyle olacagı bellidir.,,

onların daha ne tecrübesi var sanki arkadaş şimdi de düzyurtspor gelir ondan öze dönüşe devam

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un bu şekildeki yenilgilerinden sonra bende oluşan ruh hali nedeniyle eşim doğacak 2 çocuğumu Trabzonsporlu yapmamam gerektiğini söylüyor bana sürekli.
    Ben ise Ts Club'dan alışverişlerini çoktan yaptım bile.
    Ama eşime de hak vermiyor değilim, gün yüzü görmedik yahu.
    Evet ts lu yapmaki gidip sikeci ahlaksiz seref yoksunlarini desteklesinler onlardan biri olsunlar uzulmelerinden daha iyidir dimi...ey allahim ya sana geliyorum..hakikaten bizim taraftar bazen mantik olculerini zorluyor..

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

En iyisi simdilik susmak sakin üyeler bile ceza yemisler.Sakin olmak lazim.IHO antrönörler topcular bizim kadar sinirli degldier.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En iyisi simdilik susmak sakin üyeler bile ceza yemisler.Sakin olmak lazim.IHO antrönörler topcular bizim kadar sinirli degldier.
    Aykut maç bitiminde forma değiştiriyordu gs lilerle

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

tek sorumlu mra ve iho dur baska bisey yok

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ts lu yapmaki gidip sikeci ahlaksiz seref yoksunlarini desteklesinler onlardan biri olsunlar uzulmelerinden daha iyidir dimi...ey allahim ya sana geliyorum..hakikaten bizim taraftar bazen mantik olculerini zorluyor..
    Benim bu maesajımdan bunu mu anladın yani?
    Ben gardıroplarını çoktan dizdim, elbette Trabzonsporlu olacaklar, ama işin gerçeği de artık mazoşist olduğumuzdur, onu belirtmek istedim sadece.
    Benim evimden İstanbul takımı tutacak birisi çıkmaz, rahat ol

Nereden
    Balıkesir

Alıntı Öznur61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç için bir tek Diyarbakırlı çocuklar için üzüldüm.
    Gerisi teferruat..
    Onlar sevinmişledir

Nereden
    Balıkesir

Pankart işi külliyen samimiyetsizlik kokuyor. Maçta yenilirsek tepki görmeyelim ürkütmeyelim diye yapmışlardır

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

Alıntı laudrup61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar sevinmişledir
    Tabikide sevinmişlerdir ama galibiyetle yollayabilseydik keşke.Farklı yenildik öyle gidiyor çocuklar.
    Keşke galibiyet alıp gidebilselerdi..

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı canna52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi sen, adamın 33 gol attığı sezon "takımın el freni" ilan ediyorsun.

sonra adam çekip gidince de trabzonsporu basamak olarak kullandı diyorsun.

aynı şekilde olcana maç sattı imasında bulunuyorsun, sonra adam durmak istemeyince basamak olarak kullandı oluyor, yüzü asık oluyor.

trabzonsporu burak, olcan, umut vs. basamak olarak kullandıysa ; zeki, abdülkadir, şahin ne olarak kullanıyor merak ediyorum
    konuları karıştırıyorsun gibi.Allah aşkına sen Selcuk,Burak ın Trabzonsporda kalıcı olmak istediklerine ve sadece taraftar baskısı nedeniyle ayrılmak istediklerine mi inanıyorsun?

Selcuk ikinci lige dusen takımdan geldi.İlk yıl ki performansı ile cinconda oynasa kaybolur giderdi.Ama Trabzonda kötüde olsa şans buldu.

Futbolu olgunlaşıp herkes tarafından kabul edilen oyuncu oldugu zaman cekti gitti.

Burak Trabzonspor taraftarının en cok sevdiği oyuncuydu.Oda elden ayaktan düşüp herkes kıcına tekmeyi vurduktan sonra geldi bu takıma.

Kötüde oynasa ısrar edildi.Sonucta Türkiyenin en iyi forvetlerinden biri olarak gösterildikten hemen sonra kaçar gibi gitti.

Sözleşmesine koydurdugu 5 milyon maddesi zaten bize herşeyi anlatıyor.

Akın ın dediği gibi bunlar sadece paraya odaklı oyuncular.Selcuk ta Burak ta Avrupaya gitseler bir halt yapamazlar bundan adım gibi eminim

Cunku profesyonelliği sadece daha cok para kazanmak olarak algılıyorlar.

Herkesin yere göge sıgdıramadıgı Tolga kac sezon bizde sadece yattı.Topu topu bir sezon adam gibi kalecilik yaptı.

Peki ya sonra ne oldu.Hemen İstanbul a kapagı attı.

Velhasıl kelam bu adamları ne yaparsan yap elinde tutamazsın.

Olcan icin de aynı sey soz konusu.Fenerden kovuldu.Trabzonspor bir suru bonservis vererek aldı.Şimdi kendine geldi.

Kendini kabul ettirdi ve parlattı.Sırada bir an evvel İstanbula kapagı atmak kaldı.

Bu arada ben demiyorum öz evlat olsun camurdan olsun diye.

Ben diyorumki yetenekli adamları bulup alalım,profesyonel sözleşmeler imzalayalım ve adamlardan para kazanalım.

Hic bir oyuncunun arkasından aglamak bize fayda saglamaz.Mesele iyi oyuncular bulup yola devam etmek.

En az profesyonel oldugunu iddia eden oyuncular kadar profesyonel düşünmek.

Oyuncuların forma aşkının hikaye oldugu gercegini kabul etmek.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

paps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Angry

Bİz artık sıradan bir takım olduk hiç gocunmaya gerek yok nedir buya yıllardır zaten bir var 3 yokuz son 3 senedir ise tamamı ile yerlerdeyiz bizim taraftarların suçu nedir adam gibi kadro kursunlar şu takıma ve artık takımın yıldızlarını satmasınlar bu zihniyetler devam ettikçe bi arpa boyu yol alamayız sıradanlaşmaya ve her sene yıllardır olduğu gibi önümüzdeki yılın kadrolarını kurmaya devam ederiz bi gelmedi anasını satayım şu önümüzdeki yıllar senelerdir.Yeter milletin TRabzonspor üzerinden cebini doldurduğu yeter.

Nereden
    İstanbul

Sakatlanan Özer'in yerine oyuna Abdulkadir'i alan kafa yapısı bana kalırsa tüm sezonun özetiydi

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hami taraftara sitem etmis sen önce oyuncu degisik yapmasini ögren abdulkadir sahin degisikleri skandaldir ihanetdir bunun aciklamasi olmas 2 sini son 5 da da alsan anlarim ama 2 sini ilk tercih etmeni anlamiyorum. Inan pafdan oyuncu alsan cogu oyuncularimizdan mücadele eder ama bize torpilli öz evlatlar lazim

Nereden
    Bursa

İnananlarla, İnanmayanların Meselesi!...

11 Mayıs 2014 Pazar 22:02
    61karambol@mynet.com
    İşte bütün mesele bu!..

İnananlarla,inanmayanların arasındaki ruhani futbol dünyası!..
    Önce insanın kendine ve işine olan saygı meselesi!..
    Sen,sana verilenlere rağmen formana, kulübene,tribünde olan bir avuç çoluk çocuğa ve bayanlara, tribünde olamayan taraftarlarına saygın yoksa, bu yeşil zeminde ki ömrün de bilesin ki kısa olacaktır.
    *
    Şehir içerisinde, ülke içerisinde ve ülke dışındaki bir ücra köşede televizyon başında, oturdukları sandalyede her yedikleri golde, biraz daha sandalyeden kayarak, masanın dibine girip yüzleri kızaran Trabzonluları ve Trabzonsporluları hayal edemiyorsan, sen en başta kendine olan inancını ve onurunu kaybetmişsindir demektir.
    Size, bu gece maçı fazla yazmayacağım. Bir takım sahasında Galatasaray’dan yada başka bir takımdan 4 ‘de, 7’ de gol yiyebilir. Mesele bu değil.
    Mesele, bir ekibin, bir takımın yada bir kardeşler takımının bunu hazmetme ölçüsüdür.
    Midenizin kaldırma meselesidir. Ben ve benim gibi düşünenler kaldıramadık.
    Midemizdekileri dışarı çıkarmamız şu an meselesi.
    *
    Türkiye’de yıllığı 1 trilyona oynayacak oyuncu var mı ? derseniz, size ancak on kişi sayabilirim . Bu ülkede en fazla 1 trilyon’ dan yüksek fiyat edecek 11 nci bir oyuncu asla yok.
    Nedir bu milyon Euro’luk transfer görüşmeleri anlayan varsa beri gelsin.
    Galatasaray, şampiyonlar ligine direk katılabilmek için seni yenmek zorunda, Sende UEFA’da fazla ön eleme oynamamak için Galatasaray’ı yenmek zorundasın.
    Eğer inanmamışsanız ,yapacak bir şey yok. Sizi 8 direkli hamam paklar. Birde olsaydı, tellak rahmetli Kurban usta.
    *
    Sakatlıktan çıkmış Özer’in yine 10.dakikada sahayı terk etmesi, bir şansızlık olabilir.
    Rakibin dikine oynarken, sende yandan yana yatay oynarsan, olacağı budur.
    Rakibin 2 tane duran topla gol buluyor da, siz 4 kez Muslera ile karşı karşıya kalıp, ters ayağınıza gelmesine rağmen vuramıyorsanız, değeriniz yıllık 300 bin liradır, 600-700 bin euro değil.
    Avni Aker’in sabıkalı hakemleri, Fırat Aydınus, Aleks Taşcıoğlu ve Serkan Ok’un beraber görev aldığı bir triyodan, zaten şüpheci olmamak mümkün değil.
    Gerçi onlara işi bırakmanıza gerek bile kalmadı. Çünkü kendi kendinizi zaten imha ettiniz.
    *
    Bir yönetim kurulu bu saate kadar teknik adamı ile masaya oturup anlaşmadıysa, bu da ayrı bir mesele.
    Hami hoca ilk kez mağlubiyetle tanıştı, olabilir. Desteğe devam...
    Burada önemli olan mağlup olmak değil, mağlubiyeti hak etmeyerek yenilmektir ama siz takım olarak bunu da beceremediniz.
    Aykut’un sol köşede yaptığı hatalara, bugün forvet hattının son ayakları da eklenince, tribündeki çocuk taraftarlarınızın suratını maç sonrası görmenizi isterdim.
    Barajda ki hatasıyla Sneijder’in serbest atışından havada dönen ters topu, kaleci olarak herkes yiyebilirdi. Bu golden sonra Onur’un orta hakeme ısrarlı itirazlarına anlam veremedim, keşke yapmasaydı. Sarı kart ona sezonu kapattırdı.
    *
    Ben, Türkiye Futbol Federasyonunun ayakları üzerinde duramayan Başkanı Yıldırım Demirören’i istifaya, Trabzonspor’un kafa olarak dağılmış bu yönetimini de, olağan üstü kongre kararı almaya davet ediyorum.
    Bırakın futbolu, tekniği, taktiği , golleri, dakikaları, cezalı ve sakat oyuncuları bir tarafa.
    Bu işin inanç, bir yürek meselesi olduğunu anlamadıysanız, bu 90 dakika da benim yazdıklarımda nafile size arkadaşlar.
    *
    Maç bitmiş adam sana sahanda 4 atmış ve sen Trabzonspor’sun.
    Sivas galip gelmiş. Haliyle haftaya önemi artan Antalya deplasmanında, Onur’un yerine kaleye geçeceksin.
    Maçtan sonra sanki ben 4 gol yiyen takımın bir ferdi değilim . Girmişsin sarı kırmızılı bencil Selçuk’un koluna, gülerek koridora giriyorsun Zeki Ayvaz.
    Bak da, haftaya Antalya maçından sonra ki skor da , bizde sana gülmeyelim.

Nereden
    Düzce

Aykuta söyleyecek söz bulamıyorum.

adamda yetenekten eser yok.Üstüne birde vurdumduymaz ve hırs yoksunu.

Sorsan cok kral Trabzonsporlu.Ancak fark yedigi bir mactan sonra gidip forma değiştirmek aklına geliyor.

Ali Kemal ne demişti bir maçtan önce hamsiyi kızarttık yazan gazeteyi soyunma odasına astık.

İlk yarı 3-0 bitti.

Böyle oyuncuları tekrar görebilmek için neler vermezdim.

Ama imkansız.amatör ruh bitti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tekrar yazıyorum bu yarışta var olacaksak artık elimizdeki değerli oyuncuyu rakibimize kaptırmayacağız. Olcan Adın örneği vereceğim bir kez daha. Seneye sözleşmesi bitiyor. Bu sezon başında eğer sözleşmeyi uzatmaz ise süresiz kadro dışı bırakacaksın. Bir yıl oynayamayacak. Giderse de böyle gidecek....Bu işi yaparken gaddar olacaksın...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Nereden
    İstanbul

Son 2 sezonda malum takımlara karşı oynadığımız 13 maçtan hiçbirini kazanamamışız.Dönem dönem bu forumda 'biz Bursa değiliz,Eskişehir değiliz,Gençler değiliz' diyen üyeler görüyorum da merak ettim,bırakın Anadolunun kalburüstü takımlarını, bu kadar rezil bir istatistik gösteren herhangi bir takım var mı Anadoluda.Şu şunun arka bahçesi,bu bunun arka bahçesi deyip kendimizi avutup duruyoruz. Skorlara bakılırsa biz herkesin arka bahçesi olmuşuz.

Nereden
    Düzce

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tekrar yazıyorum bu yarışta var olacaksak artık elimizdeki değerli oyuncuyu rakibimize kaptırmayacağız. Olcan Adın örneği vereceğim bir kez daha. Seneye sözleşmesi bitiyor. Bu sezon başında eğer sözleşmeyi uzatmaz ise süresiz kadro dışı bırakacaksın. Bir yıl oynayamayacak. Giderse de böyle gidecek....Bu işi yaparken gaddar olacaksın...
    bu bize bir halt kazandırmaz.Bizim meselemiz futbolcuya baglı sistemi değiştirmek olmalı.Kim giderse gitsin mutlaka bir laternatifini bulabilmeliyiz.

Başka türlü İstanbul takımlarıyla savaşamayız.

Futbolcuyu kadro dışı bırakınca ne olacak?

mac basına alacagı garanti ücreti alacak seneye bedavaya istedigi takıma gidecek.

Bize akıllıca hamleler lazım.

Nereden
    İstanbul

Alıntı umutberna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnananlarla, İnanmayanların Meselesi!...
    Haliyle haftaya önemi artan Antalya deplasmanında, Onur’un yerine kaleye geçeceksin. Maçtan sonra sanki ben 4 gol yiyen takımın bir ferdi değilim. Girmişsin sarı kırmızılı bencil Selçuk’un koluna, gülerek koridora giriyorsun Zeki Ayvaz. Bak da, haftaya Antalya maçından sonra ki skor da , bizde sana gülmeyelim.
    Haftaya Zeki oynarsa yeniliriz NET.

Nereden
    Elazığ

Standart Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuları karıştırıyorsun gibi.Allah aşkına sen Selcuk,Burak ın Trabzonsporda kalıcı olmak istediklerine ve sadece taraftar baskısı nedeniyle ayrılmak istediklerine mi inanıyorsun?

Selcuk ikinci lige dusen takımdan geldi.İlk yıl ki performansı ile cinconda oynasa kaybolur giderdi.Ama Trabzonda kötüde olsa şans buldu.

Futbolu olgunlaşıp herkes tarafından kabul edilen oyuncu oldugu zaman cekti gitti.

Burak Trabzonspor taraftarının en cok sevdiği oyuncuydu.Oda elden ayaktan düşüp herkes kıcına tekmeyi vurduktan sonra geldi bu takıma.

Kötüde oynasa ısrar edildi.Sonucta Türkiyenin en iyi forvetlerinden biri olarak gösterildikten hemen sonra kaçar gibi gitti.

Sözleşmesine koydurdugu 5 milyon maddesi zaten bize herşeyi anlatıyor.

Akın ın dediği gibi bunlar sadece paraya odaklı oyuncular.Selcuk ta Burak ta Avrupaya gitseler bir halt yapamazlar bundan adım gibi eminim

Cunku profesyonelliği sadece daha cok para kazanmak olarak algılıyorlar.

Herkesin yere göge sıgdıramadıgı Tolga kac sezon bizde sadece yattı.Topu topu bir sezon adam gibi kalecilik yaptı.

Peki ya sonra ne oldu.Hemen İstanbul a kapagı attı.

Velhasıl kelam bu adamları ne yaparsan yap elinde tutamazsın.

Olcan icin de aynı sey soz konusu.Fenerden kovuldu.Trabzonspor bir suru bonservis vererek aldı.Şimdi kendine geldi.

Kendini kabul ettirdi ve parlattı.Sırada bir an evvel İstanbula kapagı atmak kaldı.

Bu arada ben demiyorum öz evlat olsun camurdan olsun diye.

Ben diyorumki yetenekli adamları bulup alalım,profesyonel sözleşmeler imzalayalım ve adamlardan para kazanalım.

Hic bir oyuncunun arkasından aglamak bize fayda saglamaz.Mesele iyi oyuncular bulup yola devam etmek.

En az profesyonel oldugunu iddia eden oyuncular kadar profesyonel düşünmek.

Oyuncuların forma aşkının hikaye oldugu gercegini kabul etmek.

Tespit doğru. Sen sistemi oturtursan giden adamın yerini çok kolay doldurursun. Örneğin Atl. Madrid her sene forvetini satıyor ama bir yıldız daha yetişiyor. Şimdi çıkıp Atl. Madrid olamayız demeyin, ben oluruz demiyorum zaten sadece aynı yolu izlemeliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu bize bir halt kazandırmaz.Bizim meselemiz futbolcuya baglı sistemi değiştirmek olmalı.Kim giderse gitsin mutlaka bir laternatifini bulabilmeliyiz.

Başka türlü İstanbul takımlarıyla savaşamayız.

Futbolcuyu kadro dışı bırakınca ne olacak?

mac basına alacagı garanti ücreti alacak seneye bedavaya istedigi takıma gidecek.

Bize akıllıca hamleler lazım.
    Gidenin yerini nasıl dolduracaksın. Fabrika mı bu spariş veresin. Kardeşim bir oyuncu bu şekilde gider ama geride kalanlara gözdağı vermiş olursun. Akıllıca hamle dediğin oyunu kuralına göre oynamaktır. Bir yıl oynamayan oyuncuyu da hiç bir kulüp kolay kolay almaz. Bir oyuncunun alacağı garanti para bu kulübü batırmaz. Kulübün gücünü göstermek geleceği kurtarır...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Onurda cezali kaldik bora nin klonlu versionuna Fatih harcadik bu kazmayi kazanacagiz diye ben 1 haftam zehir oldu ama bu ruhsuzlar yenilmemis gibi davranacak eskiden olsa dayak yerdi bunlar

Cangele - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Yeterki 5.lik kaptirilmasin. Avrupa Ligi Play-off maci oynamak demektir!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)