Sayfa 4 Toplam 62 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 54 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1526 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 1 - 4 Galatasaray | STSL 33. Hafta | Maç sonucu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı F.Ozdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maçı kazanamazsak sixvas bizi geçer... gs, antalya ve bjk maçlarında beklentinin aksine art arda galibiyet aldılar. Son 2 maçları da iddiasız takımlarla.. Galibiyet şart...

Sivas son maçını Karabük deplasmanında oynayacak.Karabük ile Sivas arasında 3 puan fark var.Karabük haftaya şikebahçeyi kadıköyde rahat yenecektir.Sivas Karabük'ü ilk maçta 3-1 yenmişti.iki takımda son haftaya 3 puan alarak girerse,son maçta Karabük Sivas'ı gol yemeden 2-0 yenerse Karabük Sivasın önünde ikili averajla UEFA avrupa ligine gider.demem o'ki son Karabük-Sivas maçı büyük ihtimalle belirleyici olacak.

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

galatasaray'ın dış sahada kötü olması ve dengesiz form durumu,bizim iyi ya da kötü maçlardan en az bir puan alabiliyor olmamızdan dolayı bu maçtan puan çıkartabileceğimizi düşünüyorum.

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bu maçta puan alırız,ama amaç bu sezon buyuk maç kazanamayan takımın buyuk maç kazanması ve avrupa kupaları hedefini devam ettirmesidir,sivas ensemizde ,Hami hoca Şahin K yı oynatmazsa puan ve puanlar alırız..
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

hami hoca nın taktik yeterliliğini bu maçta görücez. büyük bir maç, iki takımın da mutlak kazanması lazım. bakalım nasıl bir kadro çıkaracak hami hoca.zeki cezalı olduğu için ezber de bozuldu.ortasaha kurgusunu merak ediyorum. bence bourceanu soner ve özer le çıkmalı. zeki ve bourceanu defansif olduğu için adrian rahat ediyordu ama büyük maç bu. soner ve özerle üçlü bir ortasaha yapıp orda eksik kalmamak lazım. gs 4 3 1 2 gibi bir sistemle oynuyor, ortasahayı kalabalık tutuyor.biz de ortasahayı 3 leyip kanatlardan saldırırsak, kazanma şansımız yükselir.ama malesef beklerimiz çok kötü, bu da hücum performansımızı düşürüyor. gs nin kazanmak zorunda olmasından faydalanıp yine kontra atak oynamak en iyisi.
    Konu artvints tarafından (05.05.2014 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

g.saray deplasmanda oynuyorsa ev sahibi takım 3 puan cepte diyor.

Ne yazık ki kendi takımım için bunu diyemiyorum, çünkü biz daha beter durumdayız..
    ''Trabzonspor bu sezon derbi kazanamaz'' bu sözü lig başlamadan söylemiştik..

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

fb kadar nefret ettigin bir istanbul takimi daha insallah 3 puan alir evlerine yollariz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart Trabzonspor - Galatasaray | STSL 33. Hafta |11.05.2014 19:00

Eskişehir kupa finalinde bunları bi güzel zorlar, haliyle bizim maça yorgun çıkacaklar ve en kötü 1 puan alırız.

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) "Dünyanın En İyi Futbol Takımları" nisan ayı değerlendirmesinde Bayern Münih, ilk sıradaki yerini korurken, Türkiye'den Trabzonspor büyük bir çıkış yaparak 30. sıradan listeye girdi.
    1 Mayıs 2013 ile 30 Nisan 2014 tarihleri arasındaki son bir yıllık süreyi kapsayan rapora göre bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde oynadığı maçlarla puanını yükselten bordo-mavililer, nisan ayı raporunda 192,50 puanla 30. oldu.

Galatasaray, 135 puanla 93, bu sezon Avrupa'da mücadele edemeyen Fenerbahçe ise 103,50 puanla 163. sırada yer aldı.

Beşiktaş ise ilk 200 takım içine giremedi.

IFFHS'nin değerlendirmesinde Bayern Münih 354 puanla zirvedeki yerini korudu. Bayern Münih'i 337 puanla Real Madrid, 315 puanla da Arda Turan'ın

formasını giydiği Atletico Madrid izliyor. Barcelona ise 6. sırada yer alabildi.

"Dünyanın En İyi Futbol Takımları" raporunun nisan ayı değerlendirmesi şöyle:

1 Bayern Münih Almanya 354

2 Real Madrid İspanya 337

3 Atletico Madrid İspanya 315

4 CA Lanus Arjantin 272

5 Atletico Nacional Kolombiya 269

6 Barcelona İspanya 268

7 Sevilla İspanya 250

8 Juventus İtalya 249

8 Chelsea İngiltere 244

10 Benfica Portekiz 242,5

30 Trabzonspor Türkiye 192,5

93 Galatasaray Türkiye 135

163 Fenerbahçe Türkiye 103,5

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas son maçını Karabük deplasmanında oynayacak.Karabük ile Sivas arasında 3 puan fark var.Karabük haftaya şikebahçeyi kadıköyde rahat yenecektir.Sivas Karabük'ü ilk maçta 3-1 yenmişti.iki takımda son haftaya 3 puan alarak girerse,son maçta Karabük Sivas'ı gol yemeden 2-0 yenerse Karabük Sivasın önünde ikili averajla UEFA avrupa ligine gider.demem o'ki son Karabük-Sivas maçı büyük ihtimalle belirleyici olacak.
    Biz GS'ye yenilir Antalya'yı yener Kasımpaşa da kalan 2 maçını kazanırsa Karabük Avrupa'ya gidemez. Karabük kalan maçlarını kazanırsa ancak bizim GS'den puan almamız halinde Avrupa'ya gider...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Trabzonspor'un Avrupa aşkı için
    Hami hoca kendisi için
    Takım rezil bir sezon için
    Bir olup bu maçı kazanmalılar yenemiyorsan da yenilmeyeceksiniz bu şerefsizlere kabul edemiyorum

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Alıntı Muhteva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) "Dünyanın En İyi Futbol Takımları" nisan ayı değerlendirmesinde Bayern Münih, ilk sıradaki yerini korurken, Türkiye'den Trabzonspor büyük bir çıkış yaparak 30. sıradan listeye girdi.

1 Mayıs 2013 ile 30 Nisan 2014 tarihleri arasındaki son bir yıllık süreyi kapsayan rapora göre bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde oynadığı maçlarla puanını yükselten bordo-mavililer, nisan ayı raporunda 192,50 puanla 30. oldu.

Galatasaray, 135 puanla 93, bu sezon Avrupa'da mücadele edemeyen Fenerbahçe ise 103,50 puanla 163. sırada yer aldı.

Beşiktaş ise ilk 200 takım içine giremedi.

IFFHS'nin değerlendirmesinde Bayern Münih 354 puanla zirvedeki yerini korudu. Bayern Münih'i 337 puanla Real Madrid, 315 puanla da Arda Turan'ın

formasını giydiği Atletico Madrid izliyor. Barcelona ise 6. sırada yer alabildi.

"Dünyanın En İyi Futbol Takımları" raporunun nisan ayı değerlendirmesi şöyle:

1 Bayern Münih Almanya 354

2 Real Madrid İspanya 337

3 Atletico Madrid İspanya 315

4 CA Lanus Arjantin 272

5 Atletico Nacional Kolombiya 269

6 Barcelona İspanya 268

7 Sevilla İspanya 250

8 Juventus İtalya 249

8 Chelsea İngiltere 244

10 Benfica Portekiz 242,5

30 Trabzonspor Türkiye 192,5

93 Galatasaray Türkiye 135

163 Fenerbahçe Türkiye 103,5

Bu raporlar biraz hikaye olsa da isim açısından önemli bu sene UEFA da yendiğimiz takımlara çerez falan diyenler için iyi bir örnek iyi kötü her sene Avrupa kupalarına gitmeli ve grubu geçmeliyiz hem de her sene

Soner Albayrak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Beraberlik ağır basıyor.

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ligi 5. bitiren de katılıyor değil mi avrupa kupalarına?
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Metin Ural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ligi 5. bitiren katılıyor, hatta galatasaray türkiye kupasını kazanırsa ligi 6. bitiren de katılıyor
    "ama her şeye rağmen bu yeryüzünde şarkılar söyledik. teşekkürler dünya." kazim koyuncu

Nereden
    İstanbul

Alıntı Metin Ural Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ligi 5. bitiren katılıyor, hatta galatasaray türkiye kupasını kazanırsa ligi 6. bitiren de katılıyor
    Valla bu saçmalık yazıldıkça ben de düzeltmeye devam edeceğim. GS şampiyonlar liğine gitmeyi garantilediği için Eskişehir de Avrupa
    yı garantiledi.Yani 6.sıradaki takım Avrupaya gidemez.Yanlış bilgiyi nasıl bu kadar ısrarla yazmaya devam ediyorsunuz anlamakta zorlanıyorum.2015-2016 sezonundan itibaren kupa finalisti olmak hiçbir koşulda Avrupaya gitmeyi sağlayamayacak,dikkat edin 2015-2016da.Bu sene yani 2014-2015 sezonunda Avrupaya şampiyonlar liği için 2 takım(GS-BJK) ve UEFAya da 3 takım gidecek(Biri Eskişehir).Kupayı kimin kazandığı UEFAya ilk takım olarak kimin gideceğini,yani en az ön eleme oynayacak takımı belirlemede bizim için de çok önemli.Eskişehir kazanırsa UEFA kontenjanından giden ilk takım olacak ve bu da bizim oynayacağımız ön eleme sayısını artıracak.GS kazanırsa UEFA kontenjanından en son giden ve en çok ön eleme oynayacak olan takım Eskişehir olacak.Lütfen bilip bilmeden biliyormuş gibi yanlış bilgi verip paylaşmayalım...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı figirm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla bu saçmalık yazıldıkça ben de düzeltmeye devam edeceğim. GS şampiyonlar liğine gitmeyi garantilediği için Eskişehir de Avrupa
    yı garantiledi.Yani 6.sıradaki takım Avrupaya gidemez.Yanlış bilgiyi nasıl bu kadar ısrarla yazmaya devam ediyorsunuz anlamakta zorlanıyorum.2015-2016 sezonundan itibaren kupa finalisti olmak hiçbir koşulda Avrupaya gitmeyi sağlayamayacak,dikkat edin 2015-2016da.Bu sene yani 2014-2015 sezonunda Avrupaya şampiyonlar liği için 2 takım(GS-BJK) ve UEFAya da 3 takım gidecek(Biri Eskişehir).Kupayı kimin kazandığı UEFAya ilk takım olarak kimin gideceğini,yani en az ön eleme oynayacak takımı belirlemede bizim için de çok önemli.Eskişehir kazanırsa UEFA kontenjanından giden ilk takım olacak ve bu da bizim oynayacağımız ön eleme sayısını artıracak.GS kazanırsa UEFA kontenjanından en son giden ve en çok ön eleme oynayacak olan takım Eskişehir olacak.Lütfen bilip bilmeden biliyormuş gibi yanlış bilgi verip paylaşmayalım...
    ben düzeltecektim de vazgeçtim, seni bekledim. sen seviyosun bu işi

Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben düzeltecektim de vazgeçtim, seni bekledim. sen seviyosun bu işi
    Valla haklısın,çünkü kupa maçını sanki sırf GSın yorgunluğu, Eskişehirin katılıp katılmayacağının tesbiti içinmiş gibi görüp sanki bazı arkadaşlar çok umursamıyor.Oysa bizim için de çok önemli. GS kazanırsa ve biz 4.olursak önümüzdeki sene erkenden sezon açmak zorunda kalmayacağız ve tek eleme oynayacağız.Çarşamba günkü kupa maçı,neredeyse GS ile bizim oynayacağımız maç kadar önemli.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

gs yönetimine '' Türkiye kupası mı, CL'ye katılmak mı '' diye sorsalar.

Hiç tereddüt etmeden Şampiyonlar ligi derler.

Gelin görünki kupa finalinin bizim maçın öncesi oynanması onlar için büyük şanssızlık.

Haftasonu bizim karşımıza fiziksel ve mental olarak yorgun çıkacaklar.

Büyük maç korkumuzu, stresini yenmek için bundan iyi fırsat yakalayamazdık.

Muhtemel 11'im.

_____________Onur______________

Caner____Aykut____Mustafa_____Bosingwa

Olcan___Bourceanu__Soner___Özer____Yusuf

______________Henrique(Emre)______________

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Her maç hakemler tarafından doğranıyoruz ama başkan ortada yok. Nereye kadar devam edecek bilmiyorum...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Cezalı Üye
    Nereden
    Bayburt

Maçı hakem alır gider,strese gerek yok.Malum salatasaray Avrupa'ya direkt gidemezse ülke futbolu mahvolur!Bjk'yi de yaparlar üçüncü.Gidip eleme oynamak zorunda kalsınlar,5-0-3 kuralından dönsünler,malum eleme için transfer lazım onlara da.İşin özeti budur.Maçı kaybederiz bu şekilde.Alan memnun satan memnun durumları yani.Biz yenilsek ne our ki onlar için.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Furkan Dündar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un Avrupa aşkı için
    Hami hoca kendisi için
    Takım rezil bir sezon için
    Bir olup bu maçı kazanmalılar yenemiyorsan da yenilmeyeceksiniz bu şerefsizlere kabul edemiyorum
    Aynen ,bu maci almanin keyfine paha bicilemez.

Ben kazanabilecegimizi düsünüyorum yeter ki son vuruslarda becerikli olalim.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

levent yıldırım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Passoligmi geçerli maçta bilet yokmu şimdi

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

uefa gitme şansı olan 4 takım var

kasımpaşa-ts-karabük-sivas yanlız bunlardan ikisi gidebilecek

kasımpaşa- akhisar-rize ile oynayacak iki takımında iddiası yok berki rize asılır maça kasımpaşanın averajı iyi olması bizim için
    dezavantaj

sivas akhisar- karabük ile oynayacak

karabük fb -sivas oynayacak

herşeyden önce bizim gs 1 puan antalyadan 3 alacağımız ümidiyle yazıyorum

ben karabüke pek şans vermiyorum fb pasif oynayacağını sanmıyorum son hafta sivasa karşı mücadele edecekler beraberlik kokuyor gibi

sivas akhisarı yenerse iş son haftaya kalır

yani özetle kasımpaşa ve sivası rakip görüyorum

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Standart Trabzonspor - Galatasaray | STSL 33. Hafta | 11.05.2014 - 19:00

Öz evlatlar oynarsa farklı alırız maçı. Golleride öz evladın özü Hacı atar.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

hakemler gayseye calisir

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)