Sayfa 1 Toplam 11 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 257 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Okumuyor mu?

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Hüseyin Okumuyor mu?

Milli takımda ve Trabzonspor'da her zaman yer bulan,taraftarın bir kısmının olmazsa olmaz dediği,bir kısmının onsuz bir Trabzonspor için elele verdiği Hüseyin Çimşir..

Tamam adamı beğenmezsiniz,takdir etmezsiniz,hor görürsünüz v.s. ama bunu giderek artan bir şekilde,hele bu dönemde dile getirmenizin,bunları okuması muhtemel Trabzonspor Kaptanı'nı üzmekten başka ne gibi bir fayda getirmesini umuyorsunuz??

Destek olmuyosanız en azından köstek olmayın Kaptanımıza..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Adnan Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takımda ve Trabzonspor'da her zaman yer bulan,taraftarın bir kısmının olmazsa olmaz dediği,bir kısmının onsuz bir Trabzonspor için elele verdiği Hüseyin Çimşir..

Tamam adamı beğenmezsiniz,takdir etmezsiniz,hor görürsünüz v.s. ama bunu giderek artan bir şekilde,hele bu dönemde dile getirmenizin,bunları okuması muhtemel Trabzonspor Kaptanı'nı üzmekten başka ne gibi bir fayda getirmesini umuyorsunuz??

Destek olmuyosanız en azından köstek olmayın Kaptanımıza..
    Katılıyorum ve Hüseyin bu takımda hertürlü oynar biraz destek olalım...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Valla TRABZONSPOR umun o kutsal formasını sırtına geçiren kim olursa olsun benim baş tacımdır.
    Helede hizmet etmiş savaşmış .......
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence bir futbolcunun oynadığı maçlarda insanlar onu eleştirebilir.Çok kötü olduğu günler olur,dinlendirilir.Formsuz olur.

Ama oynamadığı maçta gelip onu eleştirmek ona vurmak fırsatçılıktır.

Aynı arkadaşlar Hüseyin'in iyi olmadığı bir maçın Hüseyin'in yerine alınan futbolcu tarafından döndüğünü gördüklerinde ki bu hiçbir zaman olmaycak o zaman gelsinler tartışalım.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Zamanında Fatih gol attığında bile, bir gol kaçırdı diye yerden yere vuruluyordu, o dönemlerde bu duyarlılığı pek kimse göstermiyordu nedense...
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    İstanbul

Ya futbolunu oynasın oynamasın eleştirirsin bir sınıra kadar..Ama ''ruhsuz'' , ''kalas'' bilmem ne tabirler yakışmıyor..Başka takım taraftarı dese olay çıkarırım Trabzonsporlu deyince ne yapabilirim ki??

Bir de insanların yüzlerine söyleyemeyeceğiniz şeyleri buraya yazmayın..

@thepathfinder -- f.tekke ile ilgili her topice bakabilirsiniz tavrımı görmek için..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbol oynamayan bir adamı tutarsızca savunmak yerine susmayı tercih ederseniz ben ve benim gibilerde Hüseyin'e saldırmaktan vazgeçer sanırım.

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dünkü maçda onsuz oynayan Trabzonsporu öve öve bitiremiyorlar ki öyle gerçekten mükemmel oynadık tamamda 2 hafta önce bejeke maçında bu sefer hüseyinle mükemmel oynamıştık..
    geçen sezon hasan şut çektiğinde gülen insanlar dün akşam için bak hüseyin yoktu hasan nasılda ileri çıkıp şut falan çekti diyorlar..kaptana bu kadar nefret nedendir anlamakta zorlanıyorum. yukarıda yorum yapan arkadaşların dediği gibi madem sevmiyorsun, o zaman onun hakkında olumsuz konuşarak onu demoralize etmeyin kardeşim..
    75 en hizli tur, 68 pole pozisyon, 154 podyum, 91 grand prix zaferi ve 7 dünya sampiyonlugu.. yasayan en büyük efsane MICHAEL SCHUMACHER

Nereden
    İstanbul

Yaa futbol oynamıyor da Ferhat kadar da oynuyor konuşturtmayın adamı şimdii...

majes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla TRABZONSPOR umun o kutsal formasını sırtına geçiren kim olursa olsun benim baş tacımdır.
    Helede hizmet etmiş savaşmış .......
    Kutsal Mı ??? Abartmayın ya!
    Hüseyin Gs maçında oynamadı ve biraz dinlenmiş oldu . Osasuna maçında daha dinamik olacaktır diye tahmin ediyorum.. Bu da bizim lehimize olur. Hüseyin bazen öyle oynuyor ki adamı fıtık ediyor ama öyle maçları da varki mest ediyor.. Tabi mest ediyor derken çok iyi paslar atıyor falan değil de çok iyi top kesiyor vs vs.. Sonuç olarak Hüseyin bize lazım .. ++ olarak bu yazılanları okuması halinde ise kendini hırs basması ve daha motive olması gerekir çünkü kimse vazgeçilmez değil bu kaptan Hüseyin bile olsa....

Nereden
    İstanbul

Daha dün 2 H diyenler nerde şimdi Hasan dün mükemmel oynadı acaba hiç utandılar mı???

Nereden
    İstanbul

Alıntı ts_kolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbol oynamayan bir adamı tutarsızca savunmak yerine susmayı tercih ederseniz ben ve benim gibilerde Hüseyin'e saldırmaktan vazgeçer sanırım.
    sen fütursuzca saldıracaksında ben kaptanımı savunmayacağım öylemi!
    sen ve senin gibilerin çiftliği değil burası! bu takımın destekçisiysen kendi topcuna saldırma hakkın yok, dengeli olacaksın ki yorumlarında mantıklı olsun!
    75 en hizli tur, 68 pole pozisyon, 154 podyum, 91 grand prix zaferi ve 7 dünya sampiyonlugu.. yasayan en büyük efsane MICHAEL SCHUMACHER

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya futbolunu oynasın oynamasın eleştirirsin bir sınıra kadar..Ama ''ruhsuz'' , ''kalas'' bilmem ne tabirler yakışmıyor..Başka takım taraftarı dese olay çıkarırım Trabzonsporlu deyince ne yapabilirim ki??

Bir de insanların yüzlerine söyleyemeyeceğiniz şeyleri buraya yazmayın..

@thepathfinder -- f.tekke ile ilgili her topice bakabilirsiniz tavrımı görmek için..

Senin tavrını çok iyi biliyorum kardeşim. Ben şunu vurgulamak istedim. Fatih gibi bir futbolcu gol attığı maçlarda bile acımasızca eleştiriliyordu. Hüseyin gibi (banagöre)sadece ruhunu ortaya koyan, tekniği ve oyunu okuma becerisi olmayan bir futbolcunun eleştirilmesinin gayet normal olduğunu belirtmek istedim. Hani daha sonra bu topice girip de yok şöyle yok böyle diyecekler için şimdiden bir şeyler yazayım dedim...
    Konu Oruç tarafından (24.09.2006 Saat 14:54 ) değiştirilmiştir.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı adnanm61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha dün 2 H diyenler nerde şimdi Hasan dün mükemmel oynadı acaba hiç utandılar mı???
    o 2 h dünyadaki en iyi 2 türk ön libero

Nereden
    Hakkari

BU takıma layık olmayıp futbol oynayan bir çok futbolcu oldu fakat artık zaman değişti, rollerde değişti. Bu taraftar onların cefasını çekemez artık... Hüseyin benim yazdıklarımı neden okusun ki; her sene artırdığı maaşını yiyordur şimdi...

Nereden
    İstanbul

Alıntı thepatfhinder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin tavrını çok iyi biliyorum kardeşim. Ben şunu vurgulamak istedim. Fatih gibi bir futbolcu gol attığı maçlarda bile acımasızca eleştiriliyordu. Hüseyin gibi bana göre sadece ruhunu ortaya koyan, tekniği ve oyunu okuma becerisi olmayan bir futbolcunun eleştirilmesinin gayet normal olduğunu belirtmek istedim. Hani daha sonra bu topice girip de yok şöyle yok böyle diyecekler için şimdiden bir şeyler yazayım dedim...
    ''sadece ruhunu ortaya koyan, tekniği ve oyunu okuma becerisi olmayan bir futbolcu'' dersen anlarım ama Trabzonspor kaptanına kalas,kazma v.b.inşaat malzemeleri ile hitap edilirse anlamam..

@sweetrose - hüseyin çok para kazanıyo diye Trabzonspor taraftarı olan araklı'lı hüseyin olmaktan vazgeçti mi sanıyorsun??Maaşı da zorla almıyo kimseden,hala da iddia ediyorum Türk olarak bi alternatifi yok !!

Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o 2 h dünyadaki en iyi 2 türk ön libero
    iyi ya kardeşim bende daha dün alay ettikleri için söyledim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@ majes;

Pardon kutsal derken ne anladınız ...? Neyi abart mışım? Öğrenebilirmiyim bir zahmet?
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2 H derken hasanla hüseyini bir tutmayın hasan bu sezon takımın en çok çalışan isimlerinden.Hüseyin ise bjk maçında çok iidi bunun dışında bi numarasını göremedik.Ama dün akşam yokluğu hissettirdi biraz.Orta sahada gs bütük boşluklar buldu hasan şaşı ile.
    Özkan SÜMER

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen fütursuzca saldıracaksında ben kaptanımı savunmayacağım öylemi!
    sen ve senin gibilerin çiftliği değil burası! bu takımın destekçisiysen kendi topcuna saldırma hakkın yok, dengeli olacaksın ki yorumlarında mantıklı olsun!
    Burası bir çiftlikte benim yerim mi değil?Yoksa burası sizin gibilerine özel bir çiftlik mi?
    Tartışmayı bile beceremiyorsunuz kusura bakmayın.Hakaret ederek bir yere varamazsınız.Göz görüyor eller yazıyor.Hüseyin bu takıma ne kaptan olabilecek yeterlilikte nede futbolcu olacak yeterlilikte.

Olmayan bir şeyi var olmuş gibi göstermekteki amacınızı anlayamıyorum.Hüseyin dün ne ise bugünde odur.Bu sayfaları okuduğuna da inanmıyorum.Üstüne saldırmayız derken demek istediğim siz o her zaman yaptığı gibi berbat oynadığında bile onu savunmazsanız biz bir yazı yazar bırakırız sanırım.

Trabzon'lu diye onu savunacak değilim.Benim için ne verdiği ne yaptığı önemli.Ferhat veya birbaşkası ondna iyi demiyorum Hüseyin kötü diyorum.Formayı kaldıramaz diyorum.

Yine hakaretle cevap vericekseniz tartışmam bile diyorum.

isaret parmagi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dün Akşamki macta ki tek sorynumuz Hüseyin!in yokluguydu...Orta sahadadirencimiz cok rahat kırıldı macın bazı dakikalarında...

Kim ne derse desin Hüseyin bu takımın olmazsa olmazlarından....

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

herkes boşa konuşuyor herşeyi ziya doğan görüyor ve ona göre tercih yapacak o yüzden bekleyelim görelim

Nereden
    İstanbul

@ts_kolik
    öyleyse sende bu takıma taraftar olacak yeterlilikte değilsin ama taraftarım diye geçiniyorsun..
    bir oyuncunun kötü oynadığı maçda iyi oynamadı, etkisizdi yazmak ayrı şey olayı hakaret boyutuna getirmek ayrı şey.. burayı ayırt edebildiğin zaman yapacağın eleştirilerde yapıcı olur zaten. ama şu görüntünle buna uzaksın kardeşim. Trabzonsporun oyuncusuna destek vermemek Trabzonspora hizmet etmek değildir.. kimse körü körüne desteklesin demiyor zaten

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

evet önemli olan gerçekler ve bu takımda huseyın her zaman ılk 11 de oynar ama tabıkı kotu oldugu donemlerde eleştirmesını bıldıgımız gıbı ıyı oynadıgı donemdede alkışlamasını bılmemız gerekıyor
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

konya maçı sonrası t.d ziya doğan'ın basın toplantısından bir cümle

''hüseyin benim oyun sistemimin vazgeçilmezlerindendir''...nokta nokta nokta

bazıları çıldırmaya devam etsin.o takımda kaptanlık da en çok ona yakışıyor,o takımın formasını giymek de

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)