Sayfa 3 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 257 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hüseyin Okumuyor mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hüseyin olmadantakım daha iyi
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Cüneyt Canlıca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Uzun zamandır Hüseyinden başka ön libero görmediğimiz için o olmazsa olmaz sanıyoruz. Hüseyin in ne gibi bir özelliği var bi açıklarmısınız bana.. Hangi özelliğinden dolayı Trabzonspor da oynamalı....Pas veremez, Uzun Boylu kafa toplarında etkili olamaz, şut çekemez,adam geçmek çalım atmak çoook uzak şeyler zaten,çok koşar derler doğrumudur tevatürmüdür bilinmez, ha geniştir yanından geçip gitmek için bir mesafe katetmek iktiza eder o ayrı..

sarman61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hüseyin siz takımımızın nasıl oynadığı ortada. Ferhat bu işi çok iyi yaptı. Am hüseyinin kaliteside tartışılır
    (İtalya'da Bologna teknik patronu Mihajloviç'in "Mourinho ile futbol konuşmam Futbol oynamamış biri bazı şeyleri anlayamaz" lafına cevabı) " Jokey olmak için önce at mı olmak gerekir?"

ozgur_mke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hüseyinsiz bir maç oynayacağımızda çok sevinmiştim. Hatta hakeme teşekkür bile etmiştim. Takımın Hüseyin'siz oynayacağı bir müsabakanın nasıl olacağını merak ediyordum.

Görüyorumki hiçbirşey kaybetmedik. Hatta çok şey kazandık. Ağır, pas yapamayan, alternatifsiz olduğunu düşünmekten havaya girmiş bir adamın kenarda beklemesinin ona daha faydalı olacağını düşünüyorum. "Çok iyi değildi de neden milli takımda oynuyor." diyenler de Terimin ön libero tercihini devşirmelerden yana kullanmaya başladığını görmeleri gerekiyor.

Not : Trabzonlu olması savunulmasını gerektirmiyor arkadaşlar!!!

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hüseyin'siz Trabzonspor ilk maçını kazandı diye biliyorum ve ya çok azdır... Hüseyin topsuz alanda çok iyi alan kapatması sezgileri oldukça iyi... Oyunu okuyabiliyor... Hüseyinin yokluğunu çok fazla hissedeceğiz diye düşünüyordum maç öncesi... Ferhat ve Hasan'ı kutlamak lazım... Trabzonspor ilk kez bu kadar az pas hatası ile oynadı... Ferhat ve Hasan daha hızlı oldukları için oyunumuzu olumlu yönde etledi... Hüseyin'in önüne Juninho gibi hem iyi şut atan hemde oyun kurabilen bir adam şart... Şimek böyle devam ederse fazla ısrarcı olmamak lazım...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnanılmaz bir durum. becekeye çakmışız, GAY-seyi madara etmişiz ama bir yerlerden birşeyler bulup muhakkak birbirimize girecek bir konu bulabiliyoruz. Valla bravo...
    Şu ana kadar gördüğüm en iyi yorum. Galibiyetleri bile doya doya yaşamamıza izin vermeyen zihniyetlere ne diyeyim bilmem ki !

Heralde forumu bu gidişle köklü elden geçirmemiz gerekecek. Diğer 3 takımın forumlarına bakarsanız +19.. gibi ifadelere 2 hafta ceza verildiğini hele hele bir takımın futbolcusuna en ufak bir rencide edici yazıda 1 ay nasıl ceza verildiği merak edenler gidip bakabilirler.

Demokrasi demokrasi de nereye kadar ?
    Konu Külünkoğlu tarafından (25.09.2006 Saat 10:23 ) değiştirilmiştir.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bence buradaki iyi veya kötü yorumların hüseyin veya başka futbolcular tarafından okunması yararlı. bunlara bakıp 3. gözden nasıl göründüğün görebilir oyuncular. kendilerini farklı yönlerden ve başkalarının gözünde nasıl göründükleri konusunda fikir edinebilirler.yani futbolcu darılmasın morali bozulmasın diye hiçbir eleştiri yapmamak doğru olmaz bana göre.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sayın Metin Külünk bence forumda sürekli muhalefet olan, herşeyi ama herşeyi eleştiren arkadaşlar var. özellikle futbolcuları sürekli aşağılayan arkadaşları merak ediyorum o futbolcunun yanına gitse aynı şeyleri söyleyebilir mi? hüseyinle birlikte özellikle garibim hasan üçüncü yerlere vuruluyor, ne zaman foruma girsem hasan üçüncü ile ilgili yazılan şeyler sürekli aktif. birileri bu işten rant mı sağlıyor yoksa? artık kişileri bırakıp düşünceleri tartışmanın zamanı gelmedi mi? ne zaman büyük beyin olup düşünceleri tartışacağız?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hüseyinin de alternatifi var ...
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

yağız61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

hasan ve ferhat takımın eniysiydiler.ve şuan için hüseyin yedek beklemeli.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yağız61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hasan ve ferhat takımın eniysiydiler.ve şuan için hüseyin yedek beklemeli.

Hasan ve Ferhat iyiydi ama asıl gözden kaçan Musatafa Keçeli.Hüseyin oynadığı zaman ortasahada yanında Hasan vardı.Şimdi Hüseyin yokken 3 kişi ile ortasaha kapatıldı.Bunları yazıyorum ki bir futbolcunun yokluğu nasıl kapatılmış iyice anlaşılsın.

Yoksa Ferhat'ın,Hasan'ın veya Musatafa'nın oyununa bir şey demiyorum.Çok koştular,mücadele ettiler.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Metin Külünk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu ana kadar gördüğüm en iyi yorum. Galibiyetleri bile doya doya yaşamamıza izin vermeyen zihniyetlere ne diyeyim bilmem ki !

Heralde forumu bu gidişle köklü elden geçirmemiz gerekecek. Diğer 3 takımın forumlarına bakarsanız +19.. gibi ifadelere 2 hafta ceza verildiğini hele hele bir takımın futbolcusuna en ufak bir rencide edici yazıda 1 ay nasıl ceza verildiği merak edenler gidip bakabilirler.

Demokrasi demokrasi de nereye kadar ?
    Metin Abi büyük bir istekle bekliyorum bu tür cezaların verilmesini..Hüseyin'e bi fb'li dese bunları kavga çıkarırım ama Trabzonspor'un kendi taraftarı kaptanına ''kazma'' diyebiliyo bişe de diyemiyoruz...

Hüseyin'e kazma diyen,kazmanın önde gidenidir.. !!!
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı oflee61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hüseyin'e kazma diyen,kazmanın önde gidenidir.. !!!

imzamı basarım...
    cezaları ben de umutla bekliyorum.
    Herkez haddini bilsin sonuçta....
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ayrıca yarın bir gün rakip taraftarların üye olup futbolcularımız için bu şekilde yazmayacağının garantisini kim verebilir?
    kesinlikle ceza verilmeli.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

.............
    Konu Oruç tarafından (25.09.2006 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: Tartışmanın uzamaması
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Nereden
    İstanbul

Hüseyin'e ''kalas'' , ''kazma'' diyenler de yamyamdır..!!
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eğer bu forumda kendi topçularımıza hakaret edilmesini engelleyecekse ben cezaya razıyım.
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

keles76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hüseyin bu takımın kaptanıdır ve çok çalışkandır ama topla iyi değildir bundan dolayı olmazsa olmaz değildir.Hüseyin herkesden daha çok çalışmalıdır ve şunu bilmelidir benim başıma gelen en iyi şey trabzonsporda oynamak ve ben bu takımın kaptanıyım .Çalışacak pas atmayı topa kafaya çıkmayı şut çekmeyi geliştirecek bu yaştan sonra pas hatası yapması çok kötü onun mevkisinde viera gibi topçuları izlesin ve kendine yenilikler katsın . Yoksa ferhat gümbür gümbür şans yakalarlarsa yedek kalır.Hasan tüm eksikliklerine rağmen çalışkanlığı ile formayı kaptı.
    sensiz bir hayat sorunsuz olurdu

Nereden
    İstanbul

Hüseyin'e ''kalas'' , ''kazma'' diyenler de yamyamdır..!!
    hüseyine hakaret edilmesine karşısın bu güzelde karşı olduğun şeyi sende yapıyosun bunu söylemeye seninde hakkın yok

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı GrandOFLee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    imzamı basarım...
    cezaları ben de umutla bekliyorum.
    Herkez haddini bilsin sonuçta....
    Herkezi birden suçlayamazsınız arkadaşlar.Kaç tane yorum yazılmış açıp bir okursanız sadece bir kişi kazma demiş.Hüseyin'e karşı olan herkezi ona kazma dedi gibi göstermeznize gerek yok.Ben hala sözümün arkasındayım.Hüseyin futbolu bilmiyor.Hüseyin bu takımın el freni.Bunlarada ceza istemezsiniz umarım.

Murat Hızal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar unutmayın Hüseyinin başına gelen diğer bir güzel şeyde milli takımda oynamasıdır.Bu adamı boşu boşuna almıyorlar heralde.
    ''Üzgün olmaktansa öfkeli olmayı yeğlerim'' (Hodus)

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

cezaları bekliyoruz, herkes haddini bilecek, kimse benim kaptanıma hakaret edemez, kimse formasının yarısı yemyeşil olan hasana kazma diyemez, kimse TRABZONspor futbolcusunu aşşağılayamaz...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

Nereden
    İstanbul

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hüseyine hakaret edilmesine karşısın bu güzelde karşı olduğun şeyi sende yapıyosun bunu söylemeye seninde hakkın yok
    Hiç düşündün mü niye yaptığımı??
    Ben belli bir kesime diyorum,kime dediğim belli..

Nereden
    İstanbul

Hiç düşündün mü niye yaptığımı??
    Ben belli bir kesime diyorum,kime dediğim belli..
    yok hiç düşünmedim
    ben sana hangi kesime dedin demedimki nasıl hüseyine hakaret etmek yanlışsa senin bu yaptığında yanlıştır diyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz bu tarz hakarete ve rencide edici yazılara 1 hafta mesaj yazmama cezası veriyoruz. bu konuda isminden bile hiç hazetmesemde heralde isim vermekte sakınca yok antu'da Yönetimi eleştirenlere ceza ve yazdıkları siliniyor, futbolcuya "ne biçim adamsın" diyenlere 1 ay ceza veriliyor.

Bakın Yönetime hakaret edenlere demiyorum yönetimi eleştirenlere bile müsade edilmiyor. Bir başka foruma forza beşiktaş'daki cezalara bir bakın +1903 koyanlara, gereksiz başlık açanlara nasıl ceza veriliyor. Keza ultraslan'da da aynı durum söz konusu.

Kim olursa olsun sahamızda bizim formamızı ıslatan bir oyuncuya rencide edilmesinin karşılığı 1 hafta olmamalı. İki lafından biri hakaret ve dokundurma olanlar bundan sonra kendileri zorlasınlar daha düzeyli yorum yapsınlar diye cezanın ağırlaştırılması için arkadaşlarımla görüşeceğim.
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)