Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Galibiyeti içine sindiremeyen içimizdeki Ýrlandalýlar

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Standart Galibiyeti içine sindiremeyen içimizdeki Ýrlandalýlar

bu akþam harika bir maç çýkardaýk galata ya karþý eze eze yendik bunun baþ mimarlarýndan birisi kuþkusuz gökdeniz di fatih akyel de defansta çok ii bi maç çýkarttý ve maçý kazandýk bu çocuklar bu takým için ölümüne oynarken bu arkadaþlarýn geçmiþte yaptýklarý bazý hatalrrýn hala daha üstüne gitmek beni düþündürüo madem bu adamlarýn hatalarý size bukadar batýyo bu mutlu gecemizde bu mutluluðumu kursaðýmýzda býrakmayýn biþey yaþýyacaksanýz içinizde yaþayýn düzelme dönemine girdiðimiz þu sýralar bu þekilde karýþýklýk çýkartýcak sözler söylemeyin
    bu takým bu akþam kazandýysa onlarýn payý büyüktü bize saygý duymak düþer ama sen illa konuþursan bu karýþtýrmaktan baþka biþe deildir yazýk týr ben sizden ozman þüphe ederim bu forumlar takip edilen yerlerdir futbolcular tarafýn dan da takip edilior bu þekilde takýmý karýþtýrmayýn þu çocuklara saygý duyun yaptýðýnýzý kendi forumlarýnda gese ve febe taraftarý yapýyor sizin onlardan bi farkýnýz olsun fark yapamýyorsanýz gözümde o iðrençlerden bi farkýnýz kalmýycak

kutoz
    Ziyaretçi

Alýntý husolee61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    madem bu adamlarýn hatalarý size bukadar batýyo bu mutlu gecemizde bu mutluluðumu kursaðýmýzda býrakmayýn
    Bu cümleni düzeltirmisin. Ne demek "batýyor" Sokak aðzýný buraya taþýmanýn mantýðý yok. Herkes kendi düþüncesini açýkça ifade edebilir. Sen onlarý o þekilde kabul edebilirsen. Sana niye kabul ediyorsun diyen var mý. Bende etmiyorum, kimsede benim bu düþüncemi sorgulayamaz. Sen kalkýp beni iðrenç yada Trabzonspor sevgimi sorgular pozisyonuna giremezsin.

Sen kýsa pantolonla gezerken, ben avni akerde maç gecesi gidip orada yatýyordum. Böyle uslüpla, hiçbirþeyi halledemezsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Diðer baþlýk kapanmýþken (sizlerin isteðiyle) "Ýçimizdeki Ýrlandalýlar" þeklinde bir baþlýk açýlmasý bence hoþ durmamýþ.
    Þuan için uzun uzun yazmayý düþünmüyorum Sadece Diðer takým taraftarlarýna karþý gururla söylediðimiz, hatta hatta pankart yaptýðýmýz cümleyi yazmak istiyorum. Hepimiz ne anlama geldiðini biraz olsun düþünelim yeter.

Þampiyonluk Önemli Deðil, Senin Bu Adaletsiz Arenada Vermiþ Olduðun Asil ve Onurlu Mücadele Yeter.

Düþünün bakalým bizi diðerlerinden ayýran þey ne?
    Fanatik Pacci

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

batmak nedemektir kardeþ rahatsýz eden manasýnda orda hiç biþe yok gayet oturmuþ bence

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4582&page=2 Burdan devam diyecektim ama mümkün deðil...

Bu baþlýklarýn kapanmasýnýn nedeni kesinlikle içeriði ya da konusu deðildir. Usluptur. Yorumdan uzak suçlayýcý ifadeler olduðu sürece tartýþma ortamý olmaz.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)