Sayfa 39 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 37 38 39 40 41 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1058 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursaspor 2-2 Trabzonspor | STSL 32. Hafta | Maç Sonucu

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maçın özeti şu:

Trabzonspor ''ancak öz evlatlarıyla şampiyon olabilir'' diyerek gazı veren Bizans medyası, bunların gazına gelip kafatası milliyetçiliği yapan öz evlat kulüp yönetimi(gerçi yönetim kalmadı ortalıkta ya, neyse,) Zeki Yavru, Şahin, Aykut, Kadir, Akbaş, Caner filan gibi öz evlat kazmalarla, değil şampiyon olmak, futbol maçına çıkmanın görsel bir cinayet olduğunu anlayamayan tüm diğer öz evlatlar, Şahin'den maç kurtarmasını bekleyen Galatasaray'lı öz evlat Hami ve bütün bu yazdığım zavallı senaryonun icra makamı olarak göreve atanan öz evlat başkan İHO, kendi kendilerina çalıp oynasınlar... Benim midem bu rezilliği kaldırmıyor artık...

Önemli not: Sevgili no 32... Bu kafayla iki seneye kalmaz Bank Asya'da Tekden Denizlispor'a ''alın beni'' diye yalvarırsın... Ya oyna adam gibi, ya da gönlündeki yere git... Ama gideceksen bir an önce git... Git ve gör o malum girdabın nasıl adam yuttuğunu... Zavallı çocuk...
    Sonra Gençlerden 5 milyon Euro verip geleceğin yıldızı diye alıp kenarda oturtursun o beğenmediğimiz öz evlatlar ellerinden geleni yapıyorlar hemde bu lig için bedava sayılacak paralara

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

penalti ve kirmizi verilmeliydi

kadirin pozisyonunda el calmak yanlis
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugünümü zehir ettin canın sağolsun
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sonra Gençlerden 5 milyon Euro verip geleceğin yıldızı diye alıp kenarda oturtursun o beğenmediğimiz öz evlatlar ellerinden geleni yapıyorlar hemde bu lig için bedava sayılacak paralara
    Size ''elinden geleni yapan'' adamlar haz veriyor olabilir... Ben ''elinden geleni yapan öz evlat değil, elinden bir şey gelen futbolcu istiyorum takımda... Gençlerden 5 milyonu verip alınan Aykut kazması da elinden geleni yapıyor sahi... Unutmuşum...

Not: Vallahi kendisini ben almadım... Üstüme kalmasın...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Çok enteresan bir öneri... Düşüneyim...
    gayet açık bir öneri..

Nereden
    Bursa

Ben takimin oynadigi maclardan uzun bir suredir zevk aliyorum.
    Sampiyonlugumuzun gasp edildigi sezon sonrasinda oynadigimiz oyun hicte heyecan vermiyordu. Dolayisiyla su anki durumu onemli buluyorum.
    Her maci kazanmak zorunda degiliz kaldiki maci kaybedecek bir oyun oynamadik . Yusufun son pas hatalari one gecmemizi engelledi one gecseydik malouda oyuna girerdi.
    Hami hocaya birkere daha tesekkurler . Onunla 90dk oynadigimiz maclarda yenilgi yuzu gormedik. Tavissiz anlayisiyla takima bir hava getirdi.

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Wink

Yusuf daha sözleşme uzatmadı dimi nedendir bilmem bu çocukta ilk fırsatta istanbula kaçacak bir hava seziyorum umarım yanılırım..

Birde yanlış bilmiyorsam menejeri baturmu nedir o fenerli adam olması gerek..
    ömür umuttan önce bitmeli

Nereden
    Ankara

Size ''elinden geleni yapan'' adamlar haz veriyor olabilir... Ben ''elinden geleni yapan öz evlat değil, elinden bir şey gelen futbolcu istiyorum takımda... Gençlerden 5 milyonu verip alınan Aykut kazması da elinden geleni yapıyor sahi... Unutmuşum...

Not: Vallahi kendisini ben almadım... Üstüme kalmasın...
    Doğrudur tabi seni Kesmez Fiyat performans diye bişey var bilir misin

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı muratali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şikeciler Avrupaya gidemiyor. O yüzden 4. ve 5. Avrupaya gidiyor.
    Eğer Kupayı GS alırsa, şampiyonlar ligine gittiği için , değişen kurallar gereği kupa finalisti değil lig 6. sı Avrupaya gidiyor.
    Bir de Sivas avrupa hakkı kazanırsa büyük ihtimalle UEFA şikeden dolayı onları da kabul etmeyecek. Bu durumda 7. olana bile avrupa yolu açılır.

Rahat olun yani.
    Bizim derdimiz avrupa degil benim derdim 7. cilige sevinen Trabzonspor taraftari ne hale geldigimizin kanıtı ozeti bu durum 7. Olup avrupaya gideceksem sıcayım oyle avrupanın icine ben utanırım Trabzonsporun sıradan anadolu takımlarına gecilmesine
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Miserable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim derdimiz avrupa degil benim derdim 7. cilige sevinen Trabzonspor taraftari ne hale geldigimizin kanıtı ozeti bu durum 7. Olup avrupaya gideceksem sıcayım oyle avrupanın icine ben utanırım Trabzonsporun sıradan anadolu takımlarına gecilmesine
    "Hakikati bulan, başkaları farklı düşünüyor diye, onu haykırmaktan çekiniyorsa hem budala hem de alçaktır. Bir adamın ‘Benden başka herkes aldanıyor’ demesi güç şüphesiz; ama sahiden herkes aldanıyorsa ne yapsın?" Cemil Meriç

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doğrudur tabi seni Kesmez Fiyat performans diye bişey var bilir misin
    Bilmem, nereden bileyim. Mezra'da yaşayan bir köylüyüm. Gerçi Komando Aykut'un fiyat/performans oranı çok iyi diyorlar... 9 milyon TL verip kazma almak... Vallahi benim fikrim değil. Ha, bir de Şahin K var... 600 bin TL'lik adam... Maç kurtaran ciciş...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Hakan Yeşilyurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gayet açık bir öneri..
    Ben kapalı demedim ki... Sadece salak olduğum için anlamam zaman alıyor... Bu da benim kusurum... Affet.

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Gelecek yıldaki olası forvetimiz niasse şikecilere golü attı...
    ömür umuttan önce bitmeli

Nereden
    İstanbul

Alıntı Turan AKYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gs kupayı alırsa 6. da gidiyor uefaya nedir bu takıma bu kadar eleştiri anlamıyorum..eleştiri yapılır mı takıma..eksik...o kadar ...
    Israrla bilmeden yanlış yorum yapılıyor,millet de doğru sanıp kanıyor,kaç kez yazdık. GS kupayı kazansa da Şampiyonlar liğine katılmayı garantilediği için kupa kontenjanı Eskişehirin.Dolayısıyla lig6.sı bu sene Avrupaya gidemiyor.Bu kuralın bu sene son senesi.Seneye kupada final oynasa da kazanmayana Abrupa yok.

Nereden
    Trabzon

Öz evlat, Trabzonspor'u sevip canla başla oynayacak, gözü İstanbul'da olmayacak, Trabzonspor'un ruhuna yakışır şekilde mücadele edecek, yetenekli Trabzonludur benim için.
    O yüzden öze dönmek endüstriyel futbolda pek mümkün değil.
    Ha, keşke olsa.

Nereden
    Ankara

Bilmem, nereden bileyim. Mezra'da yaşayan bir köylüyüm. Gerçi Komando Aykut'un fiyat/performans oranı çok iyi diyorlar... 9 milyon TL verip kazma almak... Vallahi benim fikrim değil. Ha, bir de Şahin K var... 600 bin TL'lik adam... Maç kurtaran ciciş...
    Valla mi sana Aykut u savunan mi oldu onun oynadığı kadar Caner de Mustafa da oynuyor boşver en iyi siz biliyorsunuz biz zavallı lara önderlik edin lutfen

arifberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bourcenau mu oz evlat yoksa kadir mi?

Nereden
    İstanbul

Son dakikalarda gelen 3 gol olmasa bu forum bugün yıkılırdı.Konya,Rize ve Kadirin golleri kabus gibi bir hafta sonunu cennete çevirdi.Şu an hala en avantajlı takim biziz.Son hafta göbeğimizi kaşıyarak oynayacağımız Antalya maçı da cabası. GS maçını kazanırsak lig 4.lüğü neredeyse garanti.Kazanamazsak hala Avrupa bile tehlikede olur.Kalan maçlara bakınca GS karşısındaki 1 puanın bile yetebileceğini düşünüyorum.

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bosi sakat-yumlu cezalı-colman kadro dışı-zoko gönderilmiş-bamba sakat-özer sakat-janko kadroya giremiyor ve takım bursaspor deplasmanına gitmiş hami hoca geldikten sonra yaşanan değişim bile bu kadro ile bana çok çok fazla iken bugün bu mücadele ile 1 ğuanı almak SÜPER BİRŞEY
    helal olsun çok ama çok amatör bir kadro ile oynuyoruz ve kaybetmiyoruz kadirin vuruşuda 10 numara bir vuruştu ayrıca helal olsun henri nin pozsiyonunda yan hakem ve çizgi hakeminin kesinlikle PENALTI VERMESİ GEREKİRDİ eskişehir maçında orta hakeme yardım eden yardımcılar ne hikmetse ELAZIĞ-KARABÜK VE BURSA MAÇLARINDA ORTA HAKEME YARDIMCI OLMADILAR VE NE HİKMETSE HEPSİ ALEYİMİZE OLDU BU HAKEMLERE RAĞMEN HELAL OLSUN BU ÇOCUKLARA

ADALET İÇİN FENERİ YAK
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bourceanu bu takımdaki onurdan sonra gerçek trabzonlu gibi oynuyor.Adam sanki trabzonsporlu gibi Aldığı paranın da hakkını veriyor

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Maci izleyemedim sadece özet.

Bu kadro ile 1 puan iyi bence..
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı arifberkay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bourceanu Of'luymuş abi.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ulan bu Aykut Demir i futbolcu yapan hocanin,diplomasini yirtip futbol sahalarindan ömür boyu men edeceksin.Tabi buna para verip alaninda aklina tüküreyim.
    iho istifa.

Nereden
    Trabzon

Tarihinin en kötü sezonlarından birini yaşadığını düşündüğümüz takımımız uefa'da yenilgisiz gruptan çıkmış şu anda ligde 4.sırada.Biraz haksızlık etmiyor muyuz arkadaşlar.Bu kadroyla bu başarıyı küçümsemek yanlış olur.

fadigaTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı biltrabzon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ulan bu Aykut Demir i futbolcu yapan hocanin,diplomasini yirtip futbol sahalarindan ömür boyu men edeceksin.Tabi buna para verip alaninda aklina tüküreyim.
    İyi kasap olur aykuttan

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)