Sayfa 4 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 14 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1058 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursaspor 2-2 Trabzonspor | STSL 32. Hafta | Maç Sonucu

Nereden
    İstanbul

Alıntı duyurukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sikevasspor elde etse bile avrupaya gidemez,gs kupayı alırsa ki bence alacak,şikevası da ilk 6 nın içinde sayarsak bizle beraber kasımpaşa ve karabük de avrupaya katılacaktır
    An itibarıyla GS-BJK ve Eskişehir Avrupayı garantilemiş durumda.Kupa finalinde Eskişehir kaybetse de GS, şampiyonlar liğine gideceği için UEFAyı garantiledi.Yine de kupa finali bizim için çok önemli.Eskişehir kazanırsa UEFAyı hakeden ilk takım olacak.Bu da bizim oynayacağımız ön eleme sayısını artıracak. GS kazanırsa 4.sıra UEFAya gidecek en avantajlı pozisyon olacak ve tek eleme ile gruplara kalacak.Özetle bizim için en iyi tablo,liği 4.bitirip kupayı GSın kazanması.

Ayhan Yüksek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

3 Mayıs Cumartesi: 15.30 Kardemir Karabükspor-Torku Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
    15.30 Medical Park Antalyaspor-Elazığspor (Akdeniz Üniversitesi)
    15.30 Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)
    15.30 Eskişehirspor-Kayserispor (Eskişehir Atatürk)
    19.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)
    19.00 Beşiktaş-Kasımpaşa (Atatürk Olimpiyat)
    4 Mayıs Pazar: 15.30 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)
    15.30 Çaykur Rizespor-Sivasspor (Yeni Rize Şehir)
    19.00 Akhisar Belediyespor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs)

Maçımız 3 Mayıs değil 4 Mayısta,ayrıca bu ne kıytırık saçma bir programdır ki bütün önemli maçlar 15:30 da istanbul pislikleri ise 19:00 da,asıl adice olan neden 4.lük için çekişen ve küme düşme potasındaki maçlar (Rize maçı ) aynı gün değil sonuçta 3 hafta kalmış maçların aynı gün aynı saatte olması lazım,şerefsizler gitmişler bizim maçı Pazar 15:30 a koymuşlar.
    KADER BEYAZ KAGIDA SÜTLE YAZILMIS YAZI ELINDEYSE BEYAZDAN GELDE SIYIR BEYAZI
    Necip Fazıl Kısakürek

Nereden
    İstanbul

Haftaya gs berabere kalır, bjk yenilir. Biz kazanırız. 3.lük şansımız son haftaya kalır.

Sefa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

3.lük şansımız dün gece bitti 4.lük şansımız da bayağı zora girdi..

Tayfun Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Alper Beyazay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftaya gs berabere kalır, bjk yenilir. Biz kazanırız. 3.lük şansımız son haftaya kalır.
    Matematiksel olarak herşey mümkün de mantıklı bakınca pek de mümkün görünmüyor. Gençlerbirliği bizim için kilit takım ama adamlar ne Avrupa derdi var ne de düşme dertleri. Beşiktaşın puan kaybedeceğini düşünüyorum ama onlara da ikili averajla kaybediyoruz.

angraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

eskişehir maçında hakem hataları olmasa şuanda bu boktan sezonda şampiyonlar ligi hesabı yapıyor olurduk. Bu sezon sivasın carlosla olan uyumu ve atifi süper performansı yadsınamaz. Sezon sonu gs falan alır zaten

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Standart Bursaspor - Trabzonspor | STSL 32. Hafta | 03.05.2014

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malouda son gunlerde extra çalışıyormus.Hami hocanin gözüne girerse haftaya kadroya alınabilir.

Oldu olacak Colman ile zokorayı da 11 e koyalım takım tam köy takımına dönsün bunu gören diğerleri de onlar gibi yapınca burda basıp bağırmak yok ama
    Bu adamları değil kadroya kapıdan içeriye sokmam

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

bursaya karşı defans hatası yapmazsak gol yemeyiz
    eğer öne gecersekde.hakem uyduruk bir penaltı verebilir.her zaman ki gibi

Nereden
    Eskişehir

Alıntı Furkan Dündar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oldu olacak Colman ile zokorayı da 11 e koyalım takım tam köy takımına dönsün bunu gören diğerleri de onlar gibi yapınca burda basıp bağırmak yok ama
    Bu adamları değil kadroya kapıdan içeriye sokmam
    Oldusu olacağı laf değil şimdi.Colman ile Zokora'nın durumuyla Malouda'nın durumu aynı değil.Malouda antreman eksikliğini giderdiğinde kadroya dahil edilecek.Zokora ile Colman sezon sonuna kadar kadro dışı yani kesin gidici.

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kazım Uzunboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray'ın bile -ekonomik anlamda- katılabileceği Avrupa Kupaları'na katılamayacak durumda değiliz.
    işte bende bunu çözemiyorum,
    ota boka ceza veren Bu Fifa ve Uefa nın konu Türkiye olunca neden 3 maymunu oynadığını anlayamıyorum

bu Ülkede sporda Irçılık var Şike var Transferlerde usulsüzlükler var, mali tablolara hiç girmiyorum zaten bakkal dükkanlarından beter ee ceza nerde

Nereden
    Elazığ

Alıntı Taner Uykuçeken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işte bende bunu çözemiyorum,

ota boka ceza veren Bu Fifa ve Uefa nın konu Türkiye olunca neden 3 maymunu oynadığını anlayamıyorum

bu Ülkede sporda Irçılık var Şike var Transferlerde usulsüzlükler var, mali tablolara hiç girmiyorum zaten bakkal dükkanlarından beter ee ceza nerde

Aslında bu yıl PSG, Man. City gibi takımlar için finansal dengesizlikleri gözardı ettiler. Yoksa gs ceza alabilirdi.

Yusuf ve Bosingwa'nın sakatlıkları ciddi değilmiş, büyük ihtimalle ikiside oynayacakmış.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Matematiksel olarak herşey mümkün de mantıklı bakınca pek de mümkün görünmüyor. Gençlerbirliği bizim için kilit takım ama adamlar ne Avrupa derdi var ne de düşme dertleri. Beşiktaşın puan kaybedeceğini düşünüyorum ama onlara da ikili averajla kaybediyoruz.
    Bi umut.

Mustafa OK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

4. lük tehlikede siz 3. lükten bahsediyosunuz... 4. olursak öpüpte başımıza koyalım... UEFA ya gidelim başka bişey istemiyorum ben...
    Şenol Güneş: “...Ama unutulmasın ki, adalet zengin bir hazinedir, günü gelince herkese lazım olur”

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Tayfun Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3.cülük bayagi bir zora girdi artik 4.cülügü korumak durumundayiz bunun icinde bursa macini kayipsiz gecmek zorundayiz.

Gs macinin bir garantisi yok ama pazar günü rakipten daha fazla istersek kazaniriz avrupa hedefimiz icin bursa maci final olacak.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Murathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Zor maç.
    Hücum oynamalıyız.
    Zaten en az 2 gol yeriz bu maç en azından 2 tane atabilelim.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murathan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor maç.
    Hücum oynamalıyız.
    Zaten en az 2 gol yeriz bu maç en azından 2 tane atabilelim.
    Gol yeme ihtimalimiz çok düşük bence ne 2 golü

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Kolay geçer....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bursa'dan büyük ihtimalle gol yeriz diye tahmin ediyorum hücum yönünden hiç fena değiller hele ki Fernandao'nun etkisiz olduğu maç çok az. Mustafa'nın yoluğunda Aykut ne yapar bilmiyoruz. Bamba deseniz 4 aydır oynamıyor. Bosingwa yetişir mi o da soru işareti. Caner veya Mustafa Akbaş oynarsa durum daha da vahim kesin yaka paça indirirler adamı...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Özer yetişirse kazanabiliriz. Zaten Yusuf ve Henri formda. Belki Olcanda gününde olur.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranışları karşısında, Sağ ile olan kavgamızı erteledik.

Süleyman Baykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mustafa OK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4. lük tehlikede siz 3. lükten bahsediyosunuz... 4. olursak öpüpte başımıza koyalım... UEFA ya gidelim başka bişey istemiyorum ben...
    5.cide UEFA'ya gidiyor ben UEFA'yı garanti görüyorum gözüm 3.lükte
    KASTAMONUSPOR 1966 - TRABZONSPOR

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bursanın defans kurgusu bizden daha kötü.. çok dengesiz hücum ediyorlar ve tek topla pozisyon veriyorlar.. eğer henriqe son haftalardaki paylaşımcı kimliğinde olursa goller buluruz, yok sığırlığa devam ederse yenilebiliriz de.. olcanın da şu tutukluğundan acilen çıkması lazım..
    Attan inip eşeğe bindik!

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı figirm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    An itibarıyla GS-BJK ve Eskişehir Avrupayı garantilemiş durumda.Kupa finalinde Eskişehir kaybetse de GS, şampiyonlar liğine gideceği için UEFAyı garantiledi.Yine de kupa finali bizim için çok önemli.Eskişehir kazanırsa UEFAyı hakeden ilk takım olacak.Bu da bizim oynayacağımız ön eleme sayısını artıracak. GS kazanırsa 4.sıra UEFAya gidecek en avantajlı pozisyon olacak ve tek eleme ile gruplara kalacak.Özetle bizim için en iyi tablo,liği 4.bitirip kupayı GSın kazanması.
    4. bitiren eleme falan oynamıyor direk gruplara dahil oluyor Eskişehir'in kazanması birşeyi değiştirmez sadece Uefa'ya 2 takım direk katılmış olur eğer fener avrupaya gitmiş olsaydı 4. olan playof oynayacaktı..

Yoksa yanlışmı biliyorum

Normalde 3. olan takım direk gruplara katılıp Playof ve elemeler 4. ve kupa finalistleri için değil mi..?
    Konu Muhteva tarafından (28.04.2014 Saat 21:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Elazığ

Alıntı Muhteva Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4. bitiren eleme falan oynamıyor direk gruplara dahil oluyor Eskişehir'in kazanması birşeyi değiştirmez sadece Uefa'ya 2 takım direk katılmış olur eğer fener avrupaya gitmiş olsaydı 4. olan playof oynayacaktı..

Yoksa yanlışmı biliyorum

Normalde 3. olan takım direk gruplara katılıp Playof ve elemeler 4. ve kupa finalistleri için değil mi..?

Türkiye'den Avrupa Ligi gruplarına doğrudan katılım yok. Sadece lig şampiyonu doğrudan Şampiyonlar Ligi gruplarına katılır, geri kalan bütün takımlar ister ŞL ister AL olsun eleme yapıyorlar.

Arkadaşın da dediği gibi Eskişehir kupayı kazanır ve biz ligi 4. bitirirsek, Eskişehir tek ön eleme; biz ise 2 ön eleme oynarız. Fakat gs kupayı alırsa ve biz de 4. bitirirsek play-off'la yani tek öne eleme ile gruplara kalabiliriz.

Muhteva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Yok artık ya bu nasıl bir çifte standart pes doğrusu..

kalavara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

stoper yok, bek yok, napcaz bu maçta biz yaa
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü İşkenceyi Uzatır!!
    my name is onur....
    Eğer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydı, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiştik..Bu Kadar Cefanın Bir Ödülü Olarak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)