Sayfa 15 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 13 14 15 16 SonuncuSonuncu
Toplam 392 adet sonuctan sayfa basi 351 ile 375 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 1 Gaziantepspor | STSL 31. Hafta | Maç Sonucu...

memmedaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

laudrup61i banlayin sabirmizi tasirmayin
    zivanadan cikarmayin bizi
    delirtmayin bizi
    tenhada yakalamak lazim....

şşşt laudrup61 gel bişey söylicem

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bource ile zokorayı kıyaslayanlar bir tane isabetli şutunu göstersin zokoranın. bourceanu çok üst düzey bir oyuncu değil, zaten bizde üst düzey bi takım değiliz. bourcenin yedeği olur anca zokora

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı laudrup61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kalan maçlardan maksimum 2 puan çıkarırız en fazla. bursa tehlikeli takım bakarsın bize patlayacağı tutar, seyirci avantajları var. antalya düşmemek için herşeyi yapar beraberlik. gs yi hiç hesap etmiyorum bile.

rakiplerin maçları kolay, 6. 7. bile bitirebiliriz

gençlerbirliği karabük bile ortak oldu

borcenau demişsinizde rakip şut anlamında beceriksiz olmasa elek ederlerdi bizi. zokoro varken bu kadar rahat gelemiyorlardı, galibiyet alacağımızı düşünmüyorum ilerki haftalarda. az daha 2:0 dan maç verecektik yine

kendine güveni olmayan hayatın hiç bir alanında başarılı olamaz not olsun........................

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maalesef bu maçta lampard zekinin defosu ortaya çıktı, hiç bir işe yaramadı.. yine adrianın ne kadar ziyan bir oyuncu olduğu da kanıtlanmıştır umarım.. sırtına 10 numara geçiren biri bir tane olsun düzgün pas veremez mi? azıcık futbol öngörüsü olsa bu maç da beşlik olurdu...
    Dogru maci izlediginizden eminmisiniz

Atak baslatan tum paslar adriandan geldi.defansif katkisi yok derseniz anlarim ancak oyun kurma ve pas alisverisinde kotu derseniz sacma olur.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Nereden
    Konya

Alıntı 10-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be ne hallere düşmüşüz ,önceden maç öncesi bile onlarca sayfa yazılırdı şimdi hepi topu 14 sayfa olmuş,sanırım sadece ben değilim elini ayağını çeken en son giriş tarihim 16.12.2013 yazdı da üzüldüm ya he maç mı?izlemediğim için bir şey diyemem.
    Forumda sıkıntı vardı galiba ondandır.Ben dün neredeyse hiç giremedim..

Celal Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Forumun en önemli başlığına girilemiyor yine malesef...
    2010 - 2011 Süper Lig Şampiyonu <<< Trabzonspor >>>

<<< Ey düşmanım, sen benim ifadem ve hızımsın. Gündüz geceye muhtaç, sende bana lazımsın. >>>

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle ya da böyle çok önemli bir galibiyet daha elde ettik.Olcan, Özer,Yusuf üçlüsü gelecek yılda bu takımı sırtlar.Henrique formda ama bence Trabzonspor için yetersiz.Hami Hocayı da kutlamak gerek.Az zamanda büyük işler başardı.Bir de ben fiksturumuzun o kadar da zorlu olduğunu düşünmüyorum.Bu sezonu çoktan kapatmış Bursa,deplasmanda ikinci yarı 2-3 puan alan galatasaray, büyük bir oranla düşmesi kesinleşecek olan Antalya.Şampiyonlar Ligi imkansız değil.Ben umutluyum..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Elazığ

Standart Trabzonspor 2 - 1 Gaziantepspor | STSL 31. Hafta | Maç Sonucu...

2. yarı az kalsın Antep'e 1 puan hediye edecektik. Yusuf ve Bosingwa'nın takımda kilit rol oynadıkları bu maçta belli oldu. İnşallah Bosingwa'nın ciddi bir sakatlığı yoktur.

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Arkadaşlar ''Zeki'' dün akşam da iyi futbol oynadı.

Evet üst düzey bir oyuncu değil, katılıyorum bu görüşlere. Fakat ortasahada canla başla mücadele ediyor.

Bourceanu ile birlikte oldukça aktif ve dinamik bir görünüme sahip ortasahamız oldu.

Beğensek de beğenmesek de Zeki ve Bourceanu ortasaha iyi iş çıkarıyorlar...

Önlerinde oynayan Adrian eskiye nazaran daha iyi oynuyor diyebiliriz. (Bence daha efektif olmalı ya neyse...)

Fakat Adrian'ın mevkisinde bana göre ''ÖZER'' 1 numaralı oyuncumuzdur. Özer bu mevkide daha canlı ve istekli bir futbol oynuyor.

Nitekim takımımıza genel olarak baktığımızda Yusuf, Olcan, Özer ve bunların gerisinde oynayan Zeki ve Bourceanu oldukça istekli ve hırslı futbolcular... Bu da takımın maç kazanma arzusunu yüksek seviyelere çıkarıyor.

Hami Hocayı tercihlerinden dolayı tebrik ediyorum. Umarım gelecek sene iyi bir santrafor, ortasaha ve solbek transferi ile takımı daha da toparlar...

Bir kaç şey de Bosingwa hakkında yazmak istiyorum...

Açıkçası Bosingwa böyle oynayacaksa ''Stoper'' oynasın! Arka tarafı inanılmaz toparladı!

Sanırım Uluslararası bir oyuncu olmak böyle bir şey...

Ben uzun zamandır böyle iyi stoper oynayan bir oyuncu görmemiştim takımımızda...

Her şeyi ile Hami Hocayı bir kez daha kutluyorum.

Umarım çok çok iyi bir Hoca olur.

carantinas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

her maç günü gibi dünde siteye giremedim :@

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Galibiyet pek güzel ama sakat ve cezalılar düşündürücü.
    Üstelik pekte başarılı olmadığımız Bursa deplasmanı öncesi.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hami hocayi gercekten kutluyorum, hem iyi seyler yapiyor hemde kem küm etmeden dogrudan dogruya konusuyor, bu
    gencleri begenmeyen izlemesin diyor. Aynen kendisine katiliyorum, Zekiyi sevmeyen izlemeyede gitmeyecek,
    bu kadar basit.
    Bu taraftari para verip oynayamayan sözde yildizlari izlemeye kim alistirdiysa, bundan sonrada o kisileri
    Trabzonsporun basina getirsinler.
    Trabzonun disindan oyuncu getirirsin, Burak Selcuk gibi, elinde tutamasin onlari, mesela Olcan gibi, kim söylyebilirki
    gitmeyecek diye, Kendi icinden oyuncu yetistirirsin parasini dogru dürüst vermedigin halde sesi cikmaz, ciksada
    sen bizim evlatimizsin ninnisiyle uyutulur, Mustafayi begenmezsin takimin su anda en iyi defans oyuncusu olur,
    Zekiyi sahada aglatacak kadar ileri gidersin, Allah askina sana futbolu iyi biliyorsunuz diyenlere gidip bir sorarmisiniz,
    "futbolu gercekten iyi biliyormuyuz" diye?

Nereden
    İstanbul

eskiden maçların yıldızı kuşkusuz onur diyorken şimdi henrique,yusuf,bourceanu vs diyebiliyorsak hami hocanın bu takıma kattıklarını yok sayamayız.

yönetim kesinlikle seneye de hami hocayla yola devam etmeli.

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Hami hoca ile oluşan değişimi radikal blog da yazdım :
    http://blog.radikal.com.tr/Sayfa/ham...bzonspor-57951

Hami hocanın bence takıma kattığı en önemli şey istek ve futbol oynama arzusu

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Bursaspor - Trabzonspor | STSL 32. Hafta | 03.05.2014

Rüyamda Henri'nin attığı golleri gördüm.
    Tövbeler olsun ya

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Öznur61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rüyamda Henri'nin attığı golleri gördüm.
    Tövbeler olsun ya
    Bu cok normaldir, cünkü gercek Trabzonsporlular takimlariyla yatip kalkar...

Murat Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı orhan42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda sıkıntı vardı galiba ondandır.Ben dün neredeyse hiç giremedim..
    Evet forumda baya bi sıkıntı var hala bile giremiyoruz bu nedır yahu bir çözüm bulun bunaa tek eğlencemiz burası onuda katletmeyin...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Timur Mikhail - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynen şu forumun durumu nedir bu kadarmı aciziz. Girsen girilemiyor giriyorsun yazıyorsun yazılmıyor hata veriyor yüklemiyor. Başka bir site kurun birşey yapın 1 senedir böyle. Ayıptır.
    Üzülme evlat, kaybettim sandıkların, kurtulduklarındır belki.
    Бургундия синий
    61

Nereden
    İstanbul

Öyle demeyin foruma saldırı büyük. Dün çünkü çok önemli galibiyet alıp 4.lük konusunda büyük adım attık ve düşmanlarımız bunu hazmedemeyip harekete geçtiler.

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şu an forum biraz düzelmiş gibi . hazır düşmanlarımız bize biraz merhamet etmişken takılalım biraz .
    keşke fb, bjk, gs, sivas, bursa vs. gibi düşmanları olmayan bir taraftar forumumuz olsaydı onlar gıbı dostça kırlarda dolaşıp kelebeklerle dans etseydik .
    ama biliyorsunuz ki bizim düşmanlarımız çok o yüzden forum sürekli çöküyor .
    herhangi bir galıbıyet , transfer yada yönetimle ilgili bir gelısme yada akyazı ile ilgili flas bir gelişme vs.. buraya ugramayın arkadaşlar. mutlaka çökmüş bir site ile karsılasacaksınız .
    Neden mi ?
    Çünkü bizim düşmanlarımız çok bizi sevmiyorlar ondan
    .............
    iho bmn yonetımıne adam mı soktu nedir anlamadım bu kadar beceriksizlik olmaz .
    Hatta şüpheliyim iho admin olsa daha iyi mi olur diye de düşünüyorum . o seviyedeyiz şu an düşünün artık. o bile becerirdi bu işi .
    Konu Sadettin_ tarafından (27.04.2014 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.
    Azılı bir ihocuyum

TekfurÇayır 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sado_max Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu an forum biraz düzelmiş gibi . hazır düşmanlarımız bize biraz merhamet etmişken takılalım biraz .
    keşke fb, bjk, gs, sivas, bursa vs. gibi düşmanları olmayan bir taraftar forumumuz olsaydı onlar gıbı dostça kırlarda dolaşıp kelebeklerle dans etseydik .
    ama biliyorsunuz ki bizim düşmanlarımız çok o yüzden forum sürekli çöküyor .
    herhangi bir galıbıyet , transfer yada yönetimle ilgili bir gelısme yada akyazı ile ilgili flas bir gelişme vs.. buraya ugramayın arkadaşlar. mutlaka çökmüş bir site ile karsılasacaksınız .
    Neden mi ?
    Çünkü bizim düşmanlarımız çok bizi sevmiyorlar ondan
    .............
    iho bmn yonetımıne adam mı soktu nedir anlamadım bu kadar beceriksizlik olmaz .
    Hatta şüpheliyim iho admin olsa daha iyi mi olur diye de düşünüyorum . o seviyedeyiz şu an düşünün artık. o bile becerirdi bu işi .
    Bence çok çirkin bir mesaj olmuş bu. İnsan birşeyler yazacağı zaman düşünerek yazmalı.
    7

"Her fikri savunma hakkın yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkın vardır. Hiçkimse câhil kalma hakkına sâhip değildir." Harlan Ellison

Tahir61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya

düzyurt maçı genele alınabilir mi lütfen kimsenin haberi yok çok önemli bir maç var

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Eleştirilere açığız ama maalesef "yalancılıkla" suçlayanların da olması bir hayli üzücü...

DDOS atak nedir, ne değildir? Dilerseniz inceleyebilirsiniz...

BMN nin saldırı yediği hatta bu saldırıların bizzar Trabzonsporlular tarafından yapıldığı da bir gerçektir...

Burada sert ve acımazsız eleştiri yazan arkadaşlara kapımız açık. Dilerlerse kendilerine emanet edebiliriz eğer çözeceklerse...

Tüm alternatifleri deniyoruz...

Bu haftaiçi 3 yer ile görüşmelerimiz olacak... Şunu bilin ki hiçbir firma bu saldırı türüne yönelik %100 çözüm var diyemiyor, çünkü yok...

Ama BMN de bu saldırının neden kalıcı olduğu sorusuna verebileceğimiz tek cevap şudur...

"Sizi bitireceğiz, yokedeceğiz" diyen Trabzonsporlular var... Ve ben bizzat bu adamla facebook ta yazıştım...

Ama merak etmeyiniz...

Bizi zorlayacak olsa bile sunucu sayılarımızı arttırma kararı aldık... Şuanki bu hız da bu yüzden...

Elimizden gelen her şeyi yapacağız...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eleştirilere açığız ama maalesef "yalancılıkla" suçlayanların da olması bir hayli üzücü...

DDOS atak nedir, ne değildir? Dilerseniz inceleyebilirsiniz...

BMN nin saldırı yediği hatta bu saldırıların bizzar Trabzonsporlular tarafından yapıldığı da bir gerçektir...

Burada sert ve acımazsız eleştiri yazan arkadaşlara kapımız açık. Dilerlerse kendilerine emanet edebiliriz eğer çözeceklerse...

Tüm alternatifleri deniyoruz...

Bu haftaiçi 3 yer ile görüşmelerimiz olacak... Şunu bilin ki hiçbir firma bu saldırı türüne yönelik %100 çözüm var diyemiyor, çünkü yok...

Ama BMN de bu saldırının neden kalıcı olduğu sorusuna verebileceğimiz tek cevap şudur...

"Sizi bitireceğiz, yokedeceğiz" diyen Trabzonsporlular var... Ve ben bizzat bu adamla facebook ta yazıştım...

Ama merak etmeyiniz...

Bizi zorlayacak olsa bile sunucu sayılarımızı arttırma kararı aldık... Şuanki bu hız da bu yüzden...

Elimizden gelen her şeyi yapacağız...
    Daha açık ol Kaya.siteye saldırıda bulunan itler kim.hedef gösterin kardeşim biraz boy ölçüsü alalım isim ver.

Tuğrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Chelsea gibi topa az sahip olan, topun arkasında bekleyen ama kazandığı toplarla etkili kontralar yapan takım olduk.

Aslında üstte belirttiğim gibi Hami'nin oyun vizyonu MRA ile aynı.

Hami'nin belki de en yaptığı şey.

Kendi sahasında orantısız biçimde baskı yememek. Hücuma geriden isabetli ve hızlı paslarla çıkmak olmuştur( Juve ve Eskişehir ) istisna.

Biliyoruz ki MRA döneminde öyle anlar geliyordu ki yarı sahamızdan çıkamıyorduk. Dönen topları hep rakip kazanıyordu.

Bu sonuçları da fazla büyütmemek lazım.

Sezonun sonundaki rahatlık bu sonuçları getirmiş olabilir. Benim için kıstas sezon ilk haftalarıdır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)