Sayfa 23 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 21 22 23 24 25 33 ... SonuncuSonuncu
Toplam 927 adet sonuctan sayfa basi 551 ile 575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hami Mandıralı | Teknik Direktör

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Bircok Trabzonspor taraftari iyi niyetli degil. Hele ki bu forumda. Amaclari nasil muhalif olurum, nasil dikkat cekerim
    Arkadas basina buyruk yabanci olunca hocaya ezik denir, pasif denir, bundan bi halt olmaz denir
    Ancak hoca boyle oyunculari da kadro disi birakti mi bu sefer de ego oluyo
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca beklediğimden iyi gidiyor. Sol beke bir çare bulsun ama Yusuf orada oynuyordu bir ara 1461'de, nasıl acaba kapatabilir mi orayı ?

Akbaş gerçekten çok fazla açık veriyor bizim için büyük sıkıntı.

Sol kanadımıza atılan her top orta veya dribling için alan tanıyor rakibe.
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Joacivil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hocam Henrique yi oynatma lütfen
    satın şu bidonu ilk fırsatta

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Zeki'yi oynatan adam hoca filan değildir

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Hami Mandıralı | Teknik Direktör

Henrique o pası atabilse ve maç üç farklı bitse belki başka şeyler yazanlar olacaktı ama benim fikrim maç başından beri değişmedi yenemiyorsan yenilme felsefesi ona da bulaşmış...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Yönetim degisir değişmez sende yolcusun kahraman Hami.bugun 5 tane atsaydik sen yine hoca falan degildin.Zokora Colman Maloudayi kadro disi biraktin pekala guzel.sahada provokator gibi dolanan Olcani kadro disi birakmazsan birak hocaligini adamligini tartisirim.

gabriel omar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben Hami hocayı sene sonuna kadar götürecek idareten bir hoca olarak gördüğümden performansına bir şey demiyorum.Şu ana kadar bence çok kötü götürmedi , oyuncu seçimleri tartışılabilir ama yine de performansı kötü değil.

Ha seneye kalsın mı kalmasın mı o ayrı bir soru.Bana kalsa gemileri yakıp Bielsa gibi ekol sahibi, tartışılmayacak bir teknik direktörle zımba gibi bir takım kurulmalı.

Yok eğer Hami hoca kalacaksa bu işi becereceğinin garantisini versin.Kimse yutamayacağı lokmayı ısırmasın,Trabzonsporun havaya sıkılacak tek kurşunu kalmadı.Ondan sonra zaman istiyorum ayakları çekmesin kimse .

Nereden
    Rize

Onur ile bir ilgilenin hocam. Hep Penaltıdan mi gol yiyecek?

ibrahim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Atak yedigimiz anlarda Mustafayi cikarip mac eksigi olan Kadiri oyuna almasini anlayamadim. Ayni sekilde macta hic bir sey vermeyen Olcani tutmasinida anlayamadim.
    Milli Takımım TRABZONSPOR
    Al aşaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adı kaldı, onu gören yok.
    Haram kapışıldı, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Samet Yildirim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu hafta izleyemedim.

Ama hoca degestirme konusunda artik noktayi koymaliyiz. Hami Hoca geldikden sonra öyle veya böyle Mustafa Resit Akcay dan iyi oldugu kesin gibi duruyor.

ekleme: Zirt birt hoca degestirmenin faydasi yok. Bunu da kabul etmeliyiz. Bu kadro ile Senol Hoca, Tolunay Hoca, Mustafa Hoca yapamadi hepsi mi kötü ? Simdi yine Hami Hoca kovmanin anlami yok.
    Yola devam edilmeli.
    Konu Samet Yildirim tarafından (13.04.2014 Saat 23:03 ) değiştirilmiştir.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Bedri Sertkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Thumbs up

Doğru tespit Olcan'ı sağ açığa hapsettin madem tahammül nasıl edersin!Zeki'yi çıkarmasına da anlam veremedim.Olcan'ı al Emre Güral'ı sok!

Alıntı ibrahim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atak yedigimiz anlarda Mustafayi cikarip mac eksigi olan Kadiri oyuna almasini anlayamadim. Ayni sekilde macta hic bir sey vermeyen Olcani tutmasinida anlayamadim.
    Trabzonspor'a gol atamayacak yıldız golcü yoktur. Sadece Trabzonspor'a karşı oynamamıştır...Martin Max, Llorente, Sergei Juran, Gignac ve aklımıza gelmeyen diğerleri...
    Trabzonspor'un asıl düşmanı Galatasaray'dır.
    Sebahattin Çakıroğlu

Nereden
    İstanbul

90 dakikada 15 dakika topla oynayıp 200 pas ancak yapabilmişiz. Kaleyi bulan şutumuz yok rakip neredeyse tek kale oynamış ama Hami Hoca suçu hakeme atıyor...
    Trabzon bir sevda,

Nereden
    Bursa

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    90 dakikada 15 dakika topla oynayıp 200 pas ancak yapabilmişiz. Kaleyi bulan şutumuz yok rakip neredeyse tek kale oynamış ama Hami Hoca suçu hakeme atıyor...
    Ne yapsın , zaten kuşa dönmüş kadroda oyunculara mı yüklensin , oyunculara söylenecekleri söylemiştir Hami ama bunu basının karşısında zaten yapmasın. Yaptığı zamanda Malouda, Colma , Zokora gibi sürekli huzursuzluk çıkartan oyuncular için yapsın.
    Hakem dün kötü niyetliydi, ilk penaltıda pozisyona çok hızlı reaksiyon verdi, bence çalabilirdide çalmayabilirdide ama Eskişehirin baskısından yaranmak için hemen çaldı geçti. Oysa Hami Hoca'nın söyledikleri son derece doğru, Karabük ve Elazığ maçlarında 100% iki penaltımız göz göre göre verilmedi.
    Onlar verilseydi hadi bu maçtakiler doğru ve adil diyelim şu an 47 puanda GSnin 6 puan gerisindeydik. Hami dün bu adaletsizliğe isyan ettiki bence 100% haklı ve isyan edilmesi gereken bir durumdu.

Nereden
    İstanbul

Alıntı umutberna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapsın , zaten kuşa dönmüş kadroda oyunculara mı yüklensin , oyunculara söylenecekleri söylemiştir Hami ama bunu basının karşısında zaten yapmasın. Yaptığı zamanda Malouda, Colma , Zokora gibi sürekli huzursuzluk çıkartan oyuncular için yapsın.
    Hakem dün kötü niyetliydi, ilk penaltıda pozisyona çok hızlı reaksiyon verdi, bence çalabilirdide çalmayabilirdide ama Eskişehirin baskısından yaranmak için hemen çaldı geçti. Oysa Hami Hoca'nın söyledikleri son derece doğru, Karabük ve Elazığ maçlarında 100% iki penaltımız göz göre göre verilmedi.
    Onlar verilseydi hadi bu maçtakiler doğru ve adil diyelim şu an 47 puanda GSnin 6 puan gerisindeydik. Hami dün bu adaletsizliğe isyan ettiki bence 100% haklı ve isyan edilmesi gereken bir durumdu.
    Kötü oynarken bile oyuncularım çok iyi oynadı demesi başlı başına yanlış zaten. Ben kameralar önünde oyuncuları taraftarın önüne atsın demiyorum ama gerçekleri de az çok söylesin. Mustafa Hoca bu yanlışı ilk yarı boyunca yaptı. Her maç çıkıp oyunu forse ettik diyip duruyordu ama o maçların hepsinde hem topa sahip olmada, hem pozisyon bulmada rakibin çok gerisinde kalıyorduk.

Penaltı olayına gelecek olursak bence bu tip durumlarda duygusallığa kapılıyoruz. İlk penaltı bana da ağır geldi lâkin kendimi karşı tarafa koyduğumda bu penaltı bize çalınmasa ve bu yüzden galibiyeti kaçırmış olsak demediğimizi bırakmazdık diye düşünüyorum. Kaldı ki dünkü maçla ilgili yorum yapan eski hakemlerden Bünyamin Gezer, Mustafa Çulcu, Serdar Tatlı ve Markus Merk iki pozisyona da penaltı dedi. Sadece Markus Merk ilk penaltıyı ben çalmazdım ama çalınabilir ifadesini kullandı. Ayrıca Hami Hoca'nın Metin Tokat ve Serkan Tokat atamalarını eleştirmesi doğru olsa da dün aynı ikilinin olduğu Kayseri maçında Serkan Tokat'ın Kayseri'nin bariz penaltısını vermediği de ekranlara yansıtıldı. Üstelik Serkan Tokat'ın dün orta hakemi uyarıp verdiği 2.penaltıyı tartışan kimse olmadı zaten. Sadece Hami Hoca penaltı pozisyonunu göremediğini söyledi. Görmeyip eleştirmek ayrı bir tartışma konusu. Kale arkası hakemlere bu insiyatif verildi ama uygulayan var uygulamayan var orası doğru. Mesela Elazığ maçında da bizim bariz penaltımız kale arkası hakemi yüzünden verilmemişti...
    Trabzon bir sevda,

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

hadi m.akbasi anlarim onun yedegi de en az onun kadar kotu ama zeki yavru nedir hami mandirali?lan arkadas boyle abuk subuk tercihleri nasil yapiyorsunuz anlamiyorum..zeki yavru denen degnek hali sahada adam eksik olsa cagrilmaz lan..yapmayin etmeyin kendinize zorla kufrettirmeyin..

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı SEDAT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    * İyi işler derken ne yapıyor mesela ben en çok onu merak ediyorum.

* O kadro dışılar disiplin sorunu değil Hami'nin ego sorunudur
    Kesinlikle harika tespit...

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kendisini destekliyorum,bence iyi bir yolda ilerliyor.

Simdiye kadarki durusu,tavri ve aciklamalari bana gelecek icin az da olsa ümit verdi.

Yönetim,teknik kadro ve futbolcular arasinda en dogru isleri yapan hami dir,umarim bu durusunu bozmaz.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ulan Hami adını koyamadığım bir çekicilik var sende ama nedir bilmem:

Teknik Sorumlumuz Hami Mandıralı, profesyonel liglerde mücadele eden bölge takımlarımız ve altyapıda görev yapan teknik direktör ve antrenörlerle Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde biraraya geldi.

Kahvaltıya, Gençlik Geliştirme Teknik Sorumlumuz Sadi Tekelioğlu, TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Nurettin Balaban, 1461 Trabzon Teknik Direktörü Ekrem Al, Ofspor Teknik Direktörü Tolga Kerimoğlu, Akçaabat FK Teknik Direktörü Ayhan Alemdaroğlu, Düzyurtspor Teknik Direktörü Ömer Ortakudaş, Arsinspor Teknik Direktörü Raşit Çalık ve bu takımlarda görev yapan antrenörler katıldı.

Karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı kahvaltı, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı.

Teknik Sorumlumuz Hami Mandıralı, kahvaltıya katılan tüm teknik adamlara teşekkür etti.

http://www.trabzonspor.org.tr/defaul...D=15644#Icerik

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nedir bu havalar? Seneye takımın başında olacağını mı sanıyor bu adam?
    Konu Hakan tarafından (16.04.2014 Saat 18:51 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Zokora kadro dışı kalmayi kesinlikle hakediyor du, sahada büyük maçlar hariç top oynadığı yoktu zaten. Ama Colman affedilmeli.

canna52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zeki yavruya s.....r çekip yol vermedikten sonra hocayım diye dolaşmasın ortalarda.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

erciyes maçında zeki ve akbaş yine ilk 11 de olursa, benim gözümde teknik adamlığı derin bir darbe alacak.

hocam yusuf sol beke, soner orta sahaya. madem adam yok, oynayabilecek olanları, gelecek vaad edenleri sür sahaya. şu kalasları sahaya sürüp takımıda, kendinide yakma. taraftarın seni sevmesi, güvenmesi için az zamanın kaldı, kullan şu şansı.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Seneye de bu takımda olmalısın hocam
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    İstanbul

Gol yüzdemizde bariz bir yükseliş var umarım devamı gelir...
    Trabzon bir sevda,

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu adamın herhangi bir futbolcuya özel ilgisi yada takıntısı olduğunu düşünmüyorum...

Bu adam kelle koltukta geziyor...teknik direktörlüğü garanti değil kendiside biliyor bunu...

Dolayısıyla hermaçı kazanmak istiyor işine yarıcak en iyi futbolcuyu oynatır adam takıntı yapıcak hali yok...

Bu adamı şuan eleştirmek boş eldeki kadroyla Şenol Güneş,Tolunay Kafkas ve MRA'dan kat kat daha iyi işler çıkartıyor...

Sezon bitene kadar en azından tüm taraftarlarca bi destek olunmalı bu adamaki aklındakileri rahat rahat taraftar güvencesiyle yapsın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konuyu Okuyan Üye(ler) : 0

Şu anda listelenecek üye yok.