Sayfa 31 Toplam 33 Sayfadan BirinciBirinci ... 21 29 30 31 32 33 SonuncuSonuncu
Toplam 812 adet sonuctan sayfa basi 751 ile 775 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskişehirspor 2 - 2 Trabzonspor | STSL 29.Hafta

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

PTT 1. ligi seviyesindeki elemanlarla Trabzonspor'u yöneteceğim dersen bu olur. İşin daha tehlikelisi ve daha acısı bunun farkına varılamayıp, ya da kasten varılmayıp birtakım bahaneler ile bu yanlışlara yıllarca sahip çıkılması. Şu an başkanından antrenörüne, futbolcusundan birtakım taraftarına Süper Lig'den ziyade PTT 1. lig seviyesindeyiz. Hala yıkılınmadıysa Trabzonspor'un mirasının yenmesindendir. Hem de daha hayattayken. Bakalım daha ne kadar kalmıştır
    Konu Travelair tarafından (14.04.2014 Saat 10:02 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

-----------------onur------------
    boss----mustafa-------caner-----yusuf

özer------bourceanu----soner----olcan

---------henrique-------emre----------

bu takımın ideal kadrosu budur.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Beypba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1461 projesi bizim kurtuluşumuzdu, ama vizyonsuz yöneticiler böyle bir projesinin içine nasıl edilir bize çok güzel gösterdiler, torpilli yaşları 25,26 yaşında olan öz evlatlarımızı genç yetenek diye servis edip takıma aldılar doğal olarak defoları meydana çıktı,hem trabzonspor hemde 1461 ağır yara aldı böylelikle..

Hacıosmanoğlu trabzonspor tarihinin en kolpa başkanıdır ve göreceksiniz bu adam bu klübün başından öyle kolay kolay gitmeyecek, mayıs ayında filan kimse beklemesin.. İlk Okul Mezunu, Ne Yaptığı belli olmayan ve vergi levhası bile olmayan bir adamdan bahsediyoruz,bu adam 1 seneden beri bu klübün başında ve hayal edemiyeceği bir üne kavuştu, en azından trabzonspor başkanı sıfatıyla başbakanı hava alanında karşılayabiliyor..trabzonspor çıkarlarını Akp çerçevesinde yorumlayan,cahil insanla uğraşmak zordur,bu adam cahil ve sabit fikirli.. seneye bu seneden kötü olacak,hersene daha da kötüye gidiyoruz!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1461 projesi bizim kurtuluşumuzdu, ama vizyonsuz yöneticiler böyle bir projesinin içine nasıl edilir bize çok güzel gösterdiler, torpilli yaşları 25,26 yaşında olan öz evlatlarımızı genç yetenek diye servis edip takıma aldılar doğal olarak defoları meydana çıktı,hem trabzonspor hemde 1461 ağır yara aldı böylelikle..

Hacıosmanoğlu trabzonspor tarihinin en kolpa başkanıdır ve göreceksiniz bu adam bu klübün başından öyle kolay kolay gitmeyecek, mayıs ayında filan kimse beklemesin.. İlk Okul Mezunu, Ne Yaptığı belli olmayan ve vergi levhası bile olmayan bir adamdan bahsediyoruz,bu adam 1 seneden beri bu klübün başında ve hayal edemiyeceği bir üne kavuştu, en azından trabzonspor başkanı sıfatıyla başbakanı hava alanında karşılayabiliyor..trabzonspor çıkarlarını Akp çerçevesinde yorumlayan,cahil insanla uğraşmak zordur,bu adam cahil ve sabit fikirli.. seneye bu seneden kötü olacak,hersene daha da kötüye gidiyoruz!!!
    Bu 1461 projesi asla ve asla Trabzonsporun kurtuluşu olamaz.en yetenekli oyuncularımız Sercan ile Ereni biraz para etti diye satıyoruz hangi projeden bahsediyoruz?bu proje Sercan ile Erenin satıldığı gün misyonunu tamamlamıştır.

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hami hoca gıbı atesleyıı bır hocada suan olmasaydı bu puanları bıle alamazdı bu takım.arkadasların dedıgı gıbı trabzonspor ismi alıyor bu puanları.maalese basımızda bır baskan veya yonetıcı yok.ALLAH sonumuzu hayr etsın.

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu 1461 projesi asla ve asla Trabzonsporun kurtuluşu olamaz.en yetenekli oyuncularımız Sercan ile Ereni biraz para etti diye satıyoruz hangi projeden bahsediyoruz?bu proje Sercan ile Erenin satıldığı gün misyonunu tamamlamıştır.
    Proje diyorum zate fiiliyata geçemeden son buldu, 18-20 yaşında kapasitesi olan gençler burda değerlendirelecekti ve takımın içine 5,6 abi serpiştirilecekti abilik yapsın ve tecrübe katsın,biz ne yaptık torpillileri doldurduk oraya bir kere 2.ligde oynayan pilot takımından 25,26 yaşındaki futbolcuları hangi zihniyetle a takıma alıyorsun...

Sercan ve erenin satılması konusuna gelince bence mantıklı olan satılmalarıydı, eğer 1461 bünyesindeki futbolcuların gözlemleri ve gelişimleri sonucunda A takım kapasitesinde olmadıkları kanaat getirilirse satılmaları gerekir çünkü alttan gelecek gençlerin önünü açmak devamlı genç futbolcu sirklasyonunun sağlanması klübe kazanç sağlar..

bir örnek, ofeudu diye 19 yaşında nijeryalı bir futbolcu getiriyorsun, onu yollayıp 26 yaşında 2 lig kaşarı bir arab getiriyorsun bu bile 1461 projesinin algılanamadığının bir ispatıdır..

1461 den hersene enfazla 1 kişi bilemedin 2 kişi atakıma alınabilir olması gerekirdi.. biz ne yaptık! 1,5 senede takımı komple dağıttık.

yani renktaş bu örnek ler çoğaltılır gider tek bildiğim iyi halimiz olmadığı!!!!

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İlk penaltıya birşey demiyorum ,hakem takdiri öyle oldu ama 2.penaltının penaltılıkla uzaktan yakından ilgisi yoktu.

Hakem - TFF işbirliğiyle 2010 yılından beri kaybetmeye devam!
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gördüğüm kadarıyla iki pozisyonda penaltı...
    Acemice hatalar...
    Ders çıkarırsalar ne ala...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

Nereden
    Eskişehir

Alıntı beypba_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proje diyorum zate fiiliyata geçemeden son buldu, 18-20 yaşında kapasitesi olan gençler burda değerlendirelecekti ve takımın içine 5,6 abi serpiştirilecekti abilik yapsın ve tecrübe katsın,biz ne yaptık torpillileri doldurduk oraya bir kere 2.ligde oynayan pilot takımından 25,26 yaşındaki futbolcuları hangi zihniyetle a takıma alıyorsun...

Sercan ve erenin satılması konusuna gelince bence mantıklı olan satılmalarıydı, eğer 1461 bünyesindeki futbolcuların gözlemleri ve gelişimleri sonucunda A takım kapasitesinde olmadıkları kanaat getirilirse satılmaları gerekir çünkü alttan gelecek gençlerin önünü açmak devamlı genç futbolcu sirklasyonunun sağlanması klübe kazanç sağlar..

bir örnek, ofeudu diye 19 yaşında nijeryalı bir futbolcu getiriyorsun, onu yollayıp 26 yaşında 2 lig kaşarı bir arab getiriyorsun bu bile 1461 projesinin algılanamadığının bir ispatıdır..

1461 den hersene enfazla 1 kişi bilemedin 2 kişi atakıma alınabilir olması gerekirdi.. biz ne yaptık! 1,5 senede takımı komple dağıttık.

yani renktaş bu örnek ler çoğaltılır gider tek bildiğim iyi halimiz olmadığı!!!!
    Bu konuda sadece şimdiki yönetimi suçlamak yanlış.Abdullah Karmili 1461 takımından alıp en kritik haftalarda zaten savruk olan takım defansının ortasına koyup harcadık.Ofoedu bu yönetim gelmeden önce elden çıkarılmıştı Henriqueden 1 gram eksiği neydide gönderildi hala merak ediyorum.rahmetli teknik direktör Kadir Özcan eski takımından Yakubuyu getirdi yanlış transferdi.sezon başından sonra 24 yaş üstü 27 yaşında sadece Yakubu transfer edildi.ağırlık 22-23 yaş transferleri yapıldı.bence kötü transferlerde yapılmadı fakat neredeyse sıfırdan bir takım kuruldu saha sonuçları iyi olmadı.

Bir sene boyunca doğru dürüst fayda göremediğimiz üzerinede çuvalla para verdiğimiz Barış Özbek,Yasin,Halil gibi oyunculara şans verecek yerde Sercanla Ereni Trabzonspora alsaydık daha kötü olmazdı.hatırlatmakta fayda gördüğüm bir diğer hususta geçen sene 1461 takımı gelirleri üzerinden 20 milyon tl kredi çekilmiş.yani kısa tabirle başlamadan bitirilen projeydi 1461.halbuki ağzımıza bir parmak bal çalmışlardı abilerinin kötü olduğu sezon.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Salih Bildiren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk penaltıya birşey demiyorum ,hakem takdiri öyle oldu ama 2.penaltının penaltılıkla uzaktan yakından ilgisi yoktu.

Hakem - TFF işbirliğiyle 2010 yılından beri kaybetmeye devam!

asıl ilk penaltı tartışılır ama 2. si tartışmasız penaltıydı, amatörün amatörü yetenek fukarası kadir imiz, juventus maçından sonra birkez daha bizi yaktı. tuttu indirdi adamı bunun tartışılcak yanı yok.

şu takımda artık özevlat görmek istemiyorum bıkkınlık geldi, zekiymiş kadirmiş, haftalar sonra oturdum maç izledim yine delirttiler beni iğrenç ve tiksindirici, yönetiminden malzemecisine kadar komple lav edilmesi gereken bir takımımız var ve bu kadro komple lav edilmeden TS sittin sene şampiyonluğa oynayamaz, anca böyle ilk 5 mücadelesi veririz.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara

hami mandıralı futbolcuğunda nasıldı acaba? adam her maç sonu hakeme laf söylüyor kendi başarızlığını örtmeye çalışıyor geçsin bu işleri açık ve net FUTBOLCULUĞUN İYİ OLABİLİR AMA SENDEN TEKNİK DİREKTÖR OLMAZ.!!!!!!

böyle hocalar yöneticiler futbolcular olduğu sürece biz daha çok fenerbahçenin şampiyonluğunu görürüz..
    Konu mustafa0661 tarafından (14.04.2014 Saat 11:35 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Eskişehir

İlk penaltı çok yakın mesafeden Zekinin eline vuruyor.penaltıyla alakası yok.böyle süzme hakemleri bizim maçlara atıyorlar başkan müsveddeside izlemekle yetiniyor.

Nereden
    Ankara

Bu konuda sadece şimdiki yönetimi suçlamak yanlış.Abdullah Karmili 1461 takımından alıp en kritik haftalarda zaten savruk olan takım defansının ortasına koyup harcadık.Ofoedu bu yönetim gelmeden önce elden çıkarılmıştı Henriqueden 1 gram eksiği neydide gönderildi hala merak ediyorum.rahmetli teknik direktör Kadir Özcan eski takımından Yakubuyu getirdi yanlış transferdi.sezon başından sonra 24 yaş üstü 27 yaşında sadece Yakubu transfer edildi.ağırlık 22-23 yaş transferleri yapıldı.bence kötü transferlerde yapılmadı fakat neredeyse sıfırdan bir takım kuruldu saha sonuçları iyi olmadı.

Bir sene boyunca doğru dürüst fayda göremediğimiz üzerinede çuvalla para verdiğimiz Barış Özbek,Yasin,Halil gibi oyunculara şans verecek yerde Sercanla Ereni Trabzonspora alsaydık daha kötü olmazdı.hatırlatmakta fayda gördüğüm bir diğer hususta geçen sene 1461 takımı gelirleri üzerinden 20 milyon tl kredi çekilmiş.yani kısa tabirle başlamadan bitirilen projeydi 1461.halbuki ağzımıza bir parmak bal çalmışlardı abilerinin kötü olduğu sezon.
    sende haklısın...

Nereden
    İstanbul

Bana göre Sercan ve Eren'in satılma şekilleri çokm yanlış olsa da satılmaları doğruydu. Sercan belli bir yaşa gelmiş ve A takımda fırsat bulsa da 1461 e gönderilmiş,. Eren de A takım şansı olmayan futbolculardı. sonuçta oldukça iyi bir paraya satıldılar. TTF sitesinden son birkaç haftaya baktım, Rize'de Eren 18 de yok, Sercan ise bazen yedek bazen oynamış.

1461 bize yılda bir tane Yusuf seviyesinde futbolcu kazandırabilecek bir proje iken, yarısının A takıma alınması ile hem ken dini hem de A takımı baltalamış bir duruma düşürülmüştür. Sonuçta gelişme ihtimali olup en azından bize belli miktarlar kazandırarak transfer olabilecek oyuncuları da değer ve kariyer olarak bitirmiş olduk.

Eren ve Sercan'dan kazandığımız 2.5 milyon euro bugünle kıyaslandığında bir yönetici başarısı olarak duruyor malesef.

Togrul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şu Trabzonspora gelen teknik adamların beynine bir süre sonra birileri tümörmü enjekte edir anlamış değilim.
    Hami dedik bağrımıza bastık bunda da bir Zeki Yavru hastalığı hortladı.
    Arkadaş senin Avrupa kupalarına katılman için kazanman gereken maçlara çıkıyorsun. Zekini kazanmanın sırasımı. Birde kazanacaksan hiç değilse belli bir kumaşı, yeteneği olan Barış Memiş, Göksu gibi adamlara şans versen yine anlarım.

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    asıl ilk penaltı tartışılır ama 2. si tartışmasız penaltıydı, amatörün amatörü yetenek fukarası kadir imiz, juventus maçından sonra birkez daha bizi yaktı. tuttu indirdi adamı bunun tartışılcak yanı yok.

şu takımda artık özevlat görmek istemiyorum bıkkınlık geldi, zekiymiş kadirmiş, haftalar sonra oturdum maç izledim yine delirttiler beni iğrenç ve tiksindirici, yönetiminden malzemecisine kadar komple lav edilmesi gereken bir takımımız var ve bu kadro komple lav edilmeden TS sittin sene şampiyonluğa oynayamaz, anca böyle ilk 5 mücadelesi veririz.

1. penaltıyı ,topun kaleye gitmesini engelleme olarak yorumlayabilirdi / öyle yorumladı.

2. penaltıyı şikecilere de çalabiliyorsa ,sizde gönül rahatlığıyla ''net penaltı'' diyebilirsiniz. Trabzonspor'un maçları hariç birçok müsabakada o pozisyona ikili mücadele muamelesi çekiyorlar.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı brnclhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    trabzonspor büyük takım falan değil...sıradan bi anadolu klubune karşı beraberlik için vakit geçirmeye çalışan oyuncular ve buna ses çıkarmayan teknik kadro olduğu sürece büyük takım değiliz...
    Ailedeki babamla berraber ve eşimin ailesindeki tek Trabzonsporlu benim çocuğumun benden başka örnek teşkil edecek bir çok İstanbul sempatizanı akrabası var, böyle vasat bir zihniyeti çocuğuma nasıl tutturacağım çocuğumun da İstanbul sempatizanı olarak büyümesi beni kahreder. Allahtan şimdi 21 aylık ve hiçbirşeyin farkında değil ama gelecek çok korkutucu bu yaşadığımız sanki kanıksandı geçici bir sıkıntı değil sanki nostradamusun kehanetleri gibi gelecek çok daha karanlık .Ben çocukken aşık oldum Trabzonspora .Ben küçükkende şampiyon olamayorduk ama büyük takımdık yani takmın yürüyüşünde asalet vardı .Bu takım her yönüyle bitmiş. eskişehire vakit geçiren bir takım ,sürekli galibiyeti koruyamamayı alışkanlık yapan bir takım..... 3-0 dan bursaya 5 atan bir takımdan süreki kendi sahasında İstanbul takımlarını ezen bir takımdan,Lyona 4 tan bir takımdan eskişehire 7,g.birliğne 7 karabüğe en kötü dönemizde 6 tan bir takımdan bu günlere gelmek bİizİm neslimiz için tam bir yıkım.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Nereden
    Eskişehir

Alıntı efes61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana göre Sercan ve Eren'in satılma şekilleri çokm yanlış olsa da satılmaları doğruydu. Sercan belli bir yaşa gelmiş ve A takımda fırsat bulsa da 1461 e gönderilmiş,. Eren de A takım şansı olmayan futbolculardı. sonuçta oldukça iyi bir paraya satıldılar. TTF sitesinden son birkaç haftaya baktım, Rize'de Eren 18 de yok, Sercan ise bazen yedek bazen oynamış.

1461 bize yılda bir tane Yusuf seviyesinde futbolcu kazandırabilecek bir proje iken, yarısının A takıma alınması ile hem ken dini hem de A takımı baltalamış bir duruma düşürülmüştür. Sonuçta gelişme ihtimali olup en azından bize belli miktarlar kazandırarak transfer olabilecek oyuncuları da değer ve kariyer olarak bitirmiş olduk.

Eren ve Sercan'dan kazandığımız 2.5 milyon euro bugünle kıyaslandığında bir yönetici başarısı olarak duruyor malesef.
    Valla Sercan o zamanki formuyla Trabzonspora alınsaydı dış transferde forvet hattına en azından joker oyuncu alınmayacaktı.keza Eren Albayrak sol bek ve hücum yönüyle Trabzonsporu en azından kaldırabilecek yeterliliğe sahipti.ikisinin satışından 2.5 milyon euro değil 4 milyon tl alındı.bugün yedek kulübesinden sahaya sokacak oyuncumuz yok.Sercan ve Eren 3-4 aydır sakatlar.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

1. penalti: kesinlikle YANLIS karar!

2.penalti: maalesef kadirin yaptigi amatörlük ve hakli verilmis bir penalti
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Muhammet Hacısalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle penaltılar verilecekse eğer bizim her hafta bir penaltı kullanmamız lazım..

Bu kadroya rağmen hakemler adil davransaydı 2. olurduk..

Her sene doğranıyoruz..

Allah belanızı versin..

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

penaltıdan gol yedıgımıze uzulmuyorum . olabılır hakem hatasına kurban gıdebılırız . ileriki maclarda tekrar hatalı penaltı dan gol yıyebılırız olabılır . Ama bu penaltılar bu kartlar fenerbahceye verilmiyor . Benı sınır eden sey bu .
    Azılı bir ihocuyum

Nereden
    Eskişehir

Olcan kaç maçtır hiçbir şey oynamıyor nasıl 90 dakika sabrediliyor buna kimden torpilli bu adam arkadaş.

Nereden
    Eskişehir

Devre arası iyi bir golcü alınsaydı şuan şampiyonlar ligine gitme hesapları yapıyorduk.şimdi UEFA ligine gitmemiz bile tehlikede.ne denirki şimdi bu duruma.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vakit geçirme çabaları çok rahatsız ediciydi üzüldüm Trabzonspor futbolcusuna yakışmaz bu hareketler.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Eskişehirspor 2 - 2 Trabzonspor | STSL 29.Hafta

Maçı izleme bile izleyemedim ama sanırım her zamanki gibi yine hakemin gazabına uğramışız.
    Şaşırmadım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)