Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 82 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Konya Selçuk Üniversitesi 84 - 77 Trabzonspor MP l BBL 25.Hafta | Maç Sonucu

Necmettin ALTUNTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Ümitler yerle bir.
    Eski kullanıcı adım:Nurver

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Ekstra galibiyetler beklerken ekstra mağlubiyet aldık.Geçmiş olsun
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bizim oyuncular ligi çoktan bitirmiş. play off hedefi olan takım bu maçı alırdı.

rakip ligin sondan ikincisi.. böyle bir maçta 3 kere üst üste hatalı yürüme yapmak ne demek ? karşında oklahoma city mi var ? yoksa chicago mu var ? burada panik yapması gereken takım torku selçuk idi ama aksine sen saçmaladın.

Yöneticiler çıkıp söyler şimdi hedef play off

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Nihat Mala'nın elimizde boş imzalanmış kağıdı var. Bana bu takım ilk sekize giremezse tüm verdiklerinizi benden alın dedi"

- Abiş Hopikoğlu

BEKLİYORUZ!

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir sAat oldu yazıyırum göndetirken siliniyor �� emeğime yazık lan internet�� otobüste zor oluyormış ya neyse yarın yazarız herkese iyi geceler bana iyi yılculuklat bınu da göndertemrzsrm varta

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Yazık oldu playoff umutlarına.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Taner Uykuçeken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet Yazık oldu Playoff umutlarımıza ama kimin sadece biz taraftarın; başka kimsenin (özellikle Koçun ve genel menejerin) playoff hedefi, amacı olduğunu düşünmüyorum, görmüyorum…

Ben maçı değilde sadece Konyayı anlatayım, maçta pek bir numara yok Koya güzel şehir her tarafı tarih, tekrar gelip bir güzel gezinmeli….
    Ama yol yordam bilmemek hakikaten çok kötü bir şey, benim gibi 2 liraya gidebileceğin yere 50 tl taksi ücreti verebiliyorsun 

Neyse maça bakarsak;

Hakan Demir’in Stoll tercihi ve ısrarını anlamak gerçekten imkansız, Stoll’u oynatacam diye bir periyot Randle’ı bir dönemde Tutku’yu kenarda unuttu, Zaten Alper ve Maxim diye oyuncuları olduğunun farkında bile değil…hatta bir ara 3 guardla oynadık (Stoll, Tutku, Randle) aynı anda sahada idiler

Bu maçıda koç hataları, tercihleri yüzünden kaybettiğimiz maçlar hanesine yazabiliriz… bu maçta takımın maçı kazanma isteğinide sorgulamak lazım

Stoll; her şeye rağmen Skoru 74-72 ye getirdiğimiz anda yaptığı 2 anlamsız top kaybı ve savunmada yaptığı anlamsız faullerle yediğimiz basketfaul’ler maça maloldu… bir ara 2-3 pozisyon üst üste 3 lük atıyoruz hoop savunmada basket faul, atıyoruz tekrar 

Cooley’in olmamasıda bizi çok etkiledi, Sean William bizimkilere pota altını resmen kararttı, 4 bloklada show yaptı…

Stan’ın verimsiz bir günde olması ve erken faul problemi yaşaması, Penney’in kötü bir gününde olması ( Not; Penney mutsuz ve isteksiz seneye zor tutarız gibi İnşşallah yanılırım.)

Bizimkilerin boş Turnikeye karşı alerjisi var anlaşılan, Daha önceki maçlarda Kaya, Caner, Stoll, Maxim bu maçtada Eren boş Turnike atmam diye tutturdu en az 2-3 pozisyonu bitiremedi. 

Ben yazmaktan yoruldum takım yapmaktan yorulmadı, bu kadar basit anlamsız saçma şekilde top kaybı yapılmaz. Top kaybı tabiî ki yapılır ama her şeyin bir adabı var ya………

Konya Seyircisinin hakemler üzerindeki etkisinede ayrı değinmek gerekir, Konya taraftarı bu işi iyi öğrenmiş, maça ne zaman nasıl etki edilir müdahale edilir gösterdiler, tepkileriyle hakemleri ve maçı iyi baskı altında tuttular…

Velhasıl kelam Playoff, başka bir bahara ( rakiplerimiz biz istemiyoruz buyurun derse anca bizim elimizde değil )önümüzdeki yıl ama bu yapılanma ile mi; Zor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)