Sayfa 5 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7 15 ... SonuncuSonuncu
Toplam 627 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 125 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 0 Gençlerbirliði | STSL 28.Hafta | Maç Sonucu

uzungöllü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu maçý da alamýyorlarsa kapatalým dükkaný.
    Bu söylemi sene baþýndan beri kaç maçtýr kullandýk renktaþým Kalan hiçbir maç kolay deðil çünkü biz kötüyüz.

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý blues Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eski hocamiz Kafkasin karabügünün puani 42 ve mac fazlasiyla bizden üstteler. düsünüyorum da sadece trabzonsorun formasinin ligde 34 macin sonunda bir 20 puani var üzerine hocanin etkisini oyuncularin etkisini koyuyuorum ve tolunay hocanin yapmak isteyip yapmadiklari düsünüyorum ve suanda tolunay hocayla 10 puan daha fazlamizin olacagini ve sampiyonluga oynayabilecegimizi düsünüyorum biz bu baskani secmekle ne büyük bir pok yedik hala anlayabilmis degilim.

Ve tolunay hoca bize malouda gibi oyuculari adirmaz ve elimizdekilerin de gitmesini saglardi ki tolunay hoca gen oyuncu pörtföyü olan yabanci futbolculari izleyen genc ve dinamik bir hocaydi.

ben anlamiyorum bütün bu olanlari.
    Simdi de baskanin stadyum markasini satacagini böylece gelecek yil transfer yapacagini duyuyoruz etrafta.

Bu takimin suanki en önemli önceligi stadyumdur. stadyum bitene kadar vites düsürmek ve oyuncu bulmak zamanidir.
    trabzonsporun bisa harcayacak zaani ve parasi yoktur.

yazik yahu.
    bu forumdan da anlasilacagi üzere taraftar takima küsmüstür sehir takimin baskani gibi akp kili olmustur ve bahsettigi sampiyonlukta gelecekse bile onun gayretleriyle degil de kendiliginen gelecektir.
    Bunun en bariz kaniti da baskanin secilir secilmez yolladigi hukuk kurulu üyelerine bir kac önce yeniden is vermesidir.

Kulübn yönetim kurulunda sil üye kalmayacak neredeyse varolanlar da baskana muhalif . ben bir sey anamiyorum artik.

Karsi durusun sembolu trabzon iktidarin,devletin yalakasi yapilmstir.

Takýmýn baþýnda Hami olacakdýysa Tolunay hocanýn günahý neydi diye sorsak haksýz mýyýz þimdi ?

Tolunay kalsaydý bugünden daha mý kötü bir durumda olurduk ?

Tolunay gibi kaç tane hoca var Trabzon'a baðlý ve belli bir seviyede olan ? Bu kadar kolay mý harcamak lazýmdý ?

Tolunay gelirken çok doðru bir hoca olmadýðýný düþünüyordum, hala da benim için ideal hoca deðildir. Ama MRA ve Hami gibi deneme-yanýlma yöntemiyle gidilecektiyse, ÝHO baþkanýmýzýn neden Tolunay deðil sorusuna da cevap vermesi lazým.

Trabzonspor hocalýðý için tecrübe, eðitim ve yeterlilik ararým ben. Bunlarýn hangisi Hami de var. Hami futbolu býraktýktan beri ne yapmýþ, lisansý bile yok. Futbolu býraktýktan beri çalýþan, emek veren Tolunay'dan ne fazlasý var ?

Hami'den sonraki teknik direktörler sýrasýyla þöyle olsun o zaman Fatih Tekke, Celaleddin Koçak, Yattara, Hüseyin Cimþir, Hasan Üçüncü. Bu isimler de öz-evlat. Bu isimler de Trabzon'da oynadý. Hami hocalýk yapýyorsa bu isimler neden yapmasýn ?

Ýþte vizyonumuz bu!

Gençler'i yensek ne olacak yenmesek ne olacak. Avrupa'ya gitsen ne olacak gitmesen ne olacak. Sürdürülebilir bir yapýlanmayý yapamadýðýn sürece Avrupa'ya gitmemiz bir dönem Denizlispor'un gitmesi gibi olur. Anlýk bir baþarý sadece. Oysa büyük kulüp diyorsak kendimize bunu sürdürülebilir hale getirmemiz lazý. Puan tablosunda 7. sýradayýz ve bu sýradanlaþtý, kabul edildi. Eskiden olsa ne yönetim kalýrdý ne hoca ne futbolcu.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

Standart STSL 28.Hafta | Trabzonspor - Gençlerbirliði | 7 Nisan Pazartesi | 20:00

Alýntý muratt Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn baþýnda Hami olacakdýysa Tolunay hocanýn günahý neydi diye sorsak haksýz mýyýz þimdi ?

Tolunay kalsaydý bugünden daha mý kötü bir durumda olurduk ?

Tolunay gibi kaç tane hoca var Trabzon'a baðlý ve belli bir seviyede olan ? Bu kadar kolay mý harcamak lazýmdý ?

Tolunay gelirken çok doðru bir hoca olmadýðýný düþünüyordum, hala da benim için ideal hoca deðildir. Ama MRA ve Hami gibi deneme-yanýlma yöntemiyle gidilecektiyse, ÝHO baþkanýmýzýn neden Tolunay deðil sorusuna da cevap vermesi lazým.

Trabzonspor hocalýðý için tecrübe, eðitim ve yeterlilik ararým ben. Bunlarýn hangisi Hami de var. Hami futbolu býraktýktan beri ne yapmýþ, lisansý bile yok. Futbolu býraktýktan beri çalýþan, emek veren Tolunay'dan ne fazlasý var ?

Hami'den sonraki teknik direktörler sýrasýyla þöyle olsun o zaman Fatih Tekke, Celaleddin Koçak, Yattara, Hüseyin Cimþir, Hasan Üçüncü. Bu isimler de öz-evlat. Bu isimler de Trabzon'da oynadý. Hami hocalýk yapýyorsa bu isimler neden yapmasýn ?

Ýþte vizyonumuz bu!

Gençler'i yensek ne olacak yenmesek ne olacak. Avrupa'ya gitsen ne olacak gitmesen ne olacak. Sürdürülebilir bir yapýlanmayý yapamadýðýn sürece Avrupa'ya gitmemiz bir dönem Denizlispor'un gitmesi gibi olur. Anlýk bir baþarý sadece. Oysa büyük kulüp diyorsak kendimize bunu sürdürülebilir hale getirmemiz lazý. Puan tablosunda 7. sýradayýz ve bu sýradanlaþtý, kabul edildi. Eskiden olsa ne yönetim kalýrdý ne hoca ne futbolcu.

Herþeye katýlýyorum. Ayrýca baþa geçtikten sonra adamla bir kere konuþmuyorsun ve gideceðini de canlý yayýnda söylüyorsun. Bi kere bu insanlýða sýðmaz. Artý neden gönderildiði de bellidir. ÝHO'nun baþarý gibi bir hedefi olmadýðýndan; takýmla ilgili radikal kararlar alan ve planlý projeli bir þekilde transfer listesi hazýrlayan Kafkas'ýn görevine son verildi. Ayný sebepten dolayý Fatih Tekke'nin de taraftarýn kandýrýlmasýna vicdaný el vermedi ve kýsa sürede görevinden kendi isteðiyle ayrýldý. Bu IHO bize gelecek en büyük belaydý ve ne yazýk ki bu belayý biz kendi isteðimizle baþýmýza seçtik.
    Konu F. Yýldýrým tarafýndan (07.04.2014 Saat 17:35 ) deðiþtirilmiþtir.

mkmoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

hami hocaya destek olmalýyýz..lütfen destek yýkýcý olmayalým..

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Ilk 11 böyle diyorlar....Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut Demir, Mustafa, Zeki, Alex , Özer Hurmacý, Adrian, Olcan Adýn, Emre Güral
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Son baþkanlýk seçiminde paranýn önemi yok seçilen baþkan dik dursun kupamýzý alsýn, takýmý siyasete alet etmesin mantýðý ile hacýosmanoðlunu seçtik usta yerine.

Þimdi anladýk ki Usta seçilse en azýndan sportif baþarý gelme ihtimali varmýþ.

Akþam maç var sýrf Onur gibi armayý sahiplenen bi kaç futbolcuyu izlemek için maçý bekliyoruz.
    Sol’un ihanet derecesine varan davranýþlarý karþýsýnda, Sað ile olan kavgamýzý erteledik.

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Zeki oynarsa cok pis soverim
    Konu Berat Akçay tarafýndan (07.04.2014 Saat 18:45 ) deðiþtirilmiþtir.

seçuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bazý arkadaþlar çýldýrabilir Zeki kadrodahatta 11'de hayýrlý olsun
    bize heryer TrabzonSpor

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Maçý zaten izlemeyecektim de,Adrian oynuyorsa yatýp uyurum

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Zeki oynuyorsa harbi fena söverim..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Þu rezil Zeki yine mi ilk 11'de ?
    Ah ulan!
    Hamiþ

Nereden
    Ýstanbul

Hahahahaha Zeki Yavru! Vizyona gel.Allah belanýzý versin

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Ýzlemesem mi acaba
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Oðuzhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

zeki mi

olamaz olamaaaz kesinlikle olamaazz
    7 tertemiz þampiyonluk

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Mecburiyetten oynuyor sanýrým Zeki. 10 kiþi çýksak bile daha iyi olurdu ama yedek kulübesininde hali belli zaten.
    Trabzonspor'a acýyorum..
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Afrika Diðer

Baslarim lan macina izlemiyorum zeki oynuyorsa

Gökhan Uzun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þu avni akere zeki yavruyu çýkaran veya çýkmasýnda emeði geçen hiçbir insana gerçekten hakkýmý helal etmiyorum.
    Ben Trabzonspor kaptanýyým . Baþka bir kaptanýn ardýndan sahaya cýkmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatör ruhtur... Trabzonlu deðil Trabzonsporlu olabilecek topçular istiyorum..

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bu sene herþey bizden yana,biz hariç.Sivasla oynuyoruz,en kritik adamlarý cezalý oluyor.GB ile maçýmýz var,Jimmy cezalý,Gosso cezalý.Haftaya Eskiþehirle oynayacaðýz,Akaminko cezalý,Jorguera cezalý.Hani rengimiz sarý-lacivert olsa hakemler de hep bizim maçlara göre kart çýkarýyor diyecem.Rakiplerin en kritik adamlarý bizim maçta oynayamýyor.
    Berbat bir performans sergiliyoruz ama kazanýrsak 4.sýrayý kapacaðýz,herkes bizim için ikram üstüne ikram yapýyor.Kimse 4.lüðe oturmak istemiyor sanki.Bu maçý alamazsak kalan fikstürleri gözönüne alýnca artýk Karabüke yetiþmek çok zor olacak.Beraberlikde hala 5.lik ve Avrupa iddiamýz devam edecek ama bu maçý almak þart oðlu þart.

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Zeki çok aðýr eleþtiriliyor kanýmca, ben de beðenmiyorum ama bu kadar ukalalarýn olduðu takýmda üzülerek iyidir diyorum. Adam kalmadý ki! Koþar eder ileri vurur. Hatta son elazýð maçýnda süper bir derin top attý da olmadý. Daha ileri gideyim; saðaçýkta olcandan iyidir. En azýndan orta yapabilir, basit oynar, sürekli þut atmaya çalýþmaz ama eðer ilk 11 oynarsa muhtemelen ortasahanýn gerisinde oynayacak.

Uzun süre yedek kaldý akýllanmýþ olsa gerek biraz.
    Konu yaranozlu tarafýndan (07.04.2014 Saat 18:56 ) deðiþtirilmiþtir.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

ümit ediyorum zeki sað bektir bosingwa ön liberodur...yoksa sað kanadý hallaç pamuðu gibi atacak zeki...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Soner de Gökhan da bu yoklukta kadroda yer bulamýyorlarsa, acil birer boy aynasý edinsinler...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ýlk 11: Onur, Bosingwa, Mustafa Yumlu, Aykut, Mustafa Akbaþ, Bourceanu, Zeki Yavru, Özer, Adrian, Olcan, Emre

Yedekler: Zeki Ayvaz, Caner, Soner, Gökhan, Yusuf, Þahin, Henrique

Bosingwa Zokora'nýn düðününe gitti 11'de keza Henrique yedeklerde. Ýzin olayýný falan býraksýnlar bizim Avrupa için kalan 7 maçta en az 3 galibiyete ihtiyacýmýz var. Ýnþallah Zeki bizi utandýrýr ama onun yetersizliði yüzünden þu maç kaybedilirse çok yazýk olacak...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

þu soner haminin anasýna mý sövdü acaba, bu kadar yoklukta neden oynatýlmaz..
    Attan inip eþeðe bindik!

Nereden
    Ýstanbul

Býrakýn Avrupayý falan bize yeni bir 2008-2009 operasyonu lazým.Baþkan gitsin önce

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Soner de Gökhan da bu yoklukta kadroda yer bulamýyorlarsa, acil birer boy aynasý edinsinler...
    Gökhan neyse daha yeni.. ama Soner harbi büyük hayal kýrýklýðý..
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)