Sayfa 25 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 23 24 25 26 SonuncuSonuncu
Toplam 627 adet sonuctan sayfa basi 601 ile 625 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 0 Gençlerbirliði | STSL 28.Hafta | Maç Sonucu

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Takým fena oynamýyor önceki maçlara nazaran daha iyiyiz. Maç 2-0, 3-0 ken bile bastýk kovaladýk. Bourceanu cuk diye oturdu takýma. Hele Colman sahtekarýndan bizi kurtardý ya daha bir þey istemem.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

asilhamsi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Allah aþkýna hami soner varken zekiyi ortasahada oynatmak nedemek?

takým birþey oynamadý.Gencler risk aldýgý zamanlarda kontra ile sonuca gitti.
    ALAYINA ÝSYAN,ALAYINA BAÞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVÝÞEN YÖNETÝM ÝS-TE-MÝ-YO-RUM.

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

mustafa akbaþ sol bekte gercekten cok kotu oynuyor.

Yedigimiz tum ataklar o bolgeden.Bu arada caner stopermevkisinde tek macta ne kadar iyi oldugunu gosterdi.Ama nedense bir daha forma bulamadý.

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

henrinin son pozisyonu net penaltý arkadan müdahalesi var rakibin. koluyla sýrtýndan itme var hakem es geçti skordan dolayý

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Allah aþkýna hami soner varken zekiyi ortasahada oynatmak nedemek?

takým birþey oynamadý.Gencler risk aldýgý zamanlarda kontra ile sonuca gitti.
    Arkadaþým Soner e kaç defa þans verildi kýz gibi oynuyor, Zeki en azýnda mücadele edebiliyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Her þey bir yana þu Mehmet Özdilek'e o gol sevinçlerini yaþatmadýnýz ya yeter.

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Hami yi tebrik etmek lazim takimi az da olsa toparladi takim az da olsa bir ivme kazandi.

Zor yenilen bir takim olduk bu sevindirici bir gelisme.

Kalan maclarimiz zor ama zoru basarip seneye yine avrupada olmaliyiz gelecek sezon adimizi duyurmamizin tek yolu bu.

Önümüzdeki 2 mac cok önemli en azindan 4 puan almaya mecburuz bu maclardan bunu basarirsak avrupa yakindir.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Nereden
    Trabzon

3-0 gibi net bir skorla kazanmak takým için gelecek adýna hem moral hem de özgüven açýsýndan son derece iyi oldu.

Hami hocanýn þansý özer ve bourceanu gibi takým direncini arttýran oyuncularla çalýþma fýrsatý bulmasýydý.Yetenekli ve tecrübesi daha fazla olan ama mental olarak sahadaki enerjisi düþük olan oyuncular yerine yeteneklerini henüz tam kullanamayan ama oynadýkça geliþme olasýlýðý olan takým direncini arttýracak ve pres yapacak oyuncularý tercih etmesi son derece mantýklý bir iþ.Bu takýmýn ihtiyacý olan þey zaten onur,mustafa,yusuf,olcan,özer,bourceanu gibi oyuncularýn sayýsýný arttýrmak.

Eðer gelecek seneler daha baþarýlý olmak istiyorsak özellikle türk oyunculardan oluþan bir omurgamýz olmalý.Þuanda benim hayalimde bu omurgayý oluþturan oyuncular onur,olcan,yusuf ve özer diyebilirim.

Aslýnda kale pozisyonu hariç her mevkide yetersiz durumdayýz ama sahada takým olarak bir direnç gösteriyor olmamýz bu defolarýn üstünü fazlasýyla örtüyor.

Gelecek sezon ile ilgili yapýlacak hamleler takýmýn enerjisini düþüren problem çýkaran hangi oyuncu olursa olsun gönderilmeli ve en az 3 transfer yapýlmalý.Bu 3 oyuncunun biri sol bek mevkine olmalý ve bosingva tecrübesine sahip olmalý.Ýkinci transfer orta sahadaki en defansif oyuncu olarak bourceanu yu kullanýp onun yanýna onun gibi disiplinli,karakterli ama ofans katkýsý ,oyun görüþü daha fazla olan bir oyuncu eklemek yani bir szmkoviak bulmalýyýz.Kanatlarda ben yusuf,olcan ve orta sahada özere güveniyorum potansiyeli olan oyuncular takým oturdukça performanslarý daha da artacak yapýya sahipler.3.transfer ise olmazsa olmaz olan forvet mevki buraya ligin üstünde bir forvet mutlaka almalýyýz.Emre ve Henrique o mevki için iyi bir alternatif olabilirler.Bu 3 mutlak transferin yanýna kadro derinliðini oluþturmak içinde 2-3 tamamlayýcý genç oyuncu ekleyebiliriz.Yani 3+3 þeklinde bir transfer politikamýz olmalý.

Hami Hoca doðru yolda son haftalarda ideale yakýn kadro seçimleri yapýyor inþallah takýmý avrupa kupalarýna taþýyacak, þuanda zorlu bir süreç bizi bekliyor oyuncularýn bir çoðunda bu hedefe gidecek inanç var inþallah bunu baþaracaðýz.

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kazanan daima haklýdýr ; Hami ve takýmý kazanmýþtýr

Öyleyse sorun yok.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Cagdas Topal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Standart Trabzonspor 3 - 0 Gençlerbirliði | STSL 28.Hafta | Maç Sonucu

3-0 hükmen malup tescil edildi þikebahçe maçý

Trabzonspor !!!

Mustafa Hazýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    mustafa akbaþ sol bekte gercekten cok kotu oynuyor.

Yedigimiz tum ataklar o bolgeden.Bu arada caner stopermevkisinde tek macta ne kadar iyi oldugunu gosterdi.Ama nedense bir daha forma bulamadý.
    Caner'in oynadigi Rize macini hatirliyorum da cok kotu oynadi. Neresi iyiydi anlamadim. Ptt topcusu...

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Rezalet futbol, rezalet tercihler... Ýþin doðrusu þu ki, 4 ya da maksimum 5 oyuncu haricinde alayýný postalamak lazým. Ha, bir de kendisini Guardiola zannettiði için Zeki Yavru'dan da Inýesta yaratabileceðini zanneden bir teknik adamýmýz var ki, o tam facia... Futbol zevkimin içine eden herkese teþekkür ediyorum...
    Konu Mollasalihoðlu tarafýndan (08.04.2014 Saat 22:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

takým dün futbol oynamadý kimse kendini kandýrmasýn ben geri kalan maçlardan maksimumum 7 puan alabiceðimizi düþünüyorum buda avrupa hayal demek oluyor sanýrým

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Bu saatten sonra iyi oyun-kotu oyun degerlendirmeleri yapmanin bi mantigi yok
    Oynanan oyun belli
    Ilk 4'te olalim yeter
    Hami hocayla sadece defans hattimiz daha kuvvetli ve takim daha cok kosuyo
    Simdiden transfer-teknik ekip degerlendirmesi yapmaktansa mevcut yonetimin gidisi nasil hizlandirilir uzerinde kafa yormak lazim
    Cunku bu yonetimle seneye de farkli olmayacaktir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu saatten sonra iyi oyun-kotu oyun degerlendirmeleri yapmanin bi mantigi yok
    Oynanan oyun belli
    Ilk 4'te olalim yeter
    Hami hocayla sadece defans hattimiz daha kuvvetli ve takim daha cok kosuyo
    Simdiden transfer-teknik ekip degerlendirmesi yapmaktansa mevcut yonetimin gidisi nasil hizlandirilir uzerinde kafa yormak lazim
    Cunku bu yonetimle seneye de farkli olmayacaktir.
    Geçenlerde yöneticilerden biri söylüyordu yargýtay seçim olsun yönünde bir karar alsa bile sezon sonunda seçim yapmayý düþünmüyorlarmýþ.adamlar kanunu bile takmýyor nerde kaldý taraftarý takacak.

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Alýntý DEEP BLUE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rezalet futbol, rezalet tercihler... Ýþin doðrusu þu ki, 4 ya da maksimum 5 oyuncu haricinde alayýný postalamak lazým. Ha, bir de kendisini Guardiola zannettiði için Zeki Yavru'dan da Inýesta yaratabileceðini zanneden bir teknik adamýmýz var ki, o tam facia... Futbol zevkimin içine eden herkese teþekkür ediyorum...
    olurmu abi zeki mücadele ediyormuþ,Ha 2 metreye pas atamýyor ama cok onemli degil.

Acýkcasý onur,boss,olcan,özer,mustafa,yusuf,emre dýsýnda herkes istedigi yere gidebilir.
    Konu Mollasalihoðlu tarafýndan (08.04.2014 Saat 22:04 ) deðiþtirilmiþtir.

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý a f s Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Her þey bir yana þu Mehmet Özdilek'e o gol sevinçlerini yaþatmadýnýz ya yeter.

kesinlikle irrite edici o görüntüyü yaþamaktan korkuyordum görmediðim içinde çok mutluyum

Nereden
    Düzce
    Yaþ
    45

Alýntý Mustafa Hazýroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Caner'in oynadigi Rize macini hatirliyorum da cok kotu oynadi. Neresi iyiydi anlamadim. Ptt topcusu...
    rize macýný seyrettim.Mac 0-0 bitti.Bariz bir hatasýný hatýrlamýyorum.Uzerine dusen gorevi fazlasýyla yaptý o acta.

Bu arada 1461 de oynarken ozellikle kupa maclarýnda cok dikkatli izledim kendisini.Aykuttan cok daha iyi bir stoper oldugunu dusunuyorum.

Nereden
    Ankara

Maçý seyredemedim, kah BMN kah skor sitelerinden takip ettim.

Hatta Zekiyi kadroda görünce dayanamayýp toplantýnýn ortasýnda bir iki sallama yaptým Maç baþlýðýna.

Maçýn özetini izledim, sonuç Hami belasýný aramýþ ama bulamamýþ! Gosso ve Jimy olsaydý sonuç pek hayýrlý olmazdý, hatta 1-0 sonrasý kurduklarý baskýdan bir gol çýksaydý farklý yere giderdi maç. Oysa orta saha Alex-Colman-Özer, solda Yusuf saðda Olcan ile etkili bir oyun oynayabilirdik ki zaten Henri ve Yusuf oyuna girip Zeki ve adrian çýkýnca top oynamaya baþlamýþýz.

Bizdeki hocalarýn macera tutkusu ve kompleksleri artýk can sýkmaya baþlýyor. Yahu Ebue ve Drogba da iki gün önceki düðüne katýlýp Pazar günü maça çýkarken, düðüne katýldý diye Henri ve Colman'a yapýlan ne? Allah akýl fikir versin!
    Kayýp Geçmiþin izinde...

Ozzyfast52

Nereden
    Konya
    Yaþ
    43

Alýntý Uður Gündüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maçý seyredemedim, kah BMN kah skor sitelerinden takip ettim.

Hatta Zekiyi kadroda görünce dayanamayýp toplantýnýn ortasýnda bir iki sallama yaptým Maç baþlýðýna.

Maçýn özetini izledim, sonuç Hami belasýný aramýþ ama bulamamýþ! Gosso ve Jimy olsaydý sonuç pek hayýrlý olmazdý, hatta 1-0 sonrasý kurduklarý baskýdan bir gol çýksaydý farklý yere giderdi maç. Oysa orta saha Alex-Colman-Özer, solda Yusuf saðda Olcan ile etkili bir oyun oynayabilirdik ki zaten Henri ve Yusuf oyuna girip Zeki ve adrian çýkýnca top oynamaya baþlamýþýz.

Bizdeki hocalarýn macera tutkusu ve kompleksleri artýk can sýkmaya baþlýyor. Yahu Ebue ve Drogba da iki gün önceki düðüne katýlýp Pazar günü maça çýkarken, düðüne katýldý diye Henri ve Colman'a yapýlan ne? Allah akýl fikir versin!
    Uður bey düðün Trabzon'da deðildi..Ebue ve Drogba örneðini vermeniz pek bi "sakil" durmuþ doðrusu..Herif ligin ortasýnda hem de Ýstanbul'da izinsiz düðün yapýyor,bizi þabalaklarda izin almadan düðüne katýlýyorlar.ne yapaydý hami hoca,Zokora'nýn formasýna çeyreði takýp sahaya mý süreydi?

Nereden
    Ankara

Alýntý orhan42 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Uður bey düðün Trabzon'da deðildi..Ebue ve Drogba örneðini vermeniz pek bi "sakil" durmuþ doðrusu..Herif ligin ortasýnda hem de Ýstanbul'da izinsiz düðün yapýyor,bizi þabalaklarda izin almadan düðüne katýlýyorlar.ne yapaydý hami hoca,Zokora'nýn formasýna çeyreði takýp sahaya mý süreydi?
    Zokora Hami'ye 2 ay önce davetiye götürmüþ, durum o kadar yeni deðil yani! Ayrýca tüm futbolcular Hamiden sadece düðün gecesi için izin isteyerek sonraki antrenmana geleceklerini söylemiþ, Hami kabul etmemiþ. Bosingwa temsilci atanmýþ! Olmayan durumdan kriz çýkarmakta üstümüze yok!
    Kayýp Geçmiþin izinde...

Ozzyfast52

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

koþu mesafesi olarak bu maçta rekor kýrdýk sanýrým.

114 km ? doðru mu bu?
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý Uður Gündüz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olur mu caným... Hami bey, disiplin denen olgunun anayasasýný yazan adamdýr. Allah bunlara akýl fikir versin... Bazen aklýma, Hami'nin futbolculuk döneminde Bursa'da Ayhan Kýzýl'a tedavi olmak için geldiði zamanlar takýlýyor. Kimin evinde kalmýþtýr sakatlýk tedavisine geldiðinde?.. Yanýnda kimler vardýr? Ah o evin dili olsa da konuþsa... O yüzden disiplin ayaðýna yeme bizi Galatasaray'lý Hami... Biz birbirimizi biliriz gadam... Etma, din gardaþýyýz...

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Mustafa Akbas cok aksiyor...Kadir ile devam ederim tekrardan ben olsam.

Bosingwa bence en iyisidi...Özer zaman zaman iyi isler yapti...
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Samet Yildirim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    35

Alýntý Ahmet Kuru Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    koþu mesafesi olarak bu maçta rekor kýrdýk sanýrým.

114 km ? doðru mu bu?
    Dogru.

Özer 12,5 km.
    Bourceanu 12,4 km.
    ...TRABZONSPOR...
    "Bize Her Yer Trabzon"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 2 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 2 misafir)