Sayfa 3 Toplam 26 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 627 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 3 - 0 Gençlerbirliði | STSL 28.Hafta | Maç Sonucu

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Alýntý DEEP BLUE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öz evlat tayfasý ve bunlarýn kürekçileri, Trabzonspor'u elbirliðiyle bitirdiler. Þu kulübün içinde, bir tek Trabzon'lu oyuncu, yönetici, malzemeci, masör görmek istemiyorum. Hatta bu kulübü Trabzon'da görmek istemiyorum. Canýma tak etti artýk...
    Son satýr hariç hepsine katýlýyorum.. öz evlatçýlar bu kulübü bitirdi. Trabzonlu oyuncular sadece para yer, keyfine bakar. sokakta artislik yapar, ben Trabzonspor'da oynuyorum diye..

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

haftalardýr TS yi izlemiyorum ve kafam çok rahat. geçen hafta son 15-20 dk yý izlemiþtim onuda can sýkýntýsýna izledim, yapacak baþka birþey yoktu...

TS yi hayatýmdan çýkardým diyemem bu imkansýz ama futbolla tamamen baðýmý kopardým, açýp tek maç izlemiyorum, izlemeyeceðim.

þu kulübe vizyonu büyük olan bir baþkan ve aklý baþýnda bir yönetim gelinceye kadar, yeni bir yapýlanma olana kadar, güçlü bir kadro kurulana kadar ben yokum. 2010-2011 i gördü bu gözler, isteyince oluyor demek. gerisi teferruat ! gerçi hak ettiðimiz kupamýza kavuþana kadar bizi sittin sene bu ligde þampiyon yapmazlar o ayrý mevzu...
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

forvetimiz de yok galiba

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Efsane-1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda
    Yaþ
    30

Standart Re: STSL 28.Hafta | Trabzonspor - Gençlerbirliði | 7 Nisan Pazartesi | 20:00

Alýntý Sacit Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son satýr hariç hepsine katýlýyorum.. öz evlatçýlar bu kulübü bitirdi. Trabzonlu oyuncular sadece para yer, keyfine bakar. sokakta artislik yapar, ben Trabzonspor'da oynuyorum diye..
    Trabzonlu oyuncular sadece para yer keyfine bakar bolumune kismen katilmiyorum. Ornek Mustafa ve ozelikle Ozer gibi oynasinlar canimi yesinler.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Henrique nin küçüklüðünü bulduk

2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugün Galatasaray yenilir, biz de yarýn kazanýrsak üçüncülük þansýmýz bile var. Son hafta içerde Galatasaray ile oynayacaðýz. Zor da olsa biraz toparlanmak lazým...

Doðan Keskin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Yaþ
    34

Þifo ya ayar olduðum kadar fenere olmuyorum... atýn þunlara 4-5 tane..
    Trabzonspor, tutkum.​

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

Standart STSL 28.Hafta | Trabzonspor - Gençlerbirliði | 7 Nisan Pazartesi | 20:00

Arkadaþ bizim futbolcular da suç yok çünkü organize adýna hiçbirþeyimiz yok. Yasin bugün Elazýðspor maçýnda 1 gol 1 de asist yapmýþ. Her hafta skora katkýsý var. Bizde de kadroya zor giriyordu artý pek bir katkýsý yoktu. Demek ki sorun sistemde. Sistemimiz olmadýðý için de Lig'te top oynayamayan ender takýmlardan biriyiz. Diðer takýmlarýn maçlarý insanýn gözüne 10 kat daha hoþ geliyor.

EROS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bugün Galatasaray yenilir, biz de yarýn kazanýrsak üçüncülük þansýmýz bile var. Son hafta içerde Galatasaray ile oynayacaðýz. Zor da olsa biraz toparlanmak lazým...

ah basiretsiz yönetim ah...
    devre arasý bir forvet alýp üstüne bir de alýnacak bjk galibiyetiyle takýmý ve þehri havaya sokabilirlerdi. evimizdeki akhisar, kpaþa maçlarýný alsaydýk zaten 2.liði(20milyon euroyu) kovalýyor olacaktýk.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Alýntý EROS87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ah basiretsiz yönetim ah...
    devre arasý bir forvet alýp üstüne bir de alýnacak bjk galibiyetiyle takýmý ve þehri havaya sokabilirlerdi. evimizdeki akhisar, kpaþa maçlarýný alsaydýk zaten 2.liði(20milyon euroyu) kovalýyor olacaktýk.
    ah keske olsaydi bizim yönetim nasil takimi sabote ederim diye calisiyor yapancilara özel izinler alir takimda disiplin koskoca bir 0 bunu iho cok iyi beceriyor. Zokora dügünü lig sonu yaptirabilinirdi yapti ozaman hic bir oyuncuya izin verilmemeliydi gerci giden 2 oyuncu buda hocanin izniyle degil iho zayesinde sanki bu giden 2 oyuncu lig basindan beri süper oynuyor devre arasida gec geldilerdi. Transferden önce ilk yapilacak bu sahte kabadayidan kurtulmak yoksa 1 sene daha bosa gidecek

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Standart Ynt: STSL 28.Hafta | Trabzonspor - Gençlerbirliði | 7 Nisan Pazartesi | 20:00

Rakiplerimiz yine puan kaybetti. Kazanýrsak dördüncüyüz
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Turan AKYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    49

Alýntý fyýldýrým Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþ bizim futbolcular da suç yok çünkü organize adýna hiçbirþeyimiz yok. Yasin bugün Elazýðspor maçýnda 1 gol 1 de asist yapmýþ. Her hafta skora katkýsý var. Bizde de kadroya zor giriyordu artý pek bir katkýsý yoktu. Demek ki sorun sistemde. Sistemimiz olmadýðý için de Lig'te top oynayamayan ender takýmlardan biriyiz. Diðer takýmlarýn maçlarý insanýn gözüne 10 kat daha hoþ geliyor.
    ve biz bu adamý kovarcasýna takýmdan yolladýk...kenarda oturacak doðru dürüst adamýmýz yok bizim taraftar yasine laf ediyor...kaldýk mý þimdi cankolara bilmem henrilere...ben her zaman derim sahada henri gibi janko gibi adrian gibi yabancý olacaðýna yasin gibi adamlar olsun ve isterlerse elli tane hata yapsýnlar...elimizdeki türk futbolcu kalitesini arttýrmalýyýz...þimdi lig tv sitesinden kayseri erciyes elazýð maçýna baktým erciyes maaþallah bir ilk golü atmýþ..o ne paslaþma öyle...2 kayseri ekibide gayet iyi oynuyorlar ama þansýzlýk sonucu aþaðýdalar...bizim takýmý izliyom 2 senedir doðru dürüst oyun yok oh be sahada takým varmýþ diyebileceðim bir maçý yok...biraz 2 hafta evvelki sivas maçý o da biraz iþte...
    Konu Turan AKYILDIZ tarafýndan (06.04.2014 Saat 18:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    t.akyildiz

Ercan DEMÝRCÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ben dördüncü olamayýz derken böyle yorumlar görmek

yatmaztara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Dördüncülük hayali kurmayýn beyler. bu takým 50 puan yapamaz.
    Baþýboþ sokak itleri toplanýyor...

angraf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

yenmekten baþka þansýmýz yok. Esk ve erciyes maçlarýda hayati.

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Çalýþtýðým hastane Gençlerin sponsoru Metin Diyadin le Sifoyla konuþma fýrsatý buldum emin olun Sifo adam en azýndan M.Diyadin e kýyasla adama ne dediysem kýzma oburude bir hemþerilerini çok gördü. Adam saha da hýrslý ama dýþarda çok saygýlý oturdu bizle futbol taktik bile konuþtu
    Konu Tayfun Aydýn tarafýndan (06.04.2014 Saat 21:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

ccd6167 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Valla liverpoolu izliyorum romayý izliyorum dormundu izliyorum kafam rahat en azýndan

Vizyonsuz misyonsuz yönetimler olduðu sürece hep günü kurtarmaya devam ederiz

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

nasýl kazanacaðýz acaba_?

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Nereden
    Almanya

eski hocamiz Kafkasin karabügünün puani 42 ve mac fazlasiyla bizden üstteler. düsünüyorum da sadece trabzonsorun formasinin ligde 34 macin sonunda bir 20 puani var üzerine hocanin etkisini oyuncularin etkisini koyuyuorum ve tolunay hocanin yapmak isteyip yapmadiklari düsünüyorum ve suanda tolunay hocayla 10 puan daha fazlamizin olacagini ve sampiyonluga oynayabilecegimizi düsünüyorum biz bu baskani secmekle ne büyük bir pok yedik hala anlayabilmis degilim.

Ve tolunay hoca bize malouda gibi oyuculari adirmaz ve elimizdekilerin de gitmesini saglardi ki tolunay hoca gen oyuncu pörtföyü olan yabanci futbolculari izleyen genc ve dinamik bir hocaydi.

ben anlamiyorum bütün bu olanlari.
    Simdi de baskanin stadyum markasini satacagini böylece gelecek yil transfer yapacagini duyuyoruz etrafta.

Bu takimin suanki en önemli önceligi stadyumdur. stadyum bitene kadar vites düsürmek ve oyuncu bulmak zamanidir.
    trabzonsporun bisa harcayacak zaani ve parasi yoktur.

yazik yahu.
    bu forumdan da anlasilacagi üzere taraftar takima küsmüstür sehir takimin baskani gibi akp kili olmustur ve bahsettigi sampiyonlukta gelecekse bile onun gayretleriyle degil de kendiliginen gelecektir.
    Bunun en bariz kaniti da baskanin secilir secilmez yolladigi hukuk kurulu üyelerine bir kac önce yeniden is vermesidir.

Kulübn yönetim kurulunda sil üye kalmayacak neredeyse varolanlar da baskana muhalif . ben bir sey anamiyorum artik.

Karsi durusun sembolu trabzon iktidarin,devletin yalakasi yapilmstir.

Muhteva - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    35

Tolunay Kafkas Karabüðü uçuþa geçirdi bizim basiretsiz yönetim adamý damdan düþer gibi yollamasaydý kimbilir belkide 10 puan fazlamýz olacaktý..

orti - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

1-Nadirde olsa bazý maçlarý rahat kazanýyoruz onlardan biri olucak bence
    2-mehmet özdileðin yumruk þow yaptýðýný görmek istemiyorum, onur gol yeme aman
    3-bu maçý alýp 42 yapmalýyýz çünkü þikeci eskiþehir maçýnda onlarý saf dýþý býrakabiliriz
    4-avrupa yolunda sivas kesinlikle rakib deðil onu eledim
    5-trabzonspor, kasýmpaþa ve karabük 3 takým yarýþýp ikisi avrupaya kalýr.
    6-þikebahçenin avrupada olmadýðý sezon bizde katýlamassak ne anladýk?

TSemih61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Takým ne hale geldi yahu. Her þeyiyle sýradan bir kulüp olduk.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

4. olmak için bu maçý almalýyýz

Karabük gidecek yoksa UEFA'ya
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

gencler cok formda bence yenýlebýlýrýz

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)