Sayfa 24 Toplam 25 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24 25 SonuncuSonuncu
Toplam 607 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 0 - 0 Kasýmpaþa | STSL 26.Hafta | Maç Sonucu

yatara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Berat Akçay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çocuðu olduðu için izinliydi, aradýk bugün
    sanki cocugu henriquemi dogurdu da dogum izini kulaniyor, diyelim izin verdin gitsin pazar gece dönsün carsamba aksam

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

takimin golcusu janko 10 numarasi adrian..sonuc gayet dogal hatta iyi bile sayilabilir.bu yoklukta henriqe'ye dogum izni veren
    muhtesem beyinleri de kutlamak gerekiyor.allah kimseyi yoklukla sinamasin, takim henriqe'yi aradi otesi yok artik.

Trabzonspor Kongre Üyesi

AhmetG. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bugün henriqeyi aradýk resmen taþ yaðacak
    Sol’un ihanet derecesine varan davranýþlarý karþýsýnda, Sað ile olan kavgamýzý erteledik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Taner Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

son dakikalarda kullanýlan iki duran topta hücuma katýlan oyuncularýmýzýn cezasahasý çizgisinin 10 metre dýþýnda kümelenmesini bana biri açýklayabilir mi?
    Ben Kuzeyin Oðlu, sen Bizans Torunu! Ben Asaletin Rengi, Sen Entrikanýn Baþkenti! Ben TRABZONUM, BÝZ TRABZONSPORUZ!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Hami bu iþi baþarabileceðini göstermiþtir. Onun içindeki Trabzonspor aþký, baþarma isteði bunu gösteriyor. Kariyerindeki baþarýlarýn ona saðladýðý saygýyý takýma yansýtmasý en büyük avantajý. Sadece ona güven ve aldýðý her karara uyulmasý gerekiyor. Hepimiz Ýstanbul takýmlarýnýn baþýndaki kariyerli yabancý hocalarýn ne saçmalýklar yaptýklarýný görüyoruz. Son örnek Manchini. Takým sahada sürünüyor adam ayaklarýný uzatmýþ keyif yapýyor. Renktaþlar hami dün gece kaçan gollerde nerdeyse aðlayacaktý. Gelin hep beraber Trabzonspor tarihinin gol kralýna destek olalým...
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

Rýza ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    51

Alýntý Taner Gündoðdu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    son dakikalarda kullanýlan iki duran topta hücuma katýlan oyuncularýmýzýn cezasahasý çizgisinin 10 metre dýþýnda kümelenmesini bana biri açýklayabilir mi?
    konken partisi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Bakýn Soner Trabzonspor takýmýnda asla banko oyuncu olamaz. Soner kusura bakmasýn ama kýz futbol takýmý oyuncusu gibi geliyor bana. Bu arada Janko deðil de sahaya Þahin ile çýksaydýk 30 dakikada maç 3-0 olmuþtu. Ama bunu bilemeyiz o zaman da hepimiz Hami'yi yerden yere vururduk. Janko varken Þahin oynatýlýr mý diye... Ýþte bu örneklerden mukabil saha tertibini biraz Hami'ye býraksak bence gelecek daha aydýnlýk olacak....

kncyalcin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Yaþ
    44

Dünkü maçta sadece iyi bir santraforumuz olsa maçý kopartmýþtýk. Buna benzer en az 3-4 maç var. Bu takýmýn yerli sorunundan önce yabancý sorununu çözmesi gerekiyor.
    Janko, Henrique
    Adrian,Malouda
    Colman, Zokora
    Bamba 7 tane yabancýmýz sene sonunda bir þekilde mutlaka gönderilmeli.
    Þu saydýðým oyuncularýn yerine iyi birer oyuncu kadromuz olsa bugün baþka þeyler konuþuyor olurduk. Bize önce iyi bir kadro dizayn edecek yönetim ve hoca gerekiyor. Ya da yapýlanma..
    Takýmýn hala bir stopere, solbeke, ortasaha oyuncusuna, sað kanada ve forvetlere ihtiyacý var.
    Takýmda oynayabilecek yabancý oyuncumuz Boss ve ehh iþte Alexandru. Yerli kalitesi zaten düþük. Bu seneyi iyi oyuncular katarak geçiremezsek sonumuz yine hüsran olacak.
    Yerli transfer listesi:
    Saðbek: þener/cenk ahmet, cavanda
    solbek: ishak doðan/aaron cresswell
    ortasaha: tolgay arslan,tolga ciðerci/saleh gomaa
    sað kanat: james forrest, yeni n'gbakoto/serdar gürler
    santrafor: diafra sakho, asamoah gyan
    forvet arkasý: marco fabian gibi komple bir takým oluþturmak lazým.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Borce sakat olduðu için oynamamýþ. Zeki bu takýmýn oyuncusu hepiniz artýk kabullenin. Sezon sonu Hami kalýrsa onu da yeterli görürse takýmda tutar. Kimin oyuna girip çýktýðý bu kadar aðýr eleþtirilmez bence. Soner olayý çok büyütülüyor onu da anlamýyorum. soner ne oynadý da hepiniz hayran kaldýnýz. Bende bu takýmýn her maçýný izliyorum. Ama Sonerde bir gelecek göremiyorum. Teknik bir oyuncu ama büyük takým oyuncusu deðil maalesef....

Nereden
    Trabzon

Zorunlu sebeblerden dolayý kadro deðiþimi direncimizi biraz düþürsede maçý kazanma olasýlýðýmýz k.paþadan daha fazlaydý fakat son hareketlerdeki bencillik ve beceri eksikleri buna engel oldu.

Ýki takýmýn onbirlerinin fiziksel dirençlerin düþük olmasý nedeniyle orta sahalar çok kolay geçildi bu da bol pozisyon ortaya çýkardý ama iki takýmda golü bulamayýnca, ikinci yarýda hem motivasyon hemde fiziksel düþüþ,düþük tempoda pozisyonsuz bir süreci beraberinde getirdi.

Maçýn iyisi olarak Olcaný hayal kýrýklýðý olarak da jankoyu gösterebiliriz.Janko geldiðinden beri belkide kendi stiline en uygun pozisyonlarý bulsada geçmiþten gelen pas tutmanýn tutukluðunu yaþadý.

Maçta iyi yaptýðýmýz þey olarak kanatlarý kullanma isteði gösterebiliriz.Bireysel hatalar önceki maçlara oranla daha azdý ve gol yemedik ama bu durum yanýltýcý olabilir k.paþanýnda düþüþte olduðu, motivasyon sorunu çektiði bir gerçek o yüzden bu maçta gol yemememiz yanýltýcý olabilir.

Mutlaka takým direncini daha yukarýlara çýkartmalýyýz,ikili mücadelelerde daha güçlü olmalýyýz.90 dakika olmasada zaman zaman oyun içinde sert,istekli pres yapabilmeliyiz, yorulduðumuz dakikalarda ise ayaða etkili pas yaparak oyun içinde aktif dinlenerek topun kontrolünün bizde kalmasýný saðlamalýyýz.

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Jankoyu bu takýma getirende oynatanda Trabzonspora hainlik yapýyor.

Janko zaten direk gibi. Ama oraya aðaç dikseydik o pozisyonlar gol olmuþtu.

Adam resmen Trabzonspora hainlik yaptý. Bu adamýn yerine Hami bu ilerlemiþ yaþýyla sahaya çýksaydý biz galip gelmiþtik.

grigandalf1967 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Yaþ
    47

Janko bamba adrian henriko maluda zokora ve Colman sezon sonu gönderilip 3 tane kaliteli yabancý alýnýrsa takým düzelir...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Macin ilk 20-25 dakikasi haric sahada rezil,bitik ve yine ruhsuz bir takimimiz vardi.

Yukarda bi arkadasin dedigi gibi futbolcular sanki futbola tepki icin dogmuslar gibi bu kadar ruhsuz ve bitik bir takim olunmaz.

1-2 kisi haric adamlar futboldan zevk almiyor sanki zorla sahaya cikarilmislar gibi.

Ben 2 bin euro aldigim isimde zevkle calisiyorum janko efendi 1.5 milyon aldigi kulüpte sanki zoraki oynuyor.

Bunu da gectik cogu futbolcumuzda yetenek bile yok ayakta duracak halleri yok.

Yusuf icin iyi dedik adamin dengesizlikleriyle kitap yazilir.

Altyapi dedik zeki yavru sakiz cignemeleriyle öne cikiyor futboluyla degil.

Bu ruhsuz,yeteneksiz futbolculardan kurtulmadigimiz sürece basarisizliga mahkumuz.

Tabiiki önce yönetim gidecek,daha sonra da cöpleri.

Alman ve avrupa futbolunu izledikten sonra bizimkilerin profesyonel futbolcu olduguna inanmiyorum.

Bizim oyuncular profesyonel sahtekar olmus taraftari kandirmayi cok iyi biliyor.

Suc onlarda degil para verip onlari izleyende yani bizde.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Janko bir daha milli takým kampýndan bu tarafa "Beni de oynatýn yeeaaa!" diye aðlamasýn. Geçsin o iþleri...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Bu hafta maclarda gol olmayacak herhalde,3.cü macinda ikinci yarisi golsüz devam ediyor.

Bu hafta oyuncular gol atmamak icin birbirleriyle anlasmis olmasin?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Elazýð

Standart Trabzonspor 0-0 Kasýmpaþa | STSL 26.Hafta | Maç Sonucu

Eskiþehir beraber kaldý, Bursaspor yenik durumda. Bizim maçta 6 puanlýk maçtý.

Ah Janko Ahhhh

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

alex ve bosingwa hariç tüm yabancýlar gerekirse kadro dýþý býrakýlmalý.. eðer emre güral iyileþmediyse henriqe de mecburiyetten oynatýlabilir..
    Attan inip eþeðe bindik!

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

adrian salosu o golü kaçýrýnca iki elimi de açýp bildiðim bütün beddualarý yaptým akþam.. hala evine ateþler düþmedi mi
    Attan inip eþeðe bindik!

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Adrian baþta olmak üzere bu çöpleri bu takýma getirenler Trabzonspor'a en büyük hainliði yapmýþtýr. Þu kaçan gollerin izahý yok.

Timur Mikhail - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Çok kek maçlarý kazanamýyoruz piþman olacaðýmýz iþler yapýyoruz.
    Lakin 2 sezondur neden böyle kötüyüz bu maçla gün yüzüne iyice çýktý.
    Ruhsuz, hareketsiz, beceriksiz ve amaçsýz futbolcular.
    Sivas kadrosu mümkün olduðunca oynamalý.
    En can alýcý þekilde anladýðým ise henri þuan forvetler içindeen ideal adam. Dün gözüm onu aradý valla duygulandým. Ha emre bambaþka ama iyi bir forvet kesinlikle lazým kesin kesin...
    Üzülme evlat, kaybettim sandýklarýn, kurtulduklarýndýr belki.
    Бургундия синий
    61

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    28

al iþte fenerbahçede sampiyon oldu bizi hala avrupaya giderebilirmiyiz iho gidermi adam gibi teknik hoca gelirmi adam gibi yönetim gelirmi adam gibi taraftar gelirmi ve en önemlisi adam gibi futbolcu gelirmi ona bakalým böyle devam etmeye devam ederse trabzonda gizli gizli istanbul takýmlarý tutmaya baþlayan gençler çýkacak..
    gençler baþarýya bakar sað sola tehdit mafya namus kupa þeref 2011 þampiyonuz diyene bakmaz býrakýn kendi kendimizi kandýrýyoruz bizden ...(halt) olmaz
    böyle adalete böyle futbola lanet olsun...
    Konu mustafa0661 tarafýndan (22.03.2014 Saat 21:08 ) deðiþtirilmiþtir.

Çaðatay_ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Sivasspor maçýnýn iyi oyuncularýndan Henrique, Bourceanu ve Özer'in 3'ünün birden olmadýðý bir maçtan bahsediyoruz. O maçtaki kadro bizim ideal 11'imizdi.

Bu kadar pozisyona girmiþ olmamýza bakarak þunu söyleyebilirim ki, bu üçlüden sadece Henrique olsa bile bu maçý büyük ihtimalle kazanmýþtýk.

Tamam süper bir kadromuz yok, ama berbat da deðil. Ve bu kadrodan bir 11 kuracak olsam bu maçta sahada olmayan bu 3 oyuncu kesinlikle bu 11'e dahil olurdu.

Gs, fb, Bjk gibi takýmlarda 1 oyuncu olmayýnca "vaaay bak xyz eksik bunlarýn iþi zor" gibi yorumlar yapýlýrken, Trabzonspor'un belki en formda 5 oyuncusundan 3'ü sahada yokken bu kadar pozisyona girip galibiyeti kaçýran taraf olmamýza raðmen takýmý iflas etmiþ gibi konuþuyoruz.

Takým þuan o kadar da kötü durumda deðil, ofansif anlamda toparlandýk. Defanstaki saçma pozisyon hatalarýný daha az yapmamýz gerekiyor. En azýndan bu sezonu öyle ya da böyle iyi þekilde bitirip Avrupa'da kesin yer bulmalýyýz.

Bu durum takýmýmýzýn toparlanmasý için en önemli etkendir.
    "Büyüklük haksýzca kazanýlaný hak görmek deðil, haksýzlýklara raðmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Geldiði günden beri, Adrian adýndaki þaklaban halý saha topçusu için ''gözümüze inen perdedir, ipiyle kuyuya inilmez'' dedik... Bu maçla ilgili söyleyeceðim tek þey þu; Adrian, senden nefret ediyorum. Hayatýmda bu formayý giymiþ kimseden nefret etmediðim kadar. Defol git!!!!

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Bitsin artýk bu sezon artýk dayanacak halimiz kalmadý
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

janko mu kim o direk mi nedir kardeþim bu

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)