Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 106 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: PTT 1. Lig 30. Hafta | 1461 Trabzon 3 - 4 Þanlýurfaspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

bide bu borayý 24 kere milli takým alt yaþ kategorilerinde oynatmýþlar derken beceriksiz zencimiz gol attý
    Trabzonsporu sevdim , seveceðim . Ama bunun sonunda ýzdýraplar varmýþ , felaketler varmýþ, hatta karþýlaþýlacak türlü kahpelikler doluymuþ. Hepsi kabülüm Trabzonspor var olsun !

Bilal Karadeniz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bordox Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Nasýl çer çöp?Sercan,Eren,Karmil'den alýnan parayla 1461'e yapýlan yatýrýmý geriye döndürdü.6 ay zaman verdiðin adamýn baþýnda kýlýcý eksik tutmadýn,Avrupa kupaslarýndaki sonuçlara ve lig ikinicisi ile 6 puan fark varken de kovuldu.

Sonra da suçlu oldu.Ne ara bu kadar acýmasýz ve insafsýz bir hale dönüþtük ben anlamýyorum.
    Sen veya herhangi taraftarýmýz bu sene oynanan hangi maçdan zevk aldý bak galibiyet demiyorum oynanan futbol diyorum.sýrf bu kötü futbol yüzünden trabzon þehrini futboldan soðuttular avrupa kupasý ve fener maçlarý hariç maçlara taraftar gelmiyordu.

Sefaenes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

kalesinde Borayi oynatan takim varsin düssün korkarim bu kaleci bozuntusunu Iho Trabzonspora alir seneye
    Borayi oynatan hangi Hoca olursa olsun Hoca degildir isterse ilk maci olsun

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý bilal_692 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ya býrak anasýný satýyým lig ikincisi ile 6 puan fark varmýþ ulan akhisar'dan 4 yedik 4 utanýr insan çýkmýþ hedefimiz 6. olmak diyor ne zamandýr trabzonun hedefi 6.lýk olmuþdur býrakýn bu iþleri 2.ligde baþarýlý oldu diye her hoca'yý trabzon'un baþýna getirirsen bu takým 2 seneye küme düþer.sanarsýn avrupa'da en kral takýmlara karþý maç yaptýn en ciddi rakibin lazio'du onuda köy takýmý ludogorets razgard bile yendi.
    Abi takmýþsýnýz 2.lig Hocasý olunca ne oluyor anlamýyorum.Maluda'nýn poposunu kaldýrdýnýz böyle adamý küçümsyerek,ayýptýr be?Ýnsan Mustafa Hoca'nýn emeðine bakar?Neler yapmýþ?Hangi süreçlerden bugünlere gelmiþ.
    1461'i hangi seviyede almýþ,nerede býrakmýþ.Akhisar'dan 4 yediði maçta takýmda bir tene nokta santrofor olsa ki yalancý baþkan söz verip almadý,o maç öyle de bitmezdi.
    Ama bazýlarý için imaj çok önemli,eðitime,kiþisel geliþime,mesleki yeterlilik için çabalamaya deðil,adamýn üst baþýna takýyorlar,cebindeki telefona takýyorlar.
    Garip.
    Konu bordox tarafýndan (16.03.2014 Saat 15:09 ) deðiþtirilmiþtir.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sezona maddi anlamda kücülüp yerli futbolcularini takima kazandirma hedefiyle basliyorsun, hocana transfer kaynagi yaratmiyorsun. Adam gidip tam bu senin planmana uygun, iki sene yetistirmekle ugrastigi adamlari gidip aliyor, sen birden Bakanin colugunun cocugunun lafina uyarak ici gecmis yildizlara, yarim sezon parlamis veletlere Milyonlar döküyorsun.

Elinde Giray ve Bamba varken tonlarca para harcayip getirttigin Aykutu oynatma zorunlulugu getiriyorsun. Hoca forvet, sol bek, orta saha derken gittin sirf bosta diye yillarin sol kanadi Maloudayi getirdin elinde Olcan olmasina ragmen. Ayni sekilde onuda oynatma zorunlulugu getirdin tonlarca para harciyorsun diye. Malouda, Olcan, Aykut, Bamba, Giray gibi isimleri oynatma zorunlulugu getirirsen nah yer acabilir hocan o futbolculara.

Ne demek ihoyu konusmaya gerek yok? Yilanin basi o.
    yahu kardeþim anlamýyormusun sen hocaysan tepkini koyucaksýn istemiyorum diyiceksin benim istediðim oyuncularý alýn diyiceksin ama sen kalkýp yönetime transfer listesi bile veremessen yönetimde menajerlerin aklýna uyup getirir anlýyormusun.hristiyan kitaplarýný incelemekle uðraþmayýp yönetime adam akýllý transfer listesi verseydi her þey onun için daha iyi olurdu.
    Konu Bilal Karadeniz tarafýndan (16.03.2014 Saat 15:11 ) deðiþtirilmiþtir.

gece_bekcisi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Benim bildiðim Sistematik takýmlarda oynamayan futbolcuyu baþka takýmlara gönderirsin ki hazýr olsun paslanmasýn. Yusuf daha deðil hiç bir 1461 futbolcularýndan verim alamadýk. Ama hala kadrodalar
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

gece_bekcisi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

Güzel bir haber Tavþanlý Linyitspor 1 - 1 Kahramanmaraþspor
    yasamak sakaya gelmez büyük bir ciddiyetle yasayacaksin bir sincap gibi mesela,yani yasamin ötesinde disinda hiç bir sey beklemden yani tek isin gücün yasamak olacak....
    ölümüne ....BORDOMAVI...

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

bora daha ne yapsýn !!! canlanýn diyor arkadaþlarýna...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

spiker de sasirdi Bora uzerine gelen topu kurtardi

Timur Mikhail - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

Spikere bak o da bizim gibi, ve top aðlara gitmedi dedi
    Üzülme evlat, kaybettim sandýklarýn, kurtulduklarýndýr belki.
    Бургундия синий
    61

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bora sanki kaleci sakatlanmýþ topçulardan birine sen kaleye geç demiþler gibi Kalecilikle alakasý yok adamýn Jebrin neden hiç oynamýyor sakat falan mý ? Batuhan ?
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Kocaeli

5 gol diyo analamdim bu isten....mac skor kac kac
    ''Suç yokken suçlu arayanlar suç varken suçluyu bulamýyor'' Þenol Güneþ

eski nick:Emres61

Nereden
    Ýstanbul

Sen veya herhangi taraftarýmýz bu sene oynanan hangi maçdan zevk aldý bak galibiyet demiyorum oynanan futbol diyorum.sýrf bu kötü futbol yüzünden trabzon þehrini futboldan soðuttular avrupa kupasý ve fener maçlarý hariç maçlara taraftar gelmiyordu.
    Zevk almak için futbol izlemiyorum,ben önceliðimi açýk söyleyeyim buna göre ayarlamýyorum,ben istikrarlý ve planlý bir þekilde yapýlan hamlelerden zevk alýyorum.Ýnsanlara fikirlerini ve birikimlerini ortaya koyacaklarý alanlarý açýlmasýný ve bunun için de sabýrlý olunmasýný gerektiðini biliyorum.
    Bir taraftar olarak en büyük hayalim de 11 alt yapýdan gelmiþ,bu takýmý özümsemiþ bir futbol takýmý.Bu kesinlikle dar düþünmek deðil,bu elindeki potansiyeli hayata geçirmek.

Nereden
    Ýstanbul

Abi takmýþsýnýz 2.lig Hocasý olunca ne oluyor anlamýyorum.Maluda'nýn poposunu kaldýrdýnýz böyle adamý küçümsyerek,ayýptýr be?Ýnsan Mustafa Hoca'nýn emeðine bakar?Neler yapmýþ?Hangi süreçlerden bugünlere gelmiþ.
    1461'i hangi seviyede almýþ,nerede býrakmýþ.Akhisar'dan 4 yediði maçta takýmda bir tene nokta santrofor olsa ki yalancý baþkan söz verip almadý,o maç öyle de bitmezdi.
    Ama bazýlarý için imaj çok önemli,eðitime,kiþisel geliþime,mesleki yeterlilik için çabalamaya deðil,adamýn üst baþýna takýyorlar,cebindeki telefona takýyorlar.
    Garip.
    kardeþim henrique bidonu 12 maçtýr gol atamýyor.sen kalkmýþ hala onda ýsrar ediyorsun sen böyle yaparsan futbolcunun afedersin götünü kaldýrýrsýn emre güral'ýn ne eksiði var.henrique'den paþa paþa da oynadýðý maçlarýn çoðunda golünüde attý ama yok emre kompakt futbola uygun deðil.neyse kardeþim mra için sizinle tartýþmayacaðým sana karþý yanlýþ bi sözde ettiysem kusura kalma.

Nereden
    Ýstanbul

Zevk almak için futbol izlemiyorum,ben önceliðimi açýk söyleyeyim buna göre ayarlamýyorum,ben istikrarlý ve planlý bir þekilde yapýlan hamlelerden zevk alýyorum.Ýnsanlara fikirlerini ve birikimlerini ortaya koyacaklarý alanlarý açýlmasýný ve bunun için de sabýrlý olunmasýný gerektiðini biliyorum.
    Bir taraftar olarak en büyük hayalim de 11 alt yapýdan gelmiþ,bu takýmý özümsemiþ bir futbol takýmý.Bu kesinlikle dar düþünmek deðil,bu elindeki potansiyeli hayata geçirmek.
    daha fazla tartýþmayalým kardeþim diyorum ama hangi planlý ve istikrarlý futboldan bahsediyorsun 3-0 yeniliyorsun forvet çýkartýp orta saha oyuna alýyorsun sen bunu yaparsan kimse sana sabýr göstermez.bak hami'ye taraftara oynuyor kayseri maçý ve juve ilk maçýnda oynattýðý futbolla'da taaa hollanda'lara gidip ders görmeye'de gerek duyulmadýðýný gösterdi.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    52

Kalesinde Bora gibi takim yenilmiye mahkumdur bunun gib iKazmalar nedense sakatlanmiyor lanet olsun
    Iho Allah seni bildigi gibi yapsin kene gibi yapisti Trabzonsporun 2 takimini sabote ettin

Nereden
    Ýstanbul

daha fazla tartýþmayalým kardeþim diyorum ama hangi planlý ve istikrarlý futboldan bahsediyorsun 3-0 yeniliyorsun forvet çýkartýp orta saha oyuna alýyorsun sen bunu yaparsan kimse sana sabýr göstermez.bak hami'ye taraftara oynuyor kayseri maçý ve juve ilk maçýnda oynattýðý futbolla'da taaa hollanda'lara gidip ders görmeye'de gerek duyulmadýðýný gösterdi.
    Tartýþma olsun,karþýlýklý saygý olduktan sonra her türlü tartýþma olsun,bu þekilde doðrulara ulaþýlýr.Sonuçta Pazar gününü Trabzonspor'un pilot takýmý maçýný izlemeye ayýran kiþi en az benim kadar Trabzonspor'u düþünen insan.Ben buradaki herkese o gözle baktým.

Planlý programlý bir þeyler olmasý için insanlara zaman vereceksin,onu destekleyeceksin,2.lig Hocasý diye küçümsemeyeceksin,hele ki bir TV programýnda yorumculuk yaparken yardýmcýsý olduðu adam sayesinde koltuða gelen,Milli Takým Hocalýðý yaptýðý halde mesleki diplomasýný almamýþ bir insanýn taraftara þirin gözükmek için -ayný þeyi baþkan denilen þahýs kupa söylemi ile yaptý-saçma sapan futbolunu ölçü yapmayacaksýn.

Mustafa Hoca'nýn bir futbol anlayýiý vardý ama ona uygun ne futbolcu kadrosu ne de onun ne istediðini anlayabilen bir baþkaný vardý,olsa Maluda gibi sorumsuz ve takým disiplini olmayan adamlarý getirmezdi.Getirdi onu 11'in deðiþmezi yapmazdý.Mustafa Hoca'nýn en büyük þanssýzlýðý hayatýnýn en deðerli teklifini,çok yanlýþ bir kiþiden almýþ olmasýdýr.

Ýçim yanýyor yemin ediyorum.Böyle bir adamý harcadýk,bu iþi para için yapan her hangi bir profoyosyonel Hoca gibi.

Cangele - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Adamin biri sonuclar önemli degil yeterki gelisim olsun demis.

savsat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

yaw kimsenin dikkatini çekmedi mi , barýþ memiþ, halý sahada kapris yapan topçular gibi oynuyor. her topu , her serbest vuruþu,penaltýyý kafasýna göre kullanýyor. pas atacaðý yerde atmýyor,illa sýfýra kadar çalýmla gitmek istiyor,galiba yattaradan kaptý bu huyu. bence barýþ memiþ,takým oyunu önünde büyük bir engel olarak görünüyor...

serdar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    41

Gol lan... Henri lan Sivasa söyle bi 6-7 atsak manyak olur

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Ya þu takýmý küme düþürecekler göz göre göre...

Arkadaþ Trabzonspor'a alýp oynatmadýðýnýz oyuncularý burada býraksanýz da kendilerini hazýr tutsaydý çocuklar...

Böyle iþ olmaz ki...

Aldýnýz yukarý, bu takýmý küme düþürüyorsunuz.

Ýþ mi bu þimdi...

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Standart Ynt: PTT 1. Lig 30. Hafta | 1461 Trabzon 3 - 4 Þanlýurfaspor | Maç Sonucu

Barýþ Memiþ bu sene yanlýþ hatýrlamýyorsam 3. kez penaltý kaçýrdý. Bu inat niye?
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ya þu takýmý küme düþürecekler göz göre göre...

Arkadaþ Trabzonspor'a alýp oynatmadýðýnýz oyuncularý burada býraksanýz da kendilerini hazýr tutsaydý çocuklar...

Böyle iþ olmaz ki...

Aldýnýz yukarý, bu takýmý küme düþürüyorsunuz.

Ýþ mi bu þimdi...
    Aynen bu cöküsün sorumlusu iho ve mra dir gökhan alsan ve mustafa akbasi takimda biraksaydilar bu hale gelinmezdi.

Solbek almayip mustafa akbasi bu takima alan zihniyeti siddetle kiniyorum.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

bora oynayýp 4 gol yiyeceðine kubilay oynasýn 5 gol yesin daha iyiydir..
    Attan inip eþeðe bindik!

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

18. siraya düsmüsüz bu Yönetim her yeri kuruttu malesef.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)