Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 64 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yürü be Konya (fenerium'a saldýrý)

Rutubet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Standart Yürü be Konya (fenerium'a saldýrý)

Hürriyetin haberi.

Fenerbahçeli futbolcular Tuncay ve Kezman'ýn bugün imza gününe katýlacaðý Konya Fenerium Maðazasý'nýn camlarýna F.Bahçe ve baþkan Aziz Yýldýrým'a yönelik hakaret içeren yazýlar yazýldý.

Konya Fenerbahçeliler Derneði Baþkaný Bülent Kaþdoðan'ýn sahibi olduðu Kazým Karabekir Caddesi'ndeki Konya Fenerium Maðazasý'ný sabah açmaya gelen görevliler, camlarda yeþil sprey boya ile yazýlar gördü.

Görevlilerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri parmak izi çalýþmasý yaptý, güvenlik kamerasýndaki görüntüleri inceledi.

Görüntülerden, sabah 05.35 sularýnda bir kiþinin maðaza önündeki iki güvenlik kamerasýndan kendisini çeken birinin üzerini tiþörtle kapatarak camlara spreyle yazý yazdýðý belirlendi.

Bülent Kaþdoðan, bugün Fenerbahçe kafilesinin saat 14.00'de özel uçakla Konya'ya geleceðini hatýrlattý.
    Kulüp baþkaný Aziz Yýldýrým, futbolcular Tuncay ve Kezman ile takým menajeri Volkan Ballý'nýn saat 16.00'da Fenerium Maðazasý'nda düzenlenen imza gününe katýlacaklarýný belirten Kaþdoðan, “Bu program öncesinde maðazaya yapýlan saldýrýyý üzüntüyle karþýlýyorum. Bir kiþinin yaptýðý bu hareketi kimse Konyaspor'a mal etmeye kalkmasýn. Kendini bilmeyen bir kiþinin davranýþý Konya ve Konyaspor'u baðlamaz” dedi.
    62 den tavsan oluyorda w dan taraftar olmuyormus be....

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Günün eðlencesi; en büyük eðlence fenerbahçe

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Konya'lýlarý tebrik ve takdir ediyorum. Anadolu takýmlarýnýn artýk her alanda daha güçlü olmasý gerekir.Yavaþtan Konya'lýlar baþlamýþlar.

Tansu Onur Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    38

bunda takdir edilecek ne war?? utanmak lazým kýnýyorum

Alýntý esTeban Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Camlara yazý yazmýþlar tahrip falan yok sadece tepki göstermiþ ne var bunda biraz grafiti
    Konu saglam tarafýndan (21.09.2006 Saat 13:20 ) deðiþtirilmiþtir.

Selman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sen dilediðini yapmakta serbestsin arkadaþým.Bende takdir ediyorum.Bu kadar basit.

Sana daha öncede yazmýþtým ama görmemiþsin.Sen bugün kýnarsýn yarýn takdir edersin.Týpki Hüseyin ve Hasan konusunda olduðu gibi.Bende bunu anlamýyorum.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

ezikbahçe heryerde eziK...

ozcan_asanoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

kýnýyorum...geç kaldýklarý için...
    Rüyalarý gerçeklestirmenin en kestirme yolu uyanmaktýr...

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Konyaspor taraftarýný baðlamýyorsa ne diye özür dilemiþ taraftar derneði baþkaný,meþhur oldun þimdi.Bak gazetelere adýn yazýldý.Ezik.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

ozturk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

fener antipatisi konya ya taþýnmýþ demek..

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

Alýntý esTeban Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    takdir takdir hatta teþekkür etmek lazým yapanýn ellerine saðlýk
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

BÜYÜK_TRABZON
    Ziyaretçi

Alýntý zafer6161 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    takdir takdir hatta teþekkür etmek lazým yapanýn ellerine saðlýk
    Aynen Kahrolsun fener yaþasýn Trabzon Kardeþligi

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

konyalýlarýn parasýný fenere akýtan bi maðaza hak ediyo bunu. kimin yerinde boru öttürüyo bunlar. bütün illere örnek olsun...... ah be Trabzonum, çok büyüksün... bunlar bizim orda olur mu hiç?......
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

sheva
    Ziyaretçi

bence de yapýlan pek de matah bir þey deðil! tepki göstermenin yolu bu mudur? takdir ve tebrik eden arkadaþlarý da þiddet ve esefle kýnýyorum.

Oðuuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Yaþ
    39

Alýntý sheva Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence de yapýlan pek de matah bir þey deðil! tepki göstermenin yolu bu mudur? takdir ve tebrik eden arkadaþlarý da þiddet ve esefle kýnýyorum.
    imza jakobieen...
    yok bir sitemim hayatta hersey kýsmet...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41

Yapanlar diðer ezikler yani Galatasaraylý ya da Beþiktaþlýlar deðil, Konyaspor'un taraftar grubu olan Nalçacýlýlar. Kendi memleketlerinde, Ýstanbul takýmlarýnýn ürünülerinin satýldýðý bir maðazadan rahatsýzlýk duymuþlarsa bravo derim ancak.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, þampiyonluk kupasý TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

haberi bende hürriyetten okumuþtum.

Ama biraz abartý haber vermiþler.Sanki birþey olmuþ gibi " fenerýum'a saldýrý" diye baþlýk atmýþlardý.
    Kimse bir yere saldýrmamýþ arkadaþlar.sadece maðazanýn kolanlarýna ve camlarýna Konyaspor ve taraftar grubunun ismi yazýlmýþ o kadar.Camlarýný mý kýrmýþlar,dükkaný ateþe mi vermiþler,çalýþanlarýný mý dövmüþler????

Kýnamaya hiç gerek yok.

Biz trabzonlular þehrimizde fenerýum maðazasý görmek istermiyiz?
    Görürsek ne tepki veriririz?

Bunlara vereceðiniz yanýtlardan sonra , olaya yaklaþmamýz gerektiðini düþünüyorum.

sümela61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

tepkiyi gösterme biçimi son derece ilkel ve çaðdýþý bence... kaldý ki ortada tepki gösterilecek bir durum da yok... nerde kaldý hoþgörü, nerde kaldý saygý?...

þimdi düþünün Konya'da TS Club maðazasýna böyle bir þey yapýlmýþ olsa, nasýl içimiz acýrdý deðil mi?... elbette fenerium maðazasý beni ilgilendirmiyor ama neticede yapýlan iþ çirkin... kötü olan þey kötüdür... yani bize yapýldýðýnda kötü, baþkasýna yapýldýðýnda güzel olmaz... en azýndan ben böyle düþünüyorum...

kaldý ki bize yapýldýðýnda kötü olarak deðerlendirdiðimiz bir davranýþýn aynýsýný biz yaparsak ya da yapanlarý desteklersek onlardan bir farkýmýz kalmaz zannýmca... tek fark üstümüzdeki formanýn renginin farklý oluþu olur... ben her zaman Trabzonspor seyircisinin centilmenliði, vefakarlýðý, hoþgörüsü, efendiliði/hanýmefendiliði, kývrak zekasý ile farklý olduðunu düþünüyor ve iddia ediyorum... bize yakýþan da bunlardýr zaten... sevgilerimle...
    "7 tepeli þehir... bekle... son tepene de dikeceðiz bayraðýmýzý..."

Adem Erdoðan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bence konyalýlar yapmamýþtýr Tanýdýðýn konyalýlarýn nerdeyse hepsi fenerlidir konya-fener maçlarýna bakýn bunu göreceksiniz.3 ün altýnda gol yok.
    Özkan SÜMER

k@ndemir
    Ziyaretçi

yapanlarýn eline saðlýk!

Baþka bir yol bulalým Gülcan Haným, camlarý mý indirsinler? Tribün camiasýnýn en "temiz" tepkilerinden birisi gerçekleþmiþ. Lütfen dikkatle bakýnýz; ortada protesto gören "fenerium" deðildir, o gün orayý ziyaret edecek kiþilerdir. Adli bir vakýa hakkýnda daha fazla yorum yapmayacaðým. Bu protestodan "malýný satýyorsan sat ama o kadar da olmaz burasý Konya" þeklinde hatýrlatmaya yönelik bir anlam çýkarttým. Detayý yakalayabildiyseniz ne ala...

Alýntý sümela61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tepkiyi gösterme biçimi son derece ilkel ve çaðdýþý bence... kaldý ki ortada tepki gösterilecek bir durum da yok... nerde kaldý hoþgörü, nerde kaldý saygý?...

þimdi düþünün Konya'da TS Club maðazasýna böyle bir þey yapýlmýþ olsa, nasýl içimiz acýrdý deðil mi?... elbette fenerium maðazasý beni ilgilendirmiyor ama neticede yapýlan iþ çirkin... kötü olan þey kötüdür... yani bize yapýldýðýnda kötü, baþkasýna yapýldýðýnda güzel olmaz... en azýndan ben böyle düþünüyorum...

kaldý ki bize yapýldýðýnda kötü olarak deðerlendirdiðimiz bir davranýþýn aynýsýný biz yaparsak ya da yapanlarý desteklersek onlardan bir farkýmýz kalmaz zannýmca... tek fark üstümüzdeki formanýn renginin farklý oluþu olur... ben her zaman Trabzonspor seyircisinin centilmenliði, vefakarlýðý, hoþgörüsü, efendiliði/hanýmefendiliði, kývrak zekasý ile farklý olduðunu düþünüyor ve iddia ediyorum... bize yakýþan da bunlardýr zaten... sevgilerimle...
    Gerçekten sprey boya ile (camdaki yazýlar silinebilir) o gün ziyarete gelecek zatlarý protesto edici sözcüklerin yazýlmasýný haklý buluþumuz ancak bu kadar abartýlabiliridi Sizi tebrik ediyorum .

Alýntý k@ndemir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yapanlarýn eline saðlýk!
    Legal olmayan hiç bir þey iyi deðildir. Lütfen bu vahþi olaylarý desteklemeyelim

Saraçoðlu'nda bizim maç sýrasýnda Kazým Koyuncu'nun Trabzonspor albümündeki "Uyy Aha"sýnýn çalmasýný çok isterdim. Bunu legal yollarla gerçekleþtiremeyeceðimize göre, neyse... ( )

sheva
    Ziyaretçi

tikatinizi çektiyse yapýlanlar vahþet demedim serkan bey ,pek de matah bir þey deðil dedim. benim esef ve þiddetle kýnadýklarým "ohh iyi olmuþ ellerinize saðlýk" diyen fenere yapýlan her hareketi yanlýþ da olsa destekleyen,alkýþlayan sizin gibi zihniyetler.

k@ndemir
    Ziyaretçi

Alýntý saglam Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

: .

Legal olmayan hiç bir þey iyi deðildir. Lütfen bu vahþi olaylarý desteklemeyelim

( )
    tmm hocam geri alýyorum lafýmý

tikatinizi çektiyse yapýlanlar vahþet demedim serkan bey ,pek de matah bir þey deðil dedim. benim esef ve þiddetle kýnadýklarým "ohh iyi olmuþ ellerinize saðlýk" diyen fenere yapýlan her hareketi yanlýþ da olsa destekleyen,alkýþlayan sizin gibi zihniyetler.
    "Benim oðlum bina okur, döner döner yine okur."

Ne yazarsak yazalým, iþinize geleni alýcaksýnýz. Dön dur ayný þeyleri yazacaksýnýz...

Ýslam Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Yapýlan bu tepki legal olmasada bence politikacýlara zarar vermeden çürük dometes atmak gibi bir tepki biçimi.Sonuçta taraftarý orda burda adam öldüren,elle gol atan el fenerine gayet ölçülü bir tepki.Zaten daha azý gelin sizi destekleyelim demek oluyor.
    Adam aldýrmada geç git, diyemem aldýrýrým.
    Çiðnerim, çiðnenirim, hakký tutar kaldýrýrým!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)