Sayfa 14 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 12 13 14 15 16 ... SonuncuSonuncu
Toplam 576 adet sonuctan sayfa basi 326 ile 350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta Olaðan(üstü) Genel Kurulda Aday Olmaya Ýkna Edilmeli!

Heisenberg - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu yolla aday olacaðýný da beyan etmiþ oldu ayný zamanda.

Basketbol takýmýyla yakalanan baþarýlar Usta'nýn baþkanlýðýný perçinledi bence. Akýllý iþledi, tebrik etmek lazým.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul

Seçimin kazananý futbol takýmýný nasýl yönetti, ne hale getirdi.

Seçimin kaybedeni basketbol takýmýný nereden nereye taþýdý.

Vizyon farký belli ediyor kendini bana kalýrsa.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Alýntý Heisenberg Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Umarým adaylýðýný koyar da bu truva atýndan kurtarýr bizi .
    .

Ahmet ÇOLAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem ustayý en çok günü kurtaran bir insan deðil geleceðe yatýrým yapabilecek bir baþkan olduðu için istiyorum.

Akyazý projesi usta ile birleþince müthiþ bir proje bizi bekler.

gabriel omar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tertipli,düzenli iþ yapmayacaksa,yönetimini kafasý dolu adamlardan oluþturmayacaksa o da gelmesin.Yok ,bir plan program dahilinde sistemli çalýþacaksa baþýmýzýn üstünde yeri var.

Artýk iþin içinde siyaset var mý yok mu tartýþmalarýný bir kenara koyuyorum kendi adýma.Saðolsun Baþkan eþiði öyle bir yere çekti ki artýk hiç kimse onun kadar siyasete bulaþtýramaz kulübü.Buna raðmen üç beþ cýlýz tepkiden baþka bir þeyle karþýlaþmadýysa artýk Muharrem Usta'ya da buradan sallamanýn bir manasý yok.

Þike sürecide bir güzel örtüldü , ses seda çýkmýyor .Yine ortada zerre tepki yok.Usta'ya saldýracak bir argüman yok artýk ortada.

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Standart Muharrem Usta Olaðanüstü Genel Kurul Yapýlmasýna Ýkna Edilmeli!

Alýntý gabriel omar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tertipli,düzenli iþ yapmayacaksa,yönetimini kafasý dolu adamlardan oluþturmayacaksa o da gelmesin.Yok ,bir plan program dahilinde sistemli çalýþacaksa baþýmýzýn üstünde yeri var.

Artýk iþin içinde siyaset var mý yok mu tartýþmalarýný bir kenara koyuyorum kendi adýma.Saðolsun Baþkan eþiði öyle bir yere çekti ki artýk hiç kimse onun kadar siyasete bulaþtýramaz kulübü.Buna raðmen üç beþ cýlýz tepkiden baþka bir þeyle karþýlaþmadýysa artýk Muharrem Usta'ya da buradan sallamanýn bir manasý yok.

Þike sürecide bir güzel örtüldü , ses seda çýkmýyor .Yine ortada zerre tepki yok.Usta'ya saldýracak bir argüman yok artýk ortada.
    Þike meselesinin kapanmasý hariç hepsine katýlýyorum.

Beni düþündüren tek þey seçime saatler kala 2017'de Þampiyonlar Ligi kupasýný alacaðýz demesi. Týpký kupayý bir ayda getireceðim cümlesi gibi içi boþ bir vaatti bu.

Artý bir günde Dortmunddan Chelsea olacaðýza zýplamasý da kendisine þüpheyle yaklaþmam için baþka bir sebep.

Bunlar gibi saçma vaatler vermez ise benim de kabulümdür kendisi.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Lutfen muharrem ustayý kurtarýcý gibi görmekten vazgeçelim...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    þenol.08.borçkalý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Trabzonsporu gönülden seven, Trabzonspor'u menfaati için kullanmayan ,maddi olarak destek olabilecek , siyasete bulaþmamýþ , hakkýný kupasýný mertçe isteyebilecek ,hakký verilmediðinde gerekirse BEN BU OYUNDA YOKUM DÝYEBÝLECEK , cesur bir baþkan adayý aranýyor !!
    Bu saydýklarýmýn hepsi olmasada bir coðunun özelliklerini taþýyabilecek baþkanlar Ýstanbul takýmlarýndan çýkar..EVET ACI AMA GERCEK O BEÐENMEDÝÐÝMÝZ ISTANBUL TAKIMLARINDAN CIKAR..

AMA TRABZONDAN CIKMAZ HEMSEHRÝM !!

çýkmaz iþte , herkes biliyor bunu

NEDEN CIKMAZ SORUSUNU SÝZ ÇOK ÝYÝ BÝLÝYORSUNUZ..

Hal böyle iken ;

yok efendum onu istemeyuz, bunu istemeyuz demek arýza MUHALEFET yapmaktan baþka birsey deðil:.

Býrakýn kötünün en iyisi , yada en cok bu özellikleri taþýyan birisi Baþkan olsun..

MANTIK DIÞI ELEÞTÝRÝLER BÝZE ANCAK PANÝTAJ ÇEKTÝRÝR..
    þike alemine meze olmayacaðýz..!!

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lutfen muharrem ustayý kurtarýcý gibi görmekten vazgeçelim...
    Bir laf vardýr abi, "ölümü gösterip sýtmaya razý etmek" diye. Durumumuz tam da bu...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Muharrem Usta Trabzonspor'un büyük problemlerine ne kadar el atabilir ve nasýl çözebilir emin deðilim ama en azýndan Trabzonspor'a somut þekilde hizmet etmek suretiyle baþkanlýða aday olabilir...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Ek olarak;

Futboldaki ÝHO ile basketboldaki Usta arasýnda büyük fark oluþtu.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

biltrabzon - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

Zamaninda bu adam varken,Haciosmanoglu nu baskan secmek delisacmasiydi.Muharrem Usta eger satilmis oylarla devre disi birakilmasaydi hem ekonomik hemde sportif olarak simdiki durumdan cok önde olurduk.Ne demistik IHO secildiginde Trabzonsporda ayaklar bas oldu.Bunun bedelini agir öderiz,ama agzindan salyalar akarcasina onu savunan bir kitle vardi burda.Sadri Sener i hedef tahtasina koyup IHO ile beraber ates ediyorlardi.Bunlardan kurtuldugumuz an camia bayram yapmali.Muharrem Usta suan en iyi alternatiftir.
    iho istifa.

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

konuþulan isimler arasýnda Muharrem Usta açýk ara en iyi isimdir. Tek korkum usulsüz üyelerin vereceði oylar.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr piskopatrizeli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    44

bence þamil ekinci tekrar baþkan olsun. adamýn cv si müthiþ.

1975-76 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1976-77 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1978-79 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1979-80 Türkiye 1. Futbol Ligi
    1976-77 Türkiye Kupasý
    1977-78 Türkiye Kupasý
    1976 Cumhurbaþkanlýðý Kupasý
    1977 Cumhurbaþkanlýðý Kupasý
    1978 Cumhurbaþkanlýðý Kupasý
    1979 Cumhurbaþkanlýðý Kupasý
    1980 Cumhurbaþkanlýðý Kupasý
    1976 Baþbakanlýk Kupasý
    1978 Baþbakanlýk Kupasý

gabriel omar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý ibrahim Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þike meselesinin kapanmasý hariç hepsine katýlýyorum.

Beni düþündüren tek þey seçime saatler kala 2017'de Þampiyonlar Ligi kupasýný alacaðýz demesi. Týpký kupayý bir ayda getireceðim cümlesi gibi içi boþ bir vaatti bu.

Artý bir günde Dortmunddan Chelsea olacaðýza zýplamasý da kendisine þüpheyle yaklaþmam için baþka bir sebep.

Bunlar gibi saçma vaatler vermez ise benim de kabulümdür kendisi.
    Bende Þike meselesinin üstünün kapatýlmasýndan zerre hoþnut deðilim ama þu an ki fiili durum öyle deðil mi Ýbrahim ? 2 ayda bir açýklama yaparak gazýmýzý alýyorlar ama somut hiç bir kazaným elde edemediðimiz gibi attýðýmýz diþe dokunur bir adým da yok .

Ben de daha iyi adaylarýn çýkmasýný isterim ama kimse ortalýkta yok iþte.Çakýroðlu,ÝHO türevleri yerine Usta'yý tercih ederim.Dediklerinde de haklýsýn ama o vaatleri de seçime girilen son düzlükte kazanmak için son bir manevra olarak görüyorum.Ha doðru mu deðil ama kazanmak için sandýk satýn almaktan daha ahlaklý bir yol en azýndan.

Ama biz burada ne dersek diyelim boþ laf.Baþkan erken seçime falan gitmeyecek,hangi karar çýkarsa çýksýn elindeki her kozu,her siyasi baðlantýyý kullanarak iþi normal seçime kadar taþýyacak.Elinde 2000 civarý usülsüz üye olduðu söyleniyor.Bu üyelerin oylarý artý siyasi görüþ olarak ÝHO'yu destekleyen kesimin oylarý ile baþkanlýðýný koruyacaktýr.

Baþkana ne derseniz diyin ama çok iyi siyasi manevralar yaptýðýný kabul etmek lazým.40 yýllýk siyasetçi gibi koltuðunu korumak için elinden gelen bütün manevralarý yapýyor.Ýngiliz diplomatlarý bile eline su dökemez

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Muharrem Usta'nýn baþkanlýðýný artýk kesinlikle destekliyorum (mevcut olasý adaylar içerisinde) kesinlike basketbol takýmýnda yapýlan iþler azýmsanmayacak düzeyde fakat olayýn birde þu yönü var basketbolda yakalanan baþarý Yatabare ve Waris'in bonservisleriyle yapýldý yani ekonomik olarak arada daðlar kadar fark var.

Muharrem Usta'nýn, Ýbrahim Hacýosmanoðlu'ndan daha vizyonlu birisi olduðunu seçimden öncede ikrar ediyorduk Hacýosmanoðlu'nu desteklememizin tek sebebi Trabzonspor'un manevi dinamiklerine daha yakýn minvalde konuþmasý ve siyasete yönelik çýkýþlarýydý fakat öyle olmadý seçimden sonra 180 derece dönerek tarihin en büyük hayal kýrýklýðýný kendisinden yaþadýk.

Bundan sonra artýk olayýn soyut deðil somut boyutuyla ilgileniyorum. Muharrem Usta gelirse ortalama 2-3 yýllýk bir sabýrla (bizim taraftarda pek yok ama olur diye umuyorum) baþarýyý muhakkak yakalayacaðýz.
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Aralýk'ta kongre olacaksa,Hacýosmanoðlu'nun üye yaptýðý adamlar oy kullanabilecek.Bu çok kötü amöa biraz adam olan,artýk baþkanýn bu iþi beceremeyeceðini görür ve oy vermezler...

Neyse...

Dün Lemi'nin,camia arkamda ,baþkanlýk için baský yapýyorlar diye açýklamasý vardý.

Neremle güleceðime karar veremedim...

Eðer Lemi gibi bir adam gelecekse baþkan devam etsin ama mümkün deðil tabi..

Umarým Usta baþkan olur....

Þu vizyonsuzluk ve iþ bilmezlikten sonra ilaç gibi gelir....
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Ayrýca Usta baþkan olursa ,þike mücadelemiz sonra erer diyen arkadaþlar,inanýn,sizler Lemi'den çok daha komiksiniz....

Zaten hukuk kurulu gönüllü çalýþýyor.Deðil Usta'nýn ,herhangibirinin bunu engelleme gibi bir þansý olamaz.

Biz daha ölmedik...

O kadar uzun boylu deðil....

Velhasýlkelam,bu dümen dönmüyor artýk...

Umarým bir an önce Sayýn Hacýosmanoðlu defolup gider bu takýmdan.....
    Arafilboylu

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Standart Muharrem Usta Olaðanüstü Genel Kurul Yapýlmasýna Ýkna Edilmeli!

Alýntý gabriel omar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bende Þike meselesinin üstünün kapatýlmasýndan zerre hoþnut deðilim ama þu an ki fiili durum öyle deðil mi Ýbrahim ? 2 ayda bir açýklama yaparak gazýmýzý alýyorlar ama somut hiç bir kazaným elde edemediðimiz gibi attýðýmýz diþe dokunur bir adým da yok .

Ben de daha iyi adaylarýn çýkmasýný isterim ama kimse ortalýkta yok iþte.Çakýroðlu,ÝHO türevleri yerine Usta'yý tercih ederim.Dediklerinde de haklýsýn ama o vaatleri de seçime girilen son düzlükte kazanmak için son bir manevra olarak görüyorum.Ha doðru mu deðil ama kazanmak için sandýk satýn almaktan daha ahlaklý bir yol en azýndan.

Ama biz burada ne dersek diyelim boþ laf.Baþkan erken seçime falan gitmeyecek,hangi karar çýkarsa çýksýn elindeki her kozu,her siyasi baðlantýyý kullanarak iþi normal seçime kadar taþýyacak.Elinde 2000 civarý usülsüz üye olduðu söyleniyor.Bu üyelerin oylarý artý siyasi görüþ olarak ÝHO'yu destekleyen kesimin oylarý ile baþkanlýðýný koruyacaktýr.

Baþkana ne derseniz diyin ama çok iyi siyasi manevralar yaptýðýný kabul etmek lazým.40 yýllýk siyasetçi gibi koltuðunu korumak için elinden gelen bütün manevralarý yapýyor.Ýngiliz diplomatlarý bile eline su dökemez
    Ülke dýþýna daha çýkamadýðýmýz için þu an öyle gözüküyor olabilir.

Sanýklarýn dinlenen tapeleri, fiziki takip tutanaklarýný kabul eden açýklamalar imzalarý ile mevcut. Yani olay "þüpheden" çoktan çýktý. Spor hukukunda cezasý bellidir. Gideceðimiz yol ne kadar çetrefilli olursa olsun.

Þike yaptýklarýný destekleyen, belgeleyen her olayý kabul ediyorlar, ama þike yaptýklarýný kabul etmiyorlar. Böyle saçma sapan bir savunma mekanizmasý dünyanýn önde gelen hukuk kuruluþlarýnýn hiç birinde iþlemez.

Ne kadar sürerse sürsün, ne kadar aðýrdan alýrsalar alsýnlar bu iþin sonu bellidir.
    Konu ibrahim tarafýndan (21.05.2015 Saat 11:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Oðuzhan Turhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Önceki seçimde gönlüm Muharrem Usta' dan yanaydý.
    Fakat ÝHO baþkan seçilince, yanlýþ yapmýþ olsa bile her platform da kendisini savundum. Çünkü artýk bizim baþkanýmýzdý ve en azýndan bunu hakkediyordu diye düþündüm. Bundan zerrede piþmanlýk duymuyorum.
    Fakat þu bir gerçek ki, Muharrem Usta gerçekten bu takýmýn baþkanlýðýna yakýþacak biriymiþ. (Basketbol takýmýmýzýn sürecindeki yaptýklarý ve davranýþlarý ile.)
    Seçim ne zaman olacak hala netlik kazanmadý fakat ben yine aday olmasý durumunda Muharrem Usta' yý destekleyeceðim.
    ÝHO iyi niyetli biri olabilir, kulüpten nemalanmayan biri de olabilir fakat geldiðinden beri takýmýn sýralamasý ortada.
    Sportif olarak zerre baþarýmýz yok!!!
    Trabzonspor, Baþakþehir ile 4. lük mücadelesi yapacak kadar küçülecek bir takým deðil. Ki 4. de olamayacaðýz büyük ihtimalle.
    Hadi bugüne kadar bazý futbolcular ve teknik direktörler bunun hesabýný verdiler.
    Ama bundan sonra hesap verecek ne hoca ne de futbolcu kalmadý.
    Sýra ÝHO' da.
    Artýk Baþkanýmýzýn güzellikle bu iþi býrakmasý lazým. Olmayýnca olmuyor.
    efsane tektir;oda TRABZONSPOR'DUR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Niyet sorgulama da moda oldu...

Savunulacak bir þey kalmayýnca,niyetler okunuyor....

Bir tavþanýmýz eksik....

Ben de iyi niyetliyim,gidip aday olayým ben de....
    Arafilboylu

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

o donemde cok soyledim usta varken ihoyu secmek son derece sacmaydi.kulupler artik sirket gibi yonetiliyor, hali hazirda turkiyenin en buyuk sirketlerinin basinda olan adam varken gittiler daha tam olarak ne is yaptigi belli olmayan bir adami sectiler.borclar artti,elde herhangi bir basari yok,sike surecinde bir sey elde edemedik,siyasetin su an tam kucagindayiz,yonetimden bir kamyon adam istifa etti,iki sene icinde 4-5 tane hoca degisti vsss..eee ne anladim ben bu isten?bu adamin istifa etmemesi icin daha ne olmasi gerekiyor?
    bide bizi siyasete bulastiracak diye secmedikleri usta'nin basket takimina bakin,aradaki farki gorun..
    ayrica kongreleri aralik ayinda yapan kulubun ic tuzugune tukureyim.sezon ortasinda kongre mi olurmus lan..gelecek olan adam neyin planlamasini yapacak..iho az kulubu dusunse ligler bittikten sonra kongreye giderdi.secilirsen devam edersin secilemezsen gelen yonetime hareket alani birakirsin..
    ucuncu sinif uc kagitci siyasetciler gibi her seferinde basarisiz olursak gideriz diye efelik yap sonra koltuga yapis..gecen secimde olan oldu bir sekilde kandirildilar ama tum olan bitenleri gordukten sonra bir daha ihoya oy veren adam nazarimda en buyuk trabzonspor dusmanidir.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

seçimler olduðu zaman inþallah hacýosmanoðlu baþkan seçilir diyordum.onu tanýmýyordum seçilmesini istememdeki tek sebep giderli kararlý korkusuz mafyavari cidi konuþma þeklinden dolayýydý.2 ay içinde kupayý getiricem dedi belkide getirebilecekti belkide bazý yerlerden söz aldý ve bu cesaretle konuþtu ama gelinen noktada baþkanýn satýldýðý çok açýk seçik ortada verilen sözler demek tutulmadý ama tutulmadýysa neden kazlýçeþmeye gitti oda garip bir durum.baþkaný saf anadolu insaný olarak gördüm konuþmalarýnda geri vites yok aðzýna gelen söyleyen yalakalýk yapmayan korkmayan bir tavrý vardý bunlar trabzon insanýnýn özelliklerini simgeliyordu ona kanýmýz ýsýndý ama baþkanýn atladýðý birþey vardý düþman çoktu ve artýk ülke 1980 lerde deðildi (o devirlerde olsaydý baþkan iyi prim yapardý heryerin mafya kaynadýðý zamanlar) ve global dünyada iþ olsun spor olsun sanayi vb þeyler olsun artýk herkes þeytanlaþmýþtý .baþkan bazý konuþmalarýnda çok haklý ve doðru konuþuyordu ama dediðim gibi etraf þeytan kaynadýðý için korkunç medya gücü elinde olan kesim onun 2 kelimesini cýmbýzla alýp tamamen haksýz duruma düþürebiliyorlardý kýsacasý güce paraya tapmaktan herkes Allahý unutmuþtu.baþkanýn en inandýðým þeyi ve hala inandýðým takýmý þampiyon yapma isteði.ama malesef bu olmayacak galiba .baþkan ya çok iyi bir insan ya çok kötü bir insan bence bunun ortasý yok.bazý insanlar vardýr bu hayat onlarý kirletememiþtir ama etrafýna bakýnca herkesin þeytanlaþtýðýný görmek bu kirlenmeyen insanlarýn onlarý silmesine yok etmesine sebep olmuþtur ve haklýdýrda.dedim ya iyi yada kötü ortasý yok baþkan seçilirken herkesle kucaklaþýcaz birlik olucaz demiþti bunu bence gerçekten istemiþti ama insanlarla görüþtükten sonra herkesin farklý planlarý menfaatleri olduðunu görmüþ olabilir o yüzden herkesle bozuþtu .belkide onlarla bozuþmakta haklý bilemiyoruz bu takým sadece hakemler yüzünden 30 yýldýr þampiyon olamýyor deðil bence gelen yönetimlerinde çok büyük etkisi var.bu yazýmda baþkaný savunmuyorum sadece gördüðüm þeyleri yazdým.baþkan bu þeytani spor dünyasýnda çok saf kaldý .futbolu bilmiyor.onun gelmesini istememdeki bir sebepte futolu esir almýþ azizin karþýsýna bir delikanlý çýktý diye istemiþtim.Sadri þener ise siyasi kökeni altyapýsý olan bir aileden geliyordu.konuþmalarý çok zekice planlý programlý(hani bazý saflar diyordu ya hep espri yapýyor gülüyor diye dalga geçiyordu ya)aslýnda onlar bile bir plandý .sadri þener futbolu biliyor ve politik bir insan olduðu için herkesle anlaþabiliyor gönlünü alabiliyor kendini sevdiriyor .onun zamanýnda oynanan futbol þampiyonluk yarýþý ve trübünlerin birlikteliði çok iyiydi.avni akere yeni düzen getirmesi köþeleri kale arkalarýný yaptýrmasý stada bir güzellik etkileyicilik getirdi yani stadttanda anlýyor.takýmýn sponsor reklam anlaþmalarýný iyi yapýyor.hatta o zemine traktörleri sokmasýda iyi bir plandý sonuç olarak sadri þenrin yeniden baþkan olmasýný istiyorum o bu iþi biliyor iho ise ne kadar takýmý þampiyon yapmak istesede bilmiyor .muharrem ustada olabilir kaybedecek biþeyimiz yok artýk.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul

sadriþenerin gelmesini istememdeki bir sebepte þenol güneþ faktörü çünkü ikisi kanka.ve bence türkiyenin gelmiþ geçmiþ en iyi hocasý ve vasýf karekter olarakta en dolu insaný þenol güneþtir.96 daki futbolumuz 2010 daki futbolumuz dünya üçüncü olan milli takýmýn futbolu ve gititiði korede halk kahramaný olan seul du galiba o takýmý sürekli þampiyon yapan ve en son bursaya türkiyenin açýk ara ne güzel ve izlenesi etkileyici futbolunu oynatan þenol güneþtir.bursa hayatýnýn en doðru tercihini yapmýþtýr biz ise elimizdeki elmasýn deðerini bilemedik bir þenol güneþ daha gelmez ve korkarým ki bursa yeni stadýnda 5 yýl içinde en az 3 kez þampiyonluk görür þenol güneþle .o yüzden sadri þener gelmeli ve þenol hocayý getirmelidir bizimle ayný duygularý taþýyan bir insan olmalýdýr kulübede.þu berbat oynayan takýmýn baþýnda þenol güneþ olsaydý þimdi herkes sefanýn mükemmel futbolundan varisten cardozonun 40 golü aþmasýndan vb.yani en basit futbolcunun bile mükemmel olmasýndan bahsediyordu .ayný selçuk bitmiþ burak egemen vb futbolcularýn deðer kazanmasý gibi.ben en büyük tehlikenin þenol güneþin bursada olmasýný görüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)