Sayfa 3 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 576 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta Olaðan(üstü) Genel Kurulda Aday Olmaya Ýkna Edilmeli!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    48

þike olayýný taraftarýn gücü yeter amaç takýmý ileriye taþýmak onun için en büyük aday Muharrem Usta'dýr

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sahada gücsüz ruhsuz bir takim ve teknik ekiple mi hakkimiz olan kupanin pesine mi daha kolay düsebiliriz, yoksa simdiki gibi gücsüz zayif, ezik bir takim ile mi???? Biz ezelden beri masa basinda her zaman kaybeden bir klübüz, bu bundan kelli de böyle olacaktir, Önceligimiz sahada rakipleri ezen, parcalayan bir takim kurmak olmali, sonra tribünlerimizi profesyonel anlamda hizaya sokmaliyiz, zaten bu hükümet ve bu tff gütmedikden sonra Fifa&Uefa bizim takimi satin alsa ne o kupa gelir nede sikeciler hak ettikleri cezayi alirlar ben önce güclü bir takim kuracak sahada en az 2010-2011 sezonundaki gibi kaliteli futbolculari alabilecek bir baskan isterim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

daðlýca61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

Muharrem Usta, “Delege mevcut yönetime yeter diyene kadar olmam'' diyor. Açýk ve net anlamý þu, hizipçi ve fýrsat kollayan olmayacaðým.

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bu taraftarý anlamýyorum Usta da istenmiyor hiç adý duyulmamýþ biri gelsin bu rezil kadro devam etsin o zaman 2 maç sonra onu da istifaya davet ederiz.

Usta yatýrým yapacak kadro kuracak tek aday görünüyor.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Þike duruþu diyorsanýz mevcut durumdan daha kötü olacaðýný düþünmüyorum.
    En azýndan adam gibi bir takým izleriz.
    Öze dönüþ hikayelerinin bir iþe yaramayacaðýný anlamýþ olmamýz gerekiyor.
    Eðer, hem þike meselesinde dimdik duracak, hem de adam gibi bir takým kuracak bir adayýmýz varsa gelsin, destekleyeyim.
    Mevcut durumda benim adayým da artýk Muharrem Usta'dýr.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Usta'nýn tek sorunu þike davamýzda bizleri profesyonelce(!) kandýracak olmasýndan endiþe etmemiz. Ben hala bu konuda endiþeliyim.

Þurasý çok net çok açýk ki þike mücadelemizde bize iktidar sahipleriyle ters düþmekten korkmayacak baþkan ve yöneticiler lazým.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

sifuni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Standart Muharrem Usta Olaðanüstü Genel Kurul Yapýlmasýna Ýkna Edilmeli!

Muharrem Usta'ya þike konusunda bizi satacaðý suçlamasý yapýlýyor gerekçe olarak seçim sürecinde þikeyi deðil mali yapýyý konuþmasý. Seçim kampanyasýný sadece kupa gelecek þeklinde yapan ÝHO satmadý mý bizi ayrýca mali yapýyý düzeltemeyip Gökdenize dilenir hale getirmedi mi ? Bunu yaptý diye þike süreci bitti mi ? Bence þike sürecine taraftarlarýmýz sahip çýktýktan sonra hiçbir þey olmaz. Bize vizyon sahibi iþbilen bir yönetim lazým ve bu tarife en uygun isim Muharrem Usta.
    Konu sifuni tarafýndan (15.03.2014 Saat 03:01 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Muharrem usta aslinda özeleþtiri yapiyor. Oyunu kuralina gorw oynamadim diyor. Ilk defa secime katildim. Kulubun kupa mucadelesi disinda basariya da ihtiyaci oldugunu soyledim diyor. Ancak delegeler kupa da kupa diyen haciosmanoglu'nun yalanlarina kandilar diyor.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Standart Ynt: Muharrem Usta Olaðanüstü Genel Kurul Yapýlmasýna Ýkna Edilmeli!

Alýntý bkandil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Baþlýk ne demek istiyor?
    Muharrem Usta nýn olaðanüstü genel kurul yapma yetkisi mi var?
    Yoksa olaðanüstü genel kurul olursa aday olmak için nazlanýyor, biz de aday ol diye kapýsýna mý gideceðiz?
    Hayir yetkisi yok tabiki. Ancak 1400 kisi imza verirse her birinin 150 tl masrafi var. Bu da eder 200 bin lira para. Sayet 1400 kisi imzaya ikna olursa usta maddi kismini cebinden karsilar.
    Neyin nazini yapicak.
    Konu Anýl C tarafýndan (15.03.2014 Saat 03:27 ) deðiþtirilmiþtir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Muharrem Usta @UstaMuharrem

ANLAÞILIYOR KÝ,
    6 maç ceza ile ligi kapattýk..
    þike krizinde taraftarý anlayabiliyorum.
    AMA,
    bir süreç ancak bu kadar KÖTÜ YÖNETÝLEBÝLÝRDÝ.
    Elazýð'lý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Muharrem Usta @UstaMuharrem
    hem haklý olacaksýnýz,
    HEM DE
    gelen vuracak,
    giden vuracak.
    VE,
    krizi iyi yönetenemenin bedelini
    NE YAZIK KÝ TARAFTAR ÖDEYECEK..
    REVA MI?
    Elazýð'lý.

salihismet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta'nýn tek sorunu þike davamýzda bizleri profesyonelce(!) kandýracak olmasýndan endiþe etmemiz. Ben hala bu konuda endiþeliyim.

Þurasý çok net çok açýk ki þike mücadelemizde bize iktidar sahipleriyle ters düþmekten korkmayacak baþkan ve yöneticiler lazým.
    Bu is artik baskanin veya taraftarin mücadele vermesinide asti, yargiyi tanimayan, yargiya güvenmeyen bir
    iktidar var, diger tarafta oy hesaplari yapan muhalefet var, bu durumda disaridan yani uefa veya fifanin
    basgilarinin disinda hicbir sekilde o kupayi trabzona vermezler. susup oturalim mi diyecek olanlar
    cikacakdir mutlaka, onalrin sunu bilmesi lazim; sorun kupa sorunu degil, demokrasi anlayisini sirf kendi
    cikarlariyla SINIRLI gören bir yönetimin olmasindan kaynaklaniyor. Ne kadar mücadele verirsen ver
    yürümekle yollar asinmaz zihniyeti maalesef hala devam ediyor.

Bu sike mücadelesini Trabzonspora zarar vermeden sürdürmenin yollarini aramak lazim, yada Trabzonsporuda
    bu ugurda süründürüp siradanlastiracaksin. Su ana kadar bu sike konusunda Trabzonspor her türlü zarari gördü
    ve bu gidisle görmeyede devam edecek. sunuda söylemek istiyorum malesefki bizim taraftarimiz cok fazla
    doldurusa gelip takima zarar veriyor, artik bundan vazgecilmelidir, Trabzonsporu cok sevdiklerini biliyorum, fakat
    severkende o takimi kimsenin bogmaya hakki yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Baþgaan nerdesin
    Elazýð'lý.

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Yýldýrým Demirören baþkan olsun. Bundan daha kötü olmaz herhalde.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hayir yetkisi yok tabiki. Ancak 1400 kisi imza verirse her birinin 150 tl masrafi var. Bu da eder 200 bin lira para. Sayet 1400 kisi imzaya ikna olursa usta maddi kismini cebinden karsilar.
    Neyin nazini yapicak.
    Trabzonspor'un geleceði adýna 150 TL noter masrafýný vermeyen, birilerinden yardým bekleyenlerin bu takýma verebileceði hiç bir þey yoktur demek ki o delegeler her zaman baþkalarýnýn ipi ile kuyuya iniyor. baþkalarý tarafýndan ücretleri ödenerek kullanýlýyorlar, Trabzonspor'un böyle bir delege yapýsý varsa vay halimize.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Standart Ynt: Muharrem Usta Olaðanüstü Genel Kurul Yapýlmasýna Ýkna Edilmeli!

Alýntý daðlýca61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor'un geleceði adýna 150 TL noter masrafýný vermeyen, birilerinden yardým bekleyenlerin bu takýma verebileceði hiç bir þey yoktur demek ki o delegeler her zaman baþkalarýnýn ipi ile kuyuya iniyor. baþkalarý tarafýndan ücretleri ödenerek kullanýlýyorlar, Trabzonspor'un böyle bir delege yapýsý varsa vay halimize.
    Dostum bende boyle olmasini istemem lakin son secimlerde gorduk durumun ne kadar vahim oldugunu.
    Iste 13 nolu sandik ortada. Onun adamiyla bunun adamiyla haciosmanoglunu baskan yaptilar
    Elazýð'lý.

Ziyaretçi
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

M.U gelmeli artik. Tek baþýna kalan ÝHO yolun sonu göründüðünü düþünüyorum. Þike konusunda belki iHO gibi konusmamazdi ama mali acidan ve yönetim aciden taviz vermezdi MU

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

Alýntý Anil Cevik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dostum bende boyle olmasini istemem lakin son secimlerde gorduk durumun ne kadar vahim oldugunu.
    Iste 13 nolu sandik ortada. Onun adamiyla bunun adamiyla haciosmanoglunu baskan yaptilar
    bende bunu anlatmak istiyorum, birinin adamý olarak üye olanlar, aidatlarý ödenenler Trabzonspor için çaba harcamaz, birileri için çaba harcar, ben atanan deðil seçen, seçerken de kendi kendine karar verecek Trabzonspor'un menfaatini ön planda tutacak delege olsun istiyorum.

Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    35

Alýntý gabriel omar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu kulübün ,þirket yönetmekten anlayan,ekonomik proje üretmeyi bilen bir baþkana su gibi ihtiyacý var.Takým ekonomik olarak bombok durumdayken,18.yy romantizmiyle karar vermek mantýklý deðil.

Evet,adalet için sonuna kadar mücadele edeceðiz ama ekonomi olarak küçülüp,maliye altýmýzdan donumuzu aldýðý zaman ,sesimizi duyuramayýz.Ýlk seçimde de ayný hataya düþtük,geldiðimiz nokta ortada.Artýk biraz gerçekçi davranalým.
    Erdinc Varlibas

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Ýþ adamý ya da siyasetle iliþkisi olan kimseden Trabzonspor a fayda gelmez. Göbeði bir yerlere baðlý olan insanlarýn hizmetleri de bir yere kadardýr. Tepeden bir yerden emir geldi mi ne kadar dik duruþ gösterebilirler. Sözüm sadece Muharrem Usta'ya deðil, o ve onun durumunda olan herkes için geçerlidir. Bu yüzden Usta ve Hacýosmanoðlu gibi isimlerden Trabzonspor' a fayda geleceðine inanmýyorum. Trabzonspor kulübü baþkaný herþeyin baþýnda idealist bir Trabzonsporlu ve iyi bir yönetici olmalýdýr. Mümkünse zengin de olmamalýdýr ki kaybedecek çok þeyi olmasýn. Siyasete göbeði baðlý olmamalýdýr. Cesur ve namuslu olmalýdýr. Tahsilli ve kültürlü biri olmalý ki kulübü her ortamda baþarýyla temsil edebilsin. Son seçimlerde Hakan Kulaçoðlu' nun baþkan olmasýný isterdim. O deðilse bile onun gibi birinin baþkan olmasýný isterim.

tahsinsever - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    43

bencede olaðanüstü seçim yapýlmalý ve m.usta baþkan olmalý þuan için ondan daha iyisi görünmüyor ve seçimler için birtüzük deyiiþkliði yapýp üçyýlda bir mayýsýn soniki parazýrý þeklinde düzenlenmelidir. seozn ortasýnda ki seçimler yeni gelen yönetime yarým kalan iþler sýkýntý yaratýyor hemde bizde öncekilerin yarým kalan iþleri bize soroun oluyor deyip baþarýsýzlýklarýna bahene oluyor.
    2010-2011 sezonu þampiyonu trabzonspor

amasya0561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý tahsinsever Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bencede olaðanüstü seçim yapýlmalý ve m.usta baþkan olmalý þuan için ondan daha iyisi görünmüyor ve seçimler için birtüzük deyiiþkliði yapýp üçyýlda bir mayýsýn soniki parazýrý þeklinde düzenlenmelidir. seozn ortasýnda ki seçimler yeni gelen yönetime yarým kalan iþler sýkýntý yaratýyor hemde bizde öncekilerin yarým kalan iþleri bize soroun oluyor deyip baþarýsýzlýklarýna bahene oluyor.
    Bende anlam verememiþimdir senelerdir neden sezon ortasý yapýlýr kongre.
    lig bitimi en iyisidir. gelen bu takýmý ben kurmadýmda diyemez.
    2010-2011 LÝG ÞAMPÝYONU Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Merak ediyorum bu klübü yönetecek

1-Sayýn Hacýosmanoðlu....

2-Sayýn Usta.....

Bunlardan baþka kimse yok mu ?
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

aaahmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merak ediyorum bu klübü yönetecek

1-Sayýn Hacýosmanoðlu....

2-Sayýn Usta.....

Bunlardan baþka kimse yok mu ?
    bu borca , karþýdaki rakiplerin senden on kat daha iyi maddi durumu ve þampiyonluk isteði.bu durumda kaç kiþi cebindeki paraya kýyar.

Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

benim baþkan adayým Ahmet AÐAOÐLU var onu da küstürdüler, bir dönem aday oldu, istediði yönetimi kurma þansý verilmedi, oy kullanma hakký olan gruplar, delege nemalanmak istedi, olmayacaðýný anlayýnca býrakýp gitti, bir daha yolu baþkan adaylýðý için Trabzonspor'la çakýþýr mý bilemem ama bildiðim Trabzonspor sevgisinin tartýþmasýz olduðu.
    Konu daðlýca61 tarafýndan (19.03.2014 Saat 20:29 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: yanlýþ alýntý.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)