Sayfa 3 Toplam 24 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 576 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta Olağan(üstü) Genel Kurulda Aday Olmaya İkna Edilmeli!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Muğla

şike olayını taraftarın gücü yeter amaç takımı ileriye taşımak onun için en büyük aday Muharrem Usta'dır

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sahada gücsüz ruhsuz bir takim ve teknik ekiple mi hakkimiz olan kupanin pesine mi daha kolay düsebiliriz, yoksa simdiki gibi gücsüz zayif, ezik bir takim ile mi???? Biz ezelden beri masa basinda her zaman kaybeden bir klübüz, bu bundan kelli de böyle olacaktir, Önceligimiz sahada rakipleri ezen, parcalayan bir takim kurmak olmali, sonra tribünlerimizi profesyonel anlamda hizaya sokmaliyiz, zaten bu hükümet ve bu tff gütmedikden sonra Fifa&Uefa bizim takimi satin alsa ne o kupa gelir nede sikeciler hak ettikleri cezayi alirlar ben önce güclü bir takim kuracak sahada en az 2010-2011 sezonundaki gibi kaliteli futbolculari alabilecek bir baskan isterim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

dağlıca61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Muharrem Usta, “Delege mevcut yönetime yeter diyene kadar olmam'' diyor. Açık ve net anlamı şu, hizipçi ve fırsat kollayan olmayacağım.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu taraftarı anlamıyorum Usta da istenmiyor hiç adı duyulmamış biri gelsin bu rezil kadro devam etsin o zaman 2 maç sonra onu da istifaya davet ederiz.

Usta yatırım yapacak kadro kuracak tek aday görünüyor.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Şike duruşu diyorsanız mevcut durumdan daha kötü olacağını düşünmüyorum.
    En azından adam gibi bir takım izleriz.
    Öze dönüş hikayelerinin bir işe yaramayacağını anlamış olmamız gerekiyor.
    Eğer, hem şike meselesinde dimdik duracak, hem de adam gibi bir takım kuracak bir adayımız varsa gelsin, destekleyeyim.
    Mevcut durumda benim adayım da artık Muharrem Usta'dır.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Usta'nın tek sorunu şike davamızda bizleri profesyonelce(!) kandıracak olmasından endişe etmemiz. Ben hala bu konuda endişeliyim.

Şurası çok net çok açık ki şike mücadelemizde bize iktidar sahipleriyle ters düşmekten korkmayacak başkan ve yöneticiler lazım.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

sifuni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart Muharrem Usta Olağanüstü Genel Kurul Yapılmasına İkna Edilmeli!

Muharrem Usta'ya şike konusunda bizi satacağı suçlaması yapılıyor gerekçe olarak seçim sürecinde şikeyi değil mali yapıyı konuşması. Seçim kampanyasını sadece kupa gelecek şeklinde yapan İHO satmadı mı bizi ayrıca mali yapıyı düzeltemeyip Gökdenize dilenir hale getirmedi mi ? Bunu yaptı diye şike süreci bitti mi ? Bence şike sürecine taraftarlarımız sahip çıktıktan sonra hiçbir şey olmaz. Bize vizyon sahibi işbilen bir yönetim lazım ve bu tarife en uygun isim Muharrem Usta.
    Konu sifuni tarafından (15.03.2014 Saat 03:01 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Muharrem usta aslinda özeleştiri yapiyor. Oyunu kuralina gorw oynamadim diyor. Ilk defa secime katildim. Kulubun kupa mucadelesi disinda basariya da ihtiyaci oldugunu soyledim diyor. Ancak delegeler kupa da kupa diyen haciosmanoglu'nun yalanlarina kandilar diyor.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Standart Ynt: Muharrem Usta Olağanüstü Genel Kurul Yapılmasına İkna Edilmeli!

Alıntı bkandil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık ne demek istiyor?
    Muharrem Usta nın olağanüstü genel kurul yapma yetkisi mi var?
    Yoksa olağanüstü genel kurul olursa aday olmak için nazlanıyor, biz de aday ol diye kapısına mı gideceğiz?
    Hayir yetkisi yok tabiki. Ancak 1400 kisi imza verirse her birinin 150 tl masrafi var. Bu da eder 200 bin lira para. Sayet 1400 kisi imzaya ikna olursa usta maddi kismini cebinden karsilar.
    Neyin nazini yapicak.
    Konu Anıl C tarafından (15.03.2014 Saat 03:27 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Muharrem Usta @UstaMuharrem

ANLAŞILIYOR Kİ,
    6 maç ceza ile ligi kapattık..
    şike krizinde taraftarı anlayabiliyorum.
    AMA,
    bir süreç ancak bu kadar KÖTÜ YÖNETİLEBİLİRDİ.
    Elazığ'lı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Muharrem Usta @UstaMuharrem
    hem haklı olacaksınız,
    HEM DE
    gelen vuracak,
    giden vuracak.
    VE,
    krizi iyi yönetenemenin bedelini
    NE YAZIK Kİ TARAFTAR ÖDEYECEK..
    REVA MI?
    Elazığ'lı.

salihismet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta'nın tek sorunu şike davamızda bizleri profesyonelce(!) kandıracak olmasından endişe etmemiz. Ben hala bu konuda endişeliyim.

Şurası çok net çok açık ki şike mücadelemizde bize iktidar sahipleriyle ters düşmekten korkmayacak başkan ve yöneticiler lazım.
    Bu is artik baskanin veya taraftarin mücadele vermesinide asti, yargiyi tanimayan, yargiya güvenmeyen bir
    iktidar var, diger tarafta oy hesaplari yapan muhalefet var, bu durumda disaridan yani uefa veya fifanin
    basgilarinin disinda hicbir sekilde o kupayi trabzona vermezler. susup oturalim mi diyecek olanlar
    cikacakdir mutlaka, onalrin sunu bilmesi lazim; sorun kupa sorunu degil, demokrasi anlayisini sirf kendi
    cikarlariyla SINIRLI gören bir yönetimin olmasindan kaynaklaniyor. Ne kadar mücadele verirsen ver
    yürümekle yollar asinmaz zihniyeti maalesef hala devam ediyor.

Bu sike mücadelesini Trabzonspora zarar vermeden sürdürmenin yollarini aramak lazim, yada Trabzonsporuda
    bu ugurda süründürüp siradanlastiracaksin. Su ana kadar bu sike konusunda Trabzonspor her türlü zarari gördü
    ve bu gidisle görmeyede devam edecek. sunuda söylemek istiyorum malesefki bizim taraftarimiz cok fazla
    doldurusa gelip takima zarar veriyor, artik bundan vazgecilmelidir, Trabzonsporu cok sevdiklerini biliyorum, fakat
    severkende o takimi kimsenin bogmaya hakki yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Başgaan nerdesin
    Elazığ'lı.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yıldırım Demirören başkan olsun. Bundan daha kötü olmaz herhalde.
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Samsun

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayir yetkisi yok tabiki. Ancak 1400 kisi imza verirse her birinin 150 tl masrafi var. Bu da eder 200 bin lira para. Sayet 1400 kisi imzaya ikna olursa usta maddi kismini cebinden karsilar.
    Neyin nazini yapicak.
    Trabzonspor'un geleceği adına 150 TL noter masrafını vermeyen, birilerinden yardım bekleyenlerin bu takıma verebileceği hiç bir şey yoktur demek ki o delegeler her zaman başkalarının ipi ile kuyuya iniyor. başkaları tarafından ücretleri ödenerek kullanılıyorlar, Trabzonspor'un böyle bir delege yapısı varsa vay halimize.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Standart Ynt: Muharrem Usta Olağanüstü Genel Kurul Yapılmasına İkna Edilmeli!

Alıntı dağlıca61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor'un geleceği adına 150 TL noter masrafını vermeyen, birilerinden yardım bekleyenlerin bu takıma verebileceği hiç bir şey yoktur demek ki o delegeler her zaman başkalarının ipi ile kuyuya iniyor. başkaları tarafından ücretleri ödenerek kullanılıyorlar, Trabzonspor'un böyle bir delege yapısı varsa vay halimize.
    Dostum bende boyle olmasini istemem lakin son secimlerde gorduk durumun ne kadar vahim oldugunu.
    Iste 13 nolu sandik ortada. Onun adamiyla bunun adamiyla haciosmanoglunu baskan yaptilar
    Elazığ'lı.

Ziyaretçi
    Nereden
    Trabzon

M.U gelmeli artik. Tek başına kalan İHO yolun sonu göründüğünü düşünüyorum. Şike konusunda belki iHO gibi konusmamazdi ama mali acidan ve yönetim aciden taviz vermezdi MU

Nereden
    Samsun

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bende boyle olmasini istemem lakin son secimlerde gorduk durumun ne kadar vahim oldugunu.
    Iste 13 nolu sandik ortada. Onun adamiyla bunun adamiyla haciosmanoglunu baskan yaptilar
    bende bunu anlatmak istiyorum, birinin adamı olarak üye olanlar, aidatları ödenenler Trabzonspor için çaba harcamaz, birileri için çaba harcar, ben atanan değil seçen, seçerken de kendi kendine karar verecek Trabzonspor'un menfaatini ön planda tutacak delege olsun istiyorum.

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı gabriel omar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kulübün ,şirket yönetmekten anlayan,ekonomik proje üretmeyi bilen bir başkana su gibi ihtiyacı var.Takım ekonomik olarak bombok durumdayken,18.yy romantizmiyle karar vermek mantıklı değil.

Evet,adalet için sonuna kadar mücadele edeceğiz ama ekonomi olarak küçülüp,maliye altımızdan donumuzu aldığı zaman ,sesimizi duyuramayız.İlk seçimde de aynı hataya düştük,geldiğimiz nokta ortada.Artık biraz gerçekçi davranalım.
    Erdinc Varlibas

Nereden
    İstanbul

İş adamı ya da siyasetle ilişkisi olan kimseden Trabzonspor a fayda gelmez. Göbeği bir yerlere bağlı olan insanların hizmetleri de bir yere kadardır. Tepeden bir yerden emir geldi mi ne kadar dik duruş gösterebilirler. Sözüm sadece Muharrem Usta'ya değil, o ve onun durumunda olan herkes için geçerlidir. Bu yüzden Usta ve Hacıosmanoğlu gibi isimlerden Trabzonspor' a fayda geleceğine inanmıyorum. Trabzonspor kulübü başkanı herşeyin başında idealist bir Trabzonsporlu ve iyi bir yönetici olmalıdır. Mümkünse zengin de olmamalıdır ki kaybedecek çok şeyi olmasın. Siyasete göbeği bağlı olmamalıdır. Cesur ve namuslu olmalıdır. Tahsilli ve kültürlü biri olmalı ki kulübü her ortamda başarıyla temsil edebilsin. Son seçimlerde Hakan Kulaçoğlu' nun başkan olmasını isterdim. O değilse bile onun gibi birinin başkan olmasını isterim.

tahsinsever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bencede olağanüstü seçim yapılmalı ve m.usta başkan olmalı şuan için ondan daha iyisi görünmüyor ve seçimler için birtüzük deyiişkliği yapıp üçyılda bir mayısın soniki parazırı şeklinde düzenlenmelidir. seozn ortasında ki seçimler yeni gelen yönetime yarım kalan işler sıkıntı yaratıyor hemde bizde öncekilerin yarım kalan işleri bize soroun oluyor deyip başarısızlıklarına bahene oluyor.
    2010-2011 sezonu şampiyonu trabzonspor

amasya0561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı tahsinsever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede olağanüstü seçim yapılmalı ve m.usta başkan olmalı şuan için ondan daha iyisi görünmüyor ve seçimler için birtüzük deyiişkliği yapıp üçyılda bir mayısın soniki parazırı şeklinde düzenlenmelidir. seozn ortasında ki seçimler yeni gelen yönetime yarım kalan işler sıkıntı yaratıyor hemde bizde öncekilerin yarım kalan işleri bize soroun oluyor deyip başarısızlıklarına bahene oluyor.
    Bende anlam verememişimdir senelerdir neden sezon ortası yapılır kongre.
    lig bitimi en iyisidir. gelen bu takımı ben kurmadımda diyemez.
    2010-2011 LİG ŞAMPİYONU Trabzonspor

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Merak ediyorum bu klübü yönetecek

1-Sayın Hacıosmanoğlu....

2-Sayın Usta.....

Bunlardan başka kimse yok mu ?
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

aaahmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ediyorum bu klübü yönetecek

1-Sayın Hacıosmanoğlu....

2-Sayın Usta.....

Bunlardan başka kimse yok mu ?
    bu borca , karşıdaki rakiplerin senden on kat daha iyi maddi durumu ve şampiyonluk isteği.bu durumda kaç kişi cebindeki paraya kıyar.

Nereden
    Samsun

benim başkan adayım Ahmet AĞAOĞLU var onu da küstürdüler, bir dönem aday oldu, istediği yönetimi kurma şansı verilmedi, oy kullanma hakkı olan gruplar, delege nemalanmak istedi, olmayacağını anlayınca bırakıp gitti, bir daha yolu başkan adaylığı için Trabzonspor'la çakışır mı bilemem ama bildiğim Trabzonspor sevgisinin tartışmasız olduğu.
    Konu dağlıca61 tarafından (19.03.2014 Saat 20:29 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış alıntı.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)