Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 81 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 81 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Son Karar: Szymek Yolcu!

ErayAkyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iii yaa super sonunda insallah szymek duzelcek
    İstanbul'un 3 Büyüğü varsa, Türkiyenin Tek Büyüğü Var! T R A B Z O N S P O R

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ziya hocanın bir açıklamasını okudum yerel gazetede "şimek düzelecek" diyordu.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Alıntı kml61ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafkas: "Szymek en değerli oyuncularımızdan biri"
    Polonyalı oyuncumuz Miroslaw Szymkowiak’la ilgili son günlerde yoğunlaşan haberler üzerine Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas bir açıklama yapmayı uygun gördü.

Yanlış aksettirildi
    Kafkas, öncelikle Memorial Hastanesi’nin sponsorluğunda düzenlenen 11 Altın Adam Toplantısı’nda kullandığı ifadelerin medyaya yanlış aksettirilmesinden yakındı.

Kasıtlı çıkışlar
    Galatasaray maçı öncesi bazı çıkışların kasıtlı olduğun altını çizen Kafkas, “Söz konusu toplantıda Dünya Kupası öncesinde Szymek’in iyi bir çıkış yaparak ailesiyle birlikte Avrupa’da oynamak ve yaşamak gibi beklentileri olduğunu söylemem farklı biçimde speküle edildi. Sadece vurgulamak istediğim bunu gerçekleştiremeyince moralsiz ve yorgun düştüğüydü. Şimdi ise oyuncumuzun gayet moralli olduğunu, gerçek yerinde oynadığını ve gün geçtikçe eski günlerine döneceğini söylememe rağmen maalesef bu göz ardı edildi” diye konuştu.

Menajeri teşekkür etti
    Aynı toplantıda, “Hiç kimse Türkiye’ye gelen en iyi yabancı olarak bir yıl önce Szymek’ten bahsedildiğini unutmasın” dediğini de hatırlatan Kafkas, “Toplantı sonrası Szymek’in menajeri Mithat Halis dahi yanıma gelerek konuşmalarımdan dolayı bana hak verdiğini ve oyuncunun en kısa sürede çıkışa geçeceğini düşündüğü söyledi” hatırlatmasında bulundu. Kafkas, tüm bu söylemleri; “Szymkowiak çok kötü ve oynamıyor, sıkıntısı nedir?” şeklinde gelen bir soru üzerine yaptığını da vurguladı.

Gerçek dışı haberler
    Kafkas ayrıca, bugün bazı ulusal gazetelerde Szymkowiak’ın gönderilerek yerine farklı bir oyuncunun transfer edileceği yönünde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın dün düzenlediği basın toplantısında Szymek’le ilgili görüşlerini açıkça dile getirdiğini kaydeden Kafkas, “Bizim tüm oyuncularımız değerlidir ve Szymek de bunlardan birisidir. Szymek’in var olan kalitesini sahaya yansıtması için gereken tüm çabayı biz de kendisi de teknik heyet de gösteriyoruz. O da toparlanmayı istiyor. Galatasaray maçı bu anlamda iyi bir başlangıç olacaktır” diye konuştu.
    KAYNAK : Resmi Site

Görüldüğü gibi Szymek ler dünyaya çok az gelir ve bunu için Szymek gibiler özeldir ve yine bunun için kolay kolay gönderilemezler ve bazen onun gibilerin sahada "YÜRÜMESİ" bile yeter...Kısa zaman içinde çok üstün bir performans göstermişti geldiğinde,o kadar iyi oynuyordu ki herkes acaba hangi maç kötü oynayacak diye papatya falı açmaya başlamıştı, derken nazar değdi ayağı kırıldı ve yine döndü yine dönem dönem çok iyi oynadı...ama bu sezon ortalarda yok doğrudur...Şu anda kulüp yapılması gerekeni yapıp sahip çıkıyor ve zaman tanıyor...Düzelirse kalır (DÜZELİCEK) ama yok bunca çabaya rağmen kıpırdayamazsa Trabzonsporumuz için "gitmeli" deriz ama O na olan sevgimiz asla azalmaz, bitmez...Yüreğini koymuştu o sahaya ve en sonunda ayak bileğini de koydu...Sakatlandığı pozisyonu hatırlıyorum da Gaziantep maçında bir ortasaha mücadelesinde topu kaptırıp kontra yemeyelim diye feda etmişti ayağını...Çok büyük adam Miroslaw Szymkowiak...Galatasaray maçını bekliyorum yüreğimde anormal bir kıpırtı var...Ben Stichus un tek sözünü benimsiyorum ve başka söylediği hiçbirşeye inanmam (Çünkü o da aynı bizim gibi sadece bir taraftar...inanın başka bişey değil hatta Trabzon - galatasaray maçını İstanbul da sanacak kadar doğal bir taraftar...Yani yönetime falan hiç bir yakınlığı yok sadece ağzı laf yapabiliyor)

"Herşeyçokgüzelolacak..."
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kml61ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kafkas: "Szymek en değerli oyuncularımızdan biri"
    Polonyalı oyuncumuz Miroslaw Szymkowiak’la ilgili son günlerde yoğunlaşan haberler üzerine Basın Sözcümüz Zeyyat Kafkas bir açıklama yapmayı uygun gördü.

Yanlış aksettirildi
    Kafkas, öncelikle Memorial Hastanesi’nin sponsorluğunda düzenlenen 11 Altın Adam Toplantısı’nda kullandığı ifadelerin medyaya yanlış aksettirilmesinden yakındı.

Kasıtlı çıkışlar
    Galatasaray maçı öncesi bazı çıkışların kasıtlı olduğun altını çizen Kafkas, “Söz konusu toplantıda Dünya Kupası öncesinde Szymek’in iyi bir çıkış yaparak ailesiyle birlikte Avrupa’da oynamak ve yaşamak gibi beklentileri olduğunu söylemem farklı biçimde speküle edildi. Sadece vurgulamak istediğim bunu gerçekleştiremeyince moralsiz ve yorgun düştüğüydü. Şimdi ise oyuncumuzun gayet moralli olduğunu, gerçek yerinde oynadığını ve gün geçtikçe eski günlerine döneceğini söylememe rağmen maalesef bu göz ardı edildi” diye konuştu.

Menajeri teşekkür etti
    Aynı toplantıda, “Hiç kimse Türkiye’ye gelen en iyi yabancı olarak bir yıl önce Szymek’ten bahsedildiğini unutmasın” dediğini de hatırlatan Kafkas, “Toplantı sonrası Szymek’in menajeri Mithat Halis dahi yanıma gelerek konuşmalarımdan dolayı bana hak verdiğini ve oyuncunun en kısa sürede çıkışa geçeceğini düşündüğü söyledi” hatırlatmasında bulundu. Kafkas, tüm bu söylemleri; “Szymkowiak çok kötü ve oynamıyor, sıkıntısı nedir?” şeklinde gelen bir soru üzerine yaptığını da vurguladı.

Gerçek dışı haberler
    Kafkas ayrıca, bugün bazı ulusal gazetelerde Szymkowiak’ın gönderilerek yerine farklı bir oyuncunun transfer edileceği yönünde yer alan haberin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. Teknik Direktör Ziya Doğan’ın dün düzenlediği basın toplantısında Szymek’le ilgili görüşlerini açıkça dile getirdiğini kaydeden Kafkas, “Bizim tüm oyuncularımız değerlidir ve Szymek de bunlardan birisidir. Szymek’in var olan kalitesini sahaya yansıtması için gereken tüm çabayı biz de kendisi de teknik heyet de gösteriyoruz. O da toparlanmayı istiyor. Galatasaray maçı bu anlamda iyi bir başlangıç olacaktır” diye konuştu.
    KAYNAK : Resmi Site

halen bu topiç kapanmadı,nedenini çok merak ediyorum?
    "Trabzonspor taraftarı rüzgara uymaz, rüzgarı yaratır" Şenol GÜNEŞ

Nereden
    Trabzon

SZYMEK'İ BEN ADAM EDERİM

DUYGUSAL BİRİ
    Trabzonspor?da son günlerin tartışılan ismi Szymkowiak?a Doğan kol kanat gerdi. Yöneticilerin Szymkowiak performansı ve gitme yönündeki eğlimi konusundaki görüşleri ile üzerine Teknik Patron Ziya Doğan?ın, ?O?nu siz bana bırakın. Szymek?i kısa süre sonra sizde tanıyamayacaksınız? diyerek garantiği verdiği belirtildi. Doğan?ın yöneticilere, Szymkowiak?I bir çok kez izlediğini ve transferini ilk kendisinin istediğini belirterek, ?O bu takımın lideri olabilecek kalitede. Szymek?i iyi tanıyorum. Duygusal biri. Sorunlarını çözeceğiz? dedi.
    BİR YERE GİDEMEZ
    Doğan, ?Kısa sürede göreceksiniz bambaşka bir Szymkowiak izleyeceksiniz. Onunla konuşuyorum. Toparlanacak ve Trabzonspor?un orta alandaki en büyük gücü olacak? diyerek yöneticilere garanti verdiği belirtildi. Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Szymek?in Ziya Doğan?ın elinde gerçek kimliğini bulacağına inan
    dıklarını belirterek, ?Hocamız ona çok güveniyor. Bir yere gitmesi söz konusu değil. Kendini bulursa Szymek?ten uzun yıllar faydalanmak istiyoruz? diye konuştu.

Kaynak: Karadeniz

Nereden
    Trabzon

bu topiç Zeyyat Kafkasın söylemleri doğrultusunda açılmıştır,fakat Zeyyat Kafkasın 22.09.2006 16:29:00 tarih itibariyle resmi sitede yaptığı açıklamada bu söylemlerinin sadece bir bölümünün alınarak maksatlı bir biçimde Ts 'ye zarar vermek amaçlı yayınlandığını dile getirmiştir.
    Tüm bunlara rağmen, yalan bir haberle açılan bu topiç neden hale kapatılmamaktadır?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)