Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Futbolcularımız ve Antremanlar

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Question Futbolcularımız ve Antremanlar

Kac senedir Trabzonsporumuzun gerek Gurbet'de gerek izinde Trabzon'da oldugumuz zaman Maclarini ve Antremanlarini izliyoruz hem canli hem TV basinda. Her bakmamizda 3 kisi üc ileri üc geri kosuyor. Biliyorum Spor Haberlerini sunan Kameracilar bir kac dakika görüntü kayidediyor buda Futbolcular kosarken oluyor. Ama ben izinde oldugum zamanlar Tesisleri gidip Antremanlari izlerim genelde. Ne dogru dürüst sut calismasi, ne Frikik calismasi nede Korner vs. calismalari görüyorum. Hep ayni tas ayni hamam. Bizim Futbolcular kendilerini gelistiremiyorlar veya Antremanda uygulanan Programlar yüzünden kaynaklaniyor bu. Örnek Hüseyin ne sut cekebiliyor nede dogru düzgün bir pas verebiliyor. Hüseyini hic orta yaptigi bir Mac gördünüz mü Allah askina. Sacede Hüseyin degil bir baska örnek ise Gökdeniz kac Gol firsatlarini degerlendiremedi. Kaleci ile karsi karsiya kaliyor sonunu hepimiz biliyoruz. Hic kendi kendine düsünmezler mi bu acigimi kapatmak icin extra bir calisma yapayim veya kendime özel bir program uyguliyayim. Ama nerdeeeee??? Her Hafta Macta ayni problemleri yasiyoruz bitmek bilmiyor sorunlar nedense ???
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antremanlar nasıl yapılıyor bilmiyorum ama bahsettiğin sorunlar doğru.Özellikle Gökdeniz'deki problemi hocalar görmüyor mu merak ediyorum.Kaç senedir aynı.Karşı karşıya kaldığı zaman artık yerimden bile kalkmıyorum izlerken nasılsa kaçıracak diye.

KuĞu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

güzel tespit, aynı şeyleri hasan 3.ye söylemiştim haklısın dedi başka bir şey demedi
    idmanlarda serbest idman adında bir bölüm olmalı belki aynı özellikleri geliştirmek isteyen futbolcular grup oluşturup birlikte çalışabilirler gerçi altyapı eğitimleri bu yönde olmalı ve oradan tam anlamıyla futbolcu olarak çıkmalılar, nedense altyapımız alarm veriyor
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

leekens hamiye özel baraj getırtmıstı çalışmasında oyuncu sakatlanmasın dıye.hamı ters ayagını ve sert vuruslarını calısarak yaptı.

bundan damı ders almadılar.

eren_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

işte benim yıllardır söylediğim şey.bu adamlar idman denen şeyi sadece koşu zannediyo.ya bunlar daha orta yapamıyo pas yapamıyo.şut çekemiyo neden idmanda bunlar yapılmıyo.cevap hiçbiyerde yok
    inadına TRABZON
    ---Sürmeneli Piranalar---

Naim
    Ziyaretçi

Maç içinde ki dizilişten sonra
    Antreman Programına da geçtik
    Taraftarlarımız gittikce ilerleme kaydediyor

Eh mutlaka bir gün sıra Taraftarlığa da gelicek
    bu başlık en az 150 mesaj alır
    tv den görülen 30saniyelik haberlerle antreman eleştirmek ekolüde başlamış oldu Trabzonsporda
    Yaşasın!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

doğru bunları hocaların ve futbolcuların görüp el birliğiyle düzeltmeleri lazım

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok önemli bir konu. ben de ne zaman tv deki görüntüleri seyretsem özellikle şenol güneş dönemlerinde futbolcular gülerek el topu oynuyorlar. açıkçası gerçek idmanlarda ne oluyor bilmiyorum ama şu bir gerçek ki idman çok şey değiştirir. taktik teknik bunların işin biraz da hikayesi. sahada güçlü kalan koşan maçı koparıyor. bu açıdan geçen ziya doğan döneminde kondisyonumuzda ilerlemeler olduğunu gözlemiştim. bir de fb idmanlarını tv de gördüğümde acaip kondisyon hareketleri yapıyorlar. mesela bellerine lastik gibi bir şey takıp duvara bağlayıp onla koşmaya çalışıyorlar falan.

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu konuda ziya doğana rakip tanımam en kral idmanı yaptırır.
    KAHROLSUN LİG TV !!!

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Talking

Alıntı ironmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tv den görülen 30saniyelik haberlerle antreman eleştirmek ekolüde başlamış oldu Trabzonsporda
    Yaşasın!!
    Herkesin kendi görevini layıkıyla yerine getirmesi lazım sana katılıyorum ama yine de aksini iddia eden bir arkadaş var mı diye merak ediyorum bu idman konusunda.Yani hayır Trabzonsporlu futbolculara gayet güzel idman veriliyor diyebilecek biri var mı?
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

iyi idman yapıyorklar,basına taktik idamını yansısın yani,

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ziya dogan varken ben böyle bisey düsünmem!
    Haciosmanoglu ISTIFA

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

...................tv den görülen 30saniyelik haberlerle antreman eleştirmek ekolüde başlamış ..........!!

bence olay bundan ziyade 25 yasına gelmıs bır kanat oyuncusu hala adam gıbı orta yapamıyosa,yada gökdeniz hala kaleci ile karşı karşıya kaldığında %60-70 başarı gösteremiyosa,

demek ki idmanlarında bir eksik vardır.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı BOZOHAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu konuda ziya doğana rakip tanımam en kral idmanı yaptırır.
    bencede...

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten düşünülmesi gerekilen bir konu... ben bununla ilgili bildiğim en basit 2 örneği vereyim....

van hojdonk genç yaştan beri frikik yeteneğini kazanmak, ve kazandıktan sonra da geliştrmek için her idmandan sonra 1 saat frikik çalışması yaparmış...

kezman, sol ayağını kullanamadığı için sağ ayağını genç yaşta bilerek sakatlamış ve uzun süre hep sol ayağıyla pas şut çalışması yaparak sol ayağını geliştirmiş... elbette oyunculara ayağınızı kırın demiyourz da yani bunlar örnek olacak davranışlar...
    VERENA (KIRANKAŞ)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Samsun

Alıntı verena Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gerçekten düşünülmesi gerekilen bir konu... ben bununla ilgili bildiğim en basit 2 örneği vereyim....

van hojdonk genç yaştan beri frikik yeteneğini kazanmak, ve kazandıktan sonra da geliştrmek için her idmandan sonra 1 saat frikik çalışması yaparmış...

kezman, sol ayağını kullanamadığı için sağ ayağını genç yaşta bilerek sakatlamış ve uzun süre hep sol ayağıyla pas şut çalışması yaparak sol ayağını geliştirmiş... elbette oyunculara ayağınızı kırın demiyourz da yani bunlar örnek olacak davranışlar...
    uzağa gitmeye gerke hami en iyi örnek bence.

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kac senedir Trabzonsporumuzun gerek Gurbet'de gerek izinde Trabzon'da oldugumuz zaman Maclarini ve Antremanlarini izliyoruz hem canli hem TV basinda. Her bakmamizda 3 kisi üc ileri üc geri kosuyor. Biliyorum Spor Haberlerini sunan Kameracilar bir kac dakika görüntü kayidediyor buda Futbolcular kosarken oluyor. Ama ben izinde oldugum zamanlar Tesisleri gidip Antremanlari izlerim genelde. Ne dogru dürüst sut calismasi, ne Frikik calismasi nede Korner vs. calismalari görüyorum. Hep ayni tas ayni hamam. Bizim Futbolcular kendilerini gelistiremiyorlar veya Antremanda uygulanan Programlar yüzünden kaynaklaniyor bu. Örnek Hüseyin ne sut cekebiliyor nede dogru düzgün bir pas verebiliyor. Hüseyini hic orta yaptigi bir Mac gördünüz mü Allah askina. Sacede Hüseyin degil bir baska örnek ise Gökdeniz kac Gol firsatlarini degerlendiremedi. Kaleci ile karsi karsiya kaliyor sonunu hepimiz biliyoruz. Hic kendi kendine düsünmezler mi bu acigimi kapatmak icin extra bir calisma yapayim veya kendime özel bir program uyguliyayim. Ama nerdeeeee??? Her Hafta Macta ayni problemleri yasiyoruz bitmek bilmiyor sorunlar nedense ???
    +1967 hakketten bende senelerdir anlayamadım bunu heleki gökdeniz kaleci ile karşı karşıya kaçırdığı gollerin hepsini atmış olsaydı türkiye gol rekorunu çoktan kırmış olurdu
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

o gökdenizin sorunu aynen zürichde oynayan gineli keitada vardi adam farkina varinca antrenmanlardan sonra paf takimi kalecesinle ekstra antrenman yapip sorunu ortadan kaldirmis son sezonda gol krali oldu adam

asem61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu konuda sizlere katilmamak mümkün degil.25 yasinda almanyaya geldim trabzonda 15 sene amatör futbol oynadim.size idda ediyorum almanyada ki 3 lig takimlarinin idmanini, maclarini seyredince farki rahat görüyorsunuz. takim disiplini sahaya yayilisi idmanlardaki ciddiyet ...futbolcu antremanlarda hocayi zorlamali.hicbirzaman kendini yeterli görmemeli.iyi idman yapmanin kendine faydasi oldugunu iyice kavramali. bu altyapida futbolcuya ögretilmeli.güzel örnekler verdiniz hami gibi, bunlara bizzat sahit olmusumdur.futbolcu citayi herzaman yükseltmeli.
    seninle dogdu seninle yasiyor sensiz olamaz olamaz bu sehir
    asigiz rengine bordoyla mavine Trabzon ismine asik bu sehir

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir futbolcunun antremandan sonra kalıp çalışması ne kadar güzel bir şey. hami yapardı zamanında frikik çalışmak için

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yaşasın!!
    "Eh mutlaka bir gün sıra Taraftarlığa da gelicek"
    inşallah kardeşim,

Süper yorum Allah razı olsun...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Simdide Gökhan ve Umut'dan cekiyoruz.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Nereden
    Almanya

Alıntı FANATIK61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Simdide Gökhan ve Umut'dan cekiyoruz.
    maglesef
    25# Alan Carlos Gomez da Costa
    Ne Yönetimspor ne Tekkespor ...Alayina TRABZONSPOR !!!
    / Rize Ardesenli

krdnz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Antreman konusuda şu anda bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

Hatta iddia ediyorum şu an Türkiye'nin en iyi antreman programı Trabzonspor tarafından uygulanıyordur.
    *
    *
    Şampiyonluklarımız:1.1975-76, 2.1976-77, 3.1978-79, 4.1979-80, 5.1980-81,6.1983-84,6+1.2010-11

Haber Editörü Abdülkadir Kılıç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben hiç bilmiyorum.(tabii sitede yayınlanan görüntüler hariç) bunlar gol çalışması falan yapmıyorlar mı? Kesinlikle hocaya laf atıyorum sanmayın ama ne bilim insan düşünüyor işte.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)