Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye 2 - 1 Ýsveç | Hazýrlýk Maçý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Tüp kafanýn milli takýmýnýn maçýný bir dakika bile izlemedim...O gidene kadar da izlemeyeceðim....
    2011 yýlýnda þike yoktur diyen namussuzdur...

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    uður un fiziði iyiymiþ.uður, niasse ve tarýk, aytaç paketleri yapmamýz lazým. ne kadara patlar acaba?
    Ulusal düzeyde popüler olmuþ bu tarz isimler gelmez bence Trabzonspora malesef
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

bordomavi1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Ynt: Türkiye - Ýsveç Hazýrlýk Maçý | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Alýntý Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adamlarý alamazsak kapatalým dükkaný.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence tamamen dönemsel birþey, istikrarlý iyi bir yönetimin olursa, baþýnda oyuncularýn geliþimine katký yapan bir hoca olursa, güven ortamý oluþturursan koþa koþa gelirler.tüm mesele de bu ztaen.çoktan böyle bir klüp olmalýydýk.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý kudu_89 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    olcan adýn büyük bir kulübe gitmeli.
    Bu nedur þimdi hemþerum ???????
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Alýntý bordomavi1 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu adamlarý alamazsak kapatalým dükkaný.
    Trabzonla hicbir baðým olmasa gelmem ben 7. sýralarda geziyoruz ama yeni yönetim gelir iddiali iþler yapar iþler deðiþebilir..
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

SALDIRAY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Tebrikler. Uzun süre sonra ilk defa bu kadar güzel bir kadro gördük. Elde ki malzeme bu. emre ve volkan gibi dürzülerin kesilmesi de iyi oldu. Onur varken volkan daha kele yüzü görmez. canerde kesilsin tam olacak ama eðri oturup doðu konuþmak lazým. TR 'de baþka sol yok.
    Bir Sevdasýn Trabzonspor'um..

Adem Akyüz' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    30

Alýntý SALDIRAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tebrikler. Uzun süre sonra ilk defa bu kadar güzel bir kadro gördük. Elde ki malzeme bu. emre ve volkan gibi dürzülerin kesilmesi de iyi oldu. Onur varken volkan daha kele yüzü görmez. canerde kesilsin tam olacak ama eðri oturup doðu konuþmak lazým. TR 'de baþka sol yok.
    Bütün bunlarý hazýrlýk maçýnda yapmak kolay.. Resmi maçta da aynýsýn yapsýn, o zaman tebrik ederiz hocayý..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Standart AW: Türkiye 2 - 1 Ýsveç Hazýrlýk Maçý | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Alýntý Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olcanýn sevinmemesinin sebebi olarak bizim paþganýn siyasi tutumu diye düþüyorum. Olcan sanýrým çizgi olarak iktidara bayaðý ters ve tasvip etmiyor...

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Aynen. Kolunda Ataturk dovmesi de vardir.
    Bazý insanlar, seninle sadece boþ zamanlarýnda konuþurlar. Bazý insanlar ise seninle konuþmak için zamanýný ayýrýrlar.
    Elazýð'lý.

TAHSÝN 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý SALDIRAY Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    CANER i klüp takýmýnda sevmeyebiliriz ama þu kadarýný söyliyim Caner kendini çok geliþtirdi.. Bence Fenerbahçe'nin çok üstünde bir oyuncu AVRUPA'da gidip oynamalý
    6 üstü 1 Aþk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Murat Ocak'ý hatýrlayan var mý?

Klasik Terim uygulamasý... Radikal kararlardan bahsedip, birkaç genci (genelde transfer piyasasýnýn gözdeleri olur kendileri) "hazýrlýk maçlarýnda" kadroya çaðýrýr. Kendini yetenek avcýsý gibi sunar. Sonra o çocuklarýn yüzüne bir daha bakmaz (Aralarýndan bazýlarý Ýstanbul takýmlarýna transfer olursa, yoluna onlarla devam edebilir).

Risk düþük, getirisi ise bu zamana kadar pek yok. Ama adam ÝMPARATOR.

Bu futbol seyircisine, böyle imparator yakýþýr zaten.
    Akýl, öfkeyi ve onunla kolayca birleþen bilgisizliði yener. Aklý kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Kadro secimi cok yerindeydi. Milli takimi iyi gördüm uzun zaman sonra. Güzel paslasmalar, istekli oyun vardi. Ömer Toprak, Tolga Cigerci, Hakan Calhanoglu ve Gökhan Töre gibi oyuncular da katilinca takima dahada iyi olacagiz.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Murat Ocak'ý hatýrlayan var mý?

Klasik Terim uygulamasý... Radikal kararlardan bahsedip, birkaç genci (genelde transfer piyasasýnýn gözdeleri olur kendileri) "hazýrlýk maçlarýnda" kadroya çaðýrýr. Kendini yetenek avcýsý gibi sunar. Sonra o çocuklarýn yüzüne bir daha bakmaz (Aralarýndan bazýlarý Ýstanbul takýmlarýna transfer olursa, yoluna onlarla devam edebilir).

Risk düþük, getirisi ise bu zamana kadar pek yok. Ama adam ÝMPARATOR.

Bu futbol seyircisine, böyle imparator yakýþýr zaten.

adam anadoludan adam çaðýrsa suçlu, çaðýrmasa yine suçlu. bir karar verin artýk ? form durumuna göre anadoludanda ptt den de adam çaðýrýyor, yanýnda yardýmcýlarý da var heralde oturup kendi izlemiyordur ptt deki adamý...

terim bu ülkenin yetiþtirmiþ olduðu en büyük antrenördür.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Terim gene avanta pesinde.Bir kc oyuncu parlatip gagalamak istiyor.Niasse icin konusmus.Gördüm kadar Senegal Alt Mili takimlar icin oynadi,bunu bilmesi lazim milli hoca olarak.Türkiye icin oyniyamaz.Bakalim hangi keriz yerli yapma hayalleri ile pahali alip kazik yedini anliyacak.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

olmasý gereken kadro ve ýþýk saçan bir milli takým vardý sahada, hazýrlýk maçý olmasýna raðmen çok uzun bir aranýn ardýndan ilk kez 90dk milli maç seyrettim.

volkan ve emre yi silip atsa milli takým için süper olacak ama caner e katýlmýyorum, caner þuan avrupanýn en elit sol beklerinden birisi. müthiþ geliþtirdi kendisini ve umarým sezon sonu fenerden ayrýlýr... gerçi fener biz mi, basar parayý caner e imza attýrýr, ben olsam düþünmeden yýllýk ne istiyorsa kabul eder 5 yýllýk imzayý attýrýrým, bulmuþum böyle sol beki hemde yerli.

edit: ertan renktaþ niasse senegal A millisinde oynamadý, alt milli takýmlarda oynamasý bir sorun teþkil etmiyor. milli takýma girebilir.
    Konu Mert Oðuzlu61 tarafýndan (06.03.2014 Saat 10:55 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ertan1982 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Terim gene avanta pesinde.Bir kc oyuncu parlatip gagalamak istiyor.Niasse icin konusmus.Gördüm kadar Senegal Alt Mili takimlar icin oynadi,bunu bilmesi lazim milli hoca olarak.Türkiye icin oyniyamaz.Bakalim hangi keriz yerli yapma hayalleri ile pahali alip kazik yedini anliyacak.
    altta oynamasý önemli deðil diye biliyorum.cenk tosun da almanlarýn alt millilerinde oynadý ama þimdi türk milli takýmda.

Nereden
    Almanya

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    altta oynamasý önemli deðil diye biliyorum.cenk tosun da almanlarýn alt millilerinde oynadý ama þimdi türk milli takýmda.
    yok yanlis bilgi.Türk Vatandasliga gecme hakki olsaydi Senegal icin ilk u macini oynamadan önce,o zaman a milli olmasaydi Türkiye gecebiliyordu.simdi o hakki yok benim arastirdim kadar.Colman icinde aynisi gecerli.Arjantin u takiminda oynamasaydi 5 yil türkiyede oynadi an hem türk psaportu alabiiyordu hem yerli statüsüne geciyordu hemde a milli icin oyniyabilirdi.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Benim bildiðim U-21 dahil alt milli takýmlarda oynasa dahi A milli olmadan kararýný verebiliyor. Ayrýca istisnai Türk vatandaþý olabilir bakanlar kurulu kararýyla
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Almanya

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim bildiðim U-21 dahil alt milli takýmlarda oynasa dahi A milli olmadan kararýný verebiliyor. Ayrýca istisnai Türk vatandaþý olabilir bakanlar kurulu kararýyla
    yok öyle degil iste.Yabanci forumlardada tartistik.Bu olayi özelikle Zengin Araplara karsi yaptilar.Hem bunu hem de en az 3 veya 5 yil o Ülkede oynamali Milli takimda oynamak icin ( Bu Kural sadece o Ülkenin sonradan Vatandasi olanlar icin gecerli) Araplar bir ara Milli olmayan Brezilyalilari para karsili milli yapmaya calistilar Ailton a da teklif gelmisti).

Courage - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Niye ki?

Egemen-Selçuk - Umut -Giray v.s v.s... bunlarý okey masasýndan mý topladýk?

Ýyi bir yönetim olsun kralýný getiririz.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduðunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Fatih Birinci - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    36

Standart AW: Türkiye 2 - 1 Ýsveç Hazýrlýk Maçý | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Alýntý Salih Bildiren Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Niye ki?

Egemen-Selçuk - Umut -Giray v.s v.s... bunlarý okey masasýndan mý topladýk?

Ýyi bir yönetim olsun kralýný getiririz.
    Gökhan ünal 6,25 mil

halil ibo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    55

Her futbolsever gibi;dün akþam ki milli takým benim de hoþuma gitti.Fakat daha çok tribünler hoþuma gitti.
    Artýk Ýstanbul denilen þehre o iðrenç üç takým taraftarý yüzünden milli maç VERÝLMEMELÝDÝR !
    Beklemeyi bilen amacýna ulaþýr. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UðurB - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    47

Sadece Turk milli takimda altyapilarda baska ulkelerin milli takimlarinda oynamis ancak su anda milli takimimizin formasini giyen bircok oyuncu var. Bu tip gecisler Fransa, Hollanda ve Portekiz milli takimlarinda cok oluyor. Daha once Fransiz at yapi milli takimlarinda oynayanlari Senegal, Fildisi sahilleri vs gibi takimlarda gorebiliyoruz.
    Cenk Tosun:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/c...direktErgebnis
    Oguzhan Ozyakup:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...direktErgebnis
    Omer Toprak:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...ler_43512.html
    Moussa Sow:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/m...ler_22382.html
    Alex Song:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/a...ler_27394.html
    Chupo-Moting:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/e...ler_45660.html
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Almanya

Alýntý UðurB Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadece Turk milli takimda altyapilarda baska ulkelerin milli takimlarinda oynamis ancak su anda milli takimimizin formasini giyen bircok oyuncu var. Bu tip gecisler Fransa, Hollanda ve Portekiz milli takimlarinda cok oluyor. Daha once Fransiz at yapi milli takimlarinda oynayanlari Senegal, Fildisi sahilleri vs gibi takimlarda gorebiliyoruz.
    Cenk Tosun:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/c...direktErgebnis
    Oguzhan Ozyakup:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...direktErgebnis
    Omer Toprak:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...ler_43512.html
    Moussa Sow:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/m...ler_22382.html
    Alex Song:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/a...ler_27394.html
    Chupo-Moting:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/e...ler_45660.html
    Bu oyuncularin o Ülkeler ile Kan bagi var.En azindan Babasi Annesi Dedesi Babane/Aneane o Ülkenin Vatandasiydi.Ama elin Senegalisi öyle bir kan bagi yoksa.Sonradan baska milli takima gecmesi imkansiz.Dogustan o Ülkenin vatanaslik hakkina sahip olan topcular onlar.Ister Vatandas olsun ister olmasin.

Öznur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    26

Standart Ynt: Türkiye 2 - 1 Ýsveç Hazýrlýk Maçý | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Maçý bi açtým Olcan gol attý, sonrada kapadým zaten televizyonu.

O pozisyonu bile izledim ilginç bi biçimde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)