Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye 2 - 1 İsveç | Hazırlık Maçı

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Tüp kafanın milli takımının maçını bir dakika bile izlemedim...O gidene kadar da izlemeyeceğim....
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uğur un fiziği iyiymiş.uğur, niasse ve tarık, aytaç paketleri yapmamız lazım. ne kadara patlar acaba?
    Ulusal düzeyde popüler olmuş bu tarz isimler gelmez bence Trabzonspora malesef
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

bordomavi1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Ynt: Türkiye - İsveç Hazırlık Maçı | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Alıntı Trabzonspor[TS] Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamları alamazsak kapatalım dükkanı.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence tamamen dönemsel birşey, istikrarlı iyi bir yönetimin olursa, başında oyuncuların gelişimine katkı yapan bir hoca olursa, güven ortamı oluşturursan koşa koşa gelirler.tüm mesele de bu ztaen.çoktan böyle bir klüp olmalıydık.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı kudu_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olcan adın büyük bir kulübe gitmeli.
    Bu nedur şimdi hemşerum ???????
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordomavi1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu adamları alamazsak kapatalım dükkanı.
    Trabzonla hicbir bağım olmasa gelmem ben 7. sıralarda geziyoruz ama yeni yönetim gelir iddiali işler yapar işler değişebilir..
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

SALDIRAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tebrikler. Uzun süre sonra ilk defa bu kadar güzel bir kadro gördük. Elde ki malzeme bu. emre ve volkan gibi dürzülerin kesilmesi de iyi oldu. Onur varken volkan daha kele yüzü görmez. canerde kesilsin tam olacak ama eğri oturup doğu konuşmak lazım. TR 'de başka sol yok.
    Bir Sevdasın Trabzonspor'um..

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı SALDIRAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrikler. Uzun süre sonra ilk defa bu kadar güzel bir kadro gördük. Elde ki malzeme bu. emre ve volkan gibi dürzülerin kesilmesi de iyi oldu. Onur varken volkan daha kele yüzü görmez. canerde kesilsin tam olacak ama eğri oturup doğu konuşmak lazım. TR 'de başka sol yok.
    Bütün bunları hazırlık maçında yapmak kolay.. Resmi maçta da aynısın yapsın, o zaman tebrik ederiz hocayı..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Standart AW: Türkiye 2 - 1 İsveç Hazırlık Maçı | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Alıntı Dip.Ing.Mag. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcanın sevinmemesinin sebebi olarak bizim paşganın siyasi tutumu diye düşüyorum. Olcan sanırım çizgi olarak iktidara bayağı ters ve tasvip etmiyor...

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Aynen. Kolunda Ataturk dovmesi de vardir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

TAHSİN 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SALDIRAY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CANER i klüp takımında sevmeyebiliriz ama şu kadarını söyliyim Caner kendini çok geliştirdi.. Bence Fenerbahçe'nin çok üstünde bir oyuncu AVRUPA'da gidip oynamalı
    6 üstü 1 Aşk

Evli Mutlu Huzurlu T&B

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Murat Ocak'ı hatırlayan var mı?

Klasik Terim uygulaması... Radikal kararlardan bahsedip, birkaç genci (genelde transfer piyasasının gözdeleri olur kendileri) "hazırlık maçlarında" kadroya çağırır. Kendini yetenek avcısı gibi sunar. Sonra o çocukların yüzüne bir daha bakmaz (Aralarından bazıları İstanbul takımlarına transfer olursa, yoluna onlarla devam edebilir).

Risk düşük, getirisi ise bu zamana kadar pek yok. Ama adam İMPARATOR.

Bu futbol seyircisine, böyle imparator yakışır zaten.
    Akıl, öfkeyi ve onunla kolayca birleşen bilgisizliği yener. Aklı kullanmak biraz zahmet, çaba gerektirir.

Terzioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kadro secimi cok yerindeydi. Milli takimi iyi gördüm uzun zaman sonra. Güzel paslasmalar, istekli oyun vardi. Ömer Toprak, Tolga Cigerci, Hakan Calhanoglu ve Gökhan Töre gibi oyuncular da katilinca takima dahada iyi olacagiz.
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Oğuz ZEYTİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Ocak'ı hatırlayan var mı?

Klasik Terim uygulaması... Radikal kararlardan bahsedip, birkaç genci (genelde transfer piyasasının gözdeleri olur kendileri) "hazırlık maçlarında" kadroya çağırır. Kendini yetenek avcısı gibi sunar. Sonra o çocukların yüzüne bir daha bakmaz (Aralarından bazıları İstanbul takımlarına transfer olursa, yoluna onlarla devam edebilir).

Risk düşük, getirisi ise bu zamana kadar pek yok. Ama adam İMPARATOR.

Bu futbol seyircisine, böyle imparator yakışır zaten.

adam anadoludan adam çağırsa suçlu, çağırmasa yine suçlu. bir karar verin artık ? form durumuna göre anadoludanda ptt den de adam çağırıyor, yanında yardımcıları da var heralde oturup kendi izlemiyordur ptt deki adamı...

terim bu ülkenin yetiştirmiş olduğu en büyük antrenördür.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Ertan1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Terim gene avanta pesinde.Bir kc oyuncu parlatip gagalamak istiyor.Niasse icin konusmus.Gördüm kadar Senegal Alt Mili takimlar icin oynadi,bunu bilmesi lazim milli hoca olarak.Türkiye icin oyniyamaz.Bakalim hangi keriz yerli yapma hayalleri ile pahali alip kazik yedini anliyacak.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

olması gereken kadro ve ışık saçan bir milli takım vardı sahada, hazırlık maçı olmasına rağmen çok uzun bir aranın ardından ilk kez 90dk milli maç seyrettim.

volkan ve emre yi silip atsa milli takım için süper olacak ama caner e katılmıyorum, caner şuan avrupanın en elit sol beklerinden birisi. müthiş geliştirdi kendisini ve umarım sezon sonu fenerden ayrılır... gerçi fener biz mi, basar parayı caner e imza attırır, ben olsam düşünmeden yıllık ne istiyorsa kabul eder 5 yıllık imzayı attırırım, bulmuşum böyle sol beki hemde yerli.

edit: ertan renktaş niasse senegal A millisinde oynamadı, alt milli takımlarda oynaması bir sorun teşkil etmiyor. milli takıma girebilir.
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (06.03.2014 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Ertan1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Terim gene avanta pesinde.Bir kc oyuncu parlatip gagalamak istiyor.Niasse icin konusmus.Gördüm kadar Senegal Alt Mili takimlar icin oynadi,bunu bilmesi lazim milli hoca olarak.Türkiye icin oyniyamaz.Bakalim hangi keriz yerli yapma hayalleri ile pahali alip kazik yedini anliyacak.
    altta oynaması önemli değil diye biliyorum.cenk tosun da almanların alt millilerinde oynadı ama şimdi türk milli takımda.

Nereden
    Almanya

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    altta oynaması önemli değil diye biliyorum.cenk tosun da almanların alt millilerinde oynadı ama şimdi türk milli takımda.
    yok yanlis bilgi.Türk Vatandasliga gecme hakki olsaydi Senegal icin ilk u macini oynamadan önce,o zaman a milli olmasaydi Türkiye gecebiliyordu.simdi o hakki yok benim arastirdim kadar.Colman icinde aynisi gecerli.Arjantin u takiminda oynamasaydi 5 yil türkiyede oynadi an hem türk psaportu alabiiyordu hem yerli statüsüne geciyordu hemde a milli icin oyniyabilirdi.
    çalışmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaşamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim bildiğim U-21 dahil alt milli takımlarda oynasa dahi A milli olmadan kararını verebiliyor. Ayrıca istisnai Türk vatandaşı olabilir bakanlar kurulu kararıyla
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Almanya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildiğim U-21 dahil alt milli takımlarda oynasa dahi A milli olmadan kararını verebiliyor. Ayrıca istisnai Türk vatandaşı olabilir bakanlar kurulu kararıyla
    yok öyle degil iste.Yabanci forumlardada tartistik.Bu olayi özelikle Zengin Araplara karsi yaptilar.Hem bunu hem de en az 3 veya 5 yil o Ülkede oynamali Milli takimda oynamak icin ( Bu Kural sadece o Ülkenin sonradan Vatandasi olanlar icin gecerli) Araplar bir ara Milli olmayan Brezilyalilari para karsili milli yapmaya calistilar Ailton a da teklif gelmisti).

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Niye ki?

Egemen-Selçuk - Umut -Giray v.s v.s... bunları okey masasından mı topladık?

İyi bir yönetim olsun kralını getiririz.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Fatih Birinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Standart AW: Türkiye 2 - 1 İsveç Hazırlık Maçı | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Alıntı Salih Bildiren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye ki?

Egemen-Selçuk - Umut -Giray v.s v.s... bunları okey masasından mı topladık?

İyi bir yönetim olsun kralını getiririz.
    Gökhan ünal 6,25 mil

halil ibo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her futbolsever gibi;dün akşam ki milli takım benim de hoşuma gitti.Fakat daha çok tribünler hoşuma gitti.
    Artık İstanbul denilen şehre o iğrenç üç takım taraftarı yüzünden milli maç VERİLMEMELİDİR !
    Beklemeyi bilen amacına ulaşır. JOSEPH DE VILLELE.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Sadece Turk milli takimda altyapilarda baska ulkelerin milli takimlarinda oynamis ancak su anda milli takimimizin formasini giyen bircok oyuncu var. Bu tip gecisler Fransa, Hollanda ve Portekiz milli takimlarinda cok oluyor. Daha once Fransiz at yapi milli takimlarinda oynayanlari Senegal, Fildisi sahilleri vs gibi takimlarda gorebiliyoruz.
    Cenk Tosun:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/c...direktErgebnis
    Oguzhan Ozyakup:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...direktErgebnis
    Omer Toprak:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...ler_43512.html
    Moussa Sow:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/m...ler_22382.html
    Alex Song:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/a...ler_27394.html
    Chupo-Moting:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/e...ler_45660.html
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Nereden
    Almanya

Alıntı UğurB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece Turk milli takimda altyapilarda baska ulkelerin milli takimlarinda oynamis ancak su anda milli takimimizin formasini giyen bircok oyuncu var. Bu tip gecisler Fransa, Hollanda ve Portekiz milli takimlarinda cok oluyor. Daha once Fransiz at yapi milli takimlarinda oynayanlari Senegal, Fildisi sahilleri vs gibi takimlarda gorebiliyoruz.
    Cenk Tosun:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/c...direktErgebnis
    Oguzhan Ozyakup:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...direktErgebnis
    Omer Toprak:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/o...ler_43512.html
    Moussa Sow:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/m...ler_22382.html
    Alex Song:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/a...ler_27394.html
    Chupo-Moting:
    http://www.transfermarkt.com.tr/tr/e...ler_45660.html
    Bu oyuncularin o Ülkeler ile Kan bagi var.En azindan Babasi Annesi Dedesi Babane/Aneane o Ülkenin Vatandasiydi.Ama elin Senegalisi öyle bir kan bagi yoksa.Sonradan baska milli takima gecmesi imkansiz.Dogustan o Ülkenin vatanaslik hakkina sahip olan topcular onlar.Ister Vatandas olsun ister olmasin.

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Türkiye 2 - 1 İsveç Hazırlık Maçı | 05.03.2014 | 20:30 - Show Tv

Maçı bi açtım Olcan gol attı, sonrada kapadım zaten televizyonu.

O pozisyonu bile izledim ilginç bi biçimde.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)