Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke'den Gelen Para Nereye Gitti?

Nereden
    Malatya

Standart Fatih Tekke'den Gelen Para Nereye Gitti?

aşağıdaki haber nereye gittiğini açıklıyor herhalde.

***TSPOR*** Trabzonspor Sportif Yatirim ve Ticaret A.S.?nin 14.09.2006 tarihli yazisi asagiya cikarilmistir. ?Sirketimizin, 22.08.2006 tarihinde yapilan 01.06.2005-31.05.2006 donemi Olagan Genel Kurul Toplantisi'nda, hisse senedi sahiplerine Brut 21.521.930,00 YTL (1 YTL hisse basina 0,8608772 YTL) oraninda nakit kar payi odemesi yapilmasina karar verilmistir. Temettu odemeleri, 2005 yilina ait temettu kuponlari karsiliginda yapilacak ve odemelere 30 Ekim 2006 tarihinde baslanacaktir. Temettu odemeleri, Sirket Merkezi, C Menkul Degerler A.S. Genel Mudurluk, C Menkul Degerler A.S. Ankara Subesi ile Merkezi Kayit Kurulusu A.S. (MKK) araciligi ile 30 Ekim 2006 tarihinde baslanacaktir. Tuzel Kisi (Tam Mukellef Kurum) ortaklarimiza, kar paylari oncelikle sirket merkezinden, sirket merkezimize gelemeyecek durumda olan tam mukellef ortaklarimiza ise asagidaki adreslerden birinde, gercek kisi (Tam Mukellef Kurum disindaki) ortaklarimiza ise sirketin merkezinden ve yine asagida adresleri verilen C Menkul Degerler A.S. Genel Mudurluk ve Ankara Subesinden odenecektir. Sirket Merkez Adresi: Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri Havaalani Alti Trabzon Tel: 0 462 325 09 67 Faks: 0 462 328 09 73 Istanbul'da: C Menkul Degerler A.S. Genel Mudurluk Beybi Giz Plaza Kat:3 Meydan Sok. No.28, 34398 Maslak, Istanbul Tel: 0 212 329 76 76 Faks: 0 212 329 76 01 Ankara'da: C Menkul Degerler A.S. Ankara Subesi Ataturk Bulvari Cakmak Apt. No.177/3, Bakanliklar, Ankara Tel: 0 312 419 11 13 Faks: 0 312 419 11 18 Not: Tuzel kisi (Tam Mukellef Kurum) ortaklarimiza brut odeme yapilabilmesi icin Tam Mukellef Kurum Ortakligi'nin belgelenmesi gerekmektedir. Bunun icin imza sirkuleri yetki belgesi, Ticaret sicil gazetesi, Vergi levhasi veya bagli olduklari vergi dairesinden alacaklari bir yazinin tevsik edilmesi gerekmektedir. Gercek kisilere, gelir ve kurumlar vergisinden muaf olanlar ile dar mukellef kurumlara yapilacak temettu odemelerinden %15 oraninda gelir vergisi kesintisi yapilacaktir." ***TSPOR***

IMKB
    sorumsuzca, plansız ve programsız halka açılmanın sıkıntısını yaşıyoruz. muhtemelen fatihin parasıyla piyasadaki hisselerimizi toplamakla meşgulüz.

oguzkoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

zarar... hem halka zarar, hem kulübe...
    VERENA (KIRANKAŞ)

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bu ödemeler ts clubdan kazanilan paralardan ödenir
    fatihin parasi nereye gidecegini baskan önceden demisdi ts in hissesenetleri geri alinacak bi kismi seneye bu durum yeniden olmasin diye

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben yemedim!!!
    Ayrıca mali genel kurulda herşey açık açık önümüzde olacaktır diye düşünüyorum
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İTİraf ediyorum para bende.devre arasında farukinho ile berezilyaya gidip 1 kamyon tinerci getirecez.
    Özkan SÜMER

Vegas
    Ziyaretçi

Bu basligi gormeden once bugun bu sorunun cevabi gelmisti aklima Nereyi mi; Formsuz Marcelinho'ya, kac aydir idman yapmayan Musampa'ya, Lazaroni'ye tazminata vs...

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vegas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu basligi gormeden once bugun bu sorunun cevabi gelmisti aklima Nereyi mi; Formsuz Marcelinho'ya, kac aydir idman yapmayan Musampa'ya, Lazaroni'ye tazminata vs...
    İMZA İMZA İMZA KESİNLİKLE İMZA !
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

Adem Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abdullah ve ogünden hatta hamiden gelen paralar nereye gittiyse şimdidde aynı hesap ama en azından umut(ümit) var
    Özkan SÜMER

Erdinç Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bilgi için
    Tel : 0462-325 09 67 (pbx)
    Fax : 0462- 325 94 03 - 0462-325 55 14
    E-Mail : info@trabzonspor.org.tr
    TrabZonguldaklı...

Nereden
    İstanbul

önce bir düzeltme.. para fatihten gelmemiştir. zenith ten glemiştir. fatihin bu parayla alakası yoktur. onun parası ayrıdır. fatihten kulübe gelen para demek, oynasaydı alacak olduğu parayı şimdi almadığı için kasada kalan para demektir. o da yaklaşık bir milyon eurodur.
    paranın nerede olduğu sorusundan önce başkana bu fşyata fatihi değerlendirdiği için teşekkür etmek lazımdır.
    o parayı yönetim yemez endişelenmeyin.
    nereye harcayacaklarını da kendileri bilirler. nasılsa genel kurulda izahat vereceklerdir. benim şahsi kanaatim yönetimin taraftarın aklına ihtiyacı olmadığı şeklindedir. taraftarın daha ziyade takımı stadta desteklemesine ihtiyaç vardır. mesela konya maçında yedibinkişilik büyük destek gibi!
    bilmem fatihin parası nereye gidiyor anlatabildi mi sizlere konya!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı stichus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim şahsi kanaatim yönetimin taraftarın aklına ihtiyacı olmadığı şeklindedir. taraftarın daha ziyade takımı stadta desteklemesine ihtiyaç vardır.
    Zaten deneme tahtası olduk ya, aklımıza da uymasın varsın. Sezon başında tazminatı pahalı bulunan Lucescu yerine Lazaroni'nin alınıp bir çuval parayla kuyruğuna teneke kutu bağlanarak gönderileceğini biz gördük yönetimimiz(!) göremedi. Bizim aklımıza ne uyacak, kulüpte para bol!

Zenith takımının Fatih'in bonservisi olarak ödediği paranın izahatını genel kurula vermek çok kolay olacak "kulüp borçtaydı, enkaz devraldık!" Açıkçası bundan başka da fazla birşey beklememek lazım. Hani biraz iyimser olursak; bu parayı stad yapımında kullanabileceğini söyler mi? Bilemem.

önce bir düzeltme.. para fatihten gelmemiştir. zenith ten glemiştir. fatihin bu parayla alakası yoktur. onun parası ayrıdır. fatihten kulübe gelen para demek, oynasaydı alacak olduğu parayı şimdi almadığı için kasada kalan para demektir. o da yaklaşık bir milyon eurodur.

eyvallah bizler anlayamamıştık böyle olduğunu..ben de diyordum kaç zamandır kendi kendime bu fatih abime helal olsun 7 milyon euro'yu cebinden şakkadanak çıkartıp verdi..meğer zenit vermiş parayı..

tekkenin satışından gelen paranın temettü dağıtımıyla ya da sportif a.ş nin hesaplarıyla en ufak bir bağlantısı yok..trabzonspor futbolcularının lisansları,kullanım hakları,masrafları vs vs vs futbol yatırımları a.ş'ye ait..sportif a.ş sponsorluklardan reklam gelirlerinden naklen yayın gelirlerinden oluşan bütçeye sahip..

o yüzden fatihten gelen para,musampanın marcelinhonun lazaroninin transferlerine gitmiştir

Naim
    Ziyaretçi

. benim şahsi kanaatim yönetimin taraftarın aklına ihtiyacı olmadığı şeklindedir. taraftarın daha ziyade takımı stadta desteklemesine ihtiyaç vardır. mesela konya maçında yedibinkişilik büyük destek gibi!
    bilmem fatihin parası nereye gidiyor anlatabildi mi sizlere konya!
    Takip ediyordum başlığı bu cümleyi görmemiştim
    sağlam a teşekkür ederim

Yönetim Taraftarın aklına ihtiyacı olmadığını düşünüyorsa
    Akıla sahip olduğunu ispat edecek 1 tane davranış sergilesin
    bizde kendilerine akıl verme derdinde olmayalım
    Stad konusunda
    Kartal konusunda
    Ts clubler konusunda
    Takım konusunda
    Transferler konusunda
    yönetim için de birbirini yiyenlerin kavgası konusunda
    Pazarlama Konusunda
    Puma konusunda
    Sponsorluklar Konusunda
    1 tane Yerinde zamanında ve Trabzonun haklarını korumakdan ziyade arttırmaya büyüktmeye yönelik bir tane akıllı davranış sergilesin Akıl küpü yönetim
    bizde akıl vermeyi bırakıl
    Yoksa öyle Sırca köşkten
    Yönetim şakşaklama mekanı değil burası
    Antu ile karıştırılıyor herhalde

Benim Şahsi Kanaatimde sizin Şahsı kanaatsizliklerinize Bizim ihtiyacımız olmadığı yönündedir
    Konu Naim tarafından (20.09.2006 Saat 14:17 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı saglam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zaten deneme tahtası olduk ya, aklımıza da uymasın varsın. Sezon başında tazminatı pahalı bulunan Lucescu yerine Lazaroni'nin alınıp bir çuval parayla kuyruğuna teneke kutu bağlanarak gönderileceğini biz gördük yönetimimiz(!) göremedi. Bizim aklımıza ne uyacak, kulüpte para bol!

Zenith takımının Fatih'in bonservisi olarak ödediği paranın izahatını genel kurula vermek çok kolay olacak "kulüp borçtaydı, enkaz devraldık!" Açıkçası bundan başka da fazla birşey beklememek lazım. Hani biraz iyimser olursak; bu parayı stad yapımında kullanabileceğini söyler mi? Bilemem.
    'sezon başında tazminatı pahalı bulunan lucescu' ifadeniz yanlış. lucescu ile tazminat diye bir sorun yoktu. donetsk bırakmadı ve luce de gelmedi. bu kadar. ayrıca lazaroninin bir çuval parayla gönderilmesi konusunda da garip bir tavır var. adam alındıktan sonra gönderiliyor. gönderilmesin mi? tazminat maddesi konmasın mı? var mı böyle alışveriş? alınması hataydı diyorsanız cevabım şu: adam alındıktan sonra hata olmuştur. alınmadan önce kağıt üstünde anlaşılabilir bir hocadır. takımla maça çıktıktan sonra bu adam hoca moca değil dedik. ha siz önceden dediyseniz haklısınız. size göre hoca kimdi onu da söyleseydiniz de aldırsaydınız.
    atari oyunu ile örnekleyelim.
    başta ikiye ayrılıyor yol. ikisi de tercih edilebilir görünüyor. birinden girince (lazaroni) birden hızla aşağıya doğru düşüyorsunuz. yukarıdan bir ip uzatılıyor. tutup kurtuluyorsunuz. epey canınız yanıyor sürtünmeden tabii.(tazminat) sonra diğer yola giriyorsunuz. şu ana kadar bir sıkıntı yok. ilerliyorsunuz. oyun da devam ediyor. üç hakkınız ve fena olmayan bir sağlık durumunuz var. bu oyunu tekrar başlatmanız zor. dolayısıyla ilk oynadığınızda bunların başınıza gelmesi muhtemeldir. ben de oynasam, belki diğer yolu tercih ederdim. ama bir kez bu yolu seçmiş olsam diğer davranışlarım aynı olurdu.
    elbette doğru da olurdu.
    keşke bu kadar özveriyle çalışan ve mutevazı davranan başkanı sorguladığınız gibi eskileri de bir değerlendirseniz.
    başkanını sorgulayan taraftar benim özlediğim bir durumdur.
    bundan ancak memnun olurum.
    nankörlük olmasın, hakaret olmasın, camiaya edepsizlik yapılmasın..
    başkanı eleştirmek mesele değil... ben de yapıyorum bunu..
    ama konya maçında stadın halini görünce acaba maç lig tv den yayınlanmasa mıydı da dedim..
    öyle olacağı söylenmişti bana zira.. inanmamıştım..

Naim
    Ziyaretçi

Atari Oynamayı bilmeyen oturmasın Play Station Masasına
    (Türkçesini Yazayım bari)
    Madem Uçmayı bilmiyordun niye Çıktın Ağaca
    Geris Laf-ı Güzaf üzerinde konuşmaya bile gerek yok
    Konu Naim tarafından (20.09.2006 Saat 15:00 ) değiştirilmiştir.

'sezon başında tazminatı pahalı bulunan lucescu' ifadeniz yanlış. lucescu ile tazminat diye bir sorun yoktu. donetsk bırakmadı ve luce de gelmedi. bu kadar. ayrıca lazaroninin bir çuval parayla gönderilmesi konusunda da garip bir tavır var. adam alındıktan sonra gönderiliyor. gönderilmesin mi? tazminat maddesi konmasın mı? var mı böyle alışveriş? alınması hataydı diyorsanız cevabım şu: adam alındıktan sonra hata olmuştur. alınmadan önce kağıt üstünde anlaşılabilir bir hocadır. takımla maça çıktıktan sonra bu adam hoca moca değil dedik. ha siz önceden dediyseniz haklısınız. size göre hoca kimdi onu da söyleseydiniz de aldırsaydınız.
    atari oyunu ile örnekleyelim.
    başta ikiye ayrılıyor yol. ikisi de tercih edilebilir görünüyor. birinden girince (lazaroni) birden hızla aşağıya doğru düşüyorsunuz. yukarıdan bir ip uzatılıyor. tutup kurtuluyorsunuz. epey canınız yanıyor sürtünmeden tabii.(tazminat) sonra diğer yola giriyorsunuz. şu ana kadar bir sıkıntı yok. ilerliyorsunuz. oyun da devam ediyor. üç hakkınız ve fena olmayan bir sağlık durumunuz var. bu oyunu tekrar başlatmanız zor. dolayısıyla ilk oynadığınızda bunların başınıza gelmesi muhtemeldir. ben de oynasam, belki diğer yolu tercih ederdim. ama bir kez bu yolu seçmiş olsam diğer davranışlarım aynı olurdu.
    elbette doğru da olurdu.
    keşke bu kadar özveriyle çalışan ve mutevazı davranan başkanı sorguladığınız gibi eskileri de bir değerlendirseniz.
    başkanını sorgulayan taraftar benim özlediğim bir durumdur.
    bundan ancak memnun olurum.
    nankörlük olmasın, hakaret olmasın, camiaya edepsizlik yapılmasın..
    başkanı eleştirmek mesele değil... ben de yapıyorum bunu..
    ama konya maçında stadın halini görünce acaba maç lig tv den yayınlanmasa mıydı da dedim..
    öyle olacağı söylenmişti bana zira.. inanmamıştım..
    Lucescu'nun tazminatının 2milyon dolar olduğu o dönem basında yer almış ve Trabzonspor'dan teklif almadığı ise Lucescu tarafından röportajlarda belirtilmişti.

Atari oyunu ile teknik direktör buluşumuzu açıklamaya kalkarsak, 3 kişi bir salona giriyor, bir tanesi patron yanındaki diğer iki kişiye jeton veriyor, oyun başlıyor, kim kestirme yol bulmuşsa sonuna bakılmadan onun oyununa yöneliyor, diğerininki iptal oluyor haliyle. Bu oyuna o üç kişi ile beraber biz de seyirci oluyoruz.

Lazaroni'nin ne getirip getiremeyeceğini önceden nasıl kestirdiğimize gelince cevabım; istatistik bilimi benim için çok şey ifade eder, oyuncuları istatistiklerine göre alıyorsak, Türkiye'yi tanıdığını sansak bile teknik direktör alırken istatistiklerine bakıp almalıyız, olur.
    Konu saglam tarafından (20.09.2006 Saat 15:09 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

o dönem basında yer alanlar da bu dönem yer alanların çoğu gibi yanlış haberlermiş demek ki..
    lucescu ile anlaşmamızı donetsk in ahmad mıdır nedir başkanı kabul etmedi. adam luceye altmış milyon euroluk bütce verdi. luce de özür dileyerek*şampiyon da olmuştu o arada*reddetti bizi.
    atari oyunu aynen anlattığın gibi olmuştur. ben örneği verirken bu kadar cuk oturabileceğini tahmin etmemiştim. tebrik ederim seni.
    istatistiklerine de bakılmıştır.
    nedense türkiyede takım çalıştırmış olmasına ve fenerbahçe ile şampiyonlar ligindeki başarısına çok vurgu yapıldı o dönemde. başkan luceden çok umutluydu. sadece ona inanıyordu. ötekilere hep aynı tavırla yaklaştı. santini ve diğerleri çok oyaladı bizi. lazaroni daha 'bitirilebilir' geldi görüşmeye.
    e onlarda da aynı risk yok mu? hepsinin arasında daha evvel türkiyeyi görmüş olanı tercih ediyoruz dendi.
    e bana makul geldi o zaman bu karar..
    şimdi de hata olduğunu anlayıp göndermiş olmamız makul geliyor.
    tazminat hep makul gelmiştir bana zaten..
    ümidimi koruyorum yani

Yazdıklarımı toparlamaya çalışacak olursam; Tekke'nin bonservisiyle kazanılacak paranın tazminata ve plansız giderlere yöneleceği hakkında şüphelerim var.

Bir de sizin gözlüğünüzün pembesi biraz fazla gibi geldi bana Gerçi "Toz pembe görüntü hoştur" derler ya

Nereden
    İstanbul

gözlük değil de..
    imzanı beğendim. biraz siyahı fazla olmuş ama.. beğendim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Külünkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan Marcelinho'nun parasını cebinden verdiğini söylerken, bazılarınız methiyeler bazılarınız olur böyle şeyler diyordu. Şimdi ne oldu da Fatih'den gelen paranın Marcelinho'ya gittiğine inandınız ? Hayırdır ?
    Trabzonspor √
    Hüseyin Avni Aker|Hayri Gür|Halit Ziya Kurbetçi|Şamil Ekinci|Dozer Cemil|Şenol Güneş|
    İki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bence musampaay gitdi,yarısı diğeride kasada,kaleci alcaz onlan

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

çok yazık borsaya bilinçsizce açılmanın cezası ağır oluyo

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

geçensenede tolgfadan gelen para nereye gitti diyorduk şimdide fatih sonuna kadar da haklıyız bu paralar nereye gidiyor

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

o paranın akıbetini yöneticiler ve birde ALLAH biliyor

o para gitti allah selamet versin ama bu yönetim yüzünden fatihi kaybettik hemde aldığımız parada gitti elimizde marcelinho kaldı oda formsuz
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)