Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 55 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 55 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke'den Gelen Para Nereye Gitti?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kulüp masrafları çok arkadaşlar. Ne yazık ki gelirler giderleri karşılayamıyor. İnşallah giderleri uzun vadeye yayarlar da, Fatih'ten gelen nakit parayı direk gelir getirecek yatırımlarda kullanırlar.

Gerçi Lazaroni uyanık çıktı. Peşin gelen paranın bir kısmını tazminat olarak peşin peşin hüpletti. Ya da bizimkiler "Bizim elimizde nakit para var, senin tazminat 800 küsür, peşin ne kadar olur Lazaroni?" diye de sormuş olabilirler. O da 600 küsüre olur o zaman demiş olabilir. Tabi bu indirimden övünülecek bir durum yok ama bazıları övünmüş de olabilir

Hepsinden öte korkarım ki bu paraları inek içip sonra da dağa kaçmış da olabilir. Ancak bir gerçek var ki gelir gideri karşılamıyor, kötü yönetim örnekleri de işin tuzu biberi (!) oluyor
    Konu Travelair tarafından (27.09.2006 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hem klübün 33 trilyon borcu olduğu söyleniyor.....

hemde fatih tekkenin tranferinden gelen paranın borsadan hisse alımımna kullanıldığı söyleniyor... madem geri alacaktık neden halka açıldık..... hem gelen 15 trilyon ile piyasadaki hisselerin yarısından fazlasının alınması gerekirdiki böyle bi durumda hissenin fiyatının en azından 2 ye 3 e katlanması gerekirdi az çok borsa ile ilgilenen herkes bunu bilir......

bu para transferlerde kullanılmıştır bütün transferler bu para teminat gösterilerek yapılmıştır......
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Kuzey Amerika

arkadaslar fatihi cok sevmem e ragmen satilis zamaninin ve takiminin dogru oldugunu dusunuyorum..
    yonetimi elestirmemin tek sebebi fenere satmaya calismalari dir fatihi ..
    fatih te herifligini gostererek fenere git medi bu da iyi oldu tabii..
    karaiplerde bir trazonsporlu..
    bu sehir senin le yatip kalkiyor 20 yildir senden birsey istiyor. bordoylan mavi kefenim olsun trabzonum bu sene sampiyon olsun

BOZOHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

fatihten gelen parayı yöneticilerin cebine indireceğini düşünen varsa ben onları kınıyorum. mümkünmü ya bu yönetim bir aksılık olurda giderse yeni yönetimin soracağı ilk şey fatihin transfer parası olacaktır. kim bu riskin altına girer. Sonra albayrak ticaret adamı trabzonsporun parasını kimse onun kadar koruyamaz.

Kobalas61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya para öyle böyle yararlı bir yere kullanılmıştır
    yicek değiller ya parayı
    Professional Unemployed

https://twitter.com/KobalasYakup

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)