Sayfa 3 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 384 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TS - GS Maç Biletlerinde %100'lük Fiyat Artýþý!

sedatturan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

bence gayet normal bi fiyat hatta bu maça ucuz bile! kimse kendini parçalamasýn derim, derbi maçý izleyeceksiniz hem cebinizden takýmýnýza biraz olsun yardým yaptýnýz bu kötümü? yapmayýn arkadaþlar fiyat gayet iyi... TRABZONSPOR'umuza baþarýlar...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

insanlar herhalde biletlerin bedava olmasýný bekliyo aslýnda 2sene maçlarý istanbula alsýnlar kombineler 75 degil 150 den gider tribunlerde boþ yerde kalmaz ayrýca tezaruhat nasýl yapýlýyomuþ biraz ögrenir þu an böyle bi cezayý trabzondaki çekirdekçi ve beleþciler çoktan haketmiþ durumda

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonu Ýstanbul'la kýyaslamayalým...
    Bu bilet fiyatlarý gerçekten çok pahalý... Trabzon bir sanayi kenti deðil çoðunluðunu alt gelir grubu oluþturmukta... Bu nedenle enazýndan kale arkasý 10 maraton 20 olabilirdi hatta maksimum bu kadar olurdu...
    Sanýrým yönetim kombine olayýna dikkat çekmek istedi... Kombineler hala satýþta bilet almayýn kombine alýn...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Nebiye - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    51

Trabzonda yaþayan ve çalýþan biri olaraktan fikrimi söylemek isterim.
    Bencede çok pahalý.Tamam belli sizinde dediðiniz gibi elde kalan kombineler satýlsýn diye yapýlmýþ biþi bu.Ama ben isterdimki bu maç stat týklýk týklým dolu olsun.Ama hiç sanmýyorum.
    Hadi benim,kýzkardeþimin, eþimin kombinesi var.(Ne zorluklarla aldýðýmý anlatmayacaðým,çok ucuza almýþta olsam) Normalde benimle maçlara gelen bayan arkadaþlarým vardý.Hiç birinin durumu iyi deðil,kimisi çalýþmýyo kimisi ev bakýyo.Bilet fiyatlarý normal olduðunda biþeler ayarlayýp onlarada bilet alýrdýk.Ama þimdi nasýl alsýnlar.(Hiç birimiz sigara içmiyoruz.)40 olmaz.Yanlýþ bu.Hemde bu gidiþatta.
    Ýþin bide þey kýsmý var.Ordan burdan davetiye bulup ücretsiz maça gidenlerimiz varken kalkýp 40 milyon vermek biraz insanýn zoruna gider.Buda benim düþüncem.

Atalay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

trabzondaki kardeþlerimizin hassasiyetini anlýyorum.... ama abarmayýn arkadaþlar günahtýr!! size istanbuldaki bir derbi maçý fiyatýna tüm sezon için kombine satýyorlar!! siz sevgili kardeþlerimiz ve çok degerli esnafýmýz buna ilginin i sini göstermiyor sonrada çýkýp burda verip veriþtiriyorsunuz...tabiki bunda hatalý olan yönetim geçen sene size çekirdek fiyatýna bilet satmýþtý sonra sezon öncesi bir ton para verip kombine alan bilinçli taraftar isyan etmiþti!!bizim þark kurnazý taraftarýmýz da bunun hersene böyle gerçekleþecegini zannetti?? bütün agrý bundan!!saygýlarýmla
    Profesyonelleþemeyen Kurumsallaþamayan hiç bir kurumun baþarýlý olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ya bu tepki veren arkadaslarý anlayamýyorum gercektende siz doymussunuz trabzonspora bosuna demiyoruz yeni stad yapýlana kadar maclar trabzon dýsýnda oynansýn bilet fiyatýnda ne var yani dusun bi kahveye gidip mac izlesen 5 ytl cekirdek su falan da 5 ytle de etti 10 ytl ee daha ne yani diðer 10ytl ni bu kadar cok sevdgn kulube veremiyosan biþ demiyorum fenerbahcenin en iddasýsz maclarý 20ytl dusun bi bakalým
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

mahmuter61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    54

Fiyatlar gayet normal.Ucuz olunca sanki türübünü doldurup destek olunuyor.Kulüp nerden gelir elde edecek.Fb bir maçta 800-900 milyar hasýlat elde ederken Trabzonspor 14 maçta 1tirilyon hasýlat elde ediyor.Evet Trabzonspor maçlarýný istanbulda oynasýn hem türübün desteðini arkasýna alýr hemde hasýlat olarak katkat fazlasýný alýr.Trabzondaki taraftar maça deðil tiyatroya gidiyor.O yüzden fazla serzeniþte bulunma haklarý yok.Takým süper olduðu zaman dedemde destek olur!!!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

yapmayýn arkadaþlar evet bilet pahalý ama burdaki amaç belli kombineler satýlsýn diye yaa 1 yýldaki tüm maçlar 75 milyon daha ne olsun ayýptýr yaa

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Staddan da umudu kesin. Stadýn saha gelirleri hariç diðer iþletmeleri parayý verene býrakacaklarmýþ.

http://forum.bordomavi.net/showthrea...754#post464754
    Konu Travelair tarafýndan (20.09.2006 Saat 10:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Angry

Alýntý Emorfo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonu Ýstanbul'la kýyaslamayalým...
    Bu bilet fiyatlarý gerçekten çok pahalý... Trabzon bir sanayi kenti deðil çoðunluðunu alt gelir grubu oluþturmukta... Bu nedenle enazýndan kale arkasý 10 maraton 20 olabilirdi hatta maksimum bu kadar olurdu...
    Sanýrým yönetim kombine olayýna dikkat çekmek istedi... Kombineler hala satýþta bilet almayýn kombine alýn...
    Bilet fiyatlarýna biþy diyemem ama...

Sayfalardýr yok trabzon kenti þöyle fakir,

yok trabzon kenti þöyle az gelirli insanlar fazlalýkta ....

Ya arkadaþlar býrakýn ya,ne az geliri ? Ne fakiri ? Trabzonda olan giyim maðazalarý türkiyede kaç tane ilde var ?Ya da otomobil kaliteleri,ya da ev standartlarý !

Uzun sokakta yürümediniz heralde son zamanlarda...Özellikle kýþ ayýnda bi tur atmanýzý tavsiye ediyorum.1 saat grand hotel in önünde bekleyin ve geçen gençlerin BOT'larýna dikkat edin sadece,giydikleri pantolonlara vs vs...Botun fiyatý 200 milyon pantolon 80-130 arasý deðiþiyor. Hangi fakirlikten bahsediyosunuz siz ? Trabzon türkiyenin en pahalý 2. þehri. Hangi fakirlik yaa býrakýn allahýnýzý severseniz,siz fakir millet mi görmediniz nedir ya.Uzun sokaktaki levis maðazasý peynir ekmek gibi satýyor,istanbulda görebileceðiniz bütün maðazalar var trabzonda ! Bu maðaza sahipleri içinde çay içmek için açmadýlar bu kadar maðazalarý ! Emn olun yýllardýr içinde çay da içecek zamanlarý olmuyor ! Grand otelin altýndaki maðazalarýn bir tanesinin aylýk kirasý en az 2000 dolar ! Bu maðazalar yýllardýr orada ve satýþlarý da gayet ama gayet iyi !Bu neye iþarettir ???

Ya allahýnýzý severseniz bi önceki dünya kupasýný izlemeye giden bir sürü insan tanýyorum trabzonllu ! Hangi fakir !

Çanakkalede yaþýyorum,sorsan ege,sorsan rahat memleket,sorsa istanbuldaki hýzlý yaþamdan kurtulmak istiyen insanlarýn durak yeri,sorsan öle sorsan böyle...Trbdeki maðazalarýn,restoranlarýn 10 da biri yok burda ! Ýnsanlar 5 milyona 5 milyar gibi tapýyorlar ! Ve trabzon fakir memleket !

Ayrýca istanbulun bir dünya kesimi var fakir(!)trabzondan binlerce kez daha fakir !

Büyük bir Genelleme olarak alýrsam Trabzonun fakir bi il olduðunu asla ama asla kabul et-mi-yo-rum !

Tek katýldýðým tabi ki bazý istanbul semtleriyle de karþýlaþtýrýlamaz

Ama yineliyorum TRABZON " KESÝNLÝKLE " fakir bi memleket deðil !
    Konu Emiroðlu tarafýndan (20.09.2006 Saat 10:09 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kendini geliþtirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün deðildir(!). Yeniden yapýlanalým(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattýk(!).

ErayAkyüz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý lazoliii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ya arkadaþlar býrakýn ya,ne az geliri ? Ne fakiri ? Trabzonda olan giyim maðazalarý türkiyede kaç tane ilde var ?Ya da otomobil kaliteleri,ya da ev standartlarý !

Uzun sokakta yürümediniz heralde son zamanlarda...Özellikle kýþ ayýnda bi tur atmanýzý tavsiye ediyorum.1 saat grand hotel in önünde bekleyin ve geçen gençlerin BOT'larýna dikkat edin sadece,giydikleri pantolonlara vs vs...Botun fiyatý 200 milyon pantolon 80-130 arasý deðiþiyor. Hangi fakirlikten bahsediyosunuz siz ? Trabzon türkiyenin en pahalý 2. þehri. Hangi fakirlik yaa býrakýn allahýnýzý severseniz,siz fakir millet mi görmediniz nedir ya.Uzun sokaktaki levis maðazasý peynir ekmek gibi satýyor,istanbulda görebileceðiniz bütün maðazalar var trabzonda ! Bu maðaza sahipleri içinde çay içmek için açmadýlar bu kadar maðazalarý ! Emn olun yýllardýr içinde çay da içecek zamanlarý olmuyor ! Grand otelin altýndaki maðazalarýn bir tanesinin aylýk kirasý en az 2000 dolar ! Bu maðazalar yýllardýr orada ve satýþlarý da gayet ama gayet iyi !Bu neye iþarettir ???

Çanakkalede yaþýyorum,sorsan ege,sorsan rahat memleket,sorsa istanbuldaki hýzlý yaþamdan kurtulmak istiyen insanlarýn durak yeri,sorsan öle sorsan böyle...Trbdeki maðazalarýn,restoranlarýn 10 da biri yok burda ! Ýnsanlar 5 milyona 5 milyar gibi tapýyorlar ! Ve trabzon fakir memleket !

Büyük bir Genelleme olarak alýrsam Trabzonun fakir bi il olduðunu asla ama asla kabul et-mi-yo-rum !

renkdasým sana kesinlikle katýlýyorum herkesin ustunde marka giysiler arabalar bu mu fakirlik yani ben gecen ay apoel macýný izlemeye gittigimde trabzona sasýrdým istanbul caddebostanda saskýnbakkalda olmayan magazalar orda var bumu iþsizlik iþ olmazsa o magazalar acýlmaz kimse almaz mac fiyatlarý cok ii begenmiyosanýz gitmeyin kardesim yapsnnlar istanbula bak nasý herkes gidio belki bizim cekirdekci trabzon taraftarýmýz anlar
    Ýstanbul'un 3 Büyüðü varsa, Türkiyenin Tek Büyüðü Var! T R A B Z O N S P O R

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

son zamanlarda trabzon dakiler biraz cimri olmaya baþladý o zaman

Nereden
    Ýstanbul

Böyle baþa böyle traþ. Futbolcularýmýz kapasitelerini ortaya koysa herkes gider maç izlemeye. Parasýný da verir. Ama ýzdýrap çekmeye neden gitsin? Parasýnýn hakkýný almasý lazým ilk önce
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý h@msi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en büyük çaba zaten fiyatlarý o kadar düþük tutmaktýr. beðensekte beðenmesekte transferler de yapýldý takýma. adam 75ytl ye kombine satýyor, artý olarak bunu taksitlendirme fýrsatý veriyor ama hala pazarlamadan bahsediliyor ne pazarlamasý? baþkan kapý kapý dolaþýp bilet mi satsýn? karýþtýrýyorsunuz galiba biz müþteri deðiliz taraftarýz, takýmýn peþinde koþmasý gereken bizleriz... herþeyi yönetimden beklemek bu olsa gerek....
    Bu satirlarin altina imzami atiyorum...

bordox - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Böyle baþa böyle traþ. Futbolcularýmýz kapasitelerini ortaya koysa herkes gider maç izlemeye. Parasýný da verir. Ama ýzdýrap çekmeye neden gitsin? Parasýnýn hakkýný almasý lazým ilk önce
    Futbolcularýn pekde umrunda olmayabilir hatta bu durum onlarýn iþine gelebilir.Ama o takým Trabzonsporlularýn ise icabýnda maça gideceksin.Orda bulunmak ve takýmýnýn yanýnda olmak,futbolcuya bu takým sahipsiz deðil demek de bir þeydir.
    Yoksa futbolcu alýr parasýný gider.Hepsi için geçerli deðil tabiki ama sonuçta adam parasýný alýyor bir þekilde.
    Konu bordox tarafýndan (20.09.2006 Saat 10:54 ) deðiþtirilmiþtir.
    Amatör ruh,profosyonel düþünce
    Ýnsanlarýn yaþamasý için gerekli olan üç þey;Hava,su,DEMOKRASÝ

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Þimdi benim burda anlamadýðým bir þey var madem bilet fiyatý pahalý bu durumda almam çok zor diyorsun git birinden borç al veya kredi kartýyla kombine al bilet fiyatý ile arasýnda uçurum yok zaten, birinde sadece bir maç izleyeceksin diðerinde ise koca bir sezonu izleyeceksin tercih senin. Benim önerimde yönetime mail atalým bilet fiyatlarýný maraton 100 kale arkasý 50 kapalý 200 vip2 500 vip1 1,000 YTL olarak deðiþtirsin. Komik rakamlar bence 40 YTL çokmuþ.
    NOT: Bursaspor bu sene 17,000 kombine sattý 19,000 kiþilik stadýnda. Anlayana ..! Bursasporun hedefi nedir ? Trabzonspor'un hedefi nedir? Herþeye önce kendimizi sorguluyarak baþlýyalým lütfen.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý KÜÇÜKALI Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þimdi benim burda anlamadýðým bir þey var madem bilet fiyatý pahalý bu durumda almam çok zor diyorsun git birinden borç al veya kredi kartýyla kombine al bilet fiyatý ile arasýnda uçurum yok zaten, birinde sadece bir maç izleyeceksin diðerinde ise koca bir sezonu izleyeceksin tercih senin. Benim önerimde yönetime mail atalým bilet fiyatlarýný maraton 100 kale arkasý 50 kapalý 200 vip2 500 vip1 1,000 YTL olarak deðiþtirsin. Komik rakamlar bence 40 YTL çokmuþ.
    NOT: Bursaspor bu sene 17,000 kombine sattý 19,000 kiþilik stadýnda. Anlayana ..! Bursasporun hedefi nedir ? Trabzonspor'un hedefi nedir? Herþeye önce kendimizi sorguluyarak baþlýyalým lütfen.
    EE aga bizim takiminda basina bi is gelsin anca bu taraftarin akli basina oyle gelir bi kume dusse yada 1 sene TRABZON disinda oynasa belki duzelir ne demisler 1 musibet 1000 nasihattan iyidir...

Küçükalioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Yine deðinmeden edemeyeceðim uzun sokakda geziyorum Ýlhan Mansýz tiplemeli yüzlerce genç var. Tabiki insanýn kendi tercihidir diyeceksiniz seni ilgilendirmez ama bende size o þehrin on sene öncesine bir bakýn hatta gidin bir aynaya bakýn diyeceðim. Trabzon'da herkes olmuþ kral. Bu þehrin deðerini kaybedince anlayacaksýnýz ama at çokdan üsküdar'dan geçmiþ olacak.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum Ýstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiþ Ula Hiç Bir Þeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Naim
    Ziyaretçi

Seni dikkatle okuyorum
    aklýbaþýnda ne dediðini bilen bir arkadaþsýn
    Nasýl olurda böyle düþünürsün anlamýyorum

Peki bu takým ikinci ligden þak diye birinci lige çýkýp peþine þampiyon olduðunda þehir ne gibi bir yatýrým yapmýþdý öncesinde? yani 10 yýlda 6 þampiyon olacak hangi maddi þartlarý saðlamýþtý

Momentus Abinin dediði gibi biz hiç beklemeden þampiyon olduðumuz için biz vermeden almaya alýþmýþýz
    40 sene bekleyip 1 þampiyon olamamýþ takýmlara karþýlýk 6 þampiyonluk kazandýrmýþ 23 yýldýrda bin bür türlü entrikalarla 3 þampiyonluðundan olmuþ bu takým o süreçte sadece papila olayýnda taraftar takýmýn yanýnda bilinçli bir þekilde olmuþtur

Þimdi Baþarý yok diye takýma sýrtýný dönmek bunu teklif etmek ayýptýr
    fiyatlar dengesiz olabilir bu konuþulabilir
    Ama Trabzon gibi Trabzonspor hem bir kültürel organizasyon hemde bir vakit geçirebilinecek bir þölen yeri olmaktan çýkarýlýp sadece küfüre geliniyorsa
    bunun için dahi yönetimden 2-3 ytl lik bilet fiyatý bekliyorsa kusura bakmasýn çok beklerler
    Geçen sene siz deðilmiydiniz 2 ytl diye gs maçýnýn bileti isyan eden taraftar
    20 lira 1 maça vermeyen Taraftar gitsin 75 liraya 1 senelik kombine alsýn
    hem onlar rahat etsin hem klub
    trabzon gibi bir klub 5 bin kombine satýyorsa oturup taraftarda düþünmeli
    23 yýldýr neredeydik diye?

ufak bir ornek
    Bursaspor lig a da olduðu sene 15 bin kombine satmýþtýr
    Bugun eskiþehir bi okadarlýk büyüklüðünde stadýnda 10 bine yakýn kombine satmýþtýr
    her maçta full çekiyordur

Nereden
    Ýstanbul

@ironmaster

Ben olaya taraftar açýsýndan deðil kulüp açýsýndan baktým. Bu kulüp profesyonel bir kulüp. Ticari bir hizmet veriyor. Derbi var diye fiyatlarý arttýrmak ve 3 ukalalar üzerinden rant elde etmeye çalýþmak doðru deðil. Kulüp yöneticiliði bu olmamalý demek istiyorum.

Açýklayayým: Siz balýkçýsýnýz. Balýðý da çok seven bir müþteri kitleniz var. Ama sattýðýnýz balýk bayat. Alýp yiyen müþteri ya midesini bozuyor ya da zehirlenip hastanelik oluyor. Ama balýðý çok sevdiði için, kendi yöresinin balýðýný yemeyi sevdiði için þehrinin en büyük balýkçýsýndan kopamýyor.

Parayý veriyor hizmet alamýyor. Sürekli ýzdýrap çekiyor. O halde burda yanlýþlýk taraftarda deðil. Böyle bir düþünce yanlýþ olur. Sorun yönetimin iþinin gereðini yerine getirmemesi/getirememesinde. Sen balýklarý bayat getirirsen bir süre sonra müþteri bulamazsýn.

Diðer bir deyiþle, þirketine iyi bir yönetici bulamazsan, futbol takýmýna iyi bir td bulamazsan, çalýþanlarýný iyi seçmezsen, futbolcularýný iyi seçmezsen iþinden verim alamazsýn

Taraftarlar enayi yerine konuluyor diyorum. Sevgimizin kullanýlmasýna izin vermemeliyiz diyorum. Destek vermeyin demiyorum ama ilk önce yönetimin düzelmesi gerek. Bunu diyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Hekimoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    44

Trabzonspor'u seyretmek pahalý olmalý elbette bence bu rakamlar az bile kimsede trabzonun geliri az felan demesin stad kapasitesi 20 bin bu rakamý bu fiyatlara istesek 3 defa doldururuz.asýl kýzýlmasý gereken geçen seneki 2-4 ytl'lik fiyatlar trabzonspr gibi bir takýmýn bilet fiyatlarý bu rakamlar olamaz anadolu takýmlarýnýn bilet fiyatlarý bile bizden fazla idi.trabzonsporumuzun deðerini bilelim.
    Hayat bir gündür o da bugündür.

Emorfo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý lazoliii Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Ya allahýnýzý severseniz bi önceki dünya kupasýný izlemeye giden bir sürü insan tanýyorum trabzonllu ! Hangi fakir !

Ayrýca istanbulun bir dünya kesimi var fakir(!)trabzondan binlerce kez daha fakir !

Yazdýklarýna katýlýyorum daha önce verdiðin örneklere bende deðinmiþtim... Yazýmda Trabzonu þehir merkezi ile sýnýrlamadým genel olarak yazdým... Sanayisi olmayan bir þehir merkezinde bu maðazalarýn ne iþi var bu da Trabzon'un farký olsa gerek... Ayrýca KTÜ'yü Trabzona etkisini unutmamak gerek... Trabzon þehri eski havasýnda deðil ucuz bilete raðmen maça gelmeyen taraftar bu fiyatlara gelir mi... Trabzon'da maç biletine para vermek millete angarya gibi geliyor...
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Naim
    Ziyaretçi

@ironmaster

Ben olaya taraftar açýsýndan deðil kulüp açýsýndan baktým. Bu kulüp profesyonel bir kulüp. Ticari bir hizmet veriyor. Derbi var diye fiyatlarý arttýrmak ve 3 ukalalar üzerinden rant elde etmeye çalýþmak doðru deðil. Kulüp yöneticiliði bu olmamalý demek istiyorum.

Açýklayayým: Siz balýkçýsýnýz. Balýðý da çok seven bir müþteri kitleniz var. Ama sattýðýnýz balýk bayat. Alýp yiyen müþteri ya midesini bozuyor ya da zehirlenip hastanelik oluyor. Ama balýðý çok sevdiði için, kendi yöresinin balýðýný yemeyi sevdiði için þehrinin en büyük balýkçýsýndan kopamýyor.

Parayý veriyor hizmet alamýyor. Sürekli ýzdýrap çekiyor. O halde burda yanlýþlýk taraftarda deðil. Böyle bir düþünce yanlýþ olur. Sorun yönetimin iþinin gereðini yerine getirmemesi/getirememesinde. Sen balýklarý bayat getirirsen bir süre sonra müþteri bulamazsýn.

Diðer bir deyiþle, þirketine iyi bir yönetici bulamazsan, futbol takýmýna iyi bir td bulamazsan, çalýþanlarýný iyi seçmezsen, futbolcularýný iyi seçmezsen iþinden verim alamazsýn

Taraftarlar enayi yerine konuluyor diyorum. Sevgimizin kullanýlmasýna izin vermemeliyiz diyorum. Destek vermeyin demiyorum ama ilk önce yönetimin düzelmesi gerek. Bunu diyorum
    Peki bunun yolu maça gitmemek mi
    yoksa yönetime hesabýný gerektiði þekilde sormak mý
    bizim anlamadýðýmýz Yönetimler Teknik direktörler Futbolcularla
    Trabzonspor arasýndaki farký koyamamamýz

Nereden
    Ýstanbul

ne ki þimdi bu?
    biletler ucuz olunca hepsini (trabzonlu yapmaz herhalde baþka ilden geliyorlar) alýp karaborsada satanlar var. bir lira iki lira olmaz biletler. parasý olmayan maçý izlemiyor istanbulda.. kimseyi kýrmak istemiyorum ama arkadaþlar durum bu. ucuz yerler dolunca diðer yerlerin fiyatý da düþmez.
    minik bir not.. istanbulda protokol bileti yüzelli lira iken trabzonda yirmibeþ lira idi.. inanamamýþtým.. yirmibeþ lira protokol.. baþkanýn ve valinin arkasýna oturup maç izlemenin bedeli yirmibeþlira..
    genel olarak böyle bir istanbul ve diðerleri ayrýmý var yani..
    taraftarýmýzýn takýma sahip çýkmasý lazým. ama bunu nasýl yapacaðýna da kendisi karar vermesi lazým.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ironmaster Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki bunun yolu maça gitmemek mi
    yoksa yönetime hesabýný gerektiði þekilde sormak mý
    bizim anlamadýðýmýz Yönetimler Teknik direktörler Futbolcularla
    Trabzonspor arasýndaki farký koyamamamýz
    Evet arkadaþým maça gitmemek. O zaman pabucun pahalý olduðunu anlarlar da doðru düzgün transferler yaparlar doðru düzgün teknik direktör seçerler

Yoksa en basitinden td konusunda uðradýðýmýz zararý kim tanzim edecek? Nasýl olsa sorumluluðu yok. Geri alabilecek miyiz yöneticinin cebinden 1,5 milyon €'yu?

Taraftar tepkisini belli etmeli. Yönetimde ona göre adýmlarýný atmalý. Yoksa "Nasýl olsa biz ne yapsak bunlar takýmý destekler, bunlarýn iþi ne?" diyen yöneticilerle çok karþýlaþýrýz

Tekrar ediyorum yönetim aklýný baþýna almadan birþey beklemeyin.

Türkiye'de ve dünyada politikacýlar yaptýklarý iþlerden nasýl sorumlu hale geldiler biliyor musunuz? Kanun nizamla deðil. Çünkü ellerinde kanun nizamlar

Sivil toplum kuruluþlarýnýn etkinlikleriyle oldu bu. Ben demiyorum ki isyan etsinler cam çerçeve indirsinler küfür etsinler. Ama TAVIR konmadan yöneticiler istedikleri gibi at koþtururlar. 10 sene sonra da ayný tartýþmalarý yaparýz.

Eðer þanslýysak...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)