Sayfa 141 Toplam 142 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 91 131 139 140 141 142 SonuncuSonuncu
Toplam 3534 adet sonuctan sayfa basi 3,501 ile 3,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 0 -3 þikebahçe | STSL 24. Hafta | Hükmen

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

adamlarin eline koz veriyoruz birde sikayet ediyoruz. yok niye 5 miste, 6mista. bizde bu salakligimiza kizdik. beyinsizlik dedik anlatamadik. konyaya seyirci aldirmama meselesi ve pfdkya itirat etmiyebiliriz diyen yönetimimize selamlarimizi sunuyoruz.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

bu arada biz burda bosuna cirpiniyoruz. burada olup bitenleri kimse takmiyor. divan baskani, ve ne kadar baskan varsa trabzonda adalet arayisindan vazgecmisler bile. 6 da verirler 16 da verirler.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Trabzon'a olan oluyor baþkasýnýn gýký çýkmýyor...ne yapýlacaksa yapýlsýn ama bu yönetim ve anlayýþla hayatta olmaz...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kurallar bi bize uygulanýyor zaten.

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

hem de anýn da...

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Ilelioglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    33

..
    Ýstanbul Saltanatýný 7 kez yýktýk, yine yýkacaðýz, Bordo kanýmýzla Mavi göklere Þampiyon TRABZONSPOR yazdýracaðýz...

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

beyler sahaya taþ kaya kapý kolu atýldý. neyin mücadelesi veriliyor. maddeleri atan taraftar þimdi görsün ne yaptýðýný. maç devam etseydi orda insanlar ölürdü emin olun. bana kalýrsa az bile ceza verildi. yeter ulan kaç yýldýr gerginlik .. þikesininde kupasýnýnda...........

yeter .. ulan bizde hiç mi suç yok. birileri þb nin geçen yýllardaki olaylarýný örnek vermiþ. hep yanlýþý mý örnek almalýyýz. iki yanlýþtan bir doðru çýkmaz artýk anlayalým bunu. adamlar en azýnda maç sonu yaktýlar yýktýlar.
    bu iþlerin en büyük sorumlusu iho denen þahýstýr. insanlarý resmen birbirine düþman ederek, bu düþmanlýk üzerinden prim yapmaya çalýþtý.
    taraftara çok büyük umut verdi beklentiye soktu. üzerine bir bardak su içilecek olan o lanet kupayý, 1 ay içinde getireceðini vaat etti. artýk bu adam takýma zarar verdi.
    o suçlu bu suçlu bizim hiç mi suçumuz yok.3 yýldýr takýldýk kaldýk þike konusuna.
    þu lanet kupa konusuna takýlýp kaldýðýmýz için 10 yýl geriye gitti. bakkal dükkaný yönetemeyecek þahýslar verdikleri kupa vaadiyle halký kandýrdý..
    yeni bir sayfa açýp, tekrar eski günlere dönmesi için daha ne olmasý, baþýmýza ne gelmesi lazým..

biz hariç her kes þuçlu. volkaný zerre sevmem. ama þike konusu farklýdýr. adamýn evladýna küfretmek farklýdýr.sizin kundaktaki bebeðinize küfretseler ne yaparsýnýz? kývýrmadan cevap verin. ??muhtemelen cinayet sebebidir böyle bir küfür.. kimse bana tahrik mahrik demesin. futbol gol sevinci yaþamak içindir. gol sevincinin tahriði olmaz. bunada tahammül edemiyorsak futbol hiiç izlemeyelim.
    Allah aþkýna hiç mi suçumuz yok bizim?. sütten çýkmýþ ak kaþýk mýyýz..

el birliði ile futboldan soðuttular insaný yazýklar olsun.

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý aðasarlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    beyler sahaya taþ kaya kapý kolu atýldý. neyin mücadelesi veriliyor. maddeleri atan taraftar þimdi görsün ne yaptýðýný. maç devam etseydi orda insanlar ölürdü emin olun. bana kalýrsa az bile ceza verildi. yeter ulan kaç yýldýr gerginlik .. þikesininde kupasýnýnda...........

yeter .. ulan bizde hiç mi suç yok. birileri þb nin geçen yýllardaki olaylarýný örnek vermiþ. hep yanlýþý mý örnek almalýyýz. iki yanlýþtan bir doðru çýkmaz artýk anlayalým bunu. adamlar en azýnda maç sonu yaktýlar yýktýlar.

biz hariç her kes þuçlu. volkaný zerre sevmem. ama þike konusu farklýdýr. adamýn evladýna küfretmek farklýdýr.sizin kundaktaki bebeðinize küfretseler ne yaparsýnýz? kývýrmadan cevap verin. ??muhtemelen cinayet sebebidir böyle bir küfür.. kimse bana tahrik mahrik demesin. futbol gol sevinci yaþamak içindir. gol sevincinin tahriði olmaz. bunada tahammül edemiyorsak futbol hiiç izlemeyelim.

sana yaziklar olsun!
    temmuz 2011'den beri komadasin, yeni kalktin herhalde

bu takima, bu taraftara, bu sehire yapilmayan yanlis, ayip, tahrik, edepsizlik kalmadi
    birde sen ciktin bizim hicmi sucumuz yok diyorsun!!!!!!
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Uzun bir seyahatteydim, yorum yazamadým.

Þikebahçe maçýnda gördüklerim nedeniyle, Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Emeði geçen bütün kardeþlerimize þükranlarýmý sunuyorum. Açýkçasý, 5 bin kiþinin sahaya dalmasýný ve Volkan piçini paramparça etmesini çok bekledim. Bu kýl fabrikasýný elimle doðrasam, kanýný içsem yine de tatmin olmam... Nefretim gururumdur.

Þimdilik ''soft anarþizm'' boyutunda kalan tribün hareketinin dozajýný gittikçe artýrarak, ''hard anarþizm'' seviyesine çekmeli ve bu hareketi dünyanýn her yanýna yayarak, dünya gündemine oturabilmeliyiz. Þu saatten sonra cezalar ve ligde olup olmama gibi basitlikler bizi durduramamalý...

Evlatlarýmýza býrakabaliceðimiz en büyük miraslardan biri bu itlere olan nefretimizdir. Çünkü bu ülkede Fenerbahçeliyim diyen herkes, ülkenin temelindeki dinamittir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran, ülkenin tüm temel deðerlerinin yýlmaz bekçisi ayaklarýyla malý götüren bu aþaðýlýk camiayý unutmayalým, unutturmayalým...

aðasarlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    39

Alýntý Bud Spencer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sana yaziklar olsun!
    temmuz 2011'den beri komadasin, yeni kalktin herhalde

bu takima, bu taraftara, bu sehire yapilmayan yanlis, ayip, tahrik, edepsizlik kalmadi
    birde sen ciktin bizim hicmi sucumuz yok diyorsun!!!!!!
    asýl sana yazýklar olsun. külübü takýmý bu seviyeye çeken. külübe düþmandan çok zarar verenlere , kupa vaadiyle, tarftarýn akýlya alay geçenlere destek oldunuz tek laf etmediniz.
    söylediklerimdeki gerçeklik insanlarýn nefsine zor gelir belki. bundan sonra ne yazarsan yaz cevap vermeyeceðim. akþam olupta baþýna yoragan çektiðinde sadece iki dakika düþün. bizim hiç mi suçumuz yok diye.. tabi yapabilirsen.ne düzgün bir kadromuz var nede güzel bir futbol. hep maðdur edebiyatý... 2011 de þike yapýldý kupa gitti. peki 2013? 2014 bunlarda damý þike var dýda þampiyon olamadýk. herkes bize düþman herkes hakkýmýz alýyor v.s.... örtülü ödenekten kulübe paralar oluk gibi akýtýrken kimsenin çýtý çýkmýyodu. bayern münihin baþkaný hapis cezasý aldý vergi kaçakçýlýðýndan, evet þb bu þikeyi avrupada yapsaydý çoktan küme düþerdi. ama avrupada örtülü ödenekten para alan takým bir daha futbol liglerine de dönemezdi. .
    ama ben diyorum ki bu kin bu nefret sadece bize zarar veriyor. bunu anlamak için daha baþýmýza ne gelmesi lazým ??
    bundan sonra cevap yazmayacaðým. sevmiyorum ikili tartýþmalarý. sonuçta kimse kimsenin fikrini deðiþtiremez.

Mellih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    33

sayýn marcus merk, almanya da böyle olaylar kesinlikle olmaz diyosun ya, iþte onun sebebi orda trabzonsporun olmamasý deðil..
    bizimkiler seni de bizlere benzetti.

Ýþte fark aþaðýda, bizim yöneticilerle, almanlarýn farký:

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/...ni-istifa-etti

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Galiba o tweeti atan polis memuru görevden alýnmýþ. Ama NTV'de haber þöyle sunuluyor: Son günlerde çýkan olaylarda attýðý tweetle...
    Yani ayrýntýsýna girmeden kapalý bir þekilde vermiþler haberi
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Trabzonspor - þikebahçe | 10.03.2014 - 20.00 | STSL 24. Hafta

Alýntý aðasarlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

bu iþlerin en büyük sorumlusu iho denen þahýstýr. insanlarý resmen birbirine düþman ederek, bu düþmanlýk üzerinden prim yapmaya çalýþtý.
    taraftara çok büyük umut verdi beklentiye soktu. üzerine bir bardak su içilecek olan o lanet kupayý, 1 ay içinde getireceðini vaat etti. artýk bu adam takýma zarar verdi.
    o suçlu bu suçlu bizim hiç mi suçumuz yok.3 yýldýr takýldýk kaldýk þike konusuna.
    þu lanet kupa konusuna takýlýp kaldýðýmýz için 10 yýl geriye gitti. bakkal dükkaný yönetemeyecek þahýslar verdikleri kupa vaadiyle halký kandýrdý..
    yeni bir sayfa açýp, tekrar eski günlere dönmesi için daha ne olmasý, baþýmýza ne gelmesi lazým..

Volkan'in evladina kufur edildigini duydun mu ? Sen taraftarsin hemi simdi
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Eline mikrofon alýp, alenen ''koyduk'' mu diye böðüren þerefsiz piçin, bizim evlatlarýmýza, analarýmýza-bacýlarýmýza küfür etmediðinin garantisi var mý! Onun, deðil evladý, yedi göbek sülalesinin ta ................. .........................!!!!

Bud Spencer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý DEEP BLUE Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Eline mikrofon alýp, alenen ''koyduk'' mu diye böðüren þerefsiz piçin, bizim evlatlarýmýza, analarýmýza-bacýlarýmýza küfür etmediðinin garantisi var mý! Onun, deðil evladý, yedi göbek sülalesinin ta ................. .........................!!!!
    biz hic mi suclu degiliz diye soruyor birde yukaridaki arkadas

actio=reactio
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alýntý Bud Spencer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    biz hic mi suclu degiliz diye soruyor birde yukaridaki arkadas

actio=reactio
    Bu romantik, hep baþkalarýný haklý gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceði her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptý senelerdir... Hala, ayýptýr,gereksizdir, günahtýr, size yapýlsa ne düþünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alasý yapýldý zaten? Sana yapýlmadý mý?

Bir de, basýnda TV'lerde çýkýp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalýlar var... Ulan bu þehrin insanýnýn karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliðiniz var? Altý üstü topun peþinden koþmuþsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanýn, dünyanýn her yanýndaki milyonlarca taraftarýmýzýn cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanlarý ''anlamaya çalýþmak için'' sadece birazcýk iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayý yemiþ vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduðunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaþýnýn karýsýna sarkan, hocasýnýn kýzýna tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puþtlar bugün adam olmuþ, TV'lerden ahkam kesiyorlar... Alayýnýzýn .............. .....................!!!

Nereden
    Ýstanbul

En azýndan bi 5,10 bin kiþi sahaya atlasaydý.. Böyle hiç yoktan 6 maç ceza olmadý hiç..

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Bir de, eski Trabzon'lu- Trabzonspor'lu, yeni Ýstanbul sosyetesi Tolga Zengin var... Efendim bu iþlerin çözümü böyle deðilmiþ falan filan... Ýki dakka adam ol, kývýrma! Çözüp de gitseydin o zaman! Ananý bahane edip kaçtýðýn þehirden gerçek gidiþ sebebini açýkla önce! Yiyorsa...

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Standart AW: Trabzonspor - þikebahçe | 10.03.2014 - 20.00 | STSL 24. Hafta

Trabzonspor canýmdan bir parçadýr, ona el uzatanýn kolunu koparýrým. Bana göre karýsýna tecavüz eden adamýn peydahladýðý piçe sahip çýkmayla eþdeðerdir tüm bu olanlarý kabullenmek. Trabzonsporun namusu umrunuzda deðilse kapý orada.

Gesendet.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

feneri böle taþla sopayla yenmeye kalkarsanýz,20 maç daha yenemeeyiz,en son maçta ilk 10 dk da maraton tribününün vermiþ olduðuý destek 90 dk sursun degil fener barceleno cýkamaz ,
    yazýk oldu ezik fener zaten sahayý terk etmek için bahane arýyorlardý
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

Nereden
    Trabzon

Bu romantik, hep baþkalarýný haklý gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceði her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptý senelerdir... Hala, ayýptýr,gereksizdir, günahtýr, size yapýlsa ne düþünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alasý yapýldý zaten? Sana yapýlmadý mý?

Bir de, basýnda TV'lerde çýkýp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalýlar var... Ulan bu þehrin insanýnýn karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliðiniz var? Altý üstü topun peþinden koþmuþsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanýn, dünyanýn her yanýndaki milyonlarca taraftarýmýzýn cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanlarý ''anlamaya çalýþmak için'' sadece birazcýk iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayý yemiþ vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduðunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaþýnýn karýsýna sarkan, hocasýnýn kýzýna tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puþtlar bugün adam olmuþ, TV'lerden ahkam kesiyorlar... Alayýnýzýn .............. .....................!!!
    yönetimde sizin gibi 5 adam olsa klubumuz dünya klubü olur...destekçinizim...

sanatik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý deep blue Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu romantik, hep baþkalarýný haklý gösteren ''demokrasi havarisi'' söylemlerden nefret ediyorum. Adam bize yapabileceði her türlü provokasyonu, küfrü, tahriki yaptý senelerdir... Hala, ayýptýr,gereksizdir, günahtýr, size yapýlsa ne düþünürsünüz diyen zihniyete diyorum ki, bana alasý yapýldý zaten? Sana yapýlmadý mý?

Bir de, basýnda tv'lerde çýkýp ahlak ve sportmenlik dersi veren geri zekalýlar var... Ulan bu þehrin insanýnýn karakter tahlilini yapmaya muktedir olacak ne özelliðiniz var? Altý üstü topun peþinden koþmuþsunuz... Sosyolog musunuz, psikolog mu? Tribündeki 20.000 insanýn, dünyanýn her yanýndaki milyonlarca taraftarýmýzýn cinnetini ''anlamak için'' 5 gram zeka gerekir. Hadi o sizde yok. Ama bu insanlarý ''anlamaya çalýþmak için'' sadece birazcýk iyi niyet yeterlidir. Siz de o da yok namussuz herifler! Hepimizi toptan kafayý yemiþ vandal ilan eden piçler!.. Sizin ne bok olduðunuzu bilmiyor muyuz ulan! Arkadaþýnýn karýsýna sarkan, hocasýnýn kýzýna tecavüz edip kovulan, kamplarda birbirine kayan puþtlar bugün adam olmuþ, tv'lerden ahkam kesiyorlar... Alayýnýzýn .............. .....................!!!
    nokta.
    "Sir, I say that justice is truth in action." Benjamin "Dizzy" Disraeli

colman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    43

Yýllardan beri neyin ne olduðunu biliyoruz kimse taraftarýmýza bok atmasýn bu insanlarýn týrnaðý olamaz hiçkimse...
    2010-2011-ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR-

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Uzun bir seyahatteydim, yorum yazamadým.

Þikebahçe maçýnda gördüklerim nedeniyle, Trabzon'lu ve Trabzonspor'lu olmaktan bir kez daha gurur duydum. Emeði geçen bütün kardeþlerimize þükranlarýmý sunuyorum. Açýkçasý, 5 bin kiþinin sahaya dalmasýný ve Volkan piçini paramparça etmesini çok bekledim. Bu kýl fabrikasýný elimle doðrasam, kanýný içsem yine de tatmin olmam... Nefretim gururumdur.

Þimdilik ''soft anarþizm'' boyutunda kalan tribün hareketinin dozajýný gittikçe artýrarak, ''hard anarþizm'' seviyesine çekmeli ve bu hareketi dünyanýn her yanýna yayarak, dünya gündemine oturabilmeliyiz. Þu saatten sonra cezalar ve ligde olup olmama gibi basitlikler bizi durduramamalý...

Evlatlarýmýza býrakabaliceðimiz en büyük miraslardan biri bu itlere olan nefretimizdir. Çünkü bu ülkede Fenerbahçeliyim diyen herkes, ülkenin temelindeki dinamittir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran, ülkenin tüm temel deðerlerinin yýlmaz bekçisi ayaklarýyla malý götüren bu aþaðýlýk camiayý unutmayalým, unutturmayalým...
    Abý ben bu ulkedeký kahpelerý gordukce futboldan sogudum ve çok net goruyorumký býz trabzonspor lular olarak bola kurk cekýyoruz cunku bu ulkenýn hemen hepsý serefsýz olmus býzý bu ulkede sampýyon falan yapmazlar,türk ýrkýnýn ne denlý bozuk oldugunu sadece þu futboldaký adaletsýzlýklere bakarak cok rahat anlaya býlýrler

daðlýca61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    61

bu baþlýðýn ömrünü tamamlamýþ olmasý gerekmiyor mu. Sitede en çok konuþulan takým hangisi gibi bir araþtýrma yapýlsa lider olacak takým belli gibi. Hafta sonu Sivasspor - Trabzonspor maçý var, baþlýk açýlmýþ, bulmakta zorlanýyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)