Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 63 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gs ve Trabzon'daki durum

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı adnanm61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilindiği gibi son 10 yıldır bu ezik oğlu ezikleri yenemiyoruz sahamızda.Her zaman kendilerini Trabzon'a dost gibi gösteren bu şerefsiz haysiyetsizlerin aslında Trabzonumuzun en büyük rakibi olduğu açıkça ortadadır...

Bizim en büyük düşmanımız Galatasaraydır...Haluk ULUSOY ve Ergun GÜRSOY
    lütfen Trabzonspor ismini ağzınıza almayın yakışmıyor o ağızlara...

ben katılmıyorum...

gs yi ezikbahçe ve bejekeye nazaran daha iyi görüyorum

k@ndemir
    Ziyaretçi

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben katılmıyorum...

gs yi ezikbahçe ve bejekeye nazaran daha iyi görüyorum
    ne iyiliği olmuş sana dierlerine nazaran merak ediyorum..zde bundan sonra gs yi severiz belki

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hepsi aynı .ok...

GS sempatizani Trabzonlu birkaç şapşal yüzünden şehir de GS sempatizanı sanılıyor..fb hiç olmazsa açık açık yapıyo pisliği de düşmanlığı da,bunlar hin,alttan alttan yaparlar...

Düştüğü yerde bi tane de bizim vurmamız lazım.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı k@ndemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne iyiliği olmuş sana dierlerine nazaran merak ediyorum..zde bundan sonra gs yi severiz belki

iyiliği oldugu için söylemedim....herkezin fikrine saygım sonsuz.....bu da benim FikRim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Can basten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor taraftarları içinde hâlâ 3 İstanbul takımı arasında ayrım yapanların olduğunu görmek üzücü.
    Futbolcuyla taraftar el ele versin, şampiyonluk kupası TRABZON'a gelsin!!!

7 7 7 7 7 7 7 7 7....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor taraftarları içinde hâlâ 3 İstanbul takımı arasında ayrım yapanların olduğunu görmek üzücü.
    Zaten böyleleri yüzünden büyüklük kaybediliyor. Sahada bitmiyor herşey.

İşte Türkiye'nin durumu da böyle...
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O üç İstanbul takımı da eziktiir ve hiç bir farkı yoktur bu böyle biline.
    Bize hiç bir faydaları olmamıştır.Olmayacaktır da.İHTİYACIMIZ DA YOKTUR Allah a Şükürler olsun.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

ts_fan
    Ziyaretçi

Yuh vallahi yuhhh ''Ben X takımı daha iyi görüyorum'' demek Trabzonspor'luluğun ne anlama geldiğini bilmemekle eş değerdir.

Trabzonspor'lu biri kesinlikle bir İstanbul takımını diğeri ile kıyaslayıp bu takım bundan daha iyi olduğunu söylememeli.İşi derinlemesine incelediğimizde bu üç İstanbul takımı içinde bize asıl zarar verenin Galatasaray olduğunu halâ görememiş olmakta çok düşündürücüdür.

Galatasaray kulübü çoğu transfer döneminde talip olup, transferlerini nihayetlendirme aşamasında olduğumuz birçok oyuncuyu bir şekilde transfer etmiştir; Emre, Şaş, Ömer Erdoğan, Orhan Ak, Tomas, ... ilk etapta aklıma gelen isimler.Biz bu senaryoyu hep bu kulüple yaşadık.Ali-cengiz oyunları ile hep bizden bir şekilde menfaat sağladılar.Yaşadığımız hakem skandallarının büyük çoğunluğunu bu takımlada gördük.Trabzon menşeli! yöneticisi ile her seferinde bize karşı gövde gösterisi yapabildiler.10 senedir Avni Aker'de bir şekilde yüzümüzü güldürmediler, bu süre zarfında bu takımın hocası ve oyuncuları Avni Aker'de elde edilen galibiyetlerden sonra tribünlere el kol hareketi yapıp küfür ettiler.Şampiyonluğa giderken, 13 maçlık seri yapan takımımızın ve taraftarlarımızın şampiyonluk hayallerini hiç iddiaları olmadığı halde Avni Aker'in çimlerine gömdüler.Trabzon'a ve Trabzonspor'a sözde dostça yaklaşıp bu yaklaşımları tam olarak idrak edemeyen insanları etkileyip insanların gözünde sempatik oldular, bu şekilde küskün Trabzonspor taraftarlarının sığınacakları bir liman! oldular.Bu şekilde zaten zor dönemler geçiren Trabzonspor'umuzun gücünü zayıflattılar. İşte sırf bu nedenlerden dolayı Galatasaray'da diğer İstanbul takımları gibi benim için bir hiçtir.Hatta ben olayı biraz daha öteye götüreyim, benim için bu takımların içinde en büyük düşman Galatasaray'dır.Onlar yüzüne dost gözüken arkadan vuran kahpelerdir

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

duygulara anca bu denli tercüman olunabilir..
    BordoMavi.Net Forum Kurallarına aykırı bir mesaj veya kullanıcı gördüğünüzde, Kullanıcı Panelinde bulunan sekmesine tıklayarak ilgili mesajı raporlamanızı sizlerden rica ederiz.

LORDOFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Can basten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

+1957 süperrr
    BİR CÜMLE KURAMAYACAK KADAR KISA, BİR KELİMEYLE TARİF EDİLEMEYECEK KADAR UZUNUM!!

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı k@ndemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporlu olmayabilirsin ama Trabzonlu olup Ttabzonspor düşmanı olamassın!
    doğru ama ergun gürsoy kesinlikjle bir trabzondüşmanı deil bence...haluk ulusoya katılabilirim..onun tarafsız olması lşazım

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayşe Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GS-BJK-FB Yok birbirinden farkı. Ayıran bizden değilidr zaten.Hep dışladığımız bu üç kız kardeşin birine neden bir senpatı duyalım. Emeğimizi hakkımız yiyen bunlara.
    İçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Aslıhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

petrol ofisinde çalışıyorum ve bu aralar benzin alana takım çantaları hediye ediliyor , ve inanın o kadar çok gs çantası isteyen var ki
    Dün geçti , yarın var mı ? Gençliğine güvenme ölen hep ihtiyar mı ?
    BMN Tsira TRABZON

Volkan Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ben bütün takimlardan nefret ediyorum tabi ki bisim büyük külüp haric

TS TS TS TS TS TS TS TS TS
    Haciosmanoglu ISTIFA

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı aslıhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    petrol ofisinde çalışıyorum ve bu aralar benzin alana takım çantaları hediye ediliyor , ve inanın o kadar çok gs çantası isteyen var ki
    Yuh, hemde Trabzon'da. Bravo valla...
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

61 plaka mı bunlar yoksa başka illerden gelenler olabilir mi?Böyle şeyler çok moral bozuyor.Transit geçerken uğramış olabilirler belki.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Trabzon

üzgünüm ama 61 plaka hemde Trabzon lu

yazık ki hem de çok yazık

insanlarla kavga ediyorum burası Trabzon napacaksın başka takımı diye
    Konu Aslıhan tarafından (21.09.2006 Saat 18:17 ) değiştirilmiştir.
    BMN Tsira TRABZON

bordox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

üzgünüm ama 61 plaka hemde Trabzon lu

yazık ki hem de çok yazık

insanlarla kavga ediyorum burası Trabzon napacaksın başka takımı diye
    Şu hayatta her şeyi anlarımda Trabzonlu birisi nasıl olurda başka bir takımı tutar anlayamam.
    Bu nasıl bir ezikliktir nasıl bir düşünce yapısıdır.
    Allah sana sabır versin,yerinde olmak zor ben dayanamaz kavga ederdim açık söyleyeyim.
    Yok de gs çantası,Trabzon'a göndermemişler burda başka takım tutan olacağını düşünmemişler de sende.
    Amatör ruh,profosyonel düşünce
    İnsanların yaşaması için gerekli olan üç şey;Hava,su,DEMOKRASİ

Nereden
    Trabzon

bazen yok diyorum zaten emin olabilirsiniz verirkende sinirden patlıyorum zate karaktersizler
    tanıdıklarımla da kavga ediyom ve çoğu zaman TRABZON çantası veriyom
    BMN Tsira TRABZON

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hayat61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eniştem fanatik Trabzonsporlu.Ona uzatılan febe tesbihlerini büyük bir memnuyetle!!! alıyordu tuvalete asmak için.(Valla ne söylesem pekte yakıştılar)Nedense artık kimse vermiyor!!!!Belki bu çantaları alanlarda eniştem gibi farklı amaçlarda kullanacaklardır

k@ndemir
    Ziyaretçi

Alıntı muratdinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    doğru ama ergun gürsoy kesinlikjle bir trabzondüşmanı deil bence...haluk ulusoya katılabilirim..onun tarafsız olması lşazım
    bizi 4-2 yendikleri maçta ergun gürsoy oyunculara özel prim vermiş....bu olaydan sonra Trabzona tapıyor dememi bekleme...

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

vallah çok üzücü trabzonlu olup ts yi tutmamak ya bunu düşününce cinlerim tepeme çıkıyor hele petrol ofisi yazısını duyunca çok üzüldüm bu insanlar trabzonluyum demesin ağızlarına yalışmıyor

mensure 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

fb ve gs ye olan nefretim kelimelerle ifade edilemez. Beni en çok yıkan, bizim böyle büyük bir takımımız varken buralarda İlçede, köylerde bile çocukların fb ve gs forması giyolarya kafayı yiyicem Yazıklar olsun çocuklarını yetiştirmesini bilmeyen ailelere bu nasıl anlayış. O iğreç formaları neden çocuklara alıyorlar ve neden ilgilenmiyolar ??? Biz yeğenlerim ezikleri tutmasın diye ne mücadele veriyoruz beşikte başlıyoz Trabzonpor'u aşılamaya 6 yeğenim şimdi bizden fanatik oldu...7. si henüz 2 aylık annesi takım tutmasını istemiyo bize yalvarıyo benim çocuğuma sakın takım alıştırmayın diye ama kurtuluşu yok ben gizli gizli de olsa onu fanatik yapıcam!!! Okula başlayınca ezikleri tutabilir buna izin veremem Teyzeleri malesef fb ve gs yi tutuyo zaten sinir oluyom onlara... Bide bizim buralardan Allah ıslah etsin !!!
    Trabzonspor'um senin için ölürüm!..

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir arkadaşım Trabzonun hepsi GS'li demişti.Durum bu kadar vahim.Bir kaç kendini bilmez yüzünden hepimiz GS'li sanılıyoruz.Bunları aramızdan temizlememiz lazım.

k@ndemir
    Ziyaretçi

Alıntı poseidon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir arkadaşım Trabzonun hepsi GS'li demişti.Durum bu kadar vahim.Bir kaç kendini bilmez yüzünden hepimiz GS'li sanılıyoruz.Bunları aramızdan temizlememiz lazım.
    hocam çok iyi özetledin...ama hocam sempatizanı çok var..adam Ts liyim diyo gs nin bizi yenmesinden sonra fb olcagına gs şampiyon olsun diyo..vay beee

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)