Sayfa 57 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 47 55 56 57 58 59 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1490 adet sonuctan sayfa basi 1,401 ile 1,425 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta | Maç Sonucu

Cezalı Üye
    Nereden
    Ankara

Malouda antrenmanda hazir gözükmese hoca oynatmaz herhalde,eger sözlesmesinde mutlak ilk 11 yazmiyosa tabi.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Ugur Kurucelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu zihniyet bizi bu durumlara düşürdü zaten. Yabancıların yaptığı her şeyi hoşgörüyle karşılıyoruz. Adamlar bizi takmıyor bile ama biz bir iki şirin hareketlerine kanıyoruz el üstünde tutuyoruz.

Bir futbolcu formsuzdur kötü oynar eyvallah ama hiç mücadele etmeyip maç sıfır sıfırken kaplumbağa gibi dışarı çıkıp, bide arkadaşının uzattığı eli sıkmıyorsa saygısızlık yapmış olur. Bu adam üstelik 2.5 milyon Euro kazanıyor.

Biri istediği zaman kampa gelir. Diğeri iki hafta daha çok tatil yapmak için bilerek kart görür, bizde bırakın cezayı enayi gibi övüp okşayalım.
    Tam aksine yabancıların her yaptığını hoş görüyle karşılamıyoruz öyle olsa en fazla yabancı oyunculara sövülmezdi.yerli oyuncularımız çokmu maharetliler?Onur ve Mustafa dışında aldığı parayı hakeden kaç tane yerli oyuncumuz var?mücadele etmedi kısmına hiç katılmıyorum.adamın belliki sakatlıktan sonra fiziken yetersizliği var.geriye gelip bir kaç defa top çıkardığı oldu.topu alınca araya kaçacak bir tane oyuncumuz yok.orta saha ve forvet oyuncularının birbirine uzaklığı en az 20 metre.bu şartlarda bırak Malouda'yı Messi olsa zerre katkı veremez takıma.

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Malouda kusursuz oynadi,bosingwa sahada basmadik yer birakmadi zokora adeta resital sundu henrique hayatinin topunu oynadi ama konya yi yenemedik mac yorumum bu.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bosingwa mücadeleden kaçmazken Malouda'nın 5 metre yanındaki rakip takım oyuncusunu izlemesini. "Yıldız futbolcu" mantığı arkasına saklanarak savunmanın bir mantığı yok.
    .

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam aksine yabancıların her yaptığını hoş görüyle karşılamıyoruz öyle olsa en fazla yabancı oyunculara sövülmezdi.yerli oyuncularımız çokmu maharetliler?Onur ve Mustafa dışında aldığı parayı hakeden kaç tane yerli oyuncumuz var?mücadele etmedi kısmına hiç katılmıyorum.adamın belliki sakatlıktan sonra fiziken yetersizliği var.geriye gelip bir kaç defa top çıkardığı oldu.topu alınca araya kaçacak bir tane oyuncumuz yok.orta saha ve forvet oyuncularının birbirine uzaklığı en az 20 metre.bu şartlarda bırak Malouda'yı Messi olsa zerre katkı veremez takıma.
    Oyun sistemimizin olmadığı konusunda sana katılıyorum.
    Ama Bourceanu deliler gibi koşup, sağa sola deplase olup, defanstan top alabilmek için kendini gösterirken, yanı başındaki Zokora'nın her yerden ve her şeyden kaçması;
    Malouda'nın sahada yürümesinin sistem ile alakası yok.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maludo zokoro colman henrike resmen takimi sabote ediyor..80dakka rezil futbola katlandik hami yuzunden zamaninda maludo zokoroyla baslamasan bidon henrikeyi zamaninda cikarsan olmaz dimi..bidon cikti pozisyon bulmaya ilerde basmaya basladik ayiptir..bu yonetim bu hocalar bizi kanser etcekler bu sene..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adam gibi futboldan anlayan bi hoca olsa takimin basinda cok ciddi soyluyorum zokoro maluda henrike 18 e bile giremez..

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok kötü oynamadı.Olcan,Henrique gibi kötü oynadı.artistlik filanda yapmadı.soyunma odasına gitme hakkı vardı gitti.anlamak yada işine geldiği gibi anlamak için gayret sarfetmekte maharet olsa gerek.bu adam 1 ay sakat kaldı.sakat oyuncudan verim almak en az 2 hafta tam idmanla olur.21 yaşındaki Yusuf sakatlıktan sonra 3 ayda zor kendine geldi.futbol klavye başında oynanan bir spor dalı değil.
    Yahu Fatih Bey,Neyi ispatlamaya çalışıyorsun neyin inadını ssürüyorsun anlamadım..Yazmayayım dedim ama milletede cevap yetiştirdiğini görünce dayanamadım..

Malouda kötü oynadı..Hiç mücadele et me di..Bu kadar..Sakatlıktan çıkmış diye sahada yürümesimi lazım?? Yürüyecek kadar enerjisi var o zaman oynamasın hocasınada bunu söylesin..Deneme tahtası mı orası??Bi denedim olmadı diye bir şey mi var ya??

Nike futbol halısaha turnuvası mı orası..Tek galibiyetine dünya kadar para veriyor TFF..Sende yıllık 2.5 milyon euro alıyorsun.Babanın hayrınada oynamıyorsun..EEE?? Hala neyi savunuyorsunuz Malouda için anlamadım?

Tek iyi bir pas..İyi bir asist olmaz mı yahu??Çıkarken de neyin tribi bu?Juventus maçında hami yi oynarım diye kandırdın..Kasmadın..Bu maçta bi çalım bi sorumluluk alma yok..Çıkıyorsun bide tripler yürüyerek gelme takımı sabote etme..Tamam takım barça gibi oynadıda bu sırıtmadı ama baktıgında elınden geleni vermeye çalışsanı yırtınanı görüyorsun..Özer olcan yumlu m akbaş bourceanu evet hatalar yapsa dahi henrique dhi kastı..Ama yani malouda hiç birşey yapmadı ne bir ikili mücadele kazandı ne doğru bir pas verdi..

Sakatlıktan çıkmışsada hazır olunca oynayacaksın..Oynuyorsan sahada yırtınacaksın elinden gelen yapacaksın arkadaş..Olay bu..

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

adamların kendileri değil isimleri sahada,yazık yazık
    @zafercalikoglu
    @trabzonspor

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Su oynadigimiz sistem birak Maloudayi ,Henriqueyi falan Messiyi getirin, Ronaldoyu getirin onlarida 6 ay sonra bitirmezse bende birsey bilmiyorum.
    burasi türkisch.

Are you not entertained?

Nereden
    İstanbul

Alıntı gurur6134 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam gibi futboldan anlayan bi hoca olsa takimin basinda cok ciddi soyluyorum zokoro maluda henrike 18 e bile giremez..
    en azından Juventus maçında haftalardır sakat olan muhtemelki antreman ve kondisyon eksiği olan bir futbolcuyu sırf oynamak istediğini söyledi diye ilk 11de oynatmazdı.

Nereden
    Eskişehir

Alıntı umitçebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu Fatih Bey,Neyi ispatlamaya çalışıyorsun neyin inadını ssürüyorsun anlamadım..Yazmayayım dedim ama milletede cevap yetiştirdiğini görünce dayanamadım..

Malouda kötü oynadı..Hiç mücadele et me di..Bu kadar..Sakatlıktan çıkmış diye sahada yürümesimi lazım?? Yürüyecek kadar enerjisi var o zaman oynamasın hocasınada bunu söylesin..Deneme tahtası mı orası??Bi denedim olmadı diye bir şey mi var ya??

Nike futbol halısaha turnuvası mı orası..Tek galibiyetine dünya kadar para veriyor TFF..Sende yıllık 2.5 milyon euro alıyorsun.Babanın hayrınada oynamıyorsun..EEE?? Hala neyi savunuyorsunuz Malouda için anlamadım?

Tek iyi bir pas..İyi bir asist olmaz mı yahu??Çıkarken de neyin tribi bu?Juventus maçında hami yi oynarım diye kandırdın..Kasmadın..Bu maçta bi çalım bi sorumluluk alma yok..Çıkıyorsun bide tripler yürüyerek gelme takımı sabote etme..Tamam takım barça gibi oynadıda bu sırıtmadı ama baktıgında elınden geleni vermeye çalışsanı yırtınanı görüyorsun..Özer olcan yumlu m akbaş bourceanu evet hatalar yapsa dahi henrique dhi kastı..Ama yani malouda hiç birşey yapmadı ne bir ikili mücadele kazandı ne doğru bir pas verdi..

Sakatlıktan çıkmışsada hazır olunca oynayacaksın..Oynuyorsan sahada yırtınacaksın elinden gelen yapacaksın arkadaş..Olay bu..
    Oyuncunu sahaya hoca sürüyorsa son kararı hoca verir oyuncu değil.madem oyuncu senin lafını dinlemiyor illa oynayacam diyor bakarsın fizik yeterliliğine sahaya çıkarırsın.30.dakikadan sonra tüm forvetler dahil orta sahada Özer ve Bourceanı dışında herkes Malouda kadar kötü oynadı.bir tek Malouda'mı suçu ilan ediliyor ben işin bu tarafındayım.futbol oynayanlar bilir arkadaş olayı.1 ay sakat kalmış adamı 3-4 günlük antremanlarla futbolcunun kendiside istese sahaya sü-re-mez-sin.hatayıda oyuncuya yı-ka-maz-sın.anlaştıkmı?

Nereden
    Almanya

Oyuncularimiza fauller yapiliyor hakem es geciyor oyuncularimizin itiraz etmeye halleri yok sirf bu durum bile durumumuzu aciklamaya yetiyor da artiyor bile.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncularimiza fauller yapiliyor hakem es geciyor oyuncularimizin itiraz etmeye halleri yok sirf bu durum bile durumumuzu aciklamaya yetiyor da artiyor bile.
    Aklıma MRA'nın sezon başında " rakip nefesimizden bile korkacak" açıklaması geldi

Nefes alacak güçleri zar zor var
    .

Nereden
    Almanya

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma MRA'nın sezon başında " rakip nefesimizden bile korkacak" açıklaması geldi

Nefes alacak güçleri zar zor var
    Bu takimin yüzünden futbola sogudum,yanarim yanarim da lig tv yi 1 yil daha aldigima yanarim.

Nereden
    Trabzon

takıma yeni bi hava getircek kan değişimi bosingwa ve belki yeni olduğu için borce hariç tüm yabancılardan kurtulmak ile olur...başka hiçbişe bu takımı değiştirmez havasını eski haline getiremez yeni transferler de kaynayıp gider...ha bi de yönetim tabi ki değişmeli...

Cagdas Topal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Torku Konyaspor 0-0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta |Maç Sonucu

Düşme hattından 1 puan daha uzaklaşıyoruz 😃

Trabzonspor !!!

jako13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu takım zihnen bitmiş ! Yumlu hariç topçular ileriye değil geriye gidiyor !
    İNADINA AŞK! İNADINA TRABZONSPOR!

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

maçın tek güzel hareketi emrenin şutuydy düşünün artık
    orta hakem art niyetliydi kesinlikle ilk yarıda henri nin ceza sahası önünde maçın 30 ncu dakikası her tarafından çekilerek düşürülmesine faul veremedi geçtim sarı kartı yan hakemler çok iyi maç yönetti
    malouda kesinlikle çok isteksiz oynuyor pişman gibi geldiğine kapının yeri belli değilmi Trabzon da bence bu sene derhal gönderilmeli
    henri tam bir duvar ona atılan her top önce onda hemen peşinden rakipte
    yumlu adam gibi oynadın helal olsun onur bildiğimiz onur gene süperdin
    bosi çok istekli
    emre ise bu takımda oynayabilecek tek forvet bi ikinci yok belki şahin yedeği olur ne jankoyu ne henriyi yedek bile oturtmam bu takımda
    adrian diyenleri de anlamıyorum haftalardır çok isteksiz belki colman olabilirdi ama bu maçı kartsız bitirmesi imkansızdı konya topla çok oynadı oynamaması isabet oldu haftaya bize çok lazım
    borca yıda beğeniyorum yırtıcı bir ön libero
    takımlarını ADAM GİBİ DESTEKLEDİKLERİ İÇİN DE KONYA SEYİRCİSİNE TEŞEKKÜRLER
    Konu kudu_61 tarafından (02.03.2014 Saat 20:40 ) değiştirilmiştir.
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Nereden
    Trabzon

Bu takimin yüzünden futbola sogudum,yanarim yanarim da lig tv yi 1 yil daha aldigima yanarim.
    Trabzonspor böyle çöküşlerde erken toparlanamıyor hocam , sinir hastası yapar adamı
    .

jako13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Standart Vaktıdır

Alıntı cakalkerem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önce MRA yı sonrasında Hami yi bu takımın başına getiren İHO'yu bir an önce göndermek gerekiyor
    Kolay kolay gitmeyecek bak göreceksin ! Sonuna kadar direnecek ! Maalesef çekeceğimiz var!
    İNADINA AŞK! İNADINA TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    ibilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Boşuna ligtv aldım diye kendini suçlama, işyerine taşımıştım ligtv yi.Bugün evden işyerine gidip maçı izleyemem dedim.Sonra maç başlarken dayanamayıp evden tek maç satın aldım...

Almasaydın dayanabilecekmiydin ?
    Ben sadece Trabzonspor u severim...İsimler gelir gider...

ayazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akbaşi begendiniz mi?
    Yani dostum kadirle kiyaslayinca cok daha iyi. Ama klasik bi bek ile(bosinva)gibi vasat

Nereden
    Almanya

Alıntı ibilek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Boşuna ligtv aldım diye kendini suçlama, işyerine taşımıştım ligtv yi.Bugün evden işyerine gidip maçı izleyemem dedim.Sonra maç başlarken dayanamayıp evden tek maç satın aldım...

Almasaydın dayanabilecekmiydin ?
    Bu senenin sonunda üyeligim bitiyor iho,bu hoca ve futbolcular devam ederse uzatmayi düsünmüyorum.

Cünkü takimin oynadigi seye futbol demeye bin sahit lazim.

munzevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

onceki takimlarinda cok iyi oynayan oyuncular bize gelince dagiliyorlar oncelikle bunun nedenini bulmamiz lazim
    “Yenmez taamı ümeranın, fuzelanınÇünkü hakkıdır, yetimin fukaranın “

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)