Sayfa 54 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 44 52 53 54 55 56 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1490 adet sonuctan sayfa basi 1,326 ile 1,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta | Maç Sonucu

Ilelioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Allah'tan üstümüzdekiler de puan kaybetti. Hami yanlislarini görebilirse ve dik kalabilirse bence Avrupa biletini alabiliriz. Yok sirf ismi var diye bazi hazir olmayan isimleri oynatmakta israr ederse Avrupa yalan olur.

Juve macinda ve bu macta yanlis ilk on bir tercihlerin kurbani oldu. Bu gercegi bu macta gördü, hamleler yerinde ama gecti. Bu gercekte israr eder insallah.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor ismi büyük sadece kendisi bitmiş küçük bir takım haline gelmiştir.

ayazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hucum gucumuze bakalim, malouda-henriqe-olcan-ozer..geriye kalanlarin alayi savunma agirlikli oynayan oyuncular..
    malouda ve henriqe rezilliklerine devam ettiler..bugun buna olcan da eklenince konya kalesine gidemedik.bir tek ozer fena degildi.
    hami'yi cok ovmustuk ama sanirim yine erken davrandik.ozellikle malouda ve henriqe sigirlarina bu kadar katlanmasina anlam veremedim.
    ne top tutarlar-ne sut cekerler-ne calim atarlar..ya arkadas bunlar ne yapar gorevleri nedir?
    olcan rezil oynadi ama kazandigimiz maclara bakiyorum cogunda bu cocugun imzasi var.varsin bugun de rezil oynasin.
    ozellikle hucum bolgesindeki yabancilardan vazgecmemiz gerekiyor..bundan sonra sezon sonuna kadar bu dortlu bozulmazsa belki birseyler yapariz..

olcan---------ozer...........yusuf
    ............emre........................
    Aynen katiliyorum sana renktas.birde olcani sagda oynatma hastaligi yokmu deli ediyo beni. Adam aldigi her topta geri donmek yada soluna almak zorunda kaliyor. Bir hoca maludaya bunca dk nasil daynir anlamiyom.yo gokhan. Tam fecaat. Mustafa akbas varken kac mac bu kadiri nasil oynatirsin...

ayazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı mekatronik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadro yapısıyla colman zokora borceanu ortasahasından başka seçenek yok.başka türlü oynamaz bu takım
    Bencede

paps - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Angry

Şu takımda ONUR,OLCAN,BOSİNGWA,EMRE,COLMAN,MUSTAFA hariç diğerlerini acilen gönderip adam gibi transfer yapmalılar yeter iyi olan futbolcularımızda ruhsuz futbolcular yüzünden top oynamadan soğudu.Eğer ben futboculuk için lisans veriyor olsam bizim kadronun yarısına asla lisans vermezdim izleyenlere taraftara yazık ya.

memozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

konya maçımız ç. rizespor maçına benzedi sanki.. tek farkı o kadar pozisyon vermedik.. tipik bir MRA kompakt futbolu izledik bu gün.. iyi ama neden hoca değişikliği yaptık o zaman..
    Attan inip eşeğe bindik!

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hucum gucumuze bakalim, malouda-henriqe-olcan-ozer..geriye kalanlarin alayi savunma agirlikli oynayan oyuncular..
    malouda ve henriqe rezilliklerine devam ettiler..bugun buna olcan da eklenince konya kalesine gidemedik.bir tek ozer fena degildi.
    hami'yi cok ovmustuk ama sanirim yine erken davrandik.ozellikle malouda ve henriqe sigirlarina bu kadar katlanmasina anlam veremedim.
    ne top tutarlar-ne sut cekerler-ne calim atarlar..ya arkadas bunlar ne yapar gorevleri nedir?
    olcan rezil oynadi ama kazandigimiz maclara bakiyorum cogunda bu cocugun imzasi var.varsin bugun de rezil oynasin.
    ozellikle hucum bolgesindeki yabancilardan vazgecmemiz gerekiyor..bundan sonra sezon sonuna kadar bu dortlu bozulmazsa belki birseyler yapariz..

olcan---------ozer...........yusuf
    ............emre........................
    Aynen katiliyorum.

..
    İstanbul Saltanatını 7 kez yıktık, yine yıkacağız, Bordo kanımızla Mavi göklere Şampiyon TRABZONSPOR yazdıracağız...

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sayemizde ligdeki diğer takımlar sağlam taraftar yaptı

Eski Trabzonspor'un PAF takımı bile bu takımla kedinin fareyle oynadığı gibi oynar. Ne iş ahlakı, ne yetenek, ne de teknik ne taktik. Ne başkanı ne yönetimi ne teknik sorumlusu ne futbolcusu. Maç başlamadan ne olacağını tahmin edebiliyorsun. İddialı takım olalım derken İddaa takımı olduk
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Royal Heart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takım adına hiçbir şey yok. İzlemediğim iyi olmuş.

Hücum futbolu diyor Hami ancak organize bir atak göremiyoruz. Takım bilinçli hücum yapıp ileride çoğalamıyor, içeriye at topu sağdan soldan ortadan belki biri vurur...

Mustafa Akbaş solbekte ilaç olacak durumda değil.

Bourceanu isabet oldu, iyi mücadele ediyor, pasa gidiyor.

Bosingwa hücuma iyi destek verebiliyor, bunları arttırmalı ancak gelin görün ki forvette ne yaptığını bilen adam yok. Hepsi acemi futbolcu gibi.

Olcan'a emanet sen bir yolunu bul, sağdan soldan ortadan git at golü...

Özet'ten bunlar çıkıyor.

Onur bildiğimiz gibi.
    Dününden ders çıkar ki bugün görebilesin, bugün gör ki; yarınını düşünebilesin.

bordo08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin

Trabzonspor hucüm oynayacak diyen öz evlat kontejanın son mamülü hamiye selam olsun..Bırak hucüm oynamayı takım pozisyona bile giremiyor..Takımın hocasının pro lisansı yok ama bende şans istiyorum yhaaa diye ağlasın..Önce kendini geliştir hami efendi sonra şans iste..Öze dönüşe bak arkadaş takımın en son deplasman galibetini ne zaman aldı hatırlamıyor..Hadi iho çıkta azize salla kimin umurundaki bu rezalet tablosu..
    ömür umuttan önce bitmeli

Yavuz Bektaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allahtan maçı izlemedim de boşuna sinirlenmedim
    TRABZONSPOR

@yvzbkts61

jacek cyzıo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

bana göre takımın iyileri en azından mücadele eden burcu mustafa özer.gökhanı çok dikkatli izledim oyuna yeni girmiş koşmuyor hızlı değil yani bu takımda oynayamaz.akbaşı da beğenmedim.bu takımın futbolcusu değil.bana göre yusuf erdoğan sol bekte denenebilir.
    haramilerin saltanatını yıkacağız.bekle bizi istanbul.

yavuzbaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bazıları kızacak ama Trabzonsporun tek kurtuluş reçetesi vardır...Trabzonsporu Trabzonlular yönetmemelidir...
    .....

Nereden
    İstanbul

Doldur takıma iş bilmezleri. Sorun yok ne de olsa sen de iş bilmezsin. Başka türlü oraya gelemezsin işine gelir. Geçinir gidersiniz
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ynt: Torku Konyaspor - Trabzonspor | 02.03.2014 - 16.00 | STSL 23. Hafta

Alıntı ayazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen katiliyorum sana renktas.birde olcani sagda oynatma hastaligi yokmu deli ediyo beni. Adam aldigi her topta geri donmek yada soluna almak zorunda kaliyor. Bir hoca maludaya bunca dk nasil daynir anlamiyom.yo gokhan. Tam fecaat. Mustafa akbas varken kac mac bu kadiri nasil oynatirsin...
    Akbaşi begendiniz mi?
    ( ゚д゚)

Nereden
    Bursa

Angry

3 senedir neyaptığımız ne oynadığımnız amacımızın ne olduğu belli olmadan lige başlıyoruz yeter artık bu takımı bu işi yapabilecek kişiler yönetsin artık taraftarın sabrı kalmadı onurumuz gururumuz yerlerde inşanların yüzüne bakamıyoruz dalga geçmesinler diye gözükmemeye çalışıyoruz yeter ya.

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bu takım daha çoook hoca yer.
    İşte taraftar budur.

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2008-2009'daki gibi bir yapılanma olacaksa varsın Avrupaya gitmeyelim

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

konya sporun futbolcuları da vasat ama ona göre oynuyorlar.en azından istek falan var.bizim henrique hem vasat oğlu vasat, hem de topla 3 kişi arasına girmeye, bacak arası falan atmaya da çekinmiyor.insan bir haddini bilir. renktaşımın da dediği gibi, acayip hayvanlara benzirsen henrique!

Nereden
    Bursa

Exclamation

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazıları kızacak ama Trabzonsporun tek kurtuluş reçetesi vardır...Trabzonsporu Trabzonlular yönetmemelidir...
    Değerli renktaşım yüzdeyüz katılıyorum söylediklerine Trabzonun çaresi Trabzondur lafından kurtulmak lazım o zaman biz Trabzonlu olmayanlarda bu takımı tutmayalımmı.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Maçın özeti:

1-) Hami hocanın Trabzonspor teknik direktörlüğü bugün itibariyle bitmiştir. Meğer içinde MRA ruhu varmış, görememişiz. Geçmiş olsun hocam. Kariyerinde başarılar dilerim.

2-) Özer bu takımın en yetenekli ve verimli oyuncusudur. Tebrik ediyorum. Israrla sol kanat oynatılmasına rağmen, bir orta alan oyuncusunun yapabileceği her şeyi yaptı.

3-) Olcan'a laf edenler var. Anlamak mümkün değil. Saydım, en az 10 defa boş koşu yaptı, top atmadılar. Orijinal sol açık oyuncusunu, 20 haftadır sağ açık oynatan kulüp, aciz bir kulüptür. Bu acizliği yapan Trabzonspor ise, zavallı bir kulüptür.

4-) Dünyanın en iyilerinden biri, hatta kimi arkadaşlarımıza göre dünyanın en iyisi olan Onur kardeşim, idmanlarda ayak çalışsın. Çizgide bu kadar iyi, ayakları bu kadar kötü bir kaleci görmedim. İnanılır gibi değil.

5-) Malouda adındaki emekli başçavuş abimizi, bu akşamdan tezi yok gönderin derim. Sahada berbat olmasını geçtim, saha dışında da ikilik yarattığını biliyorum. Oynatsan dert, oynatmasan dert. Bunun üçte biri ücrete oynayan, ağzı var dili yok Alanzinho'nun günahı neydi diye sorarlar adama... Malouda'nın 2,5 milyon avro kazandığı yerde, Konyaspor'lu Alexander Hleb kaç para kazanmalı acaba?

6-) Takımdaki öz evlat torpili nedeniyle, memleketimden soğudum artık. Mustafa Akbaş'ı beğenen de çıkmış bu arada... Dikkat etmedim ama, Gökhan Alsan'ı beğenen de vardır. Zamanında Zeki Yavru ve Abdülkadir'i beğenenler olduğu gibi... Yorum yapmıyorum artık. Çapsızlık diz boyu. İmam cemaat meselesi...

7-) Bundan sonraki ilk kurban bayramında Henrique'ye gireceğim ben. 7 ortak daha kaldırır tahmin ediyorum. Şimdiden isim listesi oluşturalım. Başka türlü kurtulamayacağız bu arkadaştan.

8-) Adını yazmak için bayağı bir uğraşmak zorunda kalacağım Romen oyuncumuzun, futbolun en basit ve temel kurallarını iyi bildiği kesin. Sınırlı yeteneğine rağmen, çabasını takdir ediyorum.
    Konu DEEP BLUE tarafından (02.03.2014 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı 52hakan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2008-2009'daki gibi bir yapılanma olacaksa varsın Avrupaya gitmeyelim
    Avrupa'ya gitmemiz yapilanmaya engel mi?

Bu kadar puan toplamisken gitmeliyiz.

..

TSknbkTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

malouda kesinlikle tavsiye üzeri oynatılıyor.pasif hocalar oynatır , tavsiyeleri dinler.
    İşte taraftar budur.

Nereden
    İstanbul

Işığı gören geliyor. Henrique'i gören, aa diyor bu takımda ben de forvet olurum. Öteki Zokora buysa ben de ortasahayım, öteki başkan buysa ben de teknik direktörüm...

Kardeşim bu kulüpte bulunmak sıradanlaşırsa bu kulüp de sıradanlaşır.

Bud Spencer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

colman sakatmiydi yoksa tercihmi edilmedi??
    Forvete: Tencere Hill
    Sidober: Bud Spencer

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)