Sayfa 60 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 10 50 58 59 60
Toplam 1490 adet sonuctan sayfa basi 1,476 ile 1,490 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta | Maç Sonucu

bingolts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

..............................ONUR................ ..............
    bosingwa .......caner ........aykut...........mustafa akbaş
    yusuf.............boeurceanu ............gökhan alsan......özer hurmacı

......................emre güral ......adrian....................................

yerse böyle çık bakalım ne olacak
    Benim için bir sevdadır Trabzonspor Solumasamda havasını aşığım renklerine

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Demirkol: 35 yıldır maç izliyorum böyle bir şey görmedim
    Trabzonspor, Konyaspor'la 0-0 berabere kalırken, Ntvspor yorumcusu Mehmet Demirkol bordo-mavili takıma sert eleştirilerde bulundu.
    AĞLAYACAKTIM

Demirkol ''Spor Servisi'' adlı programda yaptığı değerlendirmede; ''Yapmayın abi, Konyaspor maçını hiç konuşmayalım. Tamam zorlu bir Juventus maçından çıkmışsın ama bu kadar da olmaz. Tek bir oyuncu bile gayret etmez mi? 35 yıldır maç izliyorum ben böyle bir şey görmedim, ağlayacaktım.'' dedi.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor, Konyaspor'la 0-0 berabere kalırken, Ntvspor yorumcusu Mehmet Demirkol bordo-mavili takıma sert eleştirilerde bulundu.
    AĞLAYACAKTIM

Demirkol ''Spor Servisi'' adlı programda yaptığı değerlendirmede; ''Yapmayın abi, Konyaspor maçını hiç konuşmayalım. Tamam zorlu bir Juventus maçından çıkmışsın ama bu kadar da olmaz. Tek bir oyuncu bile gayret etmez mi? 35 yıldır maç izliyorum ben böyle bir şey görmedim, ağlayacaktım.'' dedi.
    Ağlayacaktır muhakkak ama gülmekten.timsah gözyaşlarınızı lağıma akıtın ulan dümbelekler.

Ogün' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Burçak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    AĞLAYACAKTIM

Abartının da böylesini görmedim.Herhalde canı Trabzonspor'u konuşmak istemedi.Kendisi 35 yıldır Premier League izliyor galiba.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti. KAZIM KOYUNCU

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Cok uzun bir zaman sonra ilk defa Trabzonsporun maci yerine uyku uyumayi sectim. Dogruda yapmissim galiba. Ozetlere bile bakmadim
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Nereden
    Trabzon

Bu maçta konuşulacak fazla birşey yoktu skorun hakkını veren bir maç oldu.Hücumsal olarak sıkıntı çektik.Futbolun doğrularını sahaya yansıtmakta zorlandık.Bunun bir kaç sebebi vardı;

1.Juventus maçının getirdiği fiziksel yorgunluk
    2.Hedeflerden bir bir uzaklaşmanın getirdiği psikolojik yorgunluğun futbolcuların psikolojisini etkilemesi

Kadro seçimi olarak kötü bir kadro değildi.Çok defansif bir kadro sayılmazdı çok ofansif bir kadroda değildi elimizdeki oyunculara göre dengeli bir kadroydu diyebiliriz.

Pozisyona girememizin sebebi biraz psikolojik birazda kalite eksikliği diyebiliriz.Bu işi çözecek olan şey fazla ofansif oyuncu kullanmak değil şuan ki sistemde oynadığı mevki için yetersiz olan oyuncuların yerlerini daha kaliteli oyuncularla takviye etmek ancak bu sıkıntıyı çözer.Örneğin henrique nin ofansif olarak yeterince organize olamadığımız için pozisyona girememesini kabul edebilirim ama arada sırada kornere çık kafa vur, ara sıra ceza sahası dışından şık bir vuruş yap Trabzonspor tarihinin en yetenek eksiği olan golcüleri sıralamasında ilk 10 içinde sayılabilir.

Asıl sıkıntımız orta sahada dengeyi tutturamıyoruz.Çünkü o mevkiyi tam olarak doldurabilecek bir oyuncu bulunmuyor.Zokora bizim için fazla profesyonel,colman uzun zamandır burda belli ki kafa olarak bir yorgunluğu var,bourceanu hırsı,mücadelesi olarak orta sahaya yakışsada son hareketlerde eksikliği olduğu bir gerçek zaten her açıdan yeterli olsaydı o bonservis bedeline satın alamazdık.Sonuç olarak ofansif sıkıntımızın sebebi dönüp dolaşıp maddi sıkıntılara dayanıyor.Ne forvet alabiliyoruz ne de her açıdan orta sahayı taşıyabilecek oyuncular alabiliyoruz.Gelecek sezon bir yapılanma olacaksa zokora ve colmana yol vermek gerekiyor.Bourceanuya orta sahanın en defansif görevini verip onun önünde yine bourceanu gibi hırslı,iki yönlü ama ofansif yönü daha güçlü bir veya iki oyuncu gerekiyor.Forvet mevki zaten iki yıldır sırıtıyor.Sol bek mevki de transfer bekliyor.Bu mevkilere nokta atışı yaparsak diğer mevkileri belli ölçülerde doldurabilecek oyuncular var.Bu nokta atışlarını yaptıktan sonra takım olma süreci başlıyor yani uzun ve sancılı bir dönemi geçirmemiz gerekiyor.

Steril61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeterli düzeyde futbolcularımız yok. Bunu kabul ediyorum. Ancak Hami hoca oynaması gereken futbolcuları iki maçtır oynatmamakta diretiyor. Juve maçında bizi bu yüzden yaktı. Şimdi de Konya maçında bizi perişan vaziyete soktu.

Ne işi var oyunda önünden geçen topa dokunamayan, mücadele etmeyen ruhsuz Maluda'nın kardeşim. Emre Güral gibi her geçen gün form düzeyi artan bir oyuncun varken ne işi var Henri'nin ilerde. Geçen sezon sabrettiğiniz kadar Emre'ye sabretseniz!!! Orta alanda pas akışını yönetebilecek Colman gibi bir oyuncuyu neden oynatmıyorsun??? Bu takım mücadele ederek maç kazanmak zorunda kardeşim. Bu da Maluda-Adrian-Janko-Henri gibi adamlarla olmaz!!! Çok koşan ve mücadele eden bir ekip olmak zorundayız. İkinci bir şansımız yok Hami hocaaa!

Öznur61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Ynt: Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta | Maç Sonucu

Maçı bilerek izlemedim özetine baktımda, ne biliyim üzüldüm ya ne hallere gelmişiz..

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oyuncunu sahaya hoca sürüyorsa son kararı hoca verir oyuncu değil.madem oyuncu senin lafını dinlemiyor illa oynayacam diyor bakarsın fizik yeterliliğine sahaya çıkarırsın.30.dakikadan sonra tüm forvetler dahil orta sahada Özer ve Bourceanı dışında herkes Malouda kadar kötü oynadı.bir tek Malouda'mı suçu ilan ediliyor ben işin bu tarafındayım.futbol oynayanlar bilir arkadaş olayı.1 ay sakat kalmış adamı 3-4 günlük antremanlarla futbolcunun kendiside istese sahaya sü-re-mez-sin.hatayıda oyuncuya yı-ka-maz-sın.anlaştıkmı?
    Anlaşmadık çünkü...Oyun olarak yetersiz olabilirsin ama kötü koşmak kötü mücadele etmek diy ebirşey yok ya..Hoca mı suçlu oldu şimdi..Tamma sakatlıktan çıktığı için hpşgörü olabilir ama önünden geçen topa koşamayacak kadarda kondisyonsuz olunmaz yahu..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İş ahlakı olmayan futbolcular+yeteneksiz futbolcular+motivasyonsuz futbolcular+acemi hoca+yetersiz hoca+acemi başkan+yetersiz başkan+suskun taraftar+ihanet içindeki taraftar...
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

kncyalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İş ahlakı olmayan futbolcular+yeteneksiz futbolcular+motivasyonsuz futbolcular+acemi hoca+yetersiz hoca+acemi başkan+yetersiz başkan+suskun taraftar+ihanet içindeki taraftar...
    Hah işte bu.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Ogün' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abartının da böylesini görmedim.Herhalde canı Trabzonspor'u konuşmak istemedi.Kendisi 35 yıldır Premier League izliyor galiba.
    nesi abarti ben de onu anlamadim? az bile söylemis bu Trabzonspor Basta onur, olcanin ve yumlunun (bazilari kabul etmesede) gayretleriyle ayakta duruyor yoksa kümeliktik. ayrica ben de yillardir Trabzonspor'u bu kadar ruhsuz bu kadar aciz bu kadar basit görmemistim...

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    .

Nereden
    Almanya

maçı stadta canlı izleme imkanım oldu ve gerçekten mustafa yumlunun gayretleri alkışlıktı.....
    If you put the federal government in charge of the Sahara Desert, in 5 years there'd be a shortage of sand.
    Milton Friedman

Alev61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mustafa'nın azmi, malesef Malouda ve diğerlerinin çile çıkartan futbolu..
    EZANLA BAŞLADI, SELAYLA BİTER..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)