Sayfa 59 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 SonuncuSonuncu
Toplam 1490 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta | Maç Sonucu

Oğuzhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın özetine baktım adamlar elinden kaçırmış yine bizi. Yazık ne diyeyim yahu. Trabzonspor'u bu hallere de düşürdüler ya. Konya'dan bir puan alınca fena değil gözüyle bakar olduk.
    7 tertemiz şampiyonluk

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Papağan gibi ayni lafları tekrar etmekten sıkılır insan biraz yahu hani benim baskanim filan degil ama sana inat gitmiyoruz hic bir yere burda oturma eylemi yapacaz sende papağanliga devam et.

sasort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardedim şükür TS disinda iyiyiz evet istanbuldayim sende iyisin inşallah.

iyiyim şükür kardeş benim işler de ts farksız

ne öldürüyor ne güldürüyor

Cezalı Üye Erdem35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

malouda bugün kötüydü de takım malouda'nın katkı vereceği birşey oynamıyor ki. adam gibi bir santrforumuz olsa, en azından rakibin iki stoperini kanatlara desteğe gitmeye cesaret vermeyen bir santraforumuz olsa malouda da olcan da nefes alacak. tamam bugün adam kötü hatta isteksiz oynadı, direk soyunma odasına gitmesi de yanlıştı ama adamdaki iştahsızlığın sebebi başka. yılların kariyeri, tecrübesi... durumun farkında. bu sistemde katkı veremeyeceğini en iyi o biliyor. zaten sene başında da çok koştuğu çok yıprandığı maçlar da dahil etkili olabildiği maç sayısı bir elin parmağı kadar. bizim taraftar şunu anlamıyor, malouda oynadığı hiç bir takımda sazı eline alan topçu olmadı. malouda büyük topçu, ama onu büyük topçu yapan özellikleri takım oyununa yatkınlığından kaynaklandı her zaman.

Nereden
    Sakarya

birileri istedi başa geçtiler

bir pişmanlık yaşıyoruz

ama bunların çok ömrü yok öyle zannediyorum

mayısta inş adam akıllı bir ekip gelir de

gelecek seneye bir kadro oluşumuna gireriz

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdem35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malouda bugün kötüydü de takım malouda'nın katkı vereceği birşey oynamıyor ki. adam gibi bir santrforumuz olsa, en azından rakibin iki stoperini kanatlara desteğe gitmeye cesaret vermeyen bir santraforumuz olsa malouda da olcan da nefes alacak. tamam bugün adam kötü hatta isteksiz oynadı, direk soyunma odasına gitmesi de yanlıştı ama adamdaki iştahsızlığın sebebi başka. yılların kariyeri, tecrübesi... durumun farkında. bu sistemde katkı veremeyeceğini en iyi o biliyor. zaten sene başında da çok koştuğu çok yıprandığı maçlar da dahil etkili olabildiği maç sayısı bir elin parmağı kadar. bizim taraftar şunu anlamıyor, malouda oynadığı hiç bir takımda sazı eline alan topçu olmadı. malouda büyük topçu, ama onu büyük topçu yapan özellikleri takım oyununa yatkınlığından kaynaklandı her zaman.
    Takım oyunu diyorsunuz da kendisi de bozuyor takım oyununu. Aldığı her topu olumsuz kullanırsa takım oyunu falan da olmaz. Beni çok yanılttı, 2. haftadaki Rize maçında tribünden attığı o golü görünce bu adam bizi sırtlar diye düşünmüştüm ama yanıldım. Takıma ekstra katkısı yok maalesef. Hatta katkısı bile yok uzun süredir.
    7 tertemiz şampiyonluk

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kapakci arkadaslar,kapaklar kendilerine kapaninca böyle degisiyorlar iste.Biz Juventus u eleyecektik daha,bekleyin gitmeyin iyi olur.
    iho istifa.

Nereden
    Sakarya

e güzel kardeşim

maden takım oyununu seviyor topu alıp defansın üstüne neden dalıyor

neden ikili mücadeleler de topu kaptırıyor

bence malouda eskisine lafım yok ama bizden para yemeye gelmiş

1 sene oynamamış zaten chaeelsea oynamamış anca yedek oturtulmalı

malouda top atınca koşuyor

atılan o topu kaptırıyor

bırak kovalamayı arkasına bile bakmıyor

Nereden
    Eskişehir

Alıntı sasort Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyiyim şükür kardeş benim işler de ts farksız

ne öldürüyor ne güldürüyor
    Aynen

Nereden
    Eskişehir

Elerdikte bi iki kişinin is bilmezligine geldi kapagida takardik simdilik bu kadari kafi.

Nereden
    İzmir

Alıntı Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Takım oyunu diyorsunuz da kendisi de bozuyor takım oyununu. Aldığı her topu olumsuz kullanırsa takım oyunu falan da olmaz. Beni çok yanılttı, 2. haftadaki Rize maçında tribünden attığı o golü görünce bu adam bizi sırtlar diye düşünmüştüm ama yanıldım. Takıma ekstra katkısı yok maalesef. Hatta katkısı bile yok uzun süredir.
    ya ben açık açık yazmamışım bir önceki yazımda. demek istediğim, malouda alan bulamıyor. bugün canlı da izledim.topu ayağına aldığında etrafındaki statik, topu almayı sorumluluk almak olarak gördüğü için toptan kaçan oyuncuları görünce benim bile iştahım kaçtı.

forvetin henrique olunca rakip savunma göbekte risk alıp kanatları kapatıyor. olcan'da da aynı sıkıntı var. topu her aldığında iki üç kişiyle tek başına mücadele etmek zorunda kalıyor.

yani malouda'yı savunmak için de yazmıyorum bunları ama oyuncudaki isteksizliğin iştahsızlığın nesnel temellerini yok saymamak gerek. mustafa hocayla başlayan bu mahkum oyun anlayışı takımın iliklerine kadar işledi. takımda sorumluluk almak isteyen oyuncu sayısı bir bilemedin iki. hal böyle olunca rakip 2-3 önlemle takımı kilitliyor. her maç aynı senaryo. önlem alınması gereken oyuncu sayın ne kadar yüksekse o kadar tehlikeli takımsın. bizde bu sayı adrian oyunda olursa 3 olmazsa 2. problem buradan başlıyor bence.

Nereden
    İstanbul

ya ben açık açık yazmamışım bir önceki yazımda. demek istediğim, malouda alan bulamıyor. bugün canlı da izledim.topu ayağına aldığında etrafındaki statik, topu almayı sorumluluk almak olarak gördüğü için toptan kaçan oyuncuları görünce benim bile iştahım kaçtı.

forvetin henrique olunca rakip savunma göbekte risk alıp kanatları kapatıyor. olcan'da da aynı sıkıntı var. topu her aldığında iki üç kişiyle tek başına mücadele etmek zorunda kalıyor.

yani malouda'yı savunmak için de yazmıyorum bunları ama oyuncudaki isteksizliğin iştahsızlığın nesnel temellerini yok saymamak gerek. mustafa hocayla başlayan bu mahkum oyun anlayışı takımın iliklerine kadar işledi. takımda sorumluluk almak isteyen oyuncu sayısı bir bilemedin iki. hal böyle olunca rakip 2-3 önlemle takımı kilitliyor. her maç aynı senaryo. önlem alınması gereken oyuncu sayın ne kadar yüksekse o kadar tehlikeli takımsın. bizde bu sayı adrian oyunda olursa 3 olmazsa 2. problem buradan başlıyor bence.
    Herkes sorumluluk almaktan kaçarsa böyle düşünüp bu hallere düşeriz işte. Madem takımda sorumluluk alan oyuncu sayısı az, kendisi üstlenecek o rolü. Gerekirse takımı ateşleyecek. Trilyonları kazanıp yatmakla olmaz bu iş. Kusuru başkalarına atıp işin kolayına kaçmak kolay. Büyük oyuncu zoru başarır, başaramıyorsa bile çabalar.

Bu adamın takıma adam gibi katkı sağladığı maç sayısı en fazla üçtür.
    7 tertemiz şampiyonluk

Furkan Dündar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Standart Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta |Maç Sonucu

Ben bu maçla ilgili tek birşey demek istiyorum

Maçı bir mekanda izliyordum o kadar sıkıldım o kadar bunaldım ki oynanan futboldan çıkıp cadde de yürüyüş yaptım

Tek olmadığımı düşünüyorum
    Bu takımdan ne köy olur ne kasaba

Nereden
    Almanya

haciosman ve tayfasini artik türkiye de ciddiye alan yok,bizde almiyoruz.Haciosman ve tayfasini toplayip ts nin baskanlik koltuguna koy,o koltuk yine dolmaz,onlara bol gelir.
    iho istifa.

Nereden
    İzmir

Alıntı Oğuzhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkes sorumluluk almaktan kaçarsa böyle düşünüp bu hallere düşeriz işte. Madem takımda sorumluluk alan oyuncu sayısı az, kendisi üstlenecek o rolü. Gerekirse takımı ateşleyecek. Trilyonları kazanıp yatmakla olmaz bu iş. Kusuru başkalarına atıp işin kolayına kaçmak kolay. Büyük oyuncu zoru başarır, başaramıyorsa bile çabalar.

Bu adamın takıma adam gibi katkı sağladığı maç sayısı en fazla üçtür.
    valla zorla malouda savunduracaksın bana

ya şimdi kendini adamın yerine koy. sol açıksın, mevkinde başlıyorsun. sola yaslandın, bir iki kere koşu yaptın. sağdan her topa el kaldıran, atılmayan her topa sitem eden olcan da yaptı koşuyu. top doğal olarak iyi pozisyonda olan sana değil alışkanlık gereği sağdaki solağa atıldı.
    baktın top alamıyorsun, göbeğe yaklaş. zokora'yla dilin de aynı iyi anlaşıyorsun. istedin hemen verdi topu. rakip sağ bekine kadar geldi üstüne. top ayağında sırtın dönük. etrafına bakıyorsun herkes birinin arkasına saklanmış top isteyen, boşa çıkan iki oyuncu var biri topu aldığın zokora, diğeri en geride mustafa yumlu.

bu döngünün maç içerisinde defalarca tekrarlandığını düşün.
    ha tamam dünyanın parasını alıyor, kötü oynamaya hakkı olsa bile isteksiz oynamaya hakkı yok. ama isteksiz oyuncuyu motive edecek hiç aksiyon olmayınca takımda ben malouda'ya çok kızamıyorum. kızana diyecek lafım da yok.
    Konu Erdem35 tarafından (02.03.2014 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Sakarya

tamam anladım haklı da sayılırsın ama sorun şu

forvetin kimse iplemiyor

rüştü bile dedi ben maça başlamadan rakip takımın forvetine bakarım

eyvallah tek forvet iki defansta onu tutmaz ya biri kanada kayar

alan bulamıyor değil kendine alan yaratamıyor

bir kanat oyuncusunun silahı hızlı ileri ve içeri yaptığı koşulardır

ben sana soruyorum bu malouda boş kaleye giderken arkasında ki defans yetişiyor ona

bence arkadaşlar o formunu toplayamadı

toplamasını da gerektiren bir durum zorunluluk yok

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Trabzpnspor henriqe ve adriani izleyip olumlu rapor verenler hakkinda suc duyurusunda bulunmasi lazim.
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor teknik direktörü taraftari verem eden bir mactan sonra takimi mücadelelerinden dolayi tebrik ediyor kayseri erciyes teknik direktörü 4-0 kazandiklari bir macin sonunda bugünkü oyunumuzu begenmedim diyor.

Kimler tarafindan yönetildigimizin farkindamiyiz?
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Nereden
    Almanya

Alıntı Cafer Bulur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor teknik direktörü taraftari verem eden bir mactan sonra takimi mücadelelerinden dolayi tebrik ediyor kayseri erciyes teknik direktörü 4-0 kazandiklari bir macin sonunda bugünkü oyunumuzu begenmedim diyor.

Kimler tarafindan yönetildigimizin farkindamiyiz?
    Evet farkindayim, ilkokul mezunu biri tarafindan yönetiliyoruz ve ben hic sasirmiyorum bu aciklamalara.
    iho istifa.

ayazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı yavuzbaha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazıları kızacak ama Trabzonsporun tek kurtuluş reçetesi vardır...Trabzonsporu Trabzonlular yönetmemelidir...
    Valla bunada katiliyorum. Torpil donuyo

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Artik surda kav haftamiz kaldi ve sifir beklentimiz.simdiden gelecek sezonu dusunmeliyiz ben hami hoca yerinde olsam su kadroda israr ederdim.

-----------------onur-----------------------
    Bosi------yumlu----aykut-----kadir
    -------------bource----soner------------
    Olcan------------ozer-------------yusuf
    --------------------emre---------------------
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Sakarya

bizim fikstüre baktım da bundan sonra en iyi 1 puan gibi görülüyor

fb-
    sivas
    kasımpaşa
    elazığ
    geçlerbirl,ğ,
    es es

erciyes
    gaziantep
    bursa

gs

antalya

biz bunlardan antalya-bursa-gaziantep-erciyesten 3 puan alabiliriz

gerisinde en iyi skor beraberlik

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Mustafa YUMLU kardeşim aslanlar gibi oynadı.
    Malouda gezindi, yazık bu adama verilen paraya. Bosi'nin yarısı kadar bile oynamıyor.
    Fırsatı yine değerlendiremedik, yensek 5. iki farklı yensek 4. olacaktık.
    Trabzonspor'lu olmak, Allah'ın sevdiği kullarını sınamasının en somut örneği galiba.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Trabzondaki en büyük sıkıntı, sezon başından bir teknik direktörümüzün olmayışı. Çünkü takım olamadık bunun eldeki futbolculardan kaynaklandığını zannetmiyoum. Yerlinin yerlisi dedik 1461 dedik savaşarak oynarlar dedik oradan gelen futbolcularda bekleneni gösteremedi, bırakın bekleneni hepsinden nefret eder olduk.
    Trabzonspor takımının ağırlığını ne MRA ne de dik oyna Hami kaldıramadı, kaldıramaz. Hami konusunda beklentiye girmemek lazım,hiç bir alt yapısı ve tecrübe olmayan bir adam Trabzonspor klübüne fayda vermez. Bunun paralelinde yönetim zaafından bahsedebilirz, yönetimde tıpkı teknik heyet gibi Trabzonsporun altında ezildi onlardan da nefret eder olduk.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konya macini alsan Lig'de 4. cülüge yükseleceksin.

Ama 90 dakika boyunca igrenc, rezil bir futbol.

Kahr olan yine "sadece" Taraftar.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)