Sayfa 13 Toplam 60 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 11 12 13 14 15 23 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1490 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Torku Konyaspor 0 - 0 Trabzonspor | STSL 23. Hafta | Maç Sonucu

Kemal Öztel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Colman kadroda olmadığına göre Bourceanu ilk 11 başlayacak demektir ki bu da dinamik bir o.sahamızın olacağına işaret..
    #11Yattara | 97 Tellioğlu

umitçebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hala adrian ve malouda yı ilk onbire yazan arkadaşlar var..Şu takımda bu formları ile bunları oynatmak takıma ihanet olur..Bu takım zaten kalite olarak yetersiz...bide adamını kovalamayan ilerde 4 tane adamı kaldırmıyor..Hele deplasmanda hiçkaldırmıyor o yüzden şu onbilrle çıkmalı demiştim....Tekrar yazayım onbirimi...Hami hocam macera arama oku bu satırları...

Onur

Bosingva aykut mustafa olcan

-----zokora alex--------

Henrıque Özer Yusuf

--------emre-----

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu maç bizim için çok önemli eğer kazanırsak 4.olabiliriz bidahaki sene avrupada olma adına iyi bir galibiyet olur...
    haftaya fb maçı öncesi harika moral ve özgüven olur !
    ben seriye bağlarsak bjk yi yakalayabileceğimizi düşünüyorum .
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Sadettin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

avrupada olmaliyiz . seri basi olacagiz yine . bu firsati tepersek cok aglariz
    Azılı bir ihocuyum

iso_4939 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

cok zor mac beraberlık ıyı sonuc...

2010_2011 süperlig şampiyonu TRABZONSPOR

srmnlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Hazır kadir yokken ve yerine orijinal bir sol bekimiz de yokken bence 3-5-2 yi denemeliyiz.. juventus un bizi orta sahasıyla nasıl ezdiği örneğiyle, sağlam bir orta saha kurup ileride basıp topu kalemizden mümkün olduğunca uzak tutmak gerekir.. Acizane bu maç da şöyle bir kadro kurardım;
    ...................................ONUR........... ...................
    ........bosi....................mustafa........... .....aykut.....
    ....................alex......................zoko ra................
    ..olcan...............adrian...........özer....... .........Yusuf..
    ...................................emre........... ......................

pablo_escobar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ya hala adrianı kadrolara yazanlarn futbol bilgisnden şüphe edıyorum burda. trabzonsporun asıl derdi zaten bu boyle yumusak ıkılı mucadele gırmeyen oyuncuların oynaması bızım derdımız adrian colman falan bu takım oynamaz özer varken hele .. işin kısası zokora borce yapıp önlerıne özer malouda olcan yapmak en mantıklısıdır eldekıler içinde ve en verimli olacak akdroda budur önde de mecburen emre oynucak ve bu karo devamlı ooynarsa oturur zamanla .. adrıan colman janko flan kırılgan kosmayan mucadele etmeyen oyuncular bunları ben olsam direk kadro dısı bırakırım.. bırakın bu colman adrıan sevdasını defolup gıtsınler adamların umrunda dgl ts kacıncı nerde bıtırcek falan

E. Okan Bülbül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kesinlikle Adrian bu formuyla Trabzonspor gibi büyük bir takımın 10 numarası olarak sahaya çıkamaz. Keza Malouda da öyle. Zokora Bource. Özer Olcan Yusuf Henri/Emre şeklinde çıkmalıyız sahaya.
    KUPA DEĞİL ARMA SEVDALISIYIZ

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

----------------Onur------------------
    Bosingwa---Caner-Yumli-------Aykut
    -----------Alex B.--Zokora----------
    Özer-------------Colman---------Olcan
    ---------------Emre(Henri)-----------

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biletimiz hazir mac saatini bekliyoruz

bilgehan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Alıntı srmnlii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hazır kadir yokken ve yerine orijinal bir sol bekimiz de yokken bence 3-5-2 yi denemeliyiz.. juventus un bizi orta sahasıyla nasıl ezdiği örneğiyle, sağlam bir orta saha kurup ileride basıp topu kalemizden mümkün olduğunca uzak tutmak gerekir.. Acizane bu maç da şöyle bir kadro kurardım;
    Üç beş iki bu düzen ve bu seçimle oynanmaz bende bunun denenmedi taraftarıyım düzen ve kadro şöyle olmalı

Onur

Mustafa zokora Aykut

Bosi Özer alex adrian olcan

Emre henriqe

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konuk ekipte Gekas yok. Gol yollarında büyük sıkıntı çekecekler bence. Benim korkum sadece Hleb.

Deplasman karnemiz 10 maç 1 galibiyet 3 beraberlik 6 mağlubiyet. 1 galibiyette son sıradaki Kayseri deplasmanı. Yine taraftarlık duygusunun da yardımıyla bu maç şeytanın bacağını kıracaz gibime geliyor
    ● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

srmnlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı bilgehan83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üç beş iki bu düzen ve bu seçimle oynanmaz bende bunun denenmedi taraftarıyım düzen ve kadro şöyle olmalı

Onur

Mustafa zokora Aykut

Bosi Özer alex adrian olcan

Emre henriqe
    renktaş ben ikinci bir forvet bulamadığımdan orta sahaya ağırlık verdim.. açıkçası adrian mı henri mi diye düşününce iki yetersizden adrian seçtim işte.. yoksa benim kadrodan da adrianı al henri yi koy mis gibi 3-5-2 oldu yani..

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

.................................................. ....onur.......................................... .................
    ...................bosingwa................mustafa ..................aykut........................... ......
    ............................................bource anu............................................... .............
    .............................zokora............... ............özer.................................. ...............
    ..........olcan................................... ..............................malouda............. ..............
    .................................emre............. ........janko..................................... ...................
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

Nihat Güneş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Adrian , Malouda ve Bosingwa transferinden sonra yokları oynuyor ...Sebep ise kesinliklşe duygusal yani yeni bir Colman sendromuyla karşı karşıyayız...Tipik polonyalı işte.

Yusuf solbek oynarsa hız ve çabukluğuyla belki iş yapar ama kademe anlayışı çok zayıf ve sakarlık üstdüzey malesef, nasıl savunma yapacağını bence bilmiyor. 1461 de bikaç maç bek başlayıp olmayınca eski yerine döndüğü çok maç hatırlıyorum. Solbek zaten dikiş tutmaz önde Malouda denen defanstan bihaber adamın teki var. Kimi koysan açık verir orda ha tabikki yapılan saçma sapan ofsayt hatalarını ve top kayıplarını mazur göstermez beklerin, ama orayı tek adamla savunmak çok zor. Olcan ı sola açığa alsak bi nebze solbekimiz rahatlar , bosi de tecrübesiyle artık MAlouda nın açıklarını kapar sağ tarafta başka çare yok...
    Konu Nihat Güneş tarafından (02.03.2014 Saat 12:45 ) değiştirilmiştir.

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adrian , Malouda ve Bosingwa transferinden sonra yokları oynuyor ...Sebep ise kesinliklşe duygusal yani yeni bir Colman sendromuyla karşı karşıyayız...Tipik polonyalı işte.

Yusuf solbek oynarsa hız ve çabukluğuyla belki iş yapar ama kademe anlayışı çok zayıf ve sakarlık üstdüzey malesef, nasıl savunma yapacağını bence bilmiyor. 1461 de bikaç maç bek başlayıp olmayınca eski yerine döndüğü çok maç hatırlıyorum. Solbek zaten dikiş tutmaz önde Malouda denen defanstan bihaber adamın teki var. Kimi koysan açık verir orda ha tabikki yapılan saçma sapan ofsayt hatalarını ve top kayıplarını mazur göstermez beklerin, ama orayı tek adamla savunmak çok zor. Olcan'ı sola açığa alsak bi nebze sol bekimiz rahatlar , bosi de tecrübesiyle artık Malouda nın açıklarını kapar sağ tarafta başka çare yok...
    Sol bek sorununun çözümü en iyi bu şekilde olur..
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Muhammet Hacısalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadirin sakatlığına sevindim ne yalan söyleyeyim.. Kasıktan sakatlanması da o yaştaki genç biri için enteresan(!)

3-5-2 ile zokora ve alex oynar gibi..

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Henriqueyi muhtemel 11de görüyorum, valla izlemem. Yazık emreye yemin ederim
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı umitçebi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala adrian ve malouda yı ilk onbire yazan arkadaşlar var..Şu takımda bu formları ile bunları oynatmak takıma ihanet olur..Bu takım zaten kalite olarak yetersiz...bide adamını kovalamayan ilerde 4 tane adamı kaldırmıyor..Hele deplasmanda hiçkaldırmıyor o yüzden şu onbilrle çıkmalı demiştim....Tekrar yazayım onbirimi...Hami hocam macera arama oku bu satırları...

Onur

Bosingva aykut mustafa olcan

-----zokora alex--------

Henrıque Özer Yusuf

--------emre-----
    Ne yapalım kardeşim Zeki'yi mi yazalım. Malouda sakatlıktan sonra 1 maç oynadı adamı yerin dibine soktunuz. Adrian ile Malouda ne kadar kötüyse Yusuf da o kadar kötü sakatlığından sonra.

Dip.Ing.Mag. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Standart Torku Konyaspor - Trabzonspor | 02.03.2014 - 16.00 | STSL 23. Hafta

Aykut Mustafa tanemi yanlarında olmayan sol bek le her maç gol yedirmeye mahkumlar

Gesendet von meinem iPhone mit Tapatalk
    Trabzonspor Türkiye'nin Porto'su olmalidir...

CRICK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı srmnlii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    var ya tam aklımdan geçen takımdı..
    TRABZON bir sevda TRABZONSPOR bir destan..

biltrabzon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Aykut Demir in cok kötü bir stoper oldugunu söylüyorduk,burda bazilari siz Fatih Terim den iyi mi biliyorsunuz adam milli takima aliyor demislerdi.Oda gercegi gördü ki, ben bu kazmayi nasil milli yaptim demistir.
    iho istifa.

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı nihat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yusuf solbek oynarsa hız ve çabukluğuyla belki iş yapar ama kademe anlayışı çok zayıf ve sakarlık üstdüzey malesef, nasıl savunma yapacağını bence bilmiyor. 1461 de bikaç maç bek başlayıp olmayınca eski yerine döndüğü çok maç hatırlıyorum. Solbek zaten dikiş tutmaz önde Malouda denen defanstan bihaber adamın teki var. Kimi koysan açık verir orda ha tabikki yapılan saçma sapan ofsayt hatalarını ve top kayıplarını mazur göstermez beklerin, ama orayı tek adamla savunmak çok zor. Olcan ı sola açığa alsak bi nebze solbekimiz rahatlar , bosi de tecrübesiyle artık MAlouda nın açıklarını kapar sağ tarafta başka çare yok...
    sistemi 4*3*3 kurarsan aslında orta sahadakı 3lünün sola yakın olanı beke yardım eder..

sorun sistemde zaten.4.2.3.1 diye saçma sapan bi sistemle oynarsan olacağı sol bekin hep yardımsız kalması olur..

malouda hiç bi zaman sol açık oynamadı chelase de de oynamadı lyon da da..

4.3.3 sol forveti (malouda.drogba.kalou) (malouda.fred.govuo)

ama bizim hocalar dünya futbolundan bi haber oldukları için hala 10 numaları olmadan 4*2*3*1 oynamaya çalısıyo

jaja hagi alex revivo sergen batalla gibi 10 numaran yoksa 4*2*3*1 de başarılı olamazsın yıllardır olamıyoruz da zaten..

.....................zokora

...............alex...........ozer (soner)

olcan.....................................malouda (ozer)

....................emre

Nereden
    İzmir

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'bana bir enerji geldi, bir ses duydum.dedi ki sabri sen sıradan bir adam değilsiin.sen seçilmiş birisin.' uçan adam sabri

nedense aklıma bu geldi
    Uçmuşluğum da var beni şarlatanlarla kıyaslamayın

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

3 5 2 bize uymaz da diyelim oynuyoruz boss savunmada değil kanatta oynar anca..
    ( ゚д゚)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)