Sayfa 64 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 54 62 63 64 65 SonuncuSonuncu
Toplam 1611 adet sonuctan sayfa basi 1,576 ile 1,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu | STSL 22. Hafta

kncyalcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Akşam savunma yine aksadı. Kadir in yerini ve pozisyonunu çabuk kaybediyor.
    Ortasahada Colman yine bitikti. Alex i beğenmeyen arkadaşlar var ama ben akşam beğendim. Top almak için pozisyon alışları, uzun ters topları hep isabetli ve olumluydu. Zokora da sonra Patrick Viera gibi geldi. Biraz yavaş ama mücadele ve pres gücü çok iyiydi.
    Ben Olcan ın hala sol kanatta oynaması taraftarıyım. Sürekli soluna çekmeye çalıştığı için pozisyonu öldürüyor.
    Adrian fena değildi. Takımın adam gibi sağ kanat, solbek ve stoper ile birlikte iyi bir santrafora ihtiyacı var.
    Boss--Yumlu--xxxxx--xxxxx
    ------Alex----Özer--------
    xxxxx---Adrian/Emre--Olcan
    ---------xxxxxx------------ temel olarak 4 net transfer. Ama seneye hala bunun üstüne 1-2 transfer daha şart.
    Stoper: Eder Balanta
    Solbek: İshak/Aaron Cresswell
    Sağ Kanat: N'Gbakoto
    Santrafor: Sakho ucuz ve genç bir takım kurulmuş olacak.

Nereden
    İstanbul

Hatırlatma.. Lig sonuncusunu yendik..

Muhammet Hacısalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadir Keleş malesef bu yükü taşıyamıyor.. Adamın her hareketi ofsayt.. O Trabzona alışana kadar ben hayattan soğuyorum..

Bombacı Hami çift forvete dönmeli artık, her zaman ikinci yarı kurtaramayabiliriz.

Juve maçında bunu deneyecektir..

Tebrikler Trabzonum, tebrikler Bombacı Hami..

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Her maçta çift forvet olmamalı. Çünkü lig sonuncusuna karşı bile zorlanıyoruz. Forvet tipimizde de ortasahaya yardım edebilen, koşan basan forvet yok. Dolayısı ile ortasahayı kontrolde/Kalabalık tutmamız gereken zamanlar olacaktır. Bu dengeyi iyi ayarlamak gerekir. Ama tabi bu demek değildir ki gerektiği anlarda atak yapacak yere çekinip sinmemiz gerek
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ömer_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

genel itibariyle iyi değildik ama galip gelmek güzel,lig 4.ile aramızda 3 puan kaldı haftaya konyayıda yenersek bu galibiyet anlam kazanır.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu sene lig altıncısının ds Avrupa'ya gitme ihtimali var. Bu sene Avrupa'da bu kadar puan toplamışken Avrupa'ya gidememek büyük hayal kırıklığı olur.Hami bu işin üstesinden gelecek inşallah.

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Biraz istekle avrupaya gitmek zor degil.juve macinda gol verilse ya da son gol olmasa isler baska olurdu ama
    elden bisey gelmiyor.en azindan rahat bi sekilde cikmasinlar ust tura.bu takim 3 net transferle bizi mutlu edecek seviyeye gelir
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Miserable - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene lig altıncısının ds Avrupa'ya gitme ihtimali var. Bu sene Avrupa'da bu kadar puan toplamışken Avrupa'ya gidememek büyük hayal kırıklığı olur.Hami bu işin üstesinden gelecek inşallah.
    Emin misin? Nasıl olacak?
    "Hakikati bulan, başkaları farklı düşünüyor diye, onu haykırmaktan çekiniyorsa hem budala hem de alçaktır. Bir adamın ‘Benden başka herkes aldanıyor’ demesi güç şüphesiz; ama sahiden herkes aldanıyorsa ne yapsın?" Cemil Meriç

Nereden
    İstanbul

Önümüzde hep güzel günler olması dileğiyle

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay Cakira bak bugün juventusla oynamamizin sebebi Mra nin defansif futbol anlayisiymis, birde Abdülkadir, Kadir, Yusuf Erdogan, Baris Memis, Osman Canerpasa Trabzonsporun gelecegini olusturacaklarmis, bu vizyonla hakikaten yine iyi durumdayiz.
    Olcay Çakır isimli kardeşimizi tanımam. Bu forumda verdiği emekle bilir ve her daim minnetle anarım. Ancak, daha önce de bir kaç kez dinledim, sonra bıraktım dinlemeyi... Çok iyi ve saygı duyulacak bir insan olduğu kesin... Ancak futboldan anlamıyor... En kötü ihtimalle ''düzene uymuş'' diyelim de, hatırı kalmasın...
    Konu DEEP BLUE tarafından (24.02.2014 Saat 13:11 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Miserable Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emin misin? Nasıl olacak?
    Galatasaray Türkiye kupasını alırsa 6. takım uefa'ya gidecek sanırım.
    Geçen yılki gibi finalist gitmeyecek diye bir haber okumuştum ne kadar doğru bilinmez.

TSercan82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay Çakır isimli kardeşimizi tanımam. Bu forumda verdiği emekle bilir ve her daim minnetle anarım. Ancak, daha önce de bir kaç kez dinledim, sonra bıraktım dinlemeyi... Çok iyi ve saygı duyulacak bir insan olduğu kesin... Ancak futboldan anlamıyor... En kötü ihtimalle ''düzene uymuş'' diyelim de, hatırı kalmasın...
    Duzensizlige uymus desek yerinde bir ifade olur bence

duyurukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yılki gibi finalist gitmeyecek diye bir haber okumuştum ne kadar doğru bilinmez.
    sivasın şiebahçenin ve 1 olasılık bjk ninde gidemeyeceğini varsayarsak 4.nün bile şampiyonlar ligine gitme şansı olduğu gibi uefaya ligi 7.ve 8.sıradaki takımların bile gitme ihtimali var..

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Colmanin yerine artik gokhana sans verilmeli..aykutun yerine ise caner yada akbas dusunulmeli..dun yine 10dakikada 3 tane kartlik fauk yaptiarkasi donuk futbolcuya tam bir kasap..kadir kelesde cok aksiyor alternatif bi sekilde bulunmali..sene sonu adrian bosi maluda disinda t yabancilar gonderilmeli 1461den gelenler kiralik olarak 1.lig takimina gonderilmeli pismeleri icin..direkt oynicak bosi ayarinda yabancilar alinilmali..yoksa takim kolayina toparlanamaz..hami mutlaka cift forvet oynamali icerde disarda tek forvet rakip ustumuze cok geliyor pozisyon dahi bulamiyoruz..alex dun iyiydi mucadelesi yuksek pres yapiyor ortasahada..colman la artik olmicak uzatmadan sezon sonu satilsin 3 e 5 e bakmadan akli futbolda degil..

Reha Demirbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün bir hocanın oyuna elinde bulunan oyuncularıyla dışlanan yuhlanan oyuncularıyla oyuna müdahelesini gördük bariz şekilde. Ve sonucunuda. Uzun zaman sonra geriye düştüğümüz bir maçı çok iyi top oynamasak da savaşarak azim ederek kazandık. Hocanın oyuna müdahelesi ayrıca oyuncu psikolojisinede etki ettiğini düşünüyorum. Yani 1-0 geride iken rutin değişiklikler yerine Hami hocamız cesur hamleler yaptı mevcutun içinde yapılması gerekenleri yaptı. Kaybedebilirdi berabere bitebilirdi farka gidebilirdi. Ama bu takım böyle bir oyun anlayışına yıllar sonra kavuşuyor. Bunun da zamanla oturacağını zannediyorum.

Karabük maçında 90 dk yürüyen Colman'a katlandığı için kendisini de eleştirmiştim. Bu eleştirimin yersiz olduğunu bana gösteren bir hoca imiş meğer Hami MANDIRALI.
    Henrique'nin toparlanmasınıda gözden kaçırmamak gerekir. O protesto havasını yaşayan bir oyuncu için geri dönüşü daha derli toplu olmuş. Yine belirtmekte fayda var kendisi bir forvet değil.
    Alex bu maç diğer maçlarına göre daha iyiydi. Özer oynadıkça daha iyi olacak diye düşünüyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamdi Karamahmutoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Olcay Çakır'a katılıyorum.
    Trabzonspor'u Avrupa'da oynattığı defansif futbolla 2.Tura taşıdı.
    Tıpkı geçtiğimiz sezon Aykut Kocaman'ın fenerbahçe'si gibi, tedbirli, sakin bir oyun anlayışıyla fırsat bulursa gol atan bir mantaliteyle oynadık.
    Başarılı da olduk.
    Süper Lig'de aynı mantaliteyi gütmesi ise sonu oldu.
    MRA'yı sevmeyebilirsiniz, Trabzonspor'a yakıştırmayabilirsiniz amma ve lakin saygı duymalısınız.
    Bizim kadar hatta belki bizden çok Trabzonspor'un başarılı olmasını istedi ama olmadı.
    Giderayak adamlığını da yaptı.
    Yolu açık olsun.
    şakamı yapıyosun hangı takmlarla oynadık da defansıf futboldan bahsedıyosuunuz ya bazen şaşırıyorum burdakı yorumlara )

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Allahına kadar defans yapmakla, defansif futbol arasındaki farkı anlatmak için fazla yorgunum... Gençlerden biri anlatsın...

KaRaKaN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alıntı zinnos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hatırlatma.. Lig sonuncusunu yendik..
    Lig sonuncusu olsa bile, karsindaki Kayserispor.

Hami dogru yolda ilerliyor simdilik. Insallah boyle devam eder. Elinde Janko ve Emre gibi gole ac, basariya ac forvetler var.
    Bence takim bu gidisle duzelir.

mourner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yozgat

http://www.youtube.com/watch?v=g5JbGy-3dnY

güzel olmuş,tüm stad bilseydi de söyleseydi keşke..

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allahına kadar defans yapmakla, defansif futbol arasındaki farkı anlatmak için fazla yorgunum... Gençlerden biri anlatsın...
    Siyah: MRA'nın yaptığı.

Kırmızı: Mancini'nin yaptığı.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

biz hic bir zaman defansif futbol oynamadık.Eger oynayabilseydik her macın yıldızı kalecimiz olmazdı.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yaşar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon ilk defa bir maçı izlerken 2. yarıda bu maçı çeviririz diye düşündüm. Bizim iyi olduğumuzdan değil tabi, Kayseri'nin kötü oluşundan dolayı böyle düşündüm. Hem Hami hoca 3 maçtır yaptığı değişikliklerle maçı çevirmek istediğini gösteriyor, hem de taraftar maçın dönebileceğini düşünmeye başladı.
    Bu bile bir gelişmedir.
    Güzel dikkat...

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Cihan Kocaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon tıpkı bizim geçen sezon yaşadığımız gibi kupa sahibi Şampiyonlar Ligi'ne katıldığında, finalistinin de Avrupa Ligi ön elemesi oynama durumu geçerli. UEFA kupa finalistlerinin Avrupa'ya gitmesini kaldırdı ama o statü seneye uygulanmaya başlayacak. Hatta artık kupa sahipleri gruplara doğrudan katılacak. BJK veya Sivas ceza herhangi bir ceza almazsa lig 6.sının Avrupa'ya gitmesi için tek ihtimal var o da GS ile Eskişehir'in final oynaması ve Eskişehir'in ligi ilk 5 içerisinde bitirmesi. Bu durumda 6.'ya Avrupa imkanı doğuyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Tolga Okumuş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben MRA döneminde defans ile ilgili herhangibir organizasyonu yapabildiğimizi düşünmüyorum.

Ne defansif futbol ne de Allahına kadar defans anlamında.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı freze Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben MRA döneminde defans ile ilgili herhangibir organizasyonu yapabildiğimizi düşünmüyorum.

Ne defansif futbol ne de Allahına kadar defans anlamında.
    Ben icraatı değil, mantaliteyi sorgulamıştım zaten. Yoksa, haklısınız...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)