Sayfa 65 Toplam 65 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 55 63 64 65
Toplam 1611 adet sonuctan sayfa basi 1,601 ile 1,611 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu | STSL 22. Hafta

Mehmet Cihan Kocaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sezon tıpkı bizim geçen sezon yaşadığımız gibi kupa sahibi Şampiyonlar Ligi'ne katıldığında, finalistinin de Avrupa Ligi ön elemesi oynama durumu geçerli. UEFA kupa finalistlerinin Avrupa'ya gitmesini kaldırdı ama o statü seneye uygulanmaya başlayacak. Hatta artık kupa sahipleri gruplara doğrudan katılacak. BJK veya Sivas ceza herhangi bir ceza almazsa lig 6.sının Avrupa'ya gitmesi için tek ihtimal var o da GS ile Eskişehir'in final oynaması ve Eskişehir'in ligi ilk 5 içerisinde bitirmesi. Bu durumda 6.'ya Avrupa imkanı doğuyor...
    İlk 5'e girmemiz şart diyorsun yani

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siyah: MRA'nın yaptığı.

Kırmızı: Mancini'nin yaptığı.
    Ben bile bu kadar güzel anlatamazdım derdimi... Sağol Yiğit kardeş...

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

2-3 maç üst üste alabilsek harika olurdu...

şikecilerin maçına kadar puan kaybetmememiz lazım diyeceğim ama bu hafta Konya maçı zor maç ve deplasman maçlarımızda ki fobimiz düşünülürse yine kayıbız....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    Trabzon

O değil de, hangi şarkıymış ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

onu bende merak ettim doğrusu....

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu şarkı muhabbetı nedır

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Ynt: Trabzonspor 2 - 1 Kayserispor | Maç Sonucu | STSL 22. Hafta

Bence soran arkadaşta hangi şarkıyı aradığını bilmiyordu. İlk önce oyuncuların çıkış müziği için işte bu dedi. Sonra da Kibar Sürmen-Dik oyna marşı için bu dedi.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    İstanbul

hahaha

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olcay Çakır isimli kardeşimizi tanımam. Bu forumda verdiği emekle bilir ve her daim minnetle anarım. Ancak, daha önce de bir kaç kez dinledim, sonra bıraktım dinlemeyi... Çok iyi ve saygı duyulacak bir insan olduğu kesin... Ancak futboldan anlamıyor... En kötü ihtimalle ''düzene uymuş'' diyelim de, hatırı kalmasın...
    Sorun Futbol yada Trabzonspor degil yada ilk etapda degil sorun tamamen kisiler, Bu Senol Günes olur, Mustafa Resit Akcay olur, arkasinda duralim, mutlaka arkasinda duralim, Trabzonspora zarar getirsede o kisi, fark etmez arkasinda duralim, savunalim, ekranlardan, forumlara, kahvelere, evlere kadar ölümüne savunalim o kisiyi, ama sakin Trabzonspor ne hallerde bunu sorgulamayalim, biz nerde, nasil hata yaptik bunu arayip bulmayalim, sadece o kislere sahip cikip, bir yerlere degisik mesajlar verelim, Hamiyi belkide bu yüzden destekliyorum simdilik, adam Mra nin yaptigi herseyin tam tersini yapiyor futbol adina mac öncesi ve mac sonrasi, ne biliyim gözüme hos geliyor, sahada da futbol adina pozitiv birseyler göstermeye calisiyor, Trabzonspor taraftari olarakda bize de destek olmak düser, diye düsünüyorum sevgili abicim.
    No one wins. One side just loses more slowly.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Nazim Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun Futbol yada Trabzonspor degil yada ilk etapda degil sorun tamamen kisiler, Bu Senol Günes olur, Mustafa Resit Akcay olur, arkasinda duralim, mutlaka arkasinda duralim, Trabzonspora zarar getirsede o kisi, fark etmez arkasinda duralim, savunalim, ekranlardan, forumlara, kahvelere, evlere kadar ölümüne savunalim o kisiyi, ama sakin Trabzonspor ne hallerde bunu sorgulamayalim, biz nerde, nasil hata yaptik bunu arayip bulmayalim, sadece o kislere sahip cikip, bir yerlere degisik mesajlar verelim, Hamiyi belkide bu yüzden destekliyorum simdilik, adam Mra nin yaptigi herseyin tam tersini yapiyor futbol adina mac öncesi ve mac sonrasi, ne biliyim gözüme hos geliyor, sahada da futbol adina pozitiv birseyler göstermeye calisiyor, Trabzonspor taraftari olarakda bize de destek olmak düser, diye düsünüyorum sevgili abicim.
    Aynı görüşteyim... İyi şeyler yapmaya çalışan, bunu da Trabzonspor'un genetik kodlarına karşı gelmeden icra etmeye çalışan herkesin arkasında durmalıyız. İsimlerin önemi yok...

Nereden
    İstanbul

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)