Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 286 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor'umuzu Avrupa'da Benzettiğiniz Takımlar

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Standart Trabzonspor'umuzu Avrupa'da Benzettiğiniz Takımlar

Arkdaşlar ben en çok roma takımını benzetiyorum..

Nereden
    İstanbul

roma takımına hangi yönden benziyoruz

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

onlar da çok haksızlığa uğruyorda ondan....bide bu roma sadece italyadakii..ingilterede aston willa o damalum renklerden

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Duzene baskaldirisi yonunden ve 10 senede 6 sampiyonluk nedeniyle Liverpool...
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

Emiroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ROMA ! Kesinlikle.Arkadaşlar arasında yaptığımız sohbetlerde de hep dile getiriyordum.Bu konu üstüne cuk oturdu.Kesinlikle Roma !
    Kendini geliştirmeli(!). Hiç bir futbolcu Trabzonspor'dan üstün değildir(!). Yeniden yapılanalım(!). Özümüze dönmeliyiz(!). Transferi kapattık(!).

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

italyan kültürde bi italyan hocamız vardı, ona sormuştum trabzonspor italyada en çok hangi takıma benziyor diye lazio'ya çok benziyor demişti, feneri juveye cimbomu da milana benzetmişti...
    bir lafa bakarım laf mı diye,
    bir de söyleyene bakarım 'adam' mı diye...

szymek_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence trabzonspor tam anlamıyla liverpoola benzıyor cok ıyı bı takım olmalatrına ragmen sampıyon olamıyorlar aynı bızım gıbı

degok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

hiç bir takıma benzemiyoruz bence

HAYDE HAYDE.ISTANBULU BIRDAHA GETIR DIZE TRABZON.EZE EZE KUPA KARADENIZE TRABZON HAYDE HAYDE VUR HAYDE TRABZON

Mehmet Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

TRABZONSPOR Avrupa´da esi benzeri olmayan bir takim
    Bugün dünden akıllı değilsen kayıptasın!

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Leverkusen..onlarda bizim gibi Sampiyon olamiyorlar
    1967den beri Trabzonspor Ezer Gecer

Emrah Ayar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

İngiltere'den Liverpool'a çok benzetiyorum.Geçmişi bakımından,amaçları bakımından. İtalya'dan ise Inter'e benzetiyodum şampiyon olma açısından ama geçen sene yoktan yere şampiyon oldular.
    “The first 90 minutes are the most important”
    "What makes this game so delightful is that when both teams get the ball they are attacking their opponent's goal."
    "Strangely, in slow motion replay, the ball seemed to hang in the air for even longer."

Nereden
    İstanbul

1-Liverpool
    2-Marsilya
    3-Deportivo

bordoylamavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

benzeri yok laf olsun diye söylemiyorum dünyanın hiçbir ülkesinde böyle belli başlı 2 büyükler 3 büyükler klişelerini bozup bunu koruyan yoktur.misal almanyada bayern vardır en büyük. onun yanında kim şampiyon olursa o meşhur olur. bi zamanlar dortmund bi zamanlar hamburg bi zamanlar werder. italyada da 3 büyük var inter milan juventus. bunların arasına da kimse süreklilik olarak giremiyor. bi ara parma şampiyon oldu bi ara napoli. bizde durum farklı 20 seneden fazla bir süredir şampiyon olamadığımız halde avrupada büyük bir başarı elde edemediğimiz halde her zaman camia taraftar olarak ünümüzü koruyoruz. o yüzden bence gerçekten dünyada trabzonspor gibi bir kulüp yok

Smile

Alıntı solacik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TRABZONSPOR Avrupa´da esi benzeri olmayan bir takim
    valla aynen katılıyorum. heheeyyyyyytttt
    BordoMavi.net'e sevgilerimle...

trap_zone_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bence fiorentina onlarda aynı kederi paylaşıor onlarda bizim gibi şampiyonluğa hasret onların şampiyonluklarıda bizim şampiyonluklara yakın vala ben böle bir benzerlik kurdum taraftarlarıda bizim taraftara benzior
    Yeter Ziya bıktık Ziya git Ziya Defol Ziyaaa

Nereden
    Ankara

Alıntı bordoylamavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzeri yok laf olsun diye söylemiyorum dünyanın hiçbir ülkesinde böyle belli başlı 2 büyükler 3 büyükler klişelerini bozup bunu koruyan yoktur.misal almanyada bayern vardır en büyük. onun yanında kim şampiyon olursa o meşhur olur. bi zamanlar dortmund bi zamanlar hamburg bi zamanlar werder. italyada da 3 büyük var inter milan juventus. bunların arasına da kimse süreklilik olarak giremiyor. bi ara parma şampiyon oldu bi ara napoli. bizde durum farklı 20 seneden fazla bir süredir şampiyon olamadığımız halde avrupada büyük bir başarı elde edemediğimiz halde her zaman camia taraftar olarak ünümüzü koruyoruz. o yüzden bence gerçekten dünyada trabzonspor gibi bir kulüp yok
    tebrik ediyorum kardeşim güzel yazdın. bencede trabzonspor eşi benzeri olmayan bir takım allahıma şükürler olsun...

nemo_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

bence hırslı sonuna kadar mücadeleci yönümüz A.bilbao ya benziyo..
    ayrıca son 5 senedir de inter takımına benzetiyorum..çünkü onlarda iyi top oynuyorlar ama bir türlü şampiyon olamıyorlar(juvebtus un şike yapıp ,şampiyonluğun onlara kaldığı son sezon hariç)
    BMП TЯΛBZOПGЦLDΛΚ FOЯZΛ ΚΛЯΛΣLMΛS

mavikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Thumbs up

Alıntı TS-KINGS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Duzene baskaldirisi yonunden ve 10 senede 6 sampiyonluk nedeniyle Liverpool...
    tartışmasızz..aynen.. LİVERPOOL..
    .............
    'Sandılar, yalnızlığımız suskunluğumuz olacak / Suskunluğumuzun bahanesi olacak yalnızlık...'
    ............

Nereden
    Malatya

inter,roma

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz türümüzün ilk ve son örneğiyiz.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

anlamadigim bu sene sikeden ceza alan romaya temiz trabzonu nasil benzetiyorsunuz
    ve marsilya bi ark demis dünyada marsilya kadar sike yapmis bütün oyunculari beraber doping kullanmis bi takimada nasil benzetti hic anlamadim körlük varmi sizde

Alıntı poseidon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz türümüzün ilk ve son örneğiyiz.
    aynen öyle

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Miraç Atalay Çiftçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

bizim birilerine benzeme gibi bi lüksümüz olmaz.Ama başkaları bizim başkaldırışımıza,devrimimize özenip bize benzeyebilirler....Benzeyemeselerde benzemeye çalışırlar...
    Trabzonspor kültürünü yaşa, yaşat, öğret...
    İşte BMN!*

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

STANDARD LIEGE

Belcika liginde basin tarafindan en az destek goren ekip. Belcika takimlari arasinda en 8 sampiyonlukla en fazla sampiyon olan 4.takim ve Ulke kupasini 5 kere muzesine goturmus olmasina ragmen hic bir zaman hak ettigi ilgiyi gormedi. Onlar ise daima gucsuzlerinde guclulere karsi birsey yapilabilecegini gostermek icin yillardir cabaliyorlar.

BARIZ ORTAK NOKTALARIMIZ
    En son 83-84 sezonunda sampiyon olan Standard, gecen sene sampiyonlugu, hakeminde buyuk rol oynadigi, son macinda Anderlechte kaptirinca 23 yildir hasret olduklari Sampiyonluktan oldular. Hic bir kere sampiyonlar ligine katilamamalari ve hatta on elemelerde elenmeleri bizimle benzerliklerini biraz daha kamçiliyor.

Cok daha fazlasi var aslinda ancak bunlar sanirim yeterlidir

Bu arada Liverpoola benzeten arkadaslar, Sampiyonlar ligine nezaman katilip ve hatta finale kadar yukselip kupayi muzemize goturduk?? Ben gittim oyle bi kupa yoktu valla

Inanin bana benzedigimiz tek bir takim var varsa, kurulus biçiminden tutunda taraftarina kadar, transferlerinden tutun yonetimine kadar bize bukadar benzeyen bir ikinci takim bulmak zor diil, imkansiz gibi, o yuzden FORZA STANDARD

fever_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Exclamation

belki biraz sampdoria ya benziyoruz. bir an parlayıp sonra sönen bi takım havasındayız ama bizim farkımız her zaman şampiyonluk için mücadele edip hiç bir zaman şampiyon olamamamız ama önemli olan 2. ligden gelip çok kısa sürede şampiyon olan takım olarak avrupa da benzerimizin olmadığıdır. biz zaten büyük doğduk hepte büyük olacaz. sadece aklı başında insanlara ve sereften nasibini çok çok daha fazla nasibi almış rakip ve otoritelere ihtiyacımız war. bu kadar basit olay
    "Bir Trabzonsporlu futbolcunun saha içinde tartaklandığını görmek, aklın baştan gitmesi için yeterli bir nedendir kimileri için"

mackali_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Thumbs up

Kesinlikle Liverpool!!! Bu iki takım arasında inanılmaz benzerlikler var.Onlar da bizim gibi 70 lerde ortalığı birbirine kattılar. Bizim gibi o günleri özlemle arıyorlar. Onlar da bizim gibi liman kenti ve insanlarının çoğunluğu balıkçılıkla geçiniyor. Liverpool 'u kuranlar işte bu kentin balıkçıları. Ve ateşli taraftarları; bizim gibi gücünü taraftarından alan bir takım Liverpool. Ben İngiliz leri hiç sevmem ama Liverpool bu özelliklerinden dolayı benim en sevdiğim takımlardan biri.Liverpool tıpkı Trabzonspor gibi.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)