Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Digiturk'e Çaðrý

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Serdar Bali'nin söylediklerine katýlýyorum.Çümkü doðrularý söylüyor.Sen evinde Konya'ya puan kaybediyorsan eleþtiri hak edersin.Serdar Bali bjk maçýnda niye eleþtirmedi takýmý.Çünkü takým gibi oynadýk.Transfer konusunda da haklý.Marcelinho fiyasko(þu an);Musampa yedek daha göremedik bile.Bunlar takýmý sýrtlasýn diye alýndý.Bu transferleri de yönetim yaptý.Bunu da eleþtirmesi doðal yani.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Nereden
    Ýstanbul

ben bu kulupte yönetici olsam eski futbolcularý býrakýnýz transfer komitesine almayý futbolcu izletmeye bile yollamam ... ayýptýr ya lemi bey ne kadar iþi biliyormuþ da eller ve jefforsunu soktu bize sonra da þimdi çýkmýþ yönetime sallýyor ayýptýr ya yemin ederim ayýptýr ....kongre acýsý mý anlamadým .... ist da yaþayan bir eski genç yöneticiniin ki hala baþkan olmaya hevesleniyor ki þükür ki mümkün deðil o genç yöneticinin agzý ile konuþmayý býraksýn ..hem niye ahkam kesiyor trabzon trabzondan yönetilir diye niye o zaman o eski genç yöneticinin agzý ile konuþuyor ...serdar bali nin geçmiþinde ve var yahu .. ikide bir ayný þeyi söylüyor ben onu gayet iyi seyredenlerden biriyim buradaki çok arkadaþýn da onu hatýrladýgýný sanmam...bu lafý bir iskender bir ali kemal dese agzýmý açmam ...stadýn en güzel yerine çökmüþler dernek diye þimdi daha yazmýyayým kendime yakýþmaz ...lemi ve serdar bey daha çokkkkkkkk kongre beklerler biri menajerlik hayali kuruyor digeri transfer komitesi baþkanlýgý ... allah korusun .. yarabbi bu takýmý bunlardan koru ...serdar balinin yorumculuguna gelince ben sesi kapatýyorum çözümüm o ...allahtan maç sýrasýnda konuþmuyor ...eskiden bir de maç sýrasýnda konuþurdu ...sayýn renkdaþlarým hemþerilerim arkadaþlarým bir baþlýk var haluk ulusoy ile ilgili dogru katýlýyorum ama soruyorum size futbol federasyonu yön kurulunda bulunan sayýn ibrahim usta hangi takýmýn kontenjanýndan ve niye girmiþtir ... söylüyeyim trabzonsporun kontenjanýndan ve takým için girmiþtir ...kimin teþvikleri ile giirmiþtir veya telkinleri ile onu da söylüyeyim yönetimdeki sayýn muhalif kanadýn baþkanýn da muhalefeti olmadan ...bir arkadaþýn dediði gibi bu yorumcuya kadar o kadar iþ var kiiiiiiiiiiiiiiii ohooooooo iþ bi ona kalsýn ....

1) yönetim aralýkta deðiþmeli safralar temizlenmeli baþkan adam gibi bir liste yapmalý ....
    örnek . takýmýn kaleciye ihtiyacý yok diyen yönetime talip olan kongre üyelerinin kongre üyelikleri direk orada silinmeli ( kabul demokratik deil ama bu kadar net bir konu da tersini savunmak için insanýn ya akýlsýz olmasý ya da takýmý sabote ediyor olmasý gerekir )
    2)bu takýma yetkileri budanmamýþ arkasýnda saglam duran yönetimin oldugu bir MANAGER þarttttttttt.......

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Trabzonspor Figo ve Rivaldo'yu getirip þampiyon olacak þeklindeki söylemleri beni bitiriyor...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý yomrali73 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaþlar:emin olun kimse burda serdar balinin geçmiþine yada trabzonluluðuna veya trabzon sporluluðuna laf söylemez.rutav da o yönde bir þey demiyor zaten.
    ama onun ve benim gibi gurbette yaþayanlar, maçlarýmýzý yorumlayan serdar balinin üç kelimesinin birini anlamýyor.çok sönük kalýyor kanýsýndayým.
    bende lig tv yorumcumuzun deðiþmesi gerek diye düþünenlerdenim.
    mesele þive deðil.bende ayný þiveyi kullanýyorum.þiveden yana bir sorunumuz yok.daha sesi çýkan.gür konuþan.net konuþan bir yorumcu olmalý.serdar bali maç öncesi yorumlarýnda bayýyor beni.

Aynen katýlýyorum.

Kimsenin þivesiyle bir sorunu yok. Kaldý ki þivesi de bir garip, iki arada bir derede kalmýþ. Mesele yeni bir þey söylememesi (gerçi ben söylediklerini de anlamýyorum ya).

Yorum yapacak kiþinin sözlerinde zeka pýrýltýlarý görmeliyiz. Koca camiada aðzý laf yapacak birileri vardýr herhalde.

Ayrýca bizim maçlarý Öztürk Pekin sunmasa ben daha da mutlu olacaðým.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr GolaMTuRi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir tek sorunumuz yorumcu zaten, hemen arayalim degistirsinler...serdar bali cok guzelde yorumluyor bence, hayir adamin soylediklerinin hangisi yanlis onuda belirtmek lazim..yoksa saldim cayira mevlam kayira tarzi yazilar yazmak kolay.bende maille digiturke tesekkur edecegim..serdar bali kalsin, hayir kotu olsa bile bize ne...oturupda adami dinlemek zorunda degilsiniz, maci izleyin yorumu kendiniz yapin.serdar bali ne takim hakkinda son dakika haberleri veriyor,nede soylediklerinin trabzonspora zarari veya faydasi oluyor,yani kisacasi kimse oturup adamin dediklerini hatim etmek zorunda degil.ne var yani, her trabzonsporlu ayni yorumu yapacak diye yazili bir kanunmu var..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

Alýntý rutav0861 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bizim maçlarýmýza Yorumcu olarak Ya ERGUN ATA yý yada NECMÝ PEREKLÝYÝ atasýnlar.Bali gibi yorumcularýn bizim maçlarýmýzda yeri olmamasý lazým diye düþünüyorum bu konuda ne yapabiliriz.Yine mail yaðmurunamý tutalým nedersiniz.????
    Arkdaþým düsüncelerine cani gönülden katýlýyorum saðolasýn
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cafer KILIÇSOY - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

SERDAR BALÝ'NÝN YORUMCULUÐUNA, ÖZTÜRK PEKÝN'ÝN MAÇ ANLATIMINA, LÝG TV'NÝN TARAFLILIÐINA, JEFERSON'UN KALECÝLÝÐÝNE, MACELLÝNO'NUN YILDIZLIÐINA, LAZARONÝ'NÝN TEKNÝK ADAMLIÐINA, OGÜN VE ABDULLANIN TRABZONSPORLULUÐUNA...
    HAYIR
    ERGUN ATA'NIN YORUMCULUÐUNA , HAMÝ'NÝN TRABZONSPORLULUÐUNA, FATÝH'ÝN GOLCÜLÜÐÜNE, ZÝYA DOÐAN'IN ADAMLIÐINA, ALINTERÝ ÝLE KAZANILAN ÞAMPIYONLUÐA, HER ÞARTLAR ALTINDA TARAFTARIN TAKIMINI ALKIÞLAMASINA...
    EVET
    ODTÜ'lü bir hocanýn Trabzonspor atkýsýyla dolaþan Trabzonsporlular hakkýndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarýn sevgisi, derdi bir baþka. TRABZONSPOR onlar için bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a küsemez, kýzamaz ondan utanamazlar çünkü o zaman þehirlerine küsmüþ, þehirlerinden utanmýþ olurlar''

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý GolaMTuRi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bir tek sorunumuz yorumcu zaten, hemen arayalim degistirsinler...serdar bali cok guzelde yorumluyor bence, hayir adamin soylediklerinin hangisi yanlis onuda belirtmek lazim..yoksa saldim cayira mevlam kayira tarzi yazilar yazmak kolay.bende maille digiturke tesekkur edecegim..serdar bali kalsin, hayir kotu olsa bile bize ne...oturupda adami dinlemek zorunda degilsiniz, maci izleyin yorumu kendiniz yapin.serdar bali ne takim hakkinda son dakika haberleri veriyor,nede soylediklerinin trabzonspora zarari veya faydasi oluyor,yani kisacasi kimse oturup adamin dediklerini hatim etmek zorunda degil.ne var yani, her trabzonsporlu ayni yorumu yapacak diye yazili bir kanunmu var..
    Sen olayý yanlýþ anlýyorusun sanýrým en güzel açýklamalardan bir tanesini yomralý73 nickli renkdaþým yaptý ayrýca benim birkaç açýklamam daha var sebep olarak yazdýklarým önce onlarý oku sonra sende söyle aslýna bakarsan sen yapmýþsýn saldým çayýra mevlam kayýrayý renkdaþým..Ben sebepleriþni de yazdým neden baliyi istemediðimizi yani.Bilmem anlatabildimmi...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Y.Sert - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

Alýntý GolaMTuRi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kimse yanlýþ söylüyor demedi.beðenmeyen dinlemez diye bir lüksümüz yok.bende dinliyorum.sende dinliyon rutavda dinliyor.ama biz az buçuk anlýyoruz dediklerini.peki kahvede baþka takýmýn taraftarý dinlerken anlýyormu acaba.adam demezmi kim çýkarmýþ bu iki lafý bir araya getiremeyen adamý buraya.
    büyüklük diyorsunuz.ama koskaca trabzon sporu anlatacak takýr takýr sözleri sýralayacak anlaþýlýr konuþacak bir yorumcumuz yok.bu nasýl iþ.
    N e K ö T ü !

zafercalikoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

çýkmasýn tv ye,bu adam dan bi cacýk olmaz ergun ata bu iþi biliyor, o olsa daha iyi ,

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý rutav0861 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yeterki iþi bilen biri olsun isim okadarda önemli deðil Aðaoðlunu ben baþkan olarak görmek isterim aslýnda ama o ayrý bi konu... :evil:
    Koy Hami Mandiraliyi dimi ama karizmaysa karizmaTrabzonluluksa sapina kadar,e bide Farozun usagidur yeri geldimi diklenmeyide bilir daha ne araysinuz usaklar...
    Konu OFLU tarafýndan (20.09.2006 Saat 10:09 ) deðiþtirilmiþtir.

KuÐu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Ben de serdar balinin yorumlarýndan rahatsýzlýk duyuyorum, aðzýný her açtýðýnda mutlaka kötü birþey söylüyor, tam bir muhalefet aðzýyla konuþuyor ve çok ön yargýlý, bunun nedeni iddia edilen hedefleri olabilir. Serdar Bali konuþacaksa yanýnda bir tane de onun söylediklerine cevap verecek objektif yada yönetimden biri olmalý çünkü her aðzýný açtýðýnda suçlayýcý rahatsýz edici cevap hakký doðuracak þekilde konuþuyor.

Eleþtirinin uslubu maksadýný aþýyor bir anda karþýmýzda trabzonun bünyesinden bir yorumcu deðilde ts yi sürekli kötüleyip imaj yýpratma politikasý izleyen istanbul medyasý ve diðer uþaklarýnýn kopyasýný görüyor gibi oluyoruz ve bu çok rahatsýzlýk verici bir durum.
    0II0II0I I00I0I0I 0III00II0 00II0I0I II0I0II0

Murat Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Arkadaþlar bir fikir sundum kimin kimden daha çok konulara hakim olmasýný tartýþmýyoruz burada.Bu konuyla ilgili eleþtirinizi yapýn olsun bitsin hem fikir olursunuz veya olmassýnýz bu sorun deðil ama Hepimiz Trabzonspor için biþeyler yapmaya çalýþýyoruz lütfen kendi içimizde hýr gür çýkarmaktan vazgeçelim...Saygýlarla...
    Hayattaki Firtinalar Hernereye Atarsa Atsin Beni , Ben SANA Bir yol bulurum.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)