Sayfa 64 Toplam 64 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 54 62 63 64
Toplam 1600 adet sonuctan sayfa basi 1,576 ile 1,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: K. Karabükspor 2 - 2 Trabzonspor | Maç Sonucu! | STSL 21. Hafta

bach72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı hodlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bahsettiğin tavrı hangi eski futbolcumuz, hangi eski antrenörümüz, hangi eski başkan ve yöneticilerimiz, Trabzon Milletvekilleri, siyasiler, Trabzon şehri sayesinde isim yapıp şöhrete kavuşmuş sözde sanatçılar kim gösterdi söyler misiniz bana. Tek suçlu Hami. Şenol Güneş, o yönetim, İHO ve o kadroda yer alan futbolcular haricinde bir Allah'ın kulu 2011 yılı şampiyonu Trabzonspor'dur demedi. Hatırlatmakta yarar görürüm...
    Tek suçlu Hami dedim mi?Hami'nin bir çokları gibi etliye sütlüye dokunmayan söylemlerini eleştirdim.Şikecilerin tv kanallarında lafı eveleyip gevelemelesine tepki koydum.Şu an sorsan eminim yine net tavır alamaz.Benim en sevmediğim insan tipidir bu adamlar.Pozisyon alamazlar.Hem kendi tarafımı hem karşı tarafı gücendirmeyim eyyamcılığıyla yaşama tutunurlar.He rneyse bu benim görüşüm.Hami önce bu camianın eski bir ferdi olarak kulübünün çiğnenen haklarında ses çıkarmasını bilsin.Sonra hocalık için bana bir şans verin desin.

jeepeers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusuf efendi 1461 deki halini mumla aratıyor
    yetenekli genç adamların becerili oyuncu haline gelmesi niye mümkün olmaz bizim takımda
    hiç mi kişisel antrenman yapmıyor bunlar
    daha iyi olması gerekiyorken nasıl oluyor da tam tersi hale gelebiliyorlar

takımda kalması gereken yabancı sayısı taş patlasın 4 tane
    ciddi bir revizyona ihtiyacımız var
    bu maçta hakem genel anlamda kötü idi her zamanki gibi
    adamların penaltısını verse iş zaten bitmiş olurdu

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı winner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hakan ünsal denilen futbolcu eskisi az önce trt stadyumda "Trabzonspor büyük takım ama büyük bir camia değil" dedi...

üç kuruşluk adamların devlet (iktidar) kanalında Trabzonspor camiasıyla ilgili ettiği laflara bak...
    Belki camiamızın büyüklüğünü aklı almıyordur. Bunu mutlaka protesto etmeliyiz. Belki medeni protestolarımızdan telefonları, faksları, bina önü kilitlenirse aklı başına gelir. Özellikle TRT gibi devlet kurumunun her kesimi kucaklaması gerekirken, herkesten topladığı vergiyle böyle yanlı yorumlara kapı açması akıl alır gibi değil

Haydi protestoya!
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Hakan Ünsal doğruyu söylemiştir... Maalesef...

Alika87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

belki sezonun en sikici maciydi.

DEEP BLUE
    Ziyaretçi

Alıntı Alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belki sezonun en sikici maciydi.
    Nasiiiii??? :-))))

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erkan SÜNGER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben penaltı değildi dicem kızacaksınız. Olcan almaya çalıştı ama alamadı. Neyse abartmadan saldırın

kardeşim dalga mı geçiyorsunuz yoksa ciddi misiniz...penaltı değilmiş...yahu takım berbat olabilir bilmem hangi topçumuz formsuz olabilir ama sahada adalet dağıtmakla yükümlü bir kişi bu takım zaten oynamıyo vermeyeyim penaltısı saymayayım golünü deme hakkı var mıdır...bu beğenmediğimiz hepimizin kızdığı takımın bu sene kaç kez hakkı yenildi hiç baktınız mı...şu maçı alsak diğer maçlarda da haksızlığa uğramazsak şuan nerede olurdu bu takım bu kötü haliyle hiç baktınız mı...kendi içimizde takımımızı eleştirelim yerden yere vuralım ama dışarıya karşı nedir bu takımımızı aşağılamak...kör sivrisinekler vardır derler onların bile görüp penaltı çalacağı bir pozisyonda hakem resmen 3 puanını çalıyor ve siz hala penaltı değildi takım hak etmedi havasındasınız...verse penaltıyı ve atsak 3 puanı alsak ne yazacaktınız merak ediyorum gerçekten...
    Konu Turan AKYILDIZ tarafından (16.02.2014 Saat 15:44 ) değiştirilmiştir.
    t.akyildiz

Hüseyin Başoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olcan'ın pozisyonu nasıl penaltı değil biri açıklayabilir mi ??

Top geçtikten sonra oyuncu müdahale yapıyor belki çok sert bir müdahale değil ama topla alakası yok bariz penaltı.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Turk futbolseverler dan dun giren defans oyuncularina alistirildigi icin pozisyon softcore geldi. Ingilterede olsa direkt penalti. Adam kalcasiyla onunu kesiyo
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Almanya

Alıntı DEEP BLUE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nasiiiii??? :-))))
    uyumamak icin kendimi zor tuttum. Cami'de olmasaydim coktan uzanmis olurdum. Cami'ye bir adam geliyor, yas belki 35 felan. Cogu zaman uyup kaliyor ve biz ona gülüyoruz. Onun durumuna düsmemek icin kendimle savastim, yoksa coktan dalmis gitmistim

Nereden
    Almanya

Alıntı Anil Cevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turk futbolseverler dan dun giren defans oyuncularina alistirildigi icin pozisyon softcore geldi. Ingilterede olsa direkt penalti. Adam kalcasiyla onunu kesiyo
    Merak ettigim birsey var, hakem orda ne gördü? Ya faul var, penalti vereceksin, yada olcan kendisini atiyor ve sari kart vereceksin. Baska ihtimal yokki. Hakem ne gördü, ne degerlendirdi, cok merak ediyorum.

Turan AKYILDIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı alika87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merak ettigim birsey var, hakem orda ne gördü? Ya faul var, penalti vereceksin, yada olcan kendisini atiyor ve sari kart vereceksin. Baska ihtimal yokki. Hakem ne gördü, ne degerlendirdi, cok merak ediyorum.

hakem ne şiş yansın ne kabap misali öylesine devam ettirdi maçı işte...
    t.akyildiz

Nereden
    İzmir

Onura uyuz olmaya basladim artik bi takimin en iyi ismi her mac kaleci olur mu ? Yetersiz kendini bilmez oyuncu grubu yuzunden onura bile uyuz olmaya basladim

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Takımın ruhsuz oyuncularının en başında;

1) Gustavo COLMAN
    2) Didier ZOKORA

gelmektedir...

Siz bu iki oyuncu ile ortasaha kurmaya kalkarsanız her maç rakip ataklarını izlersiniz...

Ayrıca çoğumuzun es geçtiği bir nokta var ki bu bence en önemli sıkıntımız;

Takım sahaya yayılamıyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tolga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

Hakan Ünsal doğru söylemiş ve cidden bu cümleyi kurduysa helal olsun.

Trabzonspor Camiası, Trabzonspor üzerinden para kazanan birçok şerefsizden oluşmakta.Öyle ki apaçık bir şike davasını neticelendirmek adına hiç yoktan Allah aşkına bir adım bile atmayan birkaç hırsız.

Buna göz yuman benim amcam babam dayım falan da dahil.
    9 # Osvaldo'

hos_cocuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu başlığı baştan sona okumak çok eğlenceli oluyor. Maç öncesi; hiç umudum yok, 3 yeriz, kesin yeniliriz gibi mesajlarla başlıyor. Maç saatinde; ya iyi oynuyoruz, takım biraz canlanmış sanki, hami takıma bişeler katmış mesajları. Golden sonra gaza gelip ilk 5 hesapları bile yapan çıkıyor bir anda 2 yi atsak neredeyse şampiyonluk hesabı yapmaya başlayanlar bile çıkacak.. Sonra golleri yemeye başlıyoruz ve malum mesajlar; ya ben demiştim bu takımdan bişe olmaz, bu takımın derdi hoca değil gibi mesajlar. Maç sonu ise toplu küfür halinde geçiyor.
    "Her şeye doğru demek ahmaklıktır. Fakat her şeye yanlış diyen de zorbadır." Mevlana

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

maç 1-0 ken bir aşağıya indim bir sigara içeyim dedim...Maç 2-1 olmuştu...

Bir sigara içim sürecinde 2 gol yiyebilen PROFESYONEL futbolcularımızı ve ARMUT toplayan defansımızı kutlamak lazım....

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Nereden
    İzmir

maçın koşu mesafesi rakamları nedir bilen bir arkadaş yazabilir mi ?

vala61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük

maç ilk yarısı güzeldi ikinci yarı kötüydü penaltımız verilmedi adrianın net pozisyonu vardı ayrıca güzel bir tribün yaptık uzaktan gelen herkese üni ts karabük ailesi adına teşekkür ederiz

Kaan Ergüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk yarı daha iyiydik. penaltı pozisyonu bence de penaltıydı. Ancak benim sezon başından beri gözlemlediğim; sizlerin de dikkatini çektiğini düşündüğüm bir kaç husus var. Bunları paylaşmak istiyorum.

1) Trabzonspor orta sahası oyun kurmak adına yetersiz. Açıkçası Colman ve Zokora'ya bel bağlanmaz. Adrian ise istikrarsız. Ona da her maç kesinlikle güven olmaz.

2) Sürekli 55-70 arası dk larda (bu dklarda gol bile bulduğumuz zamanlar dahil) oyundan düşme yaşıyoruz. Yani ikinci yarıda maçın ortalarında 15-20 dk kadar, inanılmaz bir şekilde kendi sahamıza mahkum kalıyoruz. Kontra futbolu anlayışı diye düşünlülebilir belki ama fırsat bulsakda kendi sahamızdan çıkmakta güçlük yaşıyoruz. Onur'a çok top geliyor olması bunun kanıtıdır. Bence takımın kondisyonu ve dolayısı ile mücadele gücü süper lig takımlarının hemen hepsinden çok eksik.

3) Kulübe çok yetersiz. Başka bir ifade ile, Trabzonspor hiç bir maçı eksik oyuncuları yüzünden kaybetmiyor. Yani bugünde Colman yoktu hissettik, ya da P.Henrique yoktu ondan atamadık veya Bamba yok gol yedik falan gibi yorumlar hiç bir zaman bizim takım için yapılamıyor. Yedekten giren hiç ama hiç kimse de oyunun kaderini değiştirecek yeterlilikte değil.

4) Onur,Olcan ve bir iki futbolcu daha ekleyebilirisn... Bunlar hariç onların yerine kimi oynatsan en az bu kadar performans verebilir diye düşünüyorum. Lige erken pes etme var evet ama rakipler de puan kaybedince yakalıyayım diye bir hırs, çaba da göemiyorum ki bu bence en önemli sorundur.
    Tuttuğum Değil Tutulduğum Takım; TRABZONSPOR

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Hakan Ünsal tersini söylemiş bence, Camia büyük-takım küçük. .takımın bu halde olmasının nedeni ise camianın sahip çıkmayıp, çapsız yöneticilere teslim olmuş olması...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    hodlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Camia da, takım da küçük. Bunu hepimiz kabul edelim. Büyük olan taraftar. Taraftarın da gücü perde arkasında dönen dolaplara yetmiyor. Sonra da işte böyle yıllarca birileri kupamızı versin diye çabalar dururuz...
    2011 yılında şike yoktur diyen namussuzdur...

Kaan Ergüney - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Hakan Ünsal'ı ciddiye almıyorum. 3 maç üst üste kazansak tersini konuşacaktır. 3 maça bile gerek yok hatta, Karabük maçını yenseydik başka konuşurdu. Çok değil GS bi kaç sezon önce ne haldeydi net hatırlıyoruz. Herkes F.Terim gelsin istiyordu... Her büyük takım böyle şeyler yaşayabiliyor. Sonra şampiyon oluyor hepsi geçiyor. Biz şampiyon olsak da hakkımız yeniyor, o da bizim suçumuz değil elbette. Trabzonspor'un büyüklüğü hiç bir yönden tartışılmaz. Son uluslararası araştırma bizi Türkiye'nin en iyi takımı ilan etti.

Biz kendi eksiklerimizi görelim yeterli. Neden bu kadar erken ligden kopuyoruz. Üstüste puan kayıpları yaşıyoruz. Bunlar üzerinde durmak gerek. Yorumcuların çoğu rüzgar nereden eserse günlük yorumlar yapıyor.

Hakan Ünsalınki de böyle işte... dediğim gibi üç maç kazansak tam tersi konuşur bunlar.
    Tuttuğum Değil Tutulduğum Takım; TRABZONSPOR

Ertan OKUMUŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Tüm Türkiye deki Trabzonsporluları peşine takabilecek, harekete geçirebilecek bir lidere ihtiyaç var..bence bu lider zaman içinde çıkacak, umudumuzu kaybetmeyelim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaşam biçimidir..

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)